Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Eddig jó, de ha nem folytatod, nagyon durci leszek. :K ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2) eszterencs válasza Vakegérke (#1) üzenetére


eszterencs
HÁZIGAZDA

Köszi! :)

A következő 3 nap nem lesz túl tartalmas, de azért írok azokról is, valamit úgyis mindig látok, valami úgyis mindig történik. Reményeim szerint a szombati napon még lesz lehetőségem rendes városnézésre is.

(#3) Vakegérke válasza eszterencs (#2) üzenetére


Vakegérke
veterán

Hűséges típus vagyok, és ez ide is illik. Rendíthetetetetlenettelenül... izé... szóval olvasni foglak. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4) JanFe


JanFe
aktív tag

Koszi a folytatast. Tetszett :)

"There is nothing permanent except change"

(#5) zazahoho


zazahoho
őstag

Jó kis városnézés :K ,bárcsak én is ott lehetnék :U

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

(#6) Lars


Lars
őstag

Szép hely nagyon. Ha esetleg látsz emeletes görkorist, vagy emeletes biciklit, akkor azt feltétlen fényképezd le. Feltételezem már ezek a modellek is léteznek náluk :D
A felvonó gőzgépét igazán meghagyhatták volna múzeumnak, vagy túrista csalogatónak, ha már egyszer ott volt. Mindent modernizálnak, és közben elvész pár értékes dolog :U
Egyébként ha már annyira csilivili az a hotel, akkor panaszkodj, hogy valami kiáll hátrafelé a tv-ből, és nem tudod mi az. Cseréljék ki normális laposra :P
( Emeletes házikókba milyen kis design elemeket raktak. Legalább nem uncsi mint némelyik nagyvárosban )

(#7) gabe_


gabe_
őstag

Köszi a beszámolókat, nagyon tetszenek! :R És persze várjuk a folytatásokat. :)

Sovány szakácsban sose bízz!

(#8) Fr3eWar


Fr3eWar
őstag

Köszi a sok szép képet, én is várom a folytatást, a kilátós felhőkarolós látképet be is raktam melóhelyen háttérnek, így ha nézem az asztalt van miben elmerengeni (számolni az emeleteket :D).

(#9) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

Durva hogy hogy néz ki Hongkong :Y!!

PS4

(#10) Findzs


Findzs
addikt

várom a folytatást
köszi az eddigi beszámolót
jól írsz leköti az embert, még a szállodáról szóló panaszkodás is jó volt
magam elé tudtam képzelni az érintőpanelt meg a klímát

szóval akkor újságíró vagy
melyik újságnak írsz ?

egyébként nem semmi talpraesett csaj vagy
én azt se tudnám hány óra egy ilyen idegen országban :)

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#11) rgranc válasza Findzs (#10) üzenetére


rgranc
aktív tag

melyik újságnak írsz ?

LOL!

(#12) eszterencs válasza Lars (#6) üzenetére


eszterencs
HÁZIGAZDA

Képzeljétek, egyáltalán nincs kerékpáros közelekedés Hongkongban. Itt vagyok már 3 napja, és egyetlen egy biciklist vagy biciklit nem láttam! Tulajdonképpen csak ma tűnt fel, pedig Ázsiában elég elterjedt jármű amúgy.

(#13) eszterencs válasza Fr3eWar (#8) üzenetére


eszterencs
HÁZIGAZDA

De jó, örülök, hogy ennyire tetszik! :-) Ha nem elég nagy a felbontása, el tudom küldeni emailben a teljes méretű képet. Bár a legtöbb monitor úgysem szélesebb 1600 pixelnél

(#14) eszterencs válasza Findzs (#10) üzenetére


eszterencs
HÁZIGAZDA

Köszönöm a dicséretet! :)

Annyira kedves vagy, ezért nem akarlak azzal megbántani, hogy kinevetlek, de annnyira jót mulattam ezen, ez tényleg az év vicce, ne haragudj. :D

Azért leírom, hátha másnak sem magától értetődő: a Prohardvernél dolgozom. Én szoktam a kitalálni a tesztelőkkel közösen a teszteket, aztán leszervezem őket, majd amikor kész a cikk, lektorálom és feltöltöm az oldalra. Szóval nem vagyok teljes mértékben újságíró, inkább félig főszerkesztő vagyok, félig meg szervező, aki összefogja a odlgokat, de szükség esetén azért írok én is, például a kiállításokról. :)

(#15) keIdor


keIdor
titán

Nagyon jó, megyek is a kettesre! :R A fúrás az valóban idegesítő.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#16) Findzs válasza eszterencs (#14) üzenetére


Findzs
addikt

okés, bocs a tudatlanságomért

ritkán olvasok logoutot és nem tudtam hogy a prohardvernél dolgozol
nekem nem tiszta, hogy épül fel a prohardver csapata

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#17) Ndruu válasza Findzs (#16) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Valahogy így. Plusz a többi házigazda, akik a cikkekért felelősek, a moderátorok, akik moderálnak, és persze a fórumozók, akik napról napra forgatják a fórum kerekeit.

eszterencs: Mindig olyan jó helyekre küldenek téged... Kicsit irigykedünk, de amikor egy-egy ilyen beszámolóval előállsz, akkor mi is belekóstolunk egy kicsit az ottani világba. :R

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#18) eszterencs válasza Findzs (#16) üzenetére


eszterencs
HÁZIGAZDA

Elnézést, hogy nevettem, tényleg ne haragudj, remélem, nem bántottalak meg! :)

(#19) Fr3eWar válasza eszterencs (#13) üzenetére


Fr3eWar
őstag

Mivel itt a cégnél 1680x1050pix a felbontás, így a kép tökéletesen megfelel. De köszönöm a lehetőséget a teljes méretű képpel kapcsolatban. Jó volt olvasni az újabb két bejegyzést is.

(#20) TK36


TK36
aktív tag

Köszönöm az írást.
Most olvastam Tőled írást, és jó, hangulatos, képes volt.
"de itt a szépség fogalma egyet jelent a modernséggel, legalábbis úgy vettem észre" - hát nekem pár képről nem ez ugrott be, pl. az emeletes buszok elég rondák szerintem kinézetileg.

Meg valamiért a lefényképezett néhány felhőkarcoló közül pár elég furcsa kinézetű számomra.

(#21) eszterencs válasza TK36 (#20) üzenetére


eszterencs
HÁZIGAZDA

Pontosan ezt írtam, hogy a hongkongiak azt tartják szépnek, ami modern, de ezek a dolgok nem feltétlenül szépek más szemével nézve.

Mindemellett elég erős általánosítás ez a részemről, mert biztos vagyok benne, hogy ott sem gondolkodik mindenki egyformán, de az tuti, hogy a fejlesztés irányvonala náluk a régi dolgok teljes ledózerolása és a helyére csúcsmodern dolgok építése.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.