Hirdetés

2024. május 31., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#94) mephi666 válasza Jack Oneill (#93) üzenetére


mephi666
nagyúr

én most reggel próbáltam ki: ott a 2016-os doom, amit kaptam steam-re, viszont a gtx650 már kevés alá magas részletességgel és nem volt kedvem "döcögősen" játszani vele... (türelmes ember lettem: nem zavar, ha valamivel nem megjelenés után játszok azonnal... "majd ha lesz jó hw alá" ...és most egy új vga sokadlagos) most fogtam, kipróbáltam: ultra-n megy reccenés nélkül és így már a játékélmény is teljesen rendben van :K gyerek mellett soha nincs 1 szabad órám, így ez a limit sem érint... a hozzám hasonlóknak teljesen jó alternatíva ez a szolgáltatás (20ms alatti pinggel 1 pillanatra nem tűnt fel, hogy nem a saját gépen futna a játék)

ui: ezzel a stadia-t akarják idő előtt kiherélni? ott van nvidia-nál a hw-oldal, steam-nél a sw... mindkettő elég komoly cég: összefogtak a gugli ellen, hogy mire kijön, senkit ne érdekeljen az ő szolgáltatásuk?

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.