Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) BusinessGuy


BusinessGuy
senior tag

Ha telefonhoz vagy tablethez kerestek controllert, xbox one (v2, a sliim után kiadott mert abban van BT) controller. A gf natívan azt támogatja akárcsak shielddel. Esetleg ps4 bt controllere de az pár játékban kevésbé támogatott.
Az ilyen ipega és egyéb kíínai fosokat felejtsétek el,egytől egyig kuka minőségre pláne analógokra. Végigjártam a legtöbbet netes tapasztalatokra vagy személyesre építve, lévén sok utazás miatt moonlight-al szoktam tableten játszani, meg sem közelítik a két konzol gamepadját. Ha rákerestek és nem a fizetett véglényinfluenszerek csodás tesztjeit nézitek, például ipega egytől egyig analóggal deadzone problémás amitől egy fos a legprémiumabb modelljük is...

Now-t még nem próbáltam, de mindenképp pozitív hogy a megvett játékokat nem saját szarhoz kötik mint a Stadia, hanem ha kell otthon a saját gépemen is tolhatom jobb minőségben. Utazásra, havernál tolva kiváló lehet akárcsak a moonlightozás, viszont legalább nem kell az otthoni gépemet futtatni hozzá...
5 euro ezért semmi, pláne ha a minőség is jó.

(#52) Jack Oneill válasza paprobert (#48) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Én azt is élvezni fogom, mivel világ életemben full HD 50 FPS átlagban játszottam.

(#53) paprobert válasza Jack Oneill (#52) üzenetére


paprobert
senior tag

Próbáld ki, és utána mondd ezt. Nem a framerate és nem a felbontás a baja.
Én tegnap teszteltem, CS:GO-ban nem lehet meglőni ugyanazt ugyanúgy, ahogy kellene. Ahhoz nem elég jó a válaszideje.

Ha egy kicsit is jó vagy a játékban, biztosan nem fogod ezzel játszani, mert csak frusztrációt okoz.
Viszont egy GTA kaliberű singleplayer játékban már vállalható a célzás.

[ Szerkesztve ]

640 KB mindenre elég. - Steve Jobs

(#54) BusinessGuy válasza Jack Oneill (#52) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

Stream gaming sokmindenre jó, de online multira pont abszolút nem.
Még otthoni gigabites hálózaton streamelve is érezhető az input lag.
Singleplayerre viszont korrekt.

(#55) Jack Oneill válasza paprobert (#53) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Értem. Akkor inkább single játékokra ajánlott ez. Azért majd kiprobalom, kíváncsi vagyok erre a szolgáltatásra. Gondolom, ha meghagyom a gépen az adott játékot, később lokálisan is tudok majd játszani, ha nem a now által futtatnam a játékot.

(#56) Jack Oneill válasza Yodafon (#44) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Ultra

(#57) AeSDé Team


AeSDé Team
őstag

Remélem lesz Linux kliens is, sok felhasználó életén könnyítene.

(#58) Jack Oneill


Jack Oneill
veterán

A szerveren lévő játékok mindig a legfrisebbek? Úgy, mint a saját gépen, ha jön update, ott is jön?

[ Szerkesztve ]

(#59) hackeeeee válasza b. (#27) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Magával a Steam előfizetéses játékkal nem tudsz játszani, mert nincs rajta semmi. ;]

Azért van lehetőségem kompromisszumokra, ergo nem maxolsz ki mindent, felbontást állítasz, stb. :)

Amúgy, nekem az XCloud átgondoltabbnak látszik.. De majd meglátjuk

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#60) Jack Oneill


Jack Oneill
veterán

Bocsassatok meg, de még mindig buta vagyok. Most akkor kell telepíteni játékot vagy nem? Két eset van nálam. Pl battle net fiók 5 játék, de csak 2 van most a gépemen. Ami most 2 játék fent van, elinditom nowrol, oké, sőt torolhetem is a gépről ezek szerint, persze még nem törlöm, hátha nem jönnek be a szamitasokat és maradok a gépi verziónál. És amik nincsenek telepítve, le kell tölteni vagy csak elinditom nowrol?
Bocsi, csak soká leszek gépnél, hogy végre kiprobalhassam.
Steamen is hasonló a helyzet. Nincs most hely a gépemen, de megvettem anno a PUBG-t. Ha játszani szeretnék vele, le kell töltenem vagy elég csak felrakni a steamet, be lépni és látja a now a könyvtáramat?

[ Szerkesztve ]

(#61) D013 válasza Jack Oneill (#60) üzenetére


D013
aktív tag

sajnos a reddit-et olvasgatva az még nem kiforrott. Van olyan játék ami instant indul, nekem pl a Shadow of War ilyen volt. Valamelyiknél 1-szer letölt és többé nem kell, valahol pedig mindig elkezd leszedni adatot.

(#62) Jack Oneill válasza D013 (#61) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Ennyi legyen csak a baja...
Az is érdekelne, ha letölt, hova tölt? A játék kliens saját mappájaba vagy a now mappájaba?

(#63) b. válasza Yodafon (#44) üzenetére


b.
félisten

max settings annyit írtak mind RT mind a grafika. Van már összehasonlító videó YT-n

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#64) b. válasza hackeeeee (#59) üzenetére


b.
félisten

:DDD Jogos :R

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#65) Jack Oneill


Jack Oneill
veterán

Amúgy ez a havidíj, magától levonodik mindig, vagy nekem kell befizetni, ha lejar? Jobb szeretném mindig én befizetni.

(#66) D013


D013
aktív tag

Azt hiszem most egyben ki kell fizetni egész évre, ami 60 eur

(#67) Jack Oneill válasza D013 (#66) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Na ne bassz? Tuti? Erről nem volt szó.

(#68) Ivy.4.Ever


Ivy.4.Ever
őstag

Egy lista jól jönne mivel lehet játszani, de úgy látszik ezt titok övezi :((( Csak mert az ingyenes demókat nem játsza le, azért venni játékot 30-50 euróért hogy "megpróbáljam" meg nem fogok.

(#69) b. válasza Ivy.4.Ever (#68) üzenetére


b.
félisten

talán a cikket olvasd el. Ez nem játék szolgáltatás, hanem hardver...

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#70) Jack Oneill válasza Ivy.4.Ever (#68) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Ott a lista a neten és rá is kereshtesz, mely játékok elérhetőnek. Kb 1000

Amugy az elofizeterol én azt hallottam, nem 60 egy összegben, hanem fix 1 évre kötelezően havi 5 euró körül.

Azt írta valaki, hogy meglesznek a játék mentesek, amikkel korábban a gépen játszottam. És ha kesobb törlöm ezt a szolgáltatás, a gépen lévő játék is követi menteseket?

[ Szerkesztve ]

(#71) Ivy.4.Ever válasza Jack Oneill (#70) üzenetére


Ivy.4.Ever
őstag

Ha neked megvan megköszönném, ha elküldöd. Én csak egy search barig jutottam ahova egyesével kell keresgélnem ami engem érdekel. Hadd ne kelljen mind az állítólagos ezret egyenként kibogarásznom.

(#72) Jack Oneill válasza Ivy.4.Ever (#71) üzenetére


Jack Oneill
veterán

,,A GeForce Now által támogatott játékok teljes listája nem áll rendelkezésre, az érdeklődők a szolgáltatás webhelyén lévő keresővel tudják megnézni, hogy a számukra fontos címekkel kompatibilis-e."

Sajna csak az van.

(#73) D013 válasza Ivy.4.Ever (#71) üzenetére


D013
aktív tag

https://www.gfnlist.com/

(#74) Astor22


Astor22
tag

Pl ha nekem meg van vásárolva, az új call of duty akkor hogy tudom a geforce now al elindítani?

(#75) Jack Oneill válasza Astor22 (#74) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Na pont most próbáltam ki azt :)
Letöltöd az appot, belépsz, regelsz, vagy meglévő fiókkal belépsz. Letöltéskor kiválasztod a típust, hogy ingyenes, vagy már rögtön fizetős. A könyvtárban hozzáadod a létező játékodat, ami a mentéseket szinkronizálja, lévén, hogy a távoli gépen szintén belép a battlenet fiókba, tehát a mentések meglesznek. Egy rövid várakozás volt csak, kb 2 perc és már elindult a játék. Grafikát maxra lehet tenni, teljesen rendben van. Egyelőre még érezni, hogy távoli gép, tehát a COD pörgős meccseiben még szokni kell, hogy úgymond nem rögtön reagál, de ez hálózattól is függ, gondolom.
Később a játékot indíthatod bárhonnan, gépedről, saját beállításaiddal, vagy távoli szerverről is.

(#76) Jack Oneill


Jack Oneill
veterán

Eddig bejövős a dolog, de vannak kezdeti gyengeségek azért. Tetszik, hogy a nem lokálisan indul az egyéb kliens (steam, battlenet stb), hanem a távoli gépen, ergo, ha én pl egy olyan játékot szeretnék kipróbálni, ami nincs fent a gépemen, akkor nem kell a gépemen bajlódni, hanem a távoli gépen lépek be a steambe pl és ott jelenik meg a játék a könyvtárban.

(#77) noxon


noxon
őstag

Sajnos nekem ez nagy csalódás.
Founders tagsággal próbáltam a Division 2 játékot PC-n.

A kép életlen, elmosódott. A grafikai beállításokat nem jegyzi meg nálam. Újraindítás után ismét az alap médium beállítások fogadnak. HDR képernyőm mellett a HDR beállítást elfelejthetem.

Sajnos így kuka.

We live in a simulated world...

(#78) Jack Oneill válasza noxon (#77) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Ha nem jegyzi meg a beállításokat, azzal még nem is lenne baj szerintem. Viszont a hálózati beállításoknál mi van neked beállítva, hogy mosott a kép?

(#79) sittes79 válasza BusinessGuy (#51) üzenetére


sittes79
addikt

Akkor már csak olyan cucc kéne amivel a telót lehet csatlakoztatni xbox one controller re ilyen clip re gondolok vagy valami?

(#80) Jack Oneill válasza noxon (#77) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Nekem a versengő hálózati módban volt mosott a kép, de kiegyensúlyozottban kristálytiszta.

Várok várok a szeró terheltség miatt, erre rájövök nagy okosan, hogy van egy csomó másik szeró, máris bejutottam rögtön :D

(#81) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Nekem minden játékra azt írja a szerver elérte a játékosok számára a maximumot.

Akkor ezt sem próbálom ki..

(#82) Rodi 4.80 válasza D013 (#32) üzenetére


Rodi 4.80
senior tag

Xbox One kontroller (a bluetoothos) jó a telóhoz, még Ipaden is azzal játszom.

(#83) Rodi 4.80 válasza paprobert (#53) üzenetére


Rodi 4.80
senior tag

Sajna pont a GTA lett kipaterolva a GFN-ból. :O

(#84) Rodi 4.80 válasza D013 (#66) üzenetére


Rodi 4.80
senior tag

90 nap próba után havonta lerántanak 5,5 Eurot, de bármikor (próbaidő alatt is) lemondhatod.

(#85) Rodi 4.80


Rodi 4.80
senior tag

Ma este kipróbáltam pár játékot a munkáslaptopomon (i5 5300U, 2,3GHz, 8GB ram, Intel HD5500) AC Origins very low-ban játszható, AC Odyssey ultran megy mint állat :), Watchdogs 2 szintén ultra, Far Cry 5 Arcade ultra..
1000/1000 net, 1920x1080, vsync on.

(#86) Dr. Akula válasza arn (#47) üzenetére


Dr. Akula
félisten

Hogy nekünk mi ebben a jó, az jó kérdés, hogy nekik, az világos: náluk csapódjon le a profit, ne a konkurrenciánál.

(#87) Polllen válasza aDamker (#10) üzenetére


Polllen
nagyúr

Ezért jó deal. Ez egy erős pc. Nekem régen olyan korszakaim voltak, hogy 1-1 játékot végigtoltam, aztán hónapokig be se kapcsoltam a gépet.

Erre a felhasználásra egy ilyen szolgáltatás - jó áron - a legjobb megoldás.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#88) tkiraly


tkiraly
újonc

Sziasztok,

nekem nem sikerül belogolnom PC-n keresztül. Telón keresztül belép.

"We are unable to log you in at the moment. Try again later." Ezt kapom már tegnap óta.

Tűzfal beállítva. Adware/adblocker nincs.

Valaki találkozott ilyennel?

Biprajit nem tudott sajnos segíteni. F.A.Q nem találtam semmit.
Customer Servicenél így áll:


I will have to escalate the case to the concerned team for further assistance

(#89) Rodi 4.80 válasza tkiraly (#88) üzenetére


Rodi 4.80
senior tag

Szia!
Letöltötted a pc-s alkalmazást vagy csak böngészőből próbáltál belépni?
Nekem se ment míg le nem töltöttem az appot, utána minden oké volt.
https://www.nvidia.com/en-eu/geforce-now/download/

(#90) arn


arn
félisten

Shielden probalom a freet... ez a varolista ordenare kamu. Belepek egy free jatekba, 499 varakozo, atlepek egy masikba, hat eppen ott is 499... utana meg porog le eleg gyorsan, de 10-20 percel osztokelnek, hogy fizess.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#91) tkiraly válasza Rodi 4.80 (#89) üzenetére


tkiraly
újonc

Alkalmazáson keresztül nem akar.

(#92) Dr. Akula válasza arn (#90) üzenetére


Dr. Akula
félisten

Nyilván az a biznisz nekik. :) Ez is olyan mint a pay2win.

(#93) Jack Oneill


Jack Oneill
veterán

Eddig tetszik, de én a következőt vontam le. Akinek erős gépe van, annak nyilván felesleges. Viszont arra tökéletes, ha ki akarsz egy játékot próbálni, ami már rég volt a gépeden, de nem akarod telepíteni, csak pár napra kipróbálni picit, akkor ez tökéletes megoldás. Nem cseszteted a gépedet, nem arra települ, hanem távoli gépen történik minden. A gépeden lévő battlenet, origin, stb fiókodat sem zavarja meg, mert csak a távoli kliensen lesz rajta, a gépeden ha belépsz később, nem lesz benne, csak ha ott is hozzáadod. Szóval erre nagyon jó. Vagy ha ingyenes lesz egy játék egy darabig, ezzel a megoldással rá lehet nézni.
Nem rossz a válaszidő sem, de azért egy COD black ops4-ben nekem nehéz volt célozni, szaval azt inkább a saját gépemen fogom gyengébb grafikával játszani.
Én mindenkinek ajánlom ilyen célokra, főleg, mert ingyenes fiók is van, ahol 1 óra után csak be kell lépni újból a játékba és kész. Szerintem nagyon jó irány, sok embernek kedveznek ezzel, az a kérdés, milyen szigorítások és javítások lesznek később.
Negatívum még mégis, hogy nem jegyzi meg a játék a beállításaidat sajnos, mindig újra be kell állítani mindent. De ki lehet bírni.

[ Szerkesztve ]

(#94) mephi666 válasza Jack Oneill (#93) üzenetére


mephi666
nagyúr

én most reggel próbáltam ki: ott a 2016-os doom, amit kaptam steam-re, viszont a gtx650 már kevés alá magas részletességgel és nem volt kedvem "döcögősen" játszani vele... (türelmes ember lettem: nem zavar, ha valamivel nem megjelenés után játszok azonnal... "majd ha lesz jó hw alá" ...és most egy új vga sokadlagos) most fogtam, kipróbáltam: ultra-n megy reccenés nélkül és így már a játékélmény is teljesen rendben van :K gyerek mellett soha nincs 1 szabad órám, így ez a limit sem érint... a hozzám hasonlóknak teljesen jó alternatíva ez a szolgáltatás (20ms alatti pinggel 1 pillanatra nem tűnt fel, hogy nem a saját gépen futna a játék)

ui: ezzel a stadia-t akarják idő előtt kiherélni? ott van nvidia-nál a hw-oldal, steam-nél a sw... mindkettő elég komoly cég: összefogtak a gugli ellen, hogy mire kijön, senkit ne érdekeljen az ő szolgáltatásuk?

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#95) Jack Oneill válasza mephi666 (#94) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Teljesen egyetértek, örülök, hogy bejott.
Néztem egyébként, mindig más gépre rak , egyszer tesla kártyás, egyszer rtx 2080-ra rakott.

(#96) noxon válasza Rodi 4.80 (#84) üzenetére


noxon
őstag

Szia, hogy tudom lemondani? Nekem founders tagság van és úgy tudom 1 év hűségidő van.

We live in a simulated world...

(#97) noxon válasza Jack Oneill (#80) üzenetére


noxon
őstag

Szia, kiegyensúlyozottban voltam én is.
A division 2 játékot próbáltam, de akár lehetne az AC odyssey is.
Ugye ezeknél bizonyos grafikai beállítások érvényesüléséhez újra kell inditani a játékot. Csakhogy utána ismét elfelejti belépeskor.

We live in a simulated world...

(#98) Jack Oneill válasza noxon (#97) üzenetére


Jack Oneill
veterán

A grafikai beállítások miatt nem kell újra indítani a játékot, legalábbis az újabbaknál már nincs ilyen.
Probald meg még az egyéni hálózati beállítást és te szabad meg neki a hálózati használatot.
Nálam nincs homályos kep.

[ Szerkesztve ]

(#99) slein


slein
tag

Megvagyok elégedve ezzel a cuccal, már másfél éve használom..

Annyit fűznék hozzá, hogy akinek combosabb netje van, az egyéni beállításoknál húzza fel a csúszkát, ami megadja, hogy mennyi sávszélt foglaljon.
Nekem 500-as netből simán elvisz 50-60at, annak ellenére hogy asszem 25 a max talán. Viszont semmi akadás. Se hang se kép.

[ Szerkesztve ]

(#100) Andie


Andie
őstag

VR-t támogatja?

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.