Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) RedSwallow


RedSwallow
tag

Üdv! Milyen hardvert ajánlanátok most kifejezetten Geforce Now és Stadia alá, lehetőleg hosszú távra? Lehet médiabox, pc, akármi, TV-re kötve HDMI-vel. Az ár fontos tényező és az is, hogy egyes játékok jellege miatt kezelnie kell egeret és billentyűzetet is. A használt hardver most nem opció, de az nem baj ha csak ünnepek után lesz elérhető.

(#302) GoTReX


GoTReX
őstag

Sziasztok!

Új vagyok ebben a témában. Nekem egy nem olyan rossz i5 gépem van,de már érezhetőek a határai. Jól tudom hogy ingyenes változata is van próbaképpen(1óra folyamatos játszás) a Geforce Now-nak és tud a meglépő Steam játékaimat használni?

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#303) Urguru válasza GoTReX (#302) üzenetére


Urguru
tag

Igen. Csak ingyenesben várni kell amíg bejutsz.

ui.: nem minden steam játék megy

(#304) GoTReX válasza Urguru (#303) üzenetére


GoTReX
őstag

Szuper, most csatlakoztatom a Steamhez. Még egy kérdés: Originnel is megy? Mert az Originen lévő játékoknál éreztem igazán hogy már kell egy gép frissítés vagy belevágni a Stream gamingbe. StarWars Battlefrontal 2-vel szeretném kipróbálni, ami meg is van, aztán ha jó akkor nyitott a kapu a Battlefieldek felé :)

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#305) Urguru válasza GoTReX (#304) üzenetére


Urguru
tag

Sajnos nem, Steam , Uplay , Epic (GOG) ami használható.

(#306) GoTReX válasza Urguru (#305) üzenetére


GoTReX
őstag

Amacskarúgjameg :U :DDD

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#307) GoTReX válasza Urguru (#305) üzenetére


GoTReX
őstag

Sajnos kipróbálni sem sikerült, mert még azt sem írja ki hogy a túlterheltségben hányadik vagyok a sorban. :F

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#308) hunluigi válasza RedSwallow (#301) üzenetére


hunluigi
senior tag

Csak érdekesség képpen, én pl. egy samsung S20-al játszom DeX-en. Hibátlanul mennek a nagy címek is (már ha túlterhelés miatt nem csinálják magukat össze a gfn szerverek ugye).

A kezdetek kezdetén... XT 8Mhz; 640Kb ram; HERCULES monitor (papirfehér) és csatoló (256k ram); 20Mb MFM HDD 5,25''; 1.2Mb 5.25'' FDD; PC Speaker Hová szalad a világ...

(#309) Zsoxx


Zsoxx
senior tag

A Steam bejelentkezésnél a jelszó megjegyzése működik valakinek?

(#310) Urguru válasza Zsoxx (#309) üzenetére


Urguru
tag

Igen.

(#311) Zsoxx


Zsoxx
senior tag

"GeForce NOW is currently at capacity in your region. As a result, we are not accepting sign-ups for Founders memberships at this time. You can sign-up to be notified when more capacity becomes available in your region. Free Memberships are still available, but please note that queue times will be extended during peak hours."

Pedig ha rámegyek az upgrade-re, bejön a kártyás fizetési oldal. Ezt a 27.45 eurót egyben kell kifizetni?

(#312) Frod válasza Zsoxx (#311) üzenetére


Frod
addikt

Van elvileg sima havi előfizetés is, de most a hivatalos oldal is azt írja, hogy jelenleg kizárólag az ingyenes, és a 6 hónapos opció él.
És igen, az 27.45, és egyszerre kell fizetni.
Szerintem várj egy pár napot vele, hátha lesz újra egy hónapos opció.

Do you see the white shadow?

(#313) Zsoxx válasza Frod (#312) üzenetére


Zsoxx
senior tag

Oké, köszönöm!

(#314) Szajo


Szajo
őstag

A rockstar játékai teljesen ki lettek véve a "kínálatból"?
Csak mert elő fizetnék RDR2 miatt, láttam is róla Geforce Now videókat youtubeon de most olvasom, hogy nincs már geforce now-on...
Stadia-n meg újra meg kellene vegyem....

[ Szerkesztve ]

(#315) Zsoxx


Zsoxx
senior tag

Próbálta már valaki a Far Cry 5 Arcade editorát GFN alatt?
"Starting the Arcade Editor will close the main game... " blabla
Aztán bezárja a játékot és visszajön a Now főképernyője a játékokkal. És semmi több. Szóval ez sem működik (ahogy a FC4 editora sem).

(#316) Roland861010


Roland861010
addikt

Helló,

Na nálam sem lehetett 1 hónapra előfizetni de megoldottam :D
Vissza minősítettem az előfizetést free-re majd rá néztem újra és megint lehet 1 havira!

[ Szerkesztve ]

(#317) Zsoxx válasza Roland861010 (#316) üzenetére


Zsoxx
senior tag

Aki eddig is havi előfizetéses volt, az ezután is az marad.

(#318) Roland861010 válasza Zsoxx (#317) üzenetére


Roland861010
addikt

Értem

(#319) Roland861010


Roland861010
addikt

Rendesek az Nvidianal újra meg hosszabbítottam az előfizetést. Erre a mai nap helyett át rakták a számlázást 18-ára.

(#320) Zsoxx


Zsoxx
senior tag

Érdekes, hogy free accountnál néha, amikor már csak 100 ember van előttem, elindul a játék.

(#321) Marcoo017


Marcoo017
csendes tag

Valaki játszik ezen kívül az Ark-al?
Nyelvel hogyan lehet átállítani magyarról angolra, illetve modokkal nem is játszható a játék?

(#322) Zsoxx válasza Marcoo017 (#321) üzenetére


Zsoxx
senior tag

Mivel nem a gépeden vannak a játék fájljai, nem tudsz modokat használni. Kivéve, ha a GFN kifejezetten támogatja, tehát az ő szerverükön fut a moddolt játék. De ha van is ilyen, ritka lehet, mint a fehér holló.

(#323) Zsoxx válasza Marcoo017 (#321) üzenetére


Zsoxx
senior tag

Hivatalos modokat esetleg tudsz használni a Steam Workshoppal (GFN fórumon írta valaki).

(#324) ElZoz válasza Urguru (#305) üzenetére


ElZoz
csendes tag

Wargaming is :)

(#325) ElZoz


ElZoz
csendes tag

Sziasztok, kipróbáltam ezt a dolgot. Teljesen jól használható, főleg úgy, hogy kb. heti egy órát játszom. Viszont nálatok is opálos a grafika és sötét? Előfizettem, hogy meglegyen a fullHD, de ez nem változott. A sebességgel nincs gond, szépen viszi a Tomb Raidert is.

(#326) Urguru válasza ElZoz (#325) üzenetére


Urguru
tag

Szia!

Régóta használom , nekem nem opálos se nem sötét a grafika. (Cp2077, Tomb Raiderek , Division , Control stb játékokkal )

(#327) ElZoz válasza Urguru (#326) üzenetére


ElZoz
csendes tag

Köszi. Nálam sem úgy kell elképzelni, hogy használhatatlan, de a vga után teljesen más. A monitor beállításaiban létrehoztam egy játékra szánt profilt, valamivel jobb lett.

(#328) Zsoxx válasza ElZoz (#327) üzenetére


Zsoxx
senior tag

A játékban próbáld a video beállításoknál inkább. Itt lehet módosítani, nem úgy mint a Stadia-ban.

(#329) ElZoz válasza Zsoxx (#328) üzenetére


ElZoz
csendes tag

Próbáltam, egyszerűen arról van szó, hogy más a kép, persze a 2070 után csodálkoztam is volna, ha ugyanazt visszakapom. Amennyit játszom, és amennyibe kerül, tökéletes. Valakinek sikerült Android eszközre csatlakoztatott bluetooth klaviatúrával és egérrel működésre bírnia?
Kontrollert keres, és sajnos a klaviatúrát nem látja.

(#330) Richike


Richike
újonc

Sziasztok ! Kiszeretném próbálni a NOW-t letöltöttem az appot pcre de bejelentkezésnél azt írja hogy nyitva van valami bejelentkezési böngésző ablak és nem tudok beloginolni sehogy :( mi lehet a gond ?

(#331) wassabi11


wassabi11
aktív tag

Sziasztok!

Mi lehet a gond, meg vásároltam a now-ot fornitet elindítom fel teszem max grafikára és akad a játék és pixeles a kép, vagy szimplán ennyire ratyi az nvidia now? (Pc)
Nektek mi a tapasztalatotok?

(#332) Zsoxx válasza wassabi11 (#331) üzenetére


Zsoxx
senior tag

Válassz másik szervert (a Beállításoknál). De lehet, hogy a neted nem elég neki.

(#333) adamssss


adamssss
veterán

Sziasztok!
Eros router is ajanlott es gfn-hez? Kiprobaltam a gigabites netemmel es par masodpercenkent doccent egy jo nagyot… En a routerre gyanakodtam hogy nem tetszik neki a stream de lehet hogy a gfn-ben van a hiba. Szerintetek?

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#334) kopidoo válasza adamssss (#333) üzenetére


kopidoo
senior tag

Igaz én vezetéken játszom, de elég neki a digis net.

(#335) adamssss válasza kopidoo (#334) üzenetére


adamssss
veterán

Nekem is vezetekkel van osszekotve de nagyon nem volt zokkenomentes a jatek… akkor lehet csak szervert kellett volna valtanom.

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#336) ElZoz válasza adamssss (#335) üzenetére


ElZoz
csendes tag

Ha digis ZTE routered van, akkor nem fog jól menni. Nekem is akadozott vele. Vettem egy másik routert, azzal jól fut. 100 Mbites netem van.

(#337) half333


half333
őstag

Üdv! Most próbáltam ki ezt a szolgáltatást. Az lenne a problémám hogy a demo játékokon kivűl semmi más nem indul el. Free verziót próbálgatom és miután elinditom a játékot (steam,ubisoft,epic games) csak az adott oldalra dob és a library-be rakja a játékot de onnan csak miután megvenném inditaná el. Nem ugy volt h ingyen is lehet játszani?

(#338) nincsnév007


nincsnév007
őstag

sziasztok. Gondoltam előfizetek a szolgáltatásra, de nézem nem lehet sehol se törölni a kártya adataimat?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.