Hirdetés

2024. május 31., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#93) Jack Oneill


Jack Oneill
veterán

Eddig tetszik, de én a következőt vontam le. Akinek erős gépe van, annak nyilván felesleges. Viszont arra tökéletes, ha ki akarsz egy játékot próbálni, ami már rég volt a gépeden, de nem akarod telepíteni, csak pár napra kipróbálni picit, akkor ez tökéletes megoldás. Nem cseszteted a gépedet, nem arra települ, hanem távoli gépen történik minden. A gépeden lévő battlenet, origin, stb fiókodat sem zavarja meg, mert csak a távoli kliensen lesz rajta, a gépeden ha belépsz később, nem lesz benne, csak ha ott is hozzáadod. Szóval erre nagyon jó. Vagy ha ingyenes lesz egy játék egy darabig, ezzel a megoldással rá lehet nézni.
Nem rossz a válaszidő sem, de azért egy COD black ops4-ben nekem nehéz volt célozni, szaval azt inkább a saját gépemen fogom gyengébb grafikával játszani.
Én mindenkinek ajánlom ilyen célokra, főleg, mert ingyenes fiók is van, ahol 1 óra után csak be kell lépni újból a játékba és kész. Szerintem nagyon jó irány, sok embernek kedveznek ezzel, az a kérdés, milyen szigorítások és javítások lesznek később.
Negatívum még mégis, hogy nem jegyzi meg a játék a beállításaidat sajnos, mindig újra be kell állítani mindent. De ki lehet bírni.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.