Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) Mezga Aladár válasza b. (#200) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

:R

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#202) SH4D0W2011


SH4D0W2011
őstag

Sziasztok!

Most megjelenés után kipróbáltam újra én is a szolgáltatást, ma délelőtt remekül működött, elsőre. Miután visszaléptem a játékba (Euro Truck Simulator 2), hogy megnézzem, megmaradtak-e a beállítások, a mentés betöltésénél arra panaszkodik, hogy a mentésfájl hiányzó DLC adatokat tartalmaz, pedig ezek továbbra is megvannak. Nincs erre valami ötletetek? :F

(#203) SH4D0W2011 válasza SH4D0W2011 (#202) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Hmm, na ez fura. Megvettem a Road to the Black Sea DLC-t, és újra látja a többit is. Remélem nem fog ezzel vacakolni többet. :U

(#204) Marcoo017


Marcoo017
csendes tag

Sziasztok! Játszani szeretnék a programon keresztül az AC Odyssey-yel, a játék kifejezetten Steamen van meg, de Uplayben is indítható. Ha Now-on keresztül indítom, Uplay fiókba kell belépni, és kéri a játék aktiváló kódját.

Illetve a másik ilyen játék pedig a Shadow War, Xbox game pass keretein belül van meg, ezzel nem is fogok tudni így játszani, mivel itt is egyből a Steames játékot keresné, ami nincs meg ugye.

(#205) csangabo


csangabo
csendes újonc

Egyelőre jónak tűnik. Pont azon gondolkodtam, hogy összerakok egy mini itx-es buildet , ugyanis egy évre Angliába megyek és jó lenne egy olyan gép amit könnyű szállítani. Az egyetlen bajom az volt, hogy ilyen méretben összerakni egy jó gamer gépet nem olcsó mulatság, azonban így lehet hogy elég lesz egy r3 2200g-s mini itx-es build még a komolyabb címekhez is. Csak legyen rajta kellő mennyiségű játék, mert jelenleg a játékaim fele nincs is benne a rendszerben.

U.i.: Az amúgy csak nekem fura, hogy az AMD kártyáit elvileg támogatja a hd 3000-es szériától, az Nvidiánál viszont csak gtx 600-tól felfele?

(#206) Ivy.4.Ever válasza csangabo (#205) üzenetére


Ivy.4.Ever
őstag

Intel hd graphicson kiváló minden nincs jelentősége még a dx11 hiányának sem.
Angliában van stadia az jobb megoldás lehet ennél.

(#207) BoneDragon válasza Ivy.4.Ever (#206) üzenetére


BoneDragon
veterán

Akkor már inkább Shadow.

(#208) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Epic storeba ingyenes az AC Syndicate. Kliensbe hozzá lehet linkelni az Uplay accountot és így játszható Uplayen keresztűl.

(#209) santiago7


santiago7
csendes tag

I3 1 gennel 8gb rám integrált VGA működne?

(#210) BoneDragon válasza santiago7 (#209) üzenetére


BoneDragon
veterán

Probald ki, ingyenes. Szerint mukodni fog.

(#211) csangabo válasza santiago7 (#209) üzenetére


csangabo
csendes újonc

Hát elvileg Intelből a hd graphics 2000 a minimum, ami sajnos csak a 2. generációs Inteleknél jelent meg. Ettől függetlenül tehetsz vele egy próbát. Viszonylag gyorsan lejön és feltelepül a program, és ha nem működik, akkor azt már az elején jelzi.

Én gépen eddig csak a nagyszülőknél teszteltem a másodlagos gépemen. Ott a gtx 460-al nem ment (mint kiderült Nvdiából gtx 600-as széria a minimum). :O

(#212) santiago7 válasza csangabo (#211) üzenetére


santiago7
csendes tag

Azt írja vmi nem jo a minimum req nincs meg ez esetben vásároljak egy VGA-t?

(#213) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Bethesda is letiltitta a játékait :( kivétel az RTX-es youngblood. [link]

/s

(#214) Prof válasza wjbhbdux (#213) üzenetére


Prof
addikt

Ahogy josolni lehetett szepen lassan beindul a cloud gaming haboru. Ez akar jo jel is lehet hosszutavon, mert a kiadok latnak benne penzt.
De az intiuciom azt sugja ha cloudban akar valaki jatszani a kedvenc jatekaival majd 10 fele szolgaltatasra kell feliratkoznia, aminek arabol mar megvesz egy gepet es azon jatszik...

(#215) csangabo válasza santiago7 (#212) üzenetére


csangabo
csendes újonc

3000-5000 Ft között már kapsz egy gt 610-et vagy egy hd 6450-et a hardveraprón. Elvileg azokkal működnie kéne.

(#216) b. válasza wjbhbdux (#213) üzenetére


b.
félisten

1500 játék érkezik. [link] ezek is visszajönnek, az üzleti részével voltak gondok, a Béta és az éles verzió miatt új szerződéseket kell kötniük.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#217) hepol válasza b. (#216) üzenetére


hepol
csendes tag

Egyenlőre elég gáz ami megy, most lehet megnézni milyen az amikor befuccsol a szolgáltatás és elvesznek a játékaid.

Tudom, hogy ez nem azt jelenti, mert nem megszünt, hanem elindult, de most van ott hogy vehetsz egy új gépet, ha akarsz játszani az új játékaiddal amiket emiatt megvettél.

(#218) Astor22


Astor22
tag

Nagyon sajnálatos, szerintem előbb utóbb csőd lessz. :(

(#219) SH4D0W2011


SH4D0W2011
őstag

Nagyon úgy néz ki... :)) Rettentő népszerű a GeForce Now, még több játék jön hamarosan

Egyébként néha visszatér a (#202)-ben leírt dolog, hogy valamiért hiányzónak látja a meglévő DLC-ket, ilyenkor eddig egy gép újraindítás segített.

(#220) wjbhbdux válasza SH4D0W2011 (#219) üzenetére


wjbhbdux
veterán

1500 egy szép szám. Amíg nem nézed meg, hogy a Steamen éppen van 38863 játék, amiből 10*1500 hulladékot is össze lehet válogatni. Reméljük megbékélnek a nagyobb kiadókkal.

/s

(#221) SH4D0W2011 válasza wjbhbdux (#220) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Majd a nagyobb kiadók is rájönnek, hogy potenciális vásárlóktól esnek el, aztán szépen visszakerülnek a játékaik.

(#222) wjbhbdux válasza SH4D0W2011 (#221) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Vagy szerződnek ehelyett a Stadiara, Xcloudra, Amazon induló szolgáltatására stb. Sajnos nem lesz az, hogy minden egy helyen.

/s

(#223) SH4D0W2011 válasza wjbhbdux (#222) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Na ezt nem tudom, ahogy hallom, a Stadia eléggé nyüglődik, a többit meg nem igazán ismerem. De nem is csak feltétlenül a NOW-ra gondolok ezzel a cloud gaming felé nyitással a kiadók részéről, lehet bármelyik, egy jó megállapodással jól járhat a szolgáltató és a kiadók is. De amúgy szerintem is olyasmi lesz, amire te gondolsz, egyre több szereplős lesz a piac, mi meg úgy járunk, mint lassan a filmes-sorozatos streaminggel, szóval csak mi nem járunk olyan jól. (Bár ez engem annyira nem érint már, most örülök nagyon, hogy gépvásárlás nélkül tudok újra Truck Sim-ezni, de a PC gaming már nem mozgat meg egy jó ideje.)

(#224) gyimger válasza SH4D0W2011 (#223) üzenetére


gyimger
őstag

De ha mégis egymás torkának esnének a szolgáltatók, mint a TV-s piacban teszik, akkor folytatjuk tovább ott, ahol a megjelenésük előtt voltunk.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#225) Prof válasza SH4D0W2011 (#223) üzenetére


Prof
addikt

A Stadia kulon platform aki eladja a jatekokat, nana hogy 'nem indul be' ugy, mint ha csak egy virutalis pcn futtatod a felhasznaloknak mar regen eladott jatekokat... teljesen mas a 2 szolgaltatas.
A kiadok visszakozasabol egyertelmu, hogy eleg partizan proba akcio ez nvidia reszrol es nincs joguk 'terjeszteni' a jatekokat.
Amugy meg egy loginnal barki ingyen jatszhat barhol tobbezer dollarnyi jatekkal amit nem vett meg , nem eppen az amit a kiadok szeretnek.

(#226) SH4D0W2011 válasza Prof (#225) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Az utolsó mondatoddal mire gondolszl? A NOW-val tudtommal csak azokkal a játékokkal játszhatsz, amik megvannak.
Egyébként ahogy írtam is, ennek az összefogás lenne a lényege, nem egymás szivatása kiadók és a szolgáltatók között. Ha van egy játék, amit tudok használni a meglévő szolgáltatásommal, akkor azért hajlandó leszek pénzt adni, ami jó a kiadónak. De igaz ez fordítva is, arra a szolgáltatásra fogok előfizetni, amelyiknek az erőforrásával játszhatok azzal a játékkal, amivel akarok.

(#227) #10949376


#10949376
törölt tag

Ez megéri mobilon 4g vagy 5g vel elfogadható a sebesség?

(#228) Prof válasza SH4D0W2011 (#226) üzenetére


Prof
addikt

Arra, hogy csinalsz egy facebook/whatsup akarmi csoportot es akar berbe is adhatod, megoszthatod az osszes jatekod. lopott steam /egyeb accot jatekokkal es total ingyen jatszhat vele akarki. Zero hardver es szoftver befektetessel.
Es akkor meg nem beszeltunk a jatekok technikai tamogatasarol sem.

(#229) BoneDragon válasza Prof (#228) üzenetére


BoneDragon
veterán

Te valami Stadia fanatikus lehetsz

[ Szerkesztve ]

(#230) p a s s e r


p a s s e r
őstag

arra vajon mi lehet a megoldás, hogy nagyon zajos a kép? vagy ennyire ronggyá tömörítik a képet küldés előtt?
founders (fizetős), a netet beállítottam egyénire, minden maxon, teszten is szuperül teljesítem az ajánlott szintet... (gigabites optikai, a routert is kábellel használom...)

(néha még játék közben is kiírja, hogy gyengül a kapcsolat... szerverválasztás automatikus...)

kösz, ha tudtok valami infót!

beszéljünk másról! filmekről, képekről... semmit a lényegről, csak jelenségekről...

(#231) BoneDragon válasza p a s s e r (#230) üzenetére


BoneDragon
veterán

Passz, miota atalitottam egyenire a streamet azota nem talalkoztam ilyennel.

(#232) hepol válasza Prof (#228) üzenetére


hepol
csendes tag

Ez már nekem is eszembe jutott! Tudsz ajánlani pár ilyen csoportot? :D Az ingyen odaadós fajtákra gondolok.

(#233) SH4D0W2011 válasza hepol (#232) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Hát ez eléggé warez és off. :U

(#234) hepol válasza SH4D0W2011 (#233) üzenetére


hepol
csendes tag

sorry, szar poén volt :D

(#235) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Bandai Namco játékok visszatértek. Na haladunk, jöhet a többi.

(#236) hepol válasza BoneDragon (#235) üzenetére


hepol
csendes tag

Már kezdtem örülni, de mégse sikerült. Nem jött vissza mindegyik.

(#237) p a s s e r


p a s s e r
őstag

az lenne a kérdésem, hogy a geforce now-n keresztül futtatott steames játékoknál hogy lehet életet lehelni a steam controllerbe? nem is érzékeli a játék a létezését...

[ Szerkesztve ]

beszéljünk másról! filmekről, képekről... semmit a lényegről, csak jelenségekről...

(#238) Sify


Sify
senior tag

Tegnapi napon ezek a játékok érkeztek:

Dead or Alive 6
Deadliest Catch: The Game
Dungeon Defenders: Awakened
Nioh Complete Edition
Romance of the Three Kingdoms XIV

Iphone 14 Pro, Apple TV4K, Ipad (2018), AirPods Pro, Apple Watch Series 3

(#239) gproject


gproject
aktív tag

Ubisoft, Epic

(realme x50 pro, <[ ultrasone 480i 580i 820 ]>)

(#240) Sify


Sify
senior tag

Tegnapi napi újdonságok:

Conglomerate 451
Heroes & Generals
Kingdom Come Deliverance (Epic Games Store)
Richman10
Titan Quest Anniversary Edition
Victoria II
Wolfenstein: Youngblood (Germany)

Iphone 14 Pro, Apple TV4K, Ipad (2018), AirPods Pro, Apple Watch Series 3

(#241) Sify


Sify
senior tag

Mai napi újdonságok:

Comanche
Counter-Strike: Condition Zero
Dreadlands
Gujian3
Dungeon Defenders II
Path of Exile
Ring of Elysium

Iphone 14 Pro, Apple TV4K, Ipad (2018), AirPods Pro, Apple Watch Series 3

(#242) Jack Oneill válasza Sify (#241) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Path of Exile? Eddig is nyomtam azt a geforce now-on keresztül

(#243) SH4D0W2011


SH4D0W2011
őstag

Tegnap update-elt a GF Now, azóta folyamatosan kifagy játék indítás közben/után. Nálatok működik normálisan? :F

(#244) Croft-21


Croft-21
őstag

Gondoltam ma én is előfizetek a GF nowra, hát a honlap szerint: sold out
Maradtam az ingyenes verziónál, játszanék az AC Black Flaggel, Originsel, előtted álló játékosok: 497
Hát reggel lenne, mire én ezt a sort kivárnàm...

(#245) b. válasza Croft-21 (#244) üzenetére


b.
félisten

válts szervert. Egyből felenged mostanában.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#246) Croft-21 válasza b. (#245) üzenetére


Croft-21
őstag

Melyik szerver javasolt?

(#247) b. válasza Croft-21 (#246) üzenetére


b.
félisten

5 EU szerver van, nekem most az "EU central 3" megy tegnap az 1 volt.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#248) Croft-21 válasza b. (#247) üzenetére


Croft-21
őstag

Az a vicc, hogy én is az EU Central 3-on voltam tegnap is, ma is, és nekem most is azt írja, hogy várakozók száma 492
Megpróbálok másik szervert, de ha ez így fog menni, akkor nekem felejtős.

(#249) nincsnév007 válasza Croft-21 (#248) üzenetére


nincsnév007
őstag

nekem is ezt írja. És a honlapon is a fizetős résznél sold out van.

(#250) b. válasza nincsnév007 (#249) üzenetére


b.
félisten

nem lehet most előfizeti a kialakult helyzet miatt, csak free verzió van.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.