Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) rdt89


rdt89
addikt

Érdekes, hogy a play áruházból feltelepítenek rá sok gyerekeknek ítélt játékot, kap egy igénytelen borítást, butítanak mindent és gyenge, olcsó hardver, majd drágán odarakják a polcra, hisz a gyerek úgy is kisírja. Chuwi Wi 8 sokkal jobb ebben az árkategóriában, kb 4-5-szöröse a teljesítménye, de nincs rajta gyerek fogó borítás.

(#2) DrBubo77


DrBubo77
addikt

Ilyen ratyi egy gépet. :W

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#3) TheAquir


TheAquir
csendes tag

Venni vmi alap de normalis tabletet + Kid's Shell a Play Store-bol.
Inkabb mint ez a vacak...volt Kurio tabletunk de osdi hardver, vacak kepernyo.

Jelenleg egy Asus Zenpad 10-et hasznal a gyerek a fenti cuccal es teljesen jol mukodik

Born too late to discover the Earth, born too early to discover the Cosmos

(#4) tjb007


tjb007
nagyúr

Kifejezettem az EE (egy angol, már a BT tulajdonában lévő telekommunikációs szolgáltató, aki esetleg nem ismerné vagy lusta rákeresni) számára készült, csak ők forgalmazzák, ebből pedig akkor ki is lehet következtetni, hogy hivatalosan soha nem fog hozzánk eljutni.

(#5) Bog válasza tjb007 (#4) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

De. Az Alcatel hazai képviselete adta ide. Lesz itthon. (Mondjuk lehet, hogy tökre nem így fogják hívni, de arról még nincs infó)

[ Szerkesztve ]

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#6) zdanee


zdanee
őstag

Ennyiből kijönne egy nem túl lestrapált Nexus 7 2013 meg egy szilikon-tok, playen tuti van fent valami free vagy párszáz Ft-os szülői felügyelet app meg valami egyszerűsített launcher.

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

(#7) tjb007 válasza Bog (#5) üzenetére


tjb007
nagyúr

1. Az EE Robinra vonatkozott. 1:1 nem lesz itthon.
2. Ezeket akkor nem ártana beleírni a tesztbe is, plusz módosítani azt a „ha itthon is piacra kerül” részt.

(#9) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Akkor se venném meg ha Robin lenne a fiam.

(#10) Den Hadnagy


Den Hadnagy
senior tag

Kicsit meglepődtem, hogy ezen a vason ezzel a felbontással akad a rendszer. Túlárazott, de biztosan lesz olyan, ki megveszi a csimotának.

Ahogy írták is, a TFT mellélövés, meg akkor már valóban inkább egy használt Nexus, vagy LG, vagy valami, plusz egy izmosabb tok.

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#11) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Lehet ijesztő, de ez a gyerektablet dolog létezik, él és virul. A 4 éves unokahugom úgy eszi a tableteket, mint a vacsora utáni édességet. Eddig hazavágott már 3 Amazonról rendelt noname gagyi tabletet, egy Acer Icona B1-et, és most nyúzza az én régi Nexus 7-emet. Állandóan a kezében van. Nem mondanám függőnek, mert babázik, játszik, de mesét csak tableten (vagy ahogy ő mondja: tablettán) hajlandó. A laptop, a TV, a médialejátszó már kiment a divatból, de igazándiból van benne valami. Ha megy valahova nem kell kiabálnia hogy le kelljen állítani a mesét, aa neten (főleg YouTube-on) rengeteg mese van, emellett játszani is tud ezzel azzal. Nem ördögtől való dolog ez, csak látni kell hol a határ.

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#12) dutrás


dutrás
őstag

Az a borzasztó hogy már a pár éves gyermek is csak ezen tud élni. Sajnos a gyártók iszonyatosan kihasználják ezt. Én mégis a szülőket hibáztatom.

P50 pro/P40 Lite

(#13) KoryHu válasza callmeakos (#11) üzenetére


KoryHu
aktív tag

Nekünk még bírja a 2011 (!) decemberi Huawei S7 Slim erre a célra. Nagyon strapabíró készülék. Még az üveg előlap se karcos szinte (sőt szinte semennyire) , pedig egy sarokban már picit repedt egy betonra eséstől. Még az akku is jó. Angry birds, bad piggies, Amazing Alex, YouTube a kedvenc. :) ezek még mennek is. Na meg az Asphalt 5! Igaz a Sim kártya tök felesleges, talán kétszer volt benne.

[ Szerkesztve ]

Nem öreg, csak régebb óta fiatal.

(#14) #41133696 válasza callmeakos (#11) üzenetére


#41133696
törölt tag

Igazából a butítás része, meg már eleve introvertált jelleművé szocializálódik, pláne ha egyébként is hajlamos rá.Viszont 2016-ban így el lehet adni egy olyan gagyi hardvert, amiért 4 évvel korábban sem adtak már az igényesebbek pénzt.

(#15) dutrás válasza #41133696 (#14) üzenetére


dutrás
őstag

#14 Azt hiszem ezt nekem szántad

[ Szerkesztve ]

P50 pro/P40 Lite

(#16) hemaka


hemaka
nagyúr

Az durva azért, hogy a raktárakban bent ragadt hulladékokat kiszórják gyerekeknek szánt tabletnek. Hiába, a marketing pofáján mindig is vastag volt a bőr. :D

(#17) #41133696 válasza dutrás (#15) üzenetére


#41133696
törölt tag

Ja :DDD

(#16) hemaka: Máshogy is meg lehet közelíteni: Ez a SoC már jó régen le volt gyártva, legalább nem kellett újat gyártani, és pocsékolni, mert ezt vagy kidobni lehet, vagy a harmadik világba exportálni, vagy van ez az opció. Megjegyzem, itt nemcsak profitot hoz, de mese olvasásra még ideális is. Más tészta, hogy már ebben a korcsoportban is megy a versengés, mert milliomos csemete azért is Ipad extra vagány kiadással megy be az órára.

[ Szerkesztve ]

(#18) xmaas


xmaas
őstag

Gyenge is de legalabb jo draga, az lenne a minimum hogy egy normalis kijelzot azert pakolnak bele ha mar azt nezi a gyerek ne vagja gajra a szemet kicsi koratol
.Inkabb valami normalisabb tabletet amit berakunk valami strapabiro burkolatba ,ezt sajnos az ipari hulladek kategoriaba kene sorolni

(#19) janeszgol


janeszgol
félisten

Szerintem az egyi legjobb tablet ebben az árban (igaz, sim nélkül) a Huawei T1 7.0 (KK). 30 ezerbe kerül.
Az akku elég sokat bír, a képernyő szép, az érintés jó. A rendszer sebessége jó.

A cikkben említett táblagép elmegy. Tényleg felesleges bele a sim foglalat. Nem kéne semmi más mellé, hanem azt kivéve 15 ezerrel olcsóbban (25 ezerért) már jobb vétel lenne. De alternatíva így is van: Lenovo A7-40 A3500. Igaz ezen is csak KK fut, de az appoknak még bőven jó (pláne a játékoknak, amik végül is a legfontosabbak.)

De azért 20-25 ezer között valóban nem lenne rossz vétel sim nélkül vagy olyan családoknak is megérheti így (4G 40 ezerért), akik sokat utaznak, vagy olyan helyen laknak, ahol nincs értelmes kábeles net. Mivel a jutubon sok mese felfedezhető. Mellé egy 2-5 gigás csomag és kész.
Az Adreno 304 lejátssza az FHD videókat is (bár értelme nem sok).

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#20) Nigér válasza Fejvadi (#9) üzenetére


Nigér
őstag

Te meg a Batman? :D

(#21) domos


domos
senior tag

>1024*600
>Snapdragon 210
>nem egy drámaian rossz konfig

Top lel.

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#22) Balint1408


Balint1408
aktív tag

Gyermektabletbe 4g? :W

[ Szerkesztve ]

A térerő veled van!

(#23) H.Istvan25


H.Istvan25
senior tag

A 4G kell, anélkül ma már semmit se engednék kiadni. Amugy érdekes ez a gyerektablet, de nem én vagyok a célközönség :D

Huawei Mate 9

(#24) mark!


mark!
őstag

Húgom a régi I4s-emet használja mesenézésre+puzzle-ra. (3 éves) Külön google fiók, szűrő rá, és nézhet peppa malacot meg gatyó benőt ;] De ennek értelmét nem látom.

>

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.