Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) eddie17


eddie17
addikt

Szombaton tekertem egy laza 30-ast. Tegnap egy kisebb túra volt biciklivel, de olyan hegymenetnek, hogy öröm volt nézni, hogy szenvedünk. :)
A mai termés 10.08 km futás. Megkínoztam magam. :D

[ Szerkesztve ]

(#102) eddie17


eddie17
addikt

Azóta is volt tekerés meg futás dögivel.
A kilóim kicsit lassultak, de 77 kiló megvan már. :)
Majd a mostani vasárnapit kirakom hivatalosnak.

(#103) deicide válasza eddie17 (#102) üzenetére


deicide
veterán

Te sem adod fel, látom, grat! :C
Én májusban visszavettem (napi 4 óra helyett napi 2 óra), áprilisban meglett, amiért 1 éve elkezdtem, hogy 132kg-ról 100 alá menjek. Most 97 vagyok és a fenntartáshoz elég bőven az alacsonyabb intenzitás is. Most inkább a tempóra mentem rá, 1óra alatt 12.88km futás, ez volt múlt szombaton.

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#104) eddie17 válasza deicide (#103) üzenetére


eddie17
addikt

Nem biza'. :)
Az igen, te sem aprózod el, de ezt már mondtam korábban is. :)
Most próbálom én tartani a 10km-t, hogy ez alá már ne menjek, és javítani folyamatosan az időmön, úgy hogy nem tolom túl a pulzusomat.
Én is azt várom, hogy mikor kell már "csak" fenntartanom. :)

(#105) eddie17


eddie17
addikt

Nem teljesen ide tartozik, de most ez a friss blogom. :)
Szóval kedden kezdek az új munkahelyemen! :C :K
Biztos a fogyásnak köszönhetem! :D

[ Szerkesztve ]

(#106) Kolondrum

Nagyon rá vagy erre kattanva te is. Bnőm is tök más körül forog mint régen.

(#107) eddie17 válasza Kolondrum (#106) üzenetére


eddie17
addikt

Igen, de muszáj is vagy elhagyom magam megint. :) Azt meg nem szeretném.

(#108) Kolondrum válasza eddie17 (#107) üzenetére

Az nem bosszant, hogy valaki zabál és nem hízik, te meg küzdesz és figyelni kell a kajára? Engem ez borít ki, hogy onnantól megváltoznak dolgok. 1 éve én is leadtam jó pár kilót, de a nélkülözés...

(#109) eddie17 válasza Kolondrum (#108) üzenetére


eddie17
addikt

A legjobb haverom ilyen, vékony, nehezen hízik. Ő azzal küzd, én ezzel. Igazából nem érdekel, magammal törődök. :)
Csak az elején nélkülöztem, olyan 8 hónapot. Utána már "lazább" volt, főleg a mozgás meg a kondizás mellé. Kellett pótolni az energiát. :)
A cukros meg egyéb dolgokat meg már elfelejtettem, így az már nem érdekel. :)

(#110) eddie17


eddie17
addikt

Azóta csak 76 kilóig sikerült eljutnom sajna... de mellette most lefoglal a munka elég erősen. Nem sok időm maradt magamra. Mondjuk bent sem tespedek, szóval annyira nem tunyulok el. De hiányzik az erősebb testmozgás. Plusz most ugye bejöttek a nagy melegek, napközben kb. esélytelen futni például, egyszer kipróbáltam majdnem meghaltam. :D
De már csak 10 kiló a célig, már fél lábon is. :)

(#111) Kolondrum válasza eddie17 (#110) üzenetére

Hány cm magas is vagy? Mert nekem a 76 lenne az ideális a magasságomhoz.

(#112) eddie17 válasza Kolondrum (#111) üzenetére


eddie17
addikt

168cm-es jegenye vagyok.

(#113) Kolondrum válasza eddie17 (#112) üzenetére

Ehhez akarsz még -10 kilót?

(#114) eddie17 válasza Kolondrum (#113) üzenetére


eddie17
addikt

Igen, még rám fér bőven. 65 kilóval már ideális lesz. Mellette meg egy kis izomtömeget felszedek, és akkor szerintem 70 kilóval tökéletes lesz.

(#115) Kolondrum válasza eddie17 (#114) üzenetére

:R

(#116) Calogero


Calogero
addikt

Gratulálok a teljesítményedhez, Én is keresztül mentem ilyen átváltozáson.

[link]

Én mozgásra első sorban szobabiciklit választottam.
Kezdetben 1-2 km amit bírtam, utána beálltam 15-30km-re (ahogy az időm engedte)
Volt olyan nap , főleg hétvégén, betettem egy DVD-t és film nézés közbe tekertem. Ilyenkor lement 6X km is.(a legtöbb 69,38km)

Eddig összesen "megtettem" 6002,65 km-t.

Biciklizés mellet felüléseket, illetve Nobi Duci Tréning 1-2-3-4.et DVD-jét csináltam. ;]

Először excel táblába vezettem az edzéseket, utána pedig itt: [link]

(#117) eddie17 válasza Calogero (#116) üzenetére


eddie17
addikt

Nem semmi nagy gratula! :R
Lényeg a végeredmény. ;)
A szobabicikli nálam is befigyelt rosszabb napokon, meg amikor tönkrement a térdem.
Le a kalappal tényleg. :R

(#118) Calogero válasza eddie17 (#117) üzenetére


Calogero
addikt

Köszönöm.
És nem kell hozzá csoda fogyasztó tabletta/kapszula... csak helyes táplálkozás, mozgás, és kitartás....

Kívánom hogy te is elérd a kívánt eredményt.....

[ Szerkesztve ]

(#119) eddie17 válasza Calogero (#118) üzenetére


eddie17
addikt

Nem bizony, semmi csoda nincs benne. :)
Köszönöm, igyekszem. :R

(#120) eddie17


eddie17
addikt

Kis update. Ezzel a kilók hajkurászása be is fejeződik hivatalosan is. :) Mostantól alakformálás. Nem női módra. :D

(#121) lapa


lapa
veterán

komolyan lefogytál, grat. én is úgy nyomom, hogy semmi cukor, nagyritkán süti, meg próbálok most több alma-répát enni. ezzel nulla mozgás mellett elvagyok 95-100 kilón. szerencsére annyira nem látványos hasban. kis sport kéne, azzal ellennék 90 körül.

(#122) eddie17 válasza lapa (#121) üzenetére


eddie17
addikt

Köszönöm! :R
Igen, fontos az étkezés. Egy picivel fontosabb is mint a mozgás. De mellé kell az is. :) Legalább is nem árt.
Mostantól áttérek a tekerésre én is, futni már nem fogok a közeljövőben. Az izmok miatt.

(#123) Cathfaern válasza eddie17 (#122) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Tekerésnél arra figyelj, hogy ott a felsőtest szinte semmit nem erősödik (futásnál megfelelő karmunka mellett azért igen). Szóval amellé keményen rá kell dolgozni valamilyen módszerrel. Én is "megjártam" ezzel, combom elég szépen izmos, de karjaimra bőven van mit felszedni :B
Amúgy gratulálok, nagyon szép eredményeket értél el :R

(#124) eddie17 válasza Cathfaern (#123) üzenetére


eddie17
addikt

Kérlek szépen, bicikli mellett konditerem. :) Ezt csináltam októbertől februárig is, csak közbe jött a külföld. :)
De azóta fogytam majd 10 kilót. Így talán már nincs annyi zsír rajtam. :)
Amúgy köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

(#125) baluka26


baluka26
veterán

Elérted az alacsony tömeget, muta képeket!

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#126) eddie17 válasza baluka26 (#125) üzenetére


eddie17
addikt

Áh, ugyanolyan szarul nézek ki mint múltkor! :D

(#127) baluka26 válasza eddie17 (#126) üzenetére


baluka26
veterán

:D
Az érdekelne, hogy nyugalmi pulzusod és vérnyomásod mennyi most, hogy rendszeresen sportolsz?

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#128) eddie17 válasza baluka26 (#127) üzenetére


eddie17
addikt

120/75 volt a pulzusom alkalmassági vizsgálaton.
A nyugalmi pulzusomat még nem mértem meg... :)

(#129) baluka26 válasza eddie17 (#128) üzenetére


baluka26
veterán

Mármint vérnyomásod :D
Érdekesek lennének ilyenből is before-after tények.
Nekem a minusz tíz és kicsi mozgás átlag 135 körüli első értékről 120 körülire nyomta. A pulzusom 65 körül van a 70 helyett.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#130) eddie17 válasza baluka26 (#129) üzenetére


eddie17
addikt

Ja igen, bocs, este volt már. :D
Vérvizsgálaton is tökéletes volt minden. Előtte viszont volt jó pár csillagos rész. Főleg a májamban volt valami túltengésben... Azóta ez megszűnt.

(#131) eddie17


eddie17
addikt

Hehe, csak folytatom még. :)
73.5 kg voltam vasárnap. 70 alá még is be akarok menni...

(#132) r-chee


r-chee
őstag

Szép eredmény (már önmagában az is, hogy elszántad magad, s tett is lett belőle) ;)
Súlyban szerintem felesleges 70 alá menned. Az sem túl egészséges, ha nagyon sovány valaki.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#133) eddie17 válasza r-chee (#132) üzenetére


eddie17
addikt

Nagyon szépen köszönöm! :)
Igazából a 165 centimhez, egy 68 kiló tök jó lenne érzésre. :)

(#134) r-chee válasza eddie17 (#133) üzenetére


r-chee
őstag

Érdekelne egy dolog. Mégpedig az, hogy kövéren izzadtál-e? Szakad-e rólad a legkisebb erőlködésre is a víz, s ha igen, ez elmúlott/mérséklődött-e?

üdv.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#135) eddie17 válasza r-chee (#134) üzenetére


eddie17
addikt

Hogyne, nagyon erősen izzadtam amikor volt rajtam 50 kiló plusz...
Idén nyáron ez erősen redukálódott, persze most is izzadok, nem azt mondom.
De ez nem mindig túlsúly kérdése, mert van egy jó haverom, Ő neki semmi feleslege nincs, sőt híznia kéne, még is úgy izzad mint egy ló. :) Szóval nem feltétlen a túlsúly, de nekem redukálódott.

(#136) jenei1994


jenei1994
addikt

Sziasztok!

Énis csatlakozom a topikhoz. :) Nekem is sikerült több kg leadnom 130 kg voltam most rá egy évre 94 kg vagyok. 70-75 lenne a kitűzött célom. :) Sajnos kis korom óta elvagyok hízva így nagyon nehéz is volt rá szánom magam a fogyásra. Az én edzési módszerem napi 8 km futás a szabadban,1-1,5 óra edzés gyúrás 100 valamikkor 200 felülés és a végén 20 fekvőtámasz! Egy 2 dl pohárba egy evőkanál alma ecet, Reggeli bármit lehet enni de csak mértékkel ebéd is mértékkel! Vacsora 1 pohár kefir bele zabpehely plusz 1 db alma. :)

[ Szerkesztve ]

(#137) eddie17 válasza jenei1994 (#136) üzenetére


eddie17
addikt

Szia!
Csak helyeselni tudok, így tovább, és ha nagyon akarod simán eléred a célodat! ;) :K

(#138) jenei1994 válasza eddie17 (#137) üzenetére


jenei1994
addikt

Köszönöm! :)

(#139) Rabbitf_24 válasza jenei1994 (#136) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

Hi

vacsorára már ne nagyon menjen zabpehely, amúgy gratulálok, szép eredmény. :K

Eddie: csak most látom, hogy van neked is diétás blogod. :) Nekem is hasonló gondok voltak még korábban a térdemmel, így most már teljesen hanyagolom a futást. (legalább 80kg-ig le kellene menni aztán utána bevezetni lassan.) Szép eredmény. :R

[ Szerkesztve ]

(#140) eddie17 válasza Rabbitf_24 (#139) üzenetére


eddie17
addikt

Igen, ezért mertem belekontárkodni a tiédbe is. :) Egy cipőben járunk. :)
Mondjuk én nem dokumentáltam annyira szépen mint Te.

(#141) Rabbitf_24 válasza eddie17 (#140) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

Azért jó fotózgatni, mert látom, hogy soha nem szeretnék ilyen lenni többet. :K

(#142) eddie17 válasza Rabbitf_24 (#141) üzenetére


eddie17
addikt

Ja mondjuk régi fotóm nekem is van 115 kilósból. :D Elég azt megnéznem és ajaj. :D

(#143) mayday00


mayday00
őstag

csinálom a diétát. kb másfél hónapja 92kg voltam, ma újra mértem magamat 85kg és nem éheztem. napi 6szori étkezés, egész pici adagokban. cukor, tészta, csoki, stb...minden szenny szemét, egészségtelen kaja, nuku reggelire csak lassan felszívódó szénhidrát, pl zabpehely. teljes kiörlésü kenyér. délután 2-3 után minimális szénhidrát, de több fehérje. Sok információt begyűjtöttem napi minimum 6 szor ettem, egész piciket magam állítottam össze a étrendet. és soha sem éheztem, mindig megkapta a szervezetem a napi szénhidrát, fehérje, zsír mennyiséget :) :R

[ Szerkesztve ]

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#144) eddie17 válasza mayday00 (#143) üzenetére


eddie17
addikt

Helyes, csak arra is figyelni kell, hogy ne hirtelen fogyj. Általában akkor sikerül megtartania az embernek a súlyát ha tényleges új életmódot kezd, és fokozatosan fogy.
De az első kilók gyorsabban mennek ez tény. (ugye sok víz is eltűnik ilyenkor a szervezetből.)
Nem tudom milyen magas vagy ehhez a kilóhoz és hogy mennyit szeretnél leadni, de csak így tovább. :R

Magamról:
Egyelőre heti hat nap mozgás van, 3 nap súlyzós edzés, 3 nap aerob. Kilók lassan mennek, viszont centire jobban fogyok. Így talán mondhatom, hogy végre nagyrészt zsírból fogyok és nem izomból. Júniusra meglátjuk mennyire voltam hatékony. :)
Természetesen nálam is magas fehérje bevitel, zabpehely, teljes kiőrlésű cuccok mennek.

(#145) robekri


robekri
addikt

Gratula a fogyáshoz!

Étrendre kíváncsi lennék! :D

Edzés előtt mit, utána, edzés nélküli napok.

üdv

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#146) eddie17 válasza robekri (#145) üzenetére


eddie17
addikt

Ment válasz a pü-re.
Köszi amúgy, igyekszem, majd hamarosan csinálok egy update-tet.

(#147) eddie17


eddie17
addikt

Egy kis update ide is. :)
A vége fele mindig lassabb, plusz nem vagyok annyira hatékony mint rabbit a másik blogban de igyekszem. :)

(#148) robekri válasza eddie17 (#147) üzenetére


robekri
addikt

fotó?? :D

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#149) eddie17 válasza robekri (#148) üzenetére


eddie17
addikt

rabbit blogjában raktam fel. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.