Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Zolaash


Zolaash
aktív tag

Bebizonyították, hogy az energiaital rákkeltő:
Ráöntöttek egy flaska hideg energiaitalt egy alvó rákra, amitől az felkelt. Na.

Én a helyedben a márkanevet kivenném a a bejegyzésből. ;)

[ Szerkesztve ]

Rip and tear

(#2) blueMerle


blueMerle
veterán

kedves cikkíró!
Ajánlom hogy a mai naptól fogva járj kizárólag gázmaszkban, mert a szmog is rákkeltö, ne egyél SEMMILYEN konzervet, mert szinte mindben van rákkeltö anyag, de a legjobb ha az utcára sem teszed ki a lábad, nehogy valami bacit elkapj, és belehalj. Bizony a sok csúnya baci... :W

Eszemf*aszom megáll ilyen írások láttán komolyan....ez egyenértéku, mikor a telefonok SAR értéke miatt paráznak :W Mert attól a tizedf*szom ezrednyi értéktol fog agyrákot kapni :W

(#3) máyköl válasza blueMerle (#2) üzenetére


máyköl
veterán

Teljesen igtazad van. Nem lehet úgy élni, hogy soha semmi rosszat nem eszel, és iszol. Manapság majdnem mindenben rákkeltő anyag van. :C Bezony...

(#4) Arrin


Arrin
tag

:DDD Mondjuk én még a szagát se barom az ilyeneknek... :)

Intel Q6600 G0, Gigabyte P45-DS4, Gigabyte HD4850, Corsair HX520, WD 500GB, WD 640GB, CM-RC690, Samusung 2494HS, Wacom Intous3 A4...

(#5) máyköl válasza Arrin (#4) üzenetére


máyköl
veterán

Viccelsz? Az a legjobb...:D:D de tökre finomak... :K

(#6) Arrin válasza máyköl (#5) üzenetére


Arrin
tag

Akár a benzin... :D

Intel Q6600 G0, Gigabyte P45-DS4, Gigabyte HD4850, Corsair HX520, WD 500GB, WD 640GB, CM-RC690, Samusung 2494HS, Wacom Intous3 A4...

(#7) máyköl válasza Arrin (#6) üzenetére


máyköl
veterán

Az is tök jóóóóó. Mikor anyám tankol mindig lehúzom az ablakot mert tök jó illata van. De szerintem nem hasonlít a benzin-hez az illata. :K

(#8) Arrin válasza máyköl (#7) üzenetére


Arrin
tag

Mint a Macskajajban, mi? :D

Kortyol, lenyeli:
"Hmm... eeez benzin!" :K :DD

Intel Q6600 G0, Gigabyte P45-DS4, Gigabyte HD4850, Corsair HX520, WD 500GB, WD 640GB, CM-RC690, Samusung 2494HS, Wacom Intous3 A4...

(#9) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Én nem szeretem az ilyen műanyag ízű energiaitalokat, az ízük vmi förtelmes

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#10) SystemRoot válasza Zolaash (#1) üzenetére


SystemRoot
őstag

ez nagyon jó volt. :DDD

[ Szerkesztve ]

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#11) Arrin válasza Jégkokó (#9) üzenetére


Arrin
tag

Naugye, hogy ugye! :R

Intel Q6600 G0, Gigabyte P45-DS4, Gigabyte HD4850, Corsair HX520, WD 500GB, WD 640GB, CM-RC690, Samusung 2494HS, Wacom Intous3 A4...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.