Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#22) Dany007 válasza Lauda (#19) üzenetére


Dany007
veterán

Na jó, de ha így teszek akkor egyből megvádolnak, hogy rasszista vagyok, diszkriminatív és előítéletes! És persze jönnek a szankciók a fórumon.

Múltkor pl dabadab tette ugyanezt. Aszondja, hogy minden tény és bizonyíték nélkül előítéletből mondtam azt, hogy a roma nők igenis köztudottan fiatalon vállalnak gyereket. Az átlagnál jóval fiatalabban.
Aztán 2 hsz-szel később egy fórumtárs segítségével komplett tanulmányt + felmérést találtam ebben a témában, ami voltaképp bizonyította az igazamat!
Ezt beírtam a fórumba, de annyit sem kaptam válaszként, hogy "jó bocsi igazad volt"...
Úgyhogy már jobb vigyázni, mert ha ilyen témáról van szó, mondjál bármit is, tuti, hogy rasszista vagy előítéletes vagy. Akkor is ha tényekkel tudod bizonyítani az állításod.

@alibaba78:

"ahogy beszeltek rolu(n)k."

Ezt hogy érted? Igazából a legtöbb ember saját tapasztalatból beszél. Az előítéletek alapja is 99%-ban a negatív tapasztalat. Senki se az ujjából szopja az előítéletes véleményeit.
Bár én próbálok pozitív lenni, de sose kapok ebben visszaigazolást. Sőt, inkább ellentéteset.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.