Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) danih


danih
addikt

Nyíjjá

(#2) EczkE


EczkE
addikt

Senki sem volt még Pozsonyban. :D

Asszem mindenféleképpen!

(#3) danih válasza EczkE (#2) üzenetére


danih
addikt

:DDD
Meg még egy dolog ami nagyon szemet szúrt - nincsenek ótvar régi kocsik az utakon. Olyan, mintha magyarhonban fognánk az összes autót egészen a H-val kezdődő rendszámokig bezárólag, és teleportálnánk őket a napba.
Komolyan, semmi csoffadt opel, régi lololádé bömbi, stb. Mindenhol szép, tiszta, viszonylag új autők.

(#4) baluka26 válasza danih (#3) üzenetére


baluka26
veterán

Én tavaly pont ennek az elentétét tapasztaltam Szlovákiában.
Mondjuk én északabbra meg keletebbre voltam. Pozsony főváros, elég közel van Ausztriához, szóval ez annyira nem meglepő szerintem.
Én sem volt még ott, amúgy :)

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#5) Realradical válasza EczkE (#2) üzenetére


Realradical
őstag

Én voltam. Kiszúrták a hátsó két guminkat a szlovákok az első sétánk közben. A maradék nap gumijavítással és kerékcserével telt. Jó nap volt.

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#6) Mr.Csizmás válasza Realradical (#5) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

én vonattal voltam, ilyen meg se történhet.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#7) vans?


vans?
őstag

En is voltam, meg akartak minket verni a csaladommal. Jo hely.

hábm bábm

(#8) F34R


F34R
nagyúr

megérte legalább az a bor ? :DDD

(#9) Realradical válasza Mr.Csizmás (#6) üzenetére


Realradical
őstag

Mi ennél nívósabbak voltunk.

Kispolák aminek le volt szakadva az önindítója és be kellett tolnom minden indulásnál. :DDD

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#10) Mr.Csizmás válasza Realradical (#9) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

u win :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#11) F34R válasza Realradical (#9) üzenetére


F34R
nagyúr

egy élmény lehetett nektek. :DDD

(#12) madgie válasza vans? (#7) üzenetére


madgie
titán

Minden évben legalább kétszer kinézünk Sirava felé. Egyszer sem akartak eddig megverni sehol, nem bántották az autókat sem, viszont látványosan nem értenek meg semmit, ha magyar nyelvet hallanak (utána már más nyelven sem). A kaja olcsó, szégyenszemre olyan kolbászt ettünk tavaly ott, amihez foghatót magyar étteremben még látni sem láttam, a sör olcsó és jó, nekünk közel van, így megéri leruccanni. Egy rész mondjuk nagyon parás autóval, asszem Királyhelmecnél van egy durva gettós rész, ott mindenki imádkozik, nehogy lefulladjon a kocsi, mert íziben kilopnák alólunk :DDD

(#13) danih


danih
addikt

Én is paráztam a magyar rendszám miatt - nehogy már kiszúrják a gumikat, vagy spray-vel lefirkálják, hogy köcsög magyar, vagy ilyesmi... De aztán nem volt gond.
Nyelvi meg nem értés - na én emiatt oroszul nyitottam, még ahhoz is jobban viszonyultak, mint a magyarhoz :DDD
Bor jelentem fincsi :D

(#14) ArchElf


ArchElf
addikt

Mi kerékbilincset kaptunk, mert egy szórakozó hely mellett levő parkolóban álltunk meg (amiről délután még nem is látszott, hogy az, mert le volt lakatolva a bejárat) és ez nem tetszett a helyieknek. Szerencsére a haverom tud szlovákul (és van kint rendőr ismerőse is), mégis egy valag pénzbe került leszedetni és vártunk az éjszakában a kocsi mellett kb egy órát, mire kiértek leszedni.

AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#15) #53246592


#53246592
törölt tag

Számtalanszor voltam Szlovákiában, autóval és biciklivel is, a bunkóság miatti kellemetlen érzésen túl más gondom nem volt, ez sem túl gyakran, az esetek egy részénél az "elkövetö" nem is tudhatta hogy magyar vagyok.
A kajával általában semmi gond, kimondottan jó szokott lenni. Sör: márkát random módon választva sem nagyon érheti kellemetlen meglepetés az embert, persze azért inkább Zlatý Bažant-ot választok ha lehet :)
Pozsonyban még sajna nem jártam, messze van/nem esik útba.

(#16) Realradical válasza #53246592 (#15) üzenetére


Realradical
őstag

Zlatý , óóó de jó is az! Mi a sokolina dolina és hasonló helyek megjárása után estünk be mindig egy kiskocsmába ahol ezzel pihentük ki magunkat :)
Szép idők voltak anno 10-15 éve.

Things that try to look like things often do look more like things than things

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.