Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#575) woodlandarts válasza Degeczi (#574) üzenetére


woodlandarts
tag

Ugylátszik igen sok gyárilag hibás termék került forgalmazásba , más is panaszkodott , hogy nála sem minden olyan minntásnál . Nálam 1 - 2 óra telefonálás , folyamatos 4G , napi 6 óra netezés ebböl 4 óra folyamatos , Facebook , Mesenger , Instagram , Twitter alkalmazások használata melett másnapra kb 50 % on van az akksi , de estére mindig kikapcsolom a telót . De rá töltök az akura mert volt már úgy , hogy 4 órakkor akartam netezni 40 % on volt az akku este 7 re ki irta , hogy 15 % rá 10 percre ki is kapcsolt , igy minden nap töltöm . Nálad ugylátom egész jól eltalálja a kamera a kép szineit , nekem mindig az alapértelmezett beállitásokról kezzd és kézileg kell állitgatnom , a telitettségen és a kontraszton , hogy a szinek megfelelöek legyenek . Az arc szépiához kiegészitö kamera appot használok . Az elölapi kamera nálam kritikán aluli inkább nem használom max arra ha pl gyors képet kell küldenem mesengeren valakinek . Igy fotózasra a hátsó kamerát használom , de arra rajöttem , hogy a hangerö fel gombot megnyomva is lehet képet késziteni .

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.