Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) FefeeX


FefeeX
veterán

Hát, a három felé szabdalással szemben, mint ahogy az árazással szemben is erős ellenérzéseim vannak, bár, ezzel az árazással meg tudják majd oldani, hogy a kiegészítők ne ugyanannyiba kerüljenek, hanem 2000 forinttal kevesebbe... És akkor még nem is hazudtak, csak a gatyánkat rángatták le... Persze, ezt csak azzal lehet megcsinálni, aki vevő is rá, így ez csak egy vélemény amellett, hogy kedden várom a futárt a CE-nel...

(#2) Wolverine


Wolverine
félisten

Ámen.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#3) #08052480


#08052480
törölt tag

"Csak fejőstehén lesz a StarCraft 2?"

Mi más lenne? :N

[ Szerkesztve ]

(#4) WayneGace


WayneGace
őstag

Tök felesleges cikkek. Mit gondolnak egyesek mit akarnak a játékfejlesztők? Mit várnak egyesek? Nem a magas kultúrához akarnak hozzátenni, hanem pénzt keresni, játék eladásból. Az a szerncsénk, mint fogyasztóknak, hogy a Blizzard már korábban felismerte, hogy ez úgy a leginkább kifizetődő, ha igényes, jó munkát adnak ki, amiért hajlandó a nép fizetni.

[ Szerkesztve ]

BestSecret invitációt privátban adok.

(#6) Winner_hun válasza Cobra652 (#5) üzenetére


Winner_hun
félisten

Csak az ár mellett azt felejtik el sokan hogy ezt nem 1-2 évre veszi a többség hanem sokkal többre.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#7) kovsol


kovsol
titán

erről a három részre szakadásról le lehetne már szállni szerintem, mindenképp három részben adták volna ki csak így tegyük fel kapásból van 30 terran küldetés és 0-0 másik amúgy meg ha lett volna 10-10-10 az jobb ? és egyik történet se lett volna lezárva?
nem kötelező megvenni mit kell itt elégedetlenkedni, rengeteg játék jön ki mindenki vegye amit akar
és a multiplayer része köröket ráver a konkurenciára általában a blizz játékoknál

ahhoz képest, hogy a wow -t is fejőstehénnek tartják, azért mégis letett nem keveset a kategóriában, és olyan összetett boss harcok vannak bent, amit még egy másik mmo ban se láttam, én pl emiatt játszottam a wow al kb 3 éven át

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#8) Narxis


Narxis
nagyúr

Egészen addig nem lesz fejőstehén az SC széria amíg Bobby Kotick-ot és bandáját távol tartják tőle, szerintem ha az Activisionon múlna akkor fele ennyi idő alatt kiadták volna a játékot és DLC-k hada lepte volna el az alapjátékot(fegyverek, képességek stb.). Valami hasonló konfliktus kialakulhat itt is mint az Activision-Infinity Ward között, de remélem nem lesz semmi ilyen.

Thanos was right.

(#9) Razuel válasza Cobra652 (#5) üzenetére


Razuel
aktív tag

Én meg rajtad nevetek jókat, mindig osztod a marhaságaidat..
Mondj már egy blizzard játékot, ami nem lett a legjobb játékok között, ez se lesz másként. :U

(#10) DBob válasza Razuel (#9) üzenetére


DBob
őstag

Blackthrone, vagy legyen inkább az RPM Racing, sőt a Justice League Task Force-ról se hallottam sokat :))

[ Szerkesztve ]

(#11) #65675776


#65675776
törölt tag

"Abban azonban biztosak lehetünk, hogy a Blizzard a kiegészítőket is maradéktalan minőségben fogja kínálni, hiszen elég ehhez a WarCraft 3 kiegészítőjére, a Frozen Throne-ra gondolnunk."

A Blizzard-ot cseréljük ki Valve-re, a WarCraft 3-at Half-Life-ra, a Frozen Throne-t Opposing Force-ra. Aztán a StarCraft 2-t Half-Life 2-re, a három részre szabdalt történetet pedig Episode-okra... Egészen eddig a Valve-ről is azt hittük, hogy "ugyanis nehéz fogást találni, hiszen mindig aprólékos és hosszantartó munkával dolgozzák ki majdhogynem tökéletes játékaikat, amikre igaz hogy idegörlően sokat kell rájuk várni, de miután kézhez kapjuk az adott terméket, el is leszünk vele a következő grandiózus cím megjelenéséig"

(#12) ViTaZi válasza kovsol (#7) üzenetére


ViTaZi
aktív tag

Köszönjük Emese! :DDD

braner00 kerüljétek!

(#13) #40835072


#40835072
törölt tag

a képek alapján Red Alert 3 ra emlékeztet:S

[ Szerkesztve ]

(#14) leviske


leviske
veterán

Sok értelmét én úgy nem látom, hogy kiegészítőként adják ki a zergeket és protoss-okat. No mind1. Azért az akkor is meglepne, ha $40 alá lőnék be a kiegészítők árát, úgy meg már mindenki elkönyvelheti, hogy jobban járt volna egyszeri $60-al, ha csak az egyik fajt kedveli... :)

(#15) sith7 válasza leviske (#14) üzenetére


sith7
nagyúr

Itt nem csak a singel részről van szó, a kiegekkel jönni fognak új egységek, amik felborítják az addig bevált multi taktikáka, és újra, vagy még jobban fellángolnak a küzdelemek a multiban

(#16) Dr. Akula válasza Winner_hun (#6) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Sztem még annyira se. Én is meg fogom venni, de ahogy régen is csak egy volt a sok stratégia közül, úgy most is az lesz, Kipróbálom, játszok vele, megunom. Ez azért messze nem Diablo, nincs mit fejlesztgetni éveken át.

(#17) iSonic


iSonic
addikt

Szerintem nagy részben erről az Activison tehet, mert egyszerűen, amióta ezek betették a Blizzardhoz a lábukat egyszerűen minden mocskosul arra ment, hogy a vérpistike a 12 évével tudjon játszani és élvezni.. ezt értem a WOTLK-re... Az SC2 jó lett kampány részről, de a multi része ezzel a laderekkel szörnyű. Szerencsére megoldották, hogy ha valaki 5-0-ás aránnyal ne juthasson diamond ligába... mert egyszerűen vicc volt. Nyert 5 meccset, melyből 5 bronze ligás ellenfél volt és már verte a mellét. Másrészt ha megnézzük az árcédulát az is teljes mértékben egy röhej. Fejőstehén, szerintem arra ott a wow, de most nem minden játékkiadó cég erre tervezi a játékát, hogy pénzt hozzon be neki? ..méghozzá minél többet?de..

(#18) Gabr válasza iSonic (#17) üzenetére


Gabr
tag

Mondja már meg valaki, - ki az a Vérpisti - ????????

٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶

(#19) $p@rr0w válasza Gabr (#18) üzenetére


$p@rr0w
őstag

Ez egy fogalom. Nagyjából ez a jelentése: fiatal tapasztalatlan játékosok/felhasználók akik túlértékelik magukat.

[ Szerkesztve ]

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#20) Tikakukac


Tikakukac
titán

Most komolyan. WoWban 6 számjegyű összeg van már betolva, és én még nem is vagyok hácégémer. Ehhez képest az SC részek egyesével 12k-ért bőven megérik, pláne hogy ezek nem 10-20 órás játékok lesznek hanem több száz, idővel több ezer. Ezt is rakjuk bele a kis csodagépbe ami kiköpi a megéri vagy nem éri meg szócskát :K

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#21) kovsol válasza Tikakukac (#20) üzenetére


kovsol
titán

én ha wow ba azt is beleszámolom amikor nagyobb guildváltás miatt szerverek közt is transfereltem három karaktert, meg 3 év előfizetés, bár több mint egy évig goldból töltöttem, mert haver hozta a gc -t
de azért sc2 -t én is drágállom :DDD

May the Force be with you!

(#22) Wolverine válasza iSonic (#17) üzenetére


Wolverine
félisten

Megjegyezném, hogy a WotLK egy paradigmaváltás eredménye - avagy "minek csináljunk end-game contentet, ha senki sem játszik vele addig, amíg szarrá nincs nerfelve?" :P
És itt gondolj pl. a 35 éves melósra, akinek napi max. 2 órája van játszani, és ez is csak 3 napon.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#23) janos666


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Ha nem játszottam az első résszel, de tetszenek a videók (és az ősöreg játékot már tuti nem játszom most végig), akkor érdemes lenne valahonnan átnyálaznom egy tömör kivonatát az első rész történetének (tud valaki ilyet?), vagy majdnem mindegy, mert ami kapcsolat van az első és második rész közt, az kirajzolódik úgy is, ha csak a 2. rész során bukkan elő?

Illetve vajon olyan játék lesz ez, mint amilyen a videók hangulatából átjön?
Mármint, ez alapvetően egy stratégiai játék, de úgy látszik, van azért rendes storyja. De akkor játék közben is ilyesféle átvezető videók lesznek, mint a cinematic trailer-ekben?

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#24) SzuL válasza janos666 (#23) üzenetére


SzuL
tag

teljesen játszható még mindig az első rész (én ajánlom neked, sok mindenből kimaradnál :) ) de ha nem akarsz végigmenni rajta, akkor egy kis google után biztos találsz összefoglalót a történetből (meg elvileg a kézikönyvben is lesz ilyen).

az átvezető videók - nagyobbrészt - a játék motorjával készültek lesznek, de nagyobb ugrásoknál lesznek előre rendeltek is.

"Sose bízz olyan számítógépben, amit nem tudsz kidobni az ablakon!"

(#25) Wolverine válasza janos666 (#23) üzenetére


Wolverine
félisten

Az utolsó trailer nagyrészt cutscene-ekből állt. Ez elég válasz? :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#26) WayneGace válasza janos666 (#23) üzenetére


WayneGace
őstag

[link]

[link]

Itt elolvashatod a történetet nagy vonalakban.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#28) Necroman_Mk2 válasza WayneGace (#4) üzenetére


Necroman_Mk2
őstag

Maximálisan egyetértek!

"Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

(#29) fangor


fangor
csendes tag

már látom előre, hogy az lesz ami a wow wotlk-nál.. hogy a sok kretén áll a boltok előtt és alig 40 órát vár azért, hogy megvegye a játékot.. nem tudom miért nem kerestek mást, ozt töltitek le.. xd mindegy.. remélem lesz erről is egy videó..> megjelent a starcraft II.. a sok kretén napokon keresztül zergnek öltözve várt az ajtóknál .. majd miután hazament az elsőkként vitte el a mentő szemideggyulladásért és agybénulásért.. EZAZ SRÁCOK VEGYÉTEK!!! XD

league of legends powa'

(#30) Scholes9 válasza WayneGace (#4) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Én is egyetértek és utolsó mondatként jöhetett volna ez: mert a minőséget ugye meg kell fizetni ;)

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#31) $p@rr0w válasza fangor (#29) üzenetére


$p@rr0w
őstag

"a sok kretén napokon keresztül zergnek öltözve várt az ajtóknál"

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#32) tdd587 válasza #65675776 (#11) üzenetére


tdd587
őstag

Nekem is ez az érzésem. Biztos jó játék lesz, csak hány év kell majd a következő epizódhoz...? És ha változik a klíma, akkor itt se jön sosem a befejező epizód...?

Life is too short for boring Hi-fi. Danes don't lie.

(#33) Viktor77 válasza fangor (#29) üzenetére


Viktor77
titán

Nincs szerencséd, ezt most magamra vettem. Én is sorban álltam (bár nem tudom miről beszélsz, még negyed órát sem kellett várnom), de nem érzem magam kreténnek. Te viszont kapsz egy nap pihit, hogy elgondolkozz a kultúrált fórumozás szabályain.

MOD: főleg, hogy látom, nem ez az első eset.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#34) Viktor77


Viktor77
titán

Nos, eddig 1.8 millió példányban kelt el. Ki mondta, hogy a kutya nem fogja megvenni?

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#35) tdd587 válasza Viktor77 (#34) üzenetére


tdd587
őstag

Cikk, fórum elolvasása után: az ég világon senki nem mondta. Gondolom ez a szám töredéke annak, ahányan letöltötték már és most próbálgatják.

Life is too short for boring Hi-fi. Danes don't lie.

(#36) GypsFulvus2 válasza Viktor77 (#34) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Jól emlékszem, hogy 5-7 milla közötti eladott példányszám volt a terv az első hónapban? Kíváncsi leszek, meddig jutnak.

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#37) Viktor77 válasza tdd587 (#35) üzenetére


Viktor77
titán

Nem, nem ebben a topicban. Más SC2-s hírtopicokban.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#38) tdd587 válasza Viktor77 (#37) üzenetére


tdd587
őstag

Egyébként komolyan nem értem azokat, akik annak szurkolnak, hogy egy játék ne legyen sikeres vagy kifejezeten megbukjon... vannak nagy cégeknek ellendrukkerei, most már játékok ellen is demonstrálni kell a fórumokon?

Szabad embereknek fáj, hogy más szabad emberek a szabadidejükben azt csinálnak, amit szabad...?

Life is too short for boring Hi-fi. Danes don't lie.

(#39) fangor válasza Viktor77 (#33) üzenetére


fangor
csendes tag

nem volt semmi kultúrálatlan ebben a post-ban.. az meg hogy magadra vetted az a te bajod.. :S

[ Szerkesztve ]

(#40) Viktor77 válasza fangor (#39) üzenetére


Viktor77
titán

Nem kreténezhetsz le másokat. Nem csak engem, semelyik másik fórumozót sem. Amúgy ha problémád van a moderálással, akkor ide írj, ne itt offoljunk.

Csinálni kell. Kész. Pont.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.