Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) creation


creation
senior tag

Sikerült ROM-ot találni a készülékhez :R

"Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

(#2) bluecamel válasza creation (#1) üzenetére


bluecamel
csendes tag

Szia! Most gondolkodom egy ilyen tablet megvásárlásán. Az egyetlen gondom, hogy észrevettem, hogy nem 3G-s, ráadásul te is írtál itt ezzel kapcsolatban, amit megmondom őszintén nem értek. :)
Nekem is egy T-s, csak mobilnetes sim kártyám van. Azt szeretném benne használni. Tudok vele majd normális sebességgel mobilnetezni? Vagy ehhez át kell állítgatni valamit?

(#3) creation válasza bluecamel (#2) üzenetére


creation
senior tag

Szervusz,

De 3G-s :) A SIM-et betéve érdemes a beállításokat alapra tenni, ha megvetted és nem találnád, segítek benne. (De ha felismeri a hálózatot és tudsz netezni, akkor nem kell ezzel foglalkoznod).

Nagyon korrekt sebességgel tudsz vele internetezni. Nekem eddig nincs panaszom rá. Ha csak net kártyával akarod használni, akkor arra való a H-s kivitel. Ha telefonálni is szeretnél vele, az már egy más kérdés. Ahhoz kell a HV ROM. (Amit még nem volt időm felrakni és tesztelni :((( :( :U )

"Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

(#4) creation


creation
senior tag

Jó hír azoknak akik telefonálni is szeretnének a táblagéppel...

A mai napon sikerült feleszkabálni rá egy Angol nyelvvel rendelkező (Magyarral nem) A3300-HV ROM-ot, aminek hatására elérhető a voice funkció (kimenő, bejövő hívások és sms).

További info a Lenovo A3300 fórumban...

"Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

(#5) creation


creation
senior tag

Ha valami nem tiszta, keress nyugodtan! Kritikákat inkább privátban fogadnék! Ha valamit elszúrtam, javítom, ha emberi hangnemben van közölve, még meg is köszönöm! :R

"Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

(#6) Balu972


Balu972
aktív tag

Korrekt, jól használható cikk! Gratula! :C :) :C

"Visszatérő rémálmom, hogy a feleségem annyiért adja el a gépem, mint amennyit bevallottam neki."

(#7) creation válasza Balu972 (#6) üzenetére


creation
senior tag

:R

"Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

(#8) creation


creation
senior tag

ROM csere után a telefon rootolható, a kingroot segítségével :R

"Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

(#9) creation


creation
senior tag

Akinek esetleg gondja akadna, vagy csak nem mer belevágni, az keressen nyugodtan, szívesen válaszolok.

[ Szerkesztve ]

"Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

(#10) creation


creation
senior tag

Akinek meg volt a ROM csere és ma reggel felkínálta a droid a 024-es frissítést, AZ NE FRISSÍTSEN!

Hacsak nem akar utána fekete képernyőt nézegetni az alábbi üzenettel megspékelve:
"no command now send the package you want to apply the device with "adb sideload"

Ha jutok valamire, írok :)

"Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

(#11) creation


creation
senior tag

Nos, a készülék ismét használatra alkalmas és az összes frissítés fut.

Hogy pontosan mit javított ténylegesen ez az update, azt még nem veszem észre, de szinte biztos, hogy a root miatt nem futott le megfelelően.

Szóval akinek hasonló gondja lenne, annak leírás szerinti (NEM upgrade) újrahúzás :R

"Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

(#12) creation


creation
senior tag

Ápdéted :R

Magyar ROM-ot talált @Csáky7 kollega, bővebb infó a másik fórumban, link a cikkben!

[ Szerkesztve ]

"Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

(#13) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Hali!

Lenovo TAB 2 A7-30H 16GWH-DEhez is jó a root, h lehetséges legyen telefonnak használni?

(#14) creation


creation
senior tag

Frissült a video alatti link :)

BÚÉK :R

"Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.