Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Neil Watts


Neil Watts
veterán

Nyílj meg topik :))

(#2) Recon666


Recon666
Közösségépítő

Nekem is valami hasonló Logitech van, jól bírja. Megérte azt a ~2k-t. Már 3,5 éves, de még mindig rendben van, a sűrűbben használt gombok koptak meg egy kicsit, de a feliratok épek rajtuk. :)

[ Szerkesztve ]

(#3) Neil Watts válasza Recon666 (#2) üzenetére


Neil Watts
veterán

ja, szeretném ezt most kb olyan 4 évig elhasználni, remélem sikerül. Az MS cuccom az rekorder volt azzal, hogy 1-1,5 év alatt kidőlt :/ Már a gombokat sem vette be néha. Az elem jó lehetett benne, de nem áttam értelmét utánajárni, hisz már eléggé sok oldal van abban is. :D

(#4) Recon666 válasza Neil Watts (#3) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Ha vigyázol rá (nem töltöd teli kólával ;]), akkor szerintem nem lesz vele gond. Ráadásul a logi supportja is az egyik legjobb, szóval gari esetén sem vacakolnak.

(#5) Ringman


Ringman
nagyúr

ráadásul az első billentyűzeten nincsenek a helyükön a betűk :)

(#6) Neil Watts válasza Ringman (#5) üzenetére


Neil Watts
veterán

Miért is? Ez az US kiosztás :)

(#7) Ringman válasza Neil Watts (#6) üzenetére


Ringman
nagyúr

ins-del 6os blokk miatt :)

volt nekem is olyan (laptopban), azóta az í betűt sokszor altgr-rel írom

(#8) Neil Watts válasza Ringman (#7) üzenetére


Neil Watts
veterán

ja igen. Mint láthatod, visszaváltottam a hagyományos elrendezésre, bár ez magyar :)

(#9) Brutális eb


Brutális eb
addikt

Én ezerért veszek billentyűt.
Sajnálnám a drága cuccokat a kiszáradt gyermekeimmel beteríteni. :DDD

Jó cucc amúgy grat és használd sok örömmel. :R

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#10) aero. válasza Brutális eb (#9) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

B+++ :DDD :DDD

Én ha bill-t veszek, akkor arra ügyelek, hogy meglegyenek a megfelelő betűközök, ne legyen egymásba semmi. Legyen számológép és hangerő szabályzó gombokkal felvértezve.

(#11) #19617792


#19617792
törölt tag


egy ilyen Logitechet nyúzok több, mint négy éve. hibátlanul működik, a gombok kicsit megkoptak, kicsit keményebb lett a nyomásuk is, de még mindig nagyon jó gépelni rajta.

(#12) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Genius multimédiás billentyűm van, cirka 8 éve vettem. Kopás semmi, pedig nyüstölöm.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.