Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2151) anulu válasza DeepDish (#2142) üzenetére


anulu
félisten

én még mindíg a régi, de szerintem eddig legjobbat: 6.53 :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#2152) harry válasza OutsideR (#2145) üzenetére


harry
veterán

Én kék Zalmannal használom, kis légáramlat van körülötte, így pont jó.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#2153) nRu3


nRu3
addikt

Melyik a lapon lévö 2lan közt a jobb ha van, van e különbség egymás közt, a bios szerint én a marvel-t használom vagyis az alsott ha a lap a gépben van.

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#2154) jamez válasza anulu (#2150) üzenetére


jamez
senior tag

Kell a kakaó a F.E.A.R-nek meg az video editálásnak. :)

Ingatlan eladás-vétel, ingatlan jogi kérdések, bérbeadás kérdésed van? Hívj vagy pü.

(#2155) Gorneck válasza nRu3 (#2153) üzenetére


Gorneck
titán

Sztem a felső az...

Gorneck#1239

(#2156) nRu3 válasza Gorneck (#2155) üzenetére


nRu3
addikt

Most bekelet néznem a gép mögé és tényleg a felsöbe van dugva :B, de van valami különbség a 2közt?

[Szerkesztve]

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#2157) tuleon válasza DeepDish (#2149) üzenetére


tuleon
tag

Nekem, ha játszottam ha nem, állandóan 34 fokon ment ventivel.
Olyan nincs hogy leég, van hővédelem,(remélem):DDD

(#2158) DeepDish válasza tuleon (#2157) üzenetére


DeepDish
őstag

Hat mar hogyne lehetne ,hogy elfustol siman!!! :(

Az alsoba dugtam eddgi felsoben hasznaltam de leirasaban ott van melyik melyik en gigabyte-ba dugtam!!!
De ezt jo lenne kideriteni mi a kulonbseg 2 kozott!!:F

(#2159) harry válasza DeepDish (#2158) üzenetére


harry
veterán

Úgy tudom sebességben semmi, mindkettő 10/100/1000. De a tesztben lehet írtak róla, már nem emlékszem.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#2160) DeepDish válasza harry (#2159) üzenetére


DeepDish
őstag

NVIDIA nForce4 MAC és Marvell 88E1111-RCJ PHY – 10/100/1000 Gigabit Ethernet

Ezt hasznalom!!

Aki chipset hutesrol kerdezett,hogy lekapcsolta a ventit !!
Erdemes megnezni igaz brutal MHZ-nel szallt el !!!
Bővebben: link

(#2161) DeepDish


DeepDish
őstag

Alaplapi LNA teszt ezt is erdemes megnezni!! :C

Bővebben: link

Az EZ-Plug mellett található Marvell chip jelen esetben az adó-vevő (PHY) szerepét tölti be, a közeghozzáférés-vezérlő (MAC) ebben az esetben az nForce4-be integrált vezérlő, ez a megoldás nem terheli a PCI-buszt. A PCIe foglalatok mellett található Marvell chip MAC és PHY egyszerre, ráadásul a PCI-buszra akaszkodik, ez pedig eddigi tapasztalataink alapján nem kecsegtet túl sok jóval.


TEhat ha jol ertelmezem az audio kimenet felehez kozelebb levo LAN nem terheli a gepet annyira,aki irta masikat hasznalja talan erdemes lenne attenni abba!!! :D

[Szerkesztve]

(#2162) nRu3 válasza DeepDish (#2160) üzenetére


nRu3
addikt

ha a teszteket néztek akkor talán ez a helytálo Bővebben: link
mondjuk én is megnézhetem volna ,ahelyet hogy megkéreztem volna :B

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#2163) DeepDish válasza nRu3 (#2162) üzenetére


DeepDish
őstag

Ezt linkeltem en is de mind1!!!
:C

Jaja hat megnezhetted volna elotte!!
Most vhogy le akarom kolatozni 8500 rpm-rol 5000 rpm-re vmi kis szarral!!
Akkor ugye 12 V-ot kap a chipset huto?!

(#2164) nRu3 válasza nRu3 (#2162) üzenetére


nRu3
addikt

szerintem te a nforce3 lapoknak a tesztjéböl linkeltél, én pedig az aktuális Asus A8N-SLI Deluxe alaplap tesztjéből:U

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#2165) tuleon válasza DeepDish (#2160) üzenetére


tuleon
tag

Egyáltalán nem tuningoltam a lapot, ott meg ha jól láttam nagy tuningról volt szó.
A hír januári, remélem a hibát kiküszöbölték azóta.

(#2166) Gorneck válasza nRu3 (#2156) üzenetére


Gorneck
titán

Sztem a felső a jobb...

Gorneck#1239

(#2167) DeepDish válasza tuleon (#2165) üzenetére


DeepDish
őstag

Jaja vagom de en tuningolom alapon lehet eleg lenne csak borda!! :DD

(#2168) Fecdzo


Fecdzo
senior tag

Sziasztok!

Nem teljesen idevág de nem találtam ehhez közelebbi topicot...Van már hazánkban A8N32-SLI Deluxe alaplap? Esetleg van itt valakinek? Kíváncsi lenék hogy valóban olyan nagyon über sirály aminek mondják...a hűtés is teljesen át lett tervezve és azt mondják hogy nem csak halkabb hanem jobb is....most nekem egy picit nehéz azt elhinni hogy csak simán egy hűtőbordás megoldás heat-pipe-val jobban hűt mint egy 8000-et pörgő venti....viszont élettartamra tuti nyerőbb...az SLI az egyértelműen jobb benne.

Nektek vélemény??

fulekitrading.wordpress.com

(#2169) anulu válasza Fecdzo (#2168) üzenetére


anulu
félisten

fele királyságom odaadnám egy ilyen heat-pipe-ért a lapomra...

amúgy a 2x8 helyett 2x16 PCI-E sávnak a VGA kártyák felé egyelőre piszkosul semmi értelme. 8x-os slotban megy a GTX-em. semmi baja :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#2170) Fecdzo válasza anulu (#2169) üzenetére


Fecdzo
senior tag

Nem vagyok benne ezekben a ''hűtős'' dolgokban....ezért kérdeztem...ennyire vagány, csendes és ennyivel hatékonyabb a ventis megoldásnál?

Ha nem tévedek akkor ez a kettős 16os pcix előnye csak SLI-ben jönne elő...vagy ez is csak marketing húzás és tényleg nem lenne semmi értelme??

Lecserélnéd a lapod erre??: Bővebben: link

fulekitrading.wordpress.com

(#2171) anulu válasza Fecdzo (#2170) üzenetére


anulu
félisten

nem pcix, hanem PCI-E! pls figyelj oda. 2 teljesen különböző dolog!

amúgy szvsz leginkább marketing, gyakorlati haszna nincs.

igen, a heat-pipe ennyivel jobb.

nem cserélném le, mert okosan megoldottam a venti elqssoltatását! :C

[Szerkesztve]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#2172) harry válasza Fecdzo (#2170) üzenetére


harry
veterán

Csendesebb az tuti, de heatpipe arra jó, hogy a hőt elszállítsa. Kérdés, hogy a fenti borda hőleadóképessége milyen (úgy tudom nem csak dísz, az amúgy is hűt valamit, mint a sima A8N-sli lapokon, így nem tudom mennyire szerencsés oda szállítani a hőt). Én csak egy nagyobb bordára cseréltem, így is elég jól megy. Igaz nem teljesen passzívan.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#2173) anulu válasza harry (#2172) üzenetére


anulu
félisten

szerintem a HP bordája pont jó helyen van. proci hűtő arra is nyomja a levegőt, a hátsó venti meg húzza ki a meleget.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#2174) Gorneck válasza anulu (#2173) üzenetére


Gorneck
titán

Ez ház és csend mánia függő...sztem.

Gorneck#1239

(#2175) anulu válasza Gorneck (#2174) üzenetére


anulu
félisten

jah. ha egy picit rendbejövök anyagilag, akkor be fogok ruházni egy Sczthe Ninja-ra :D igaz, h 16k, de passzívban elviszi a procim :) kezd a Zalmanom ventije hangoskodni :O

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#2176) ocsesz


ocsesz
aktív tag

Hali!Nekem a Premiumon heatpipe van és tökéletesen működik.Nem megy 50 fok fölé.Szerintem tökéletes!!

(#2177) efektiv


efektiv
tag

Hali!

van 1 iylen deszkám és 1 3000+Winchesterem Zalmi 7700Cu-val hűtve,500-as kingmaxal fűszerezve, és alig lehet tuningolni :(

9x245 1.55V mellet (2.2Ghz)
Az lenne az 1. kérdésem hogy hogyan lehetne ebből többet kihozni? 2.Halottam oylanról hogy a ''FET'' eket is kéne hűteni? 3.Esetleg több fesz a processzornak? 4.Vagy ilyen szar széria?
5.3000+(S939) bol csak Winchester és Venice van ?
Mondjuk 9x260nak már örülnék
Minden segitséget előre is köszönök:O

6.Ja és a HT sebessége számít vmit játékban? Mert próbáltam 3x-os HT val 9x250 de hibázott :O

[Szerkesztve]

Asus A8N-SLI Premium,X2 3800+ Toledo @ 2800Mhz 1.425V + 7700cu,, 2x512 Kingmax HC@560Mhz, Maxtor Dmax10 16mb cache, 500W FSP BS, TT Tsunami Dream black, Logitech cuccok. WD Raptor 150GB 10.000rpm, 16mb cache

(#2178) XanD3R válasza efektiv (#2177) üzenetére


XanD3R
aktív tag

Tudomásom szerint az E3 steppingű Venice magos A64-eket lehet a legjobban húzni

(#2179) harry válasza efektiv (#2177) üzenetére


harry
veterán

Nézz át ide, szerintem többet tudnak segíteni: Bővebben: link

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#2180) Balu77 válasza XanD3R (#2178) üzenetére


Balu77
őstag

Általában a venice jobban húzható, de nem feltétlen. Szerencse kérdése inkább. Kb. 2 hónapja akartam a winchester magos provimat lecserélni venice-re, de döbbenten tapasztaltam hogy a régi sokkal jobban húzható... Szal maradt a régi, majd x2-re cserélek inkább.
Ha van lehetőség válogatni kell, én is úgy tettem szert a mostanira.

izé

(#2181) Gorneck válasza anulu (#2175) üzenetére


Gorneck
titán

Xp120 is szinte passzívba tolja! 120as papst éppen csak forog rajta szépen halkan!

Gorneck#1239

(#2182) Gorneck válasza XanD3R (#2178) üzenetére


Gorneck
titán

Ki kell fogni, nagyobb esélyed van egy adott steppingű procikból kifogni egy jól húhatót, mint egy gyengébb szériából! Szal szerencse!

Gorneck#1239

(#2183) anulu válasza Gorneck (#2181) üzenetére


anulu
félisten

de forog... nekem full passzív kell, hamár olyat veszek, és tuti vagyok benne, h el is bírja a procim :))

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#2184) Gorneck válasza anulu (#2183) üzenetére


Gorneck
titán

Akkor is hangtalan...csak azt veszem észre, hogy poros a borda!:) Nagyon állat a ninja!

Gorneck#1239

(#2185) anulu válasza Gorneck (#2184) üzenetére


anulu
félisten

nos jah, a Zalmanom is porosodik ezerrel :O

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#2186) Gorneck válasza anulu (#2185) üzenetére


Gorneck
titán

Gondolkodtam egy kis csobogón illetve párásítón amit mellérakok és elnyeli a port..:) Légkondira nincs lém...

Gorneck#1239

(#2187) DeepDish válasza anulu (#2171) üzenetére


DeepDish
őstag

Azaz pontosan melyik modszerrel oldottad meg a ventit?

(#2188) harry válasza Gorneck (#2181) üzenetére


harry
veterán

Most egy Coolink U8at használok egy tuningolt 3200+on de nem igazán vagyok megelégedve. Terhelve nem megy 55 fölé, de idle is 45-50 körül szokott lenni, ami kicsit sok. Lehet visszarakom XP120at és megnézem azzal is.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#2189) Gorneck válasza harry (#2188) üzenetére


Gorneck
titán

Nekem 29 cnq-val nélküle 31 környékén van a hőmérséklet szinte álló ventinél, amit az alaplap szabályoz elég érdekesen...terhelés esetén nem ad rá sztem kakaót...lehet nem melegszik fel annyira?!...nemtom! Szobámba általában 18-19 fok van. 2300on volt a procim akkor is max 33 fokot mutatot amit érdekesnek találtam mivel P4-nél nem változott a hőmérsékletem 3.0@3.75-ön se idle állapotban. Jahh a lényeg feszt ugye pluszba nem adtam egyik procinak sem.

Gorneck#1239

(#2190) anulu válasza DeepDish (#2187) üzenetére


anulu
félisten

Zalman Fan Mate-t bekötöttem, és manual leszabályoztam 4500 környékére :) így csendben van és rendesen hűt :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#2191) harry válasza Gorneck (#2189) üzenetére


harry
veterán

Na ja, az enyém kapott feszt is, szerintem ez lehet az okat (igaz nem sokat, 0,07v-ot).

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#2192) DeepDish válasza anulu (#2190) üzenetére


DeepDish
őstag

Mutatnal errol linket please? :F

(#2193) harry válasza DeepDish (#2192) üzenetére


harry
veterán

Fan mate 1: [link]
Fan mate 2: [link]

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#2194) anulu válasza harry (#2193) üzenetére


anulu
félisten

köszi :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#2195) Gorneck válasza anulu (#2190) üzenetére


Gorneck
titán

Én előlapi panelra kötettem, de egy idő után kerregni kezdet...ami első hallásra dolgozó vinyóra hasonlított, csak hangosabb volt! ZM47J, egy tr venti no meg kötegelő rögzítés gyanánt jól teszi a dolgát! Bár az nb1-c kéne felraknom végre...lusta vok de naddon hozzá!

Gorneck#1239

(#2196) Tarkusx


Tarkusx
csendes tag

Sziasztok!

Gépfelújjítás közben vagyok. Az alaplap és a proci már meg van, de a videokártyám még nincs. Inno 3D 6600gt-t néztem ki, VF700 cu hütővel. Az lenne a kérdésem, hogy ha nem férne el a proci hűtő mellet, akkor az alsó pcie csatlakozóba is be lehet-e rakni, vagy az csak sli módnál használható? A procihűtő egy freezer 64 lesz.

N4 stock 4.4.4 HellsCore Nova Xposed GravityBox

(#2197) OutsideR válasza Tarkusx (#2196) üzenetére


OutsideR
aktív tag

Be lehet rakni, de akkor át kell állítani dual módba, mert single módban az alsó csati csak 1x-es. Így viszont 8x-os, ami egy 6600gt-nek sztem bőven elég.

(#2198) OutsideR


OutsideR
aktív tag

amúgy én is most vettem a lapot, a procit, meg a VGA-t...
Most akarok ramot venni (2x512 500 vagy 533-ast), de nemtom milyet vegyek.
Van valakinek tippje?

(#2199) jamez válasza OutsideR (#2198) üzenetére


jamez
senior tag

400 ast :)

Ingatlan eladás-vétel, ingatlan jogi kérdések, bérbeadás kérdésed van? Hívj vagy pü.

(#2200) Tarkusx válasza OutsideR (#2198) üzenetére


Tarkusx
csendes tag

ADATA 566, vagy Kingmax HC 500. Előbbi jobb, utóbbi olcsóbb. Én 400-as Samsung-ot rendeltem. Ha jól húzható lesz a proci, akkor le fogom osztani a memóriát.

N4 stock 4.4.4 HellsCore Nova Xposed GravityBox

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.