Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) D1Rect


D1Rect
félisten

Megérdemlik.

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#2) Viszlát


Viszlát
addikt

Szerintem ez kamuhír.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#3) twollah1976


twollah1976
őstag

Hogy néz ki a vargabetu?

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#4) UnA válasza Viszlát (#2) üzenetére


UnA
Korrektor

Szerintem akár igaz is lehet, de aki ekkora összeget utal el bemondásra, az megérdemli (ahogy D1rect írta).

(#5) Viszlát válasza UnA (#4) üzenetére


Viszlát
addikt

Áh, az egész nem áll össze. Eleve ki a CEO főnöke, aztán miért bíbelődik utalásokkal meg hogyan és miért utal el akár egy kisvállalkozás is ekkora összeget számla, beérkezett áru meg minden nélkül, egy telefonhívásra? Vicc.

A Cifu által linkelt cikkben a Wall Street Journal-ra hivatkoznak link nélkül, megnéztem, nyomát sem találom náluk ilyen hírnek.

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#6) pet007


pet007
aktív tag

Egyaltalan hogy bukkantal erre a cikkre? Nem kell minden kamu cikket elhinni. Amugy ugyanez a hir fent van neten nemet ceggel is, persze egy ertelmes oldal se emlit semmit. Majd ha bemondjak a radioban visszajelzek.

(#7) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Mondjuk ha igaz ha nem, azért ennek így már tényleg van reális veszélye, főleg ha már valós időben képes rá, hogy semennyire se gépies hangon tegye.
Mondjuk eddig amit erről a cuccról olvastam az még valami oylasmi volt, hogy felnőtt filmekbe pakoltak be ismert embereket stb. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#8) UnA válasza Viszlát (#5) üzenetére


UnA
Korrektor

Itt van a cikk: [link]

(#9) kemotox válasza laceszgamer (#7) üzenetére


kemotox
addikt

Persze, olvastál.. amúgy meglepően jók, tök vicces. Végre ki lehet csattintani egy emmavacconra vagy szkarletjohanszonra :D

(#10) Fecogame válasza D1Rect (#1) üzenetére


Fecogame
veterán

+1, ha igaz, akkor nagyon helyesen így jártak.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#11) Viszlát válasza UnA (#8) üzenetére


Viszlát
addikt

Köszi, még szerencse, hogy diplomatikusan annyit írtam, hogy nem találom, nem azt, hogy nincs. :D

Legalább kiderült, hogy milyen "főnökről" van szó, de nekem továbbra is nagyon sántít ez az egész. Igaz, a legtöbb ilyen esetnél az emberi hülyeség a mozgatórugó, de akkor is...

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#12) #46105344


#46105344
törölt tag

Dolgoztam olyan munkakörben ahol intéztem főnöki utasításra utalásokat. Amíg nincs számla, nem tudsz kiutalni semmit, mert annak a számához társítod a költséghelyre a kiadást.
Ha ilyen bemondási alapon működne, 2 évig utalhattam volna magamnak párezer eurókat havi szinten, úgy, hogy nem vette volna észre senki.
Az összegből ítélve ez sem egy családi manufaktúra lehetett, ahol mindenféle keretrendszer nélkül működnek a dolgok, online bankon keresztül.

(#13) Gdi


Gdi
senior tag

"...megérkezett Magyarországra..."

Akkor nincs probléma.
Nálunk, a banki adategyeztetéses-átvilágítós dolog után pikk-pakk meglesz a tettes.
Ha véletlen hazai mobilos telefonálás is volt benne, akkor ujjujj!, már börtönben ülnek a gonosz tenorincsák.

''Milliárdnyi meggyilkolt csillag sikolya elhal az éj békéjében, és a kétségbeesésnek csak néhány, törékeny, kőbevésett szó áll ellen.''

(#14) Cifu válasza Gdi (#13) üzenetére


Cifu
nagyúr

Persze, mert amúgy a különféle hajléktalanokra, meg jött-ment külföldiek nevére eleve bedöntésre létrehozott cégek is simán lenyomozhatóak és a valódi felelősök pillanatok alatt börtönbe juttathatóak.

Oh wait... :U

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#15) Lenry válasza Cifu (#14) üzenetére


Lenry
félisten

szerintem a kolléga ironizált

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#16) D1Rect válasza Lenry (#15) üzenetére


D1Rect
félisten

Nem értem, miért vasalta ki? :F

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#17) voyager4.4 válasza D1Rect (#16) üzenetére


voyager4.4
senior tag

:C

no fate but what we make

(#18) tothbe válasza Cifu (#14) üzenetére


tothbe
addikt

Az nem is lehet, hiszen a hajléktalanok már mind megszűntek köszönhetően a hajléktalan törvénynek. ;)
Külföldieket pedig nem fogadunk be még cégeket alapítani sem. Ezt pedig a Menekült törvény garantálja.

[ Szerkesztve ]

By(e) Tothbe

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.