Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) heady91


heady91
tag

Nagyon szép, keserédes törénet! Nagyon tetszik!

XBOX Live Gamertag: FunnyMixer91 || Nexus 7 || NOKIA Lumia 920 Red

(#2) JanFe


JanFe
aktív tag

Szomoru de szep tortenet, teszik :)

"There is nothing permanent except change"

(#3) dfdfdf


dfdfdf
őstag

Uhh szép történet de túl szomorú számomra. Remélem nem lesz folyatása...

(#4) Hiperwolf


Hiperwolf
tag

Nekem nagyon tetszett, tanulságos történet. :K

"Nem a Thinkpadről hiányzik a touchpad, hanem az összes többi laptopnak nevezett ipari hulladékról a trackpoint." by BZS

(#5) jones965


jones965
Modder

Megható volt végig olvasni.
Köszönöm mások nevében is, hogy megosztottad ezt a nem mindennapi történetet velünk.

(#6) Rizzo


Rizzo
aktív tag

Nagyon szép történet!
Egy apró megjegyzés, azt írja nem lehetett templomi esküvő, pár sorral lentebb meg alig fértek be a templomba :U

[ Szerkesztve ]

Clear Eyes, Full Heart, Can't Lose!

(#7) Silburg válasza Rizzo (#6) üzenetére


Silburg
csendes tag

hoppá... remélem még át lehet szerkeszteni... Annyiszor írtam már át, hogy lehet egy rosszabb átiratot másoltam ide be... de mondjuk ne ez legyen a lényeg, örülök, hogy tetszik mindenkinek... habár kár, hogy kevesebben olvasták, mint az előzőt

(#8) Mery95


Mery95
csendes tag

Szép de nagyon szívszorító.

"Tell your friends we're coming for them." :)

(#9) szablya


szablya
tag

Huh.
A múltkori sem volt rossz, de ez egy egész más kategória, tényleg.
Vannak benne hibák, de valahogy nagyon egységes az egész, ilyen jó sztorit rég olvastam, élmény volt. :R

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#10) szablya válasza szablya (#9) üzenetére


szablya
tag

más kategória - más szint, mármint magasabb, ezt akartam írni, pardon

És amin kicsit meg is hökkentem, hogy milyen jól használtad azt a narrátor mesél-szereplő mesél váltakozást, tényleg nagyon jó megoldás, amatőr írótól ez mindenképp nagyon szép :R

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#11) Silburg válasza szablya (#10) üzenetére


Silburg
csendes tag

Nagyon örülök, hogy tetszett. A legkedvesebb történetem ez. Szeretek mesélni, és mesét hallgatni, és igazából saját magamban elképzeltem, ahogy tényleg az idős, koros apa meséli ezt a lányának. Fontos volt a számomra, hogy mindenki el tudja ezt képzelni, ezért vittem bele a bevágásokat, az érzéseket, ahogy tényleg elmesélné valaki a sztorit. Tény, hogy lehetne alakítani rajta, utánajárni a különböző terhességgel járó gondoknak, vagy át lehetne szerkeszteni hússzor... Mégis úgy érzem, hogy mivel ez egy mese, nem kell tudományosnak lennie. Ugyanúgy akarom elmesélni nektek, mint ahogy az apa a lányának, hogy ti is átérezzétek, és egyáltalán, érezzetek valamit. Nagyon rossz látni, hogy lassan robotosodik a nép. A tegyük fel...-el döbbenetet, megrázkódtatást váltottam ki, és az egyik ottani hozzászóló szerint játszottam az olvasóval. Itt átérezheti mindenki a szerelmet, az örömöt, a bánatot, a drámát, a szeretetet barátok és családtagok között, visszagondolva a saját hasonló élményeire. Nem játéknak fogom fel. Nektek írok, olvasóknak, nem regénygyáros kiadóknak akarok tetszeni, írhatnék monoton jól bevált novellákat, regényeket, amiknek már az első pár oldal elolvasása után tudhatjuk a végét. Nektek akarok mesélni, és nem játszadozni veletek, hanem veletek játszani. Remélem további hasonló történetek is kikerülhetnek a kezeim alól, és tovább kergethetjük egymást a Májusfa körül.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.