Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#64) blueMerle válasza daniel909 (#61) üzenetére


blueMerle
veterán

meg social felhasználásra

A BBM Androidon is elérhető, az összes social app pedig egyszerűen siralmas jelenlegi állapotában BB-n. Például a Facebookot divat köpködni, de nekem szükségem van rá a munkám miatt telefonon is. BB-n konkrétan 2 évvel van lemaradva a hivatalos app, ennek hála egy csomó funkció elérhetelen. Ez persze nem az OS hibája, de én ezzel nem voltam kisegítve hogy szummázom, hogy kinek a bűne... Leap-en pedig az Androidos app el sem indult a Lite pedig olyan köhögősen (nincsenek rendes értesítések, 10-ből 1x indul el...), A böngészős megoldás pedig nem pálya mert értesítésre csak a Chrome képes, ám abból sincs BB app, csak Androidos, és az is fagy, nem értesít, úgyhogy....

Én nagy örömmel váltottam Leap-re, úgy gondoltam hogy egy megbízható, bugmentes cuccot veszek. Ehelyett rengeteg helyen belefutottam hibákba, többször fagyott vagy akadozott mint bármely Androidos készülékem (cserélve is volt emiatt, a cserélt cucc ugyanezt produkálta). A munkám miatt szükségem lett volna egy rendes fb appra, ez ugye kilőve, a házamban a kameráimhoz egyetlen szoftver sem működött rendesen, ésatöbbi....egyetlen pozitívuma volt hogy a droidos Sygic gond nélkül ment rajta :)

Tudom, mindez nem a készülék hibája, én vagyok túlzottan a droid ökoszisztémához alkalmazkodva, ennek ellenére végig úgy éreztem droidos szemmel hogy ez a készülék és OS olyan, mint valami alpha verzió, amit még a nagyfőnökség le sem okézott :( Valahol nagyon elcsúszott a BB OS fejlesztése, szinte kisértetiesen hasonlít az egész a Symbian haláltusájára. Ráadásul így, hogy a nagyfőnök kijelentette a droid lesz a jövőjük, nem sok jövőt jósolok a rendszernek (ahogy senki sem), talán ez volt az utolsó szeg a koporsóban. Nagyon sajnálom, mert ezzel is kevesebb lesz a piac :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.