Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#199) 1 among many


1 among many
tag

Üdv!

Előző teló behalt jó pár év után. Ebbe véletlen futottam bele böngészés közben, megtetszett.

Ezt a videót láttam róla, ez így elég impresszív: szlávok ütik-verik

ITT viszont nagyon lehúzzák, ami eléggé elbizonytalanított. Azt az oldalt egyáltalán nem ismerem, nem tudom, mennyire lehet adni az ott írtakra.

Bevallom, egyébként ezt az oldalt sem ismerem. Sosem érdekeltek a telefonok. Most is csak muszájból keresek újat. hvapró meg prohardver miatt van regem. Okos PC-m van, arra adok. A telefont telefonálásra, időnként sms-re használom, meg alkalmanként ébreszteni. Ezért is tetszett meg ez a telefon. Nekem az alapok kellenek, de azok minél biztosabban. Ez most kapható 25 körül, ez a teteje, amennyit költenék rá, ezt is csak akkor, ha ez tényleg annyival strapabíróbb, h megérje a felárat a teljesen minimál párezresekhez képest.

Van itt olyan, akinek már 1-2 éve megvan? A linkelt oldalon olyan problémákról panaszkodnak (tartósság hiánya, pár hónap után előjövő gondok, akku idő töredéke a feltüntetettnek) amik nem derülnek ki egy egyébként nagyon látványos párórás strapateszten.
Az itt felmerült eltérő szoftververziók esete is eléggé elbizonytalanító. Nem akarok e-mail-t sem írni vele, meg a sim kártyán tárolom a számokat, úgyhogy a saját telefonkönyvét sem akarom használni, de ha a számkijelzéssel/küldéssel is vannak gondok, akkor az azért már nekem is gáz.

Amit még mindenképp fontos tudnom:

Ki lehet kapcsolni az egyik sim elérhetőségét úgy, hogy a másik elérhető marad?
Azért szeretnék dual sim-est, mert van egy publikus számom, de lenne mellé egy családi is, amit senki más nem ismer. Ha pihenek, a publikust ki akarom kapcsolni, ne zavarjon, ébresszen fel senki. A családi viszont mindig elérhető kell maradjon. Ez megoldható ezzel a készülékkel? (Természetesen sim kivétele nélkül...)
Ha nem, akkor eleve felejtős. Akkor mindenképp 2 telefon kell.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.