Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) bihariszabi válasza stubaiful (#300) üzenetére


bihariszabi
aktív tag

Érintkezés ( ;] )/Opciók/Telefonkönyv beállítása/Gyorstárcsázás/Állapot be/Vissza/Szám beállítása/

Egyesre nem lehet beállítani semmit, mert az a hangposta, csak költséghatékonysági megfontolásból nem tettek rá magnószalagot. Amúgy 3,456 ezred másodperc alatt találtam meg a funkciót úgy, hogy soha nem használtam ezen a telefonon :D

(#302) atti1848


atti1848
senior tag

Sziasztok.

Fateromnak vettünk 2014 februárban egy ilyen telót munkához. Azót túl van 2 szervizen és adtak egy új telefont, amivel ugyan az a baj. Eddig nem is használta, csak most 1 hete kezdte el. A hiba, hogy telefonláskor nem hallják, megpróbáltam hangrögzíteni is és ott is hallani, hogy a hangerő le-fel mozog és nem tiszta a felvétel. Szerintetek, ha beküldjük vagy bevisszük a szervizbe, akkor egyből kérvényezhetjük, hogy állítsanak ki levásárlási papírt vagy adják vissza a pénzt?

Hol van neki márka szervize, mert azt sem tudom. :R :R

[ Szerkesztve ]

06-30-868-0365 Mindig Privátot írj, mert azt minden nap nézem vagy hívj telon.Számom az adataimnál.

(#303) bihariszabi válasza atti1848 (#302) üzenetére


bihariszabi
aktív tag

Üdv. A garanciapapíron megtalálod a szervizt és minden infót arról, hogy mikor milyen jogok illetnek meg.

(#304) atti1848


atti1848
senior tag

Tudna valaki küldeni egy képet a telefon gyári töltőjéről, mert most keressük a töltőt, hogy visszavigyük a telefont, de sajnos nem tudjuk melyik az. :R :R

06-30-868-0365 Mindig Privátot írj, mert azt minden nap nézem vagy hívj telon.Számom az adataimnál.

(#305) bigsee válasza atti1848 (#304) üzenetére


bigsee
addikt

gúúúgli...!!! :O

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#306) bihariszabi válasza bigsee (#305) üzenetére


bihariszabi
aktív tag

Egyszerűbb várni 3-4 órát a válaszra, mint kiguglizni 3,456 ezred másodperc alatt :)

(#307) atti1848 válasza bihariszabi (#306) üzenetére


atti1848
senior tag

Google-ztam én is, csak biztosra akartam menni, hogy minden ilyen telefonhoz ezt a töltőt teszik. :Y

06-30-868-0365 Mindig Privátot írj, mert azt minden nap nézem vagy hívj telon.Számom az adataimnál.

(#308) bihariszabi válasza atti1848 (#307) üzenetére


bihariszabi
aktív tag

Szerinted mi nem tettük be a többi 56 töltő mellé? :D Én is csak onnan ismerem meg, hogy minden usb csatlakozós zsinór nélküli töltőm több mint 1 Amperes, kivéve a CAT töltője.

(#309) Krisinto


Krisinto
őstag

Üdv!
Gyári fülhallgató headset-et lehet hozzá beszerezni?
Vagy jó hozzá bármilyen, vagy micro usb-s legyen?

(#310) *VARJU* válasza Krisinto (#309) üzenetére


*VARJU*
tag

Jó hozzá bármilyen, csak mikrousb-s legyen!

(#311) Krisinto válasza *VARJU* (#310) üzenetére


Krisinto
őstag

Bluethootook kozül melyik a jó?
Apám próbált 3 fajtát..de ha én hívtam, felvette nem hallott semmit

(#312) bihariszabi válasza Krisinto (#311) üzenetére


bihariszabi
aktív tag

Nekem Samsung HM1200 van, azzal jó.

(#313) zozoo83


zozoo83
tag

Telefonálni nem telefonáltatok vele srácok? Én erős túlzásnak érzem a 7-es hangminőséget. Két munkatársam is ilyen telót kapott és nem lehet érteni őket mit beszélnek, annyira rossz a mikrofonja ennek a telefonnak...

(#314) bihariszabi válasza zozoo83 (#313) üzenetére


bihariszabi
aktív tag

És ezen meg vagy lepve?

(#315) atti1848 válasza zozoo83 (#313) üzenetére


atti1848
senior tag

Mi ezzel a hibával hordozzuk be a telefont az Auchan-ba, hogy csinálják meg, ők küldik a Telemax( TMX) -nak Budaörsre. 3. szervizkor kaptunk egy új telefont, de ugyan ez a hiba. Most próbáljuk kikényszeríteni, hogy elállnák a vásárlástól és inkább egy levásárlásnak örülnénk a legjobban.

06-30-868-0365 Mindig Privátot írj, mert azt minden nap nézem vagy hívj telon.Számom az adataimnál.

(#316) tototos


tototos
őstag

Sziasztok!

A telefonhoz tartozó usb kábelnek speciális kiosztása van? Nem akart tölteni a telefon, és megpróbálkoztam egy másik micro usb kábellal de sajnos azzal sem töltött sőt lett egy kis égett szaga :F A telefon bekapcsol de az akksi le van merülve így kb egyből kikapcsol.

(#317) bihariszabi válasza tototos (#316) üzenetére


bihariszabi
aktív tag

Nem speciális, csak hosszabb fémpöcs van a gyárin, mert a vastag szigeteléstől a hagyományos az nem megy bele.

(#318) tototos válasza bihariszabi (#317) üzenetére


tototos
őstag

Köszi, akkor szeirntem a csatival van valami a telóban és kontakt hibás.

(#319) róland


róland
veterán

Gyors kérdés (sajnos most nincs időm visszaolvasni :( ): A telefon tetején található hurokban van az antenna, vagy csak díszítő elemként funkcionál?

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#320) XanD3R


XanD3R
aktív tag

Edesanyam sikeresen betorte a cat b25-os telefonjanak a kijelzovedo uveget (a kijelzo sertetlen)
Tudnatok segiteni abban, hogy hol talalhatok hozza potalkatreszt?

(#321) H.Istvan25


H.Istvan25
senior tag

Bluetooth headsettel ez működik?

Huawei Mate 9

(#322) zsoltip


zsoltip
őstag

Sziasztok. A betűméret növelésére van lehetőség? Hogyan? Esetleg szerviz menü? Kimondottan az óra méretét kellene növelni...

(#323) Krisinto


Krisinto
őstag

Üdv.
Édesapám letörte a pöcköket az akkufedélről, hol tudok hozzá szerezni komplett akkufedelet?

(#324) H.Istvan25 válasza Krisinto (#323) üzenetére


H.Istvan25
senior tag

Aliexpressen nézz körül szerintem

Huawei Mate 9

(#325) tamast2


tamast2
csendes tag

Sziasztok! Tanácsot kérnék strapamobil vásárlás terén. Melyik a legjobb manapság? Sima semmit nem tudó klasszikus telefon érdekelne, ami mp3-at azért le tud játszani, de ami a legfontosabb, hogy ütésálló, vízálló, hosszú üzemidejű és jó térerővel, erős leddel rendelkezzen.
Találtam egy olyat, hogy NO. 1 A9 ami nem is olyan drága és 4800 mAh-s akkuval hirdetik, ami nagyon jó lenne, de valóban olyan jó ez a telefon? Nagyon olcsónak látom ahoz képest amit tud a leírás alapján. IP67 vízállóság, több mint 200 gramm, tehát elég masszívnak tünik és jókora LED. Ezekből is létezik gagyi? Esetleg ez egy gagyi telefon lenne? 30.000 forint az ára.
Ezt a Caterpillart is néztem, meg a B100-ast is. Melyik lenne jobb és miért? Milyenek vannak még, mit ajánlatok? Sonic esetleg?

(#326) meroly válasza tamast2 (#325) üzenetére


meroly
veterán

Hát ez így első ránézésre valami kínai Sonim koppintás.
Én Samsung B550-et vennék, ha Nokia lenne ;]

Impossible is nothing

(#327) tamast2 válasza meroly (#326) üzenetére


tamast2
csendes tag

Esetleg egy ilyen?
https://edigital.hu/okostelefon/navon-mizu-titan-dual-sim-kartyafuggetlen-mobiltelefon-p448221
Ennek állítólag 5200 mAh-ás akkuja van és ez is IP67-es. 13.000 forint.

(#328) meroly válasza tamast2 (#327) üzenetére


meroly
veterán

Nem tűnik rossznak, Navon a tabletem, teszi a dolgát.

Impossible is nothing

(#329) tamast2 válasza meroly (#328) üzenetére


tamast2
csendes tag

Ok, köszi. Bízom benne, hogy nem kamu és második vagy harmadik töltésre már nem csak a felét fogja tudni ennek az 5200 mAh-nak az akkumulátor.

(#330) BigStraw


BigStraw
senior tag

Sziasztok. Szeretném kérdezni, hogy saját sms hangot lehet beállitani? Meg hogy meg tudom-e nézni az akkumulátor töltöttségi szintjét? A válaszokat előre is köszönöm :)

[ Szerkesztve ]

NBA = Where Amazing Happens :) ------ My belief is stronger than your doubt....

(#331) DrojDtroll


DrojDtroll
addikt

Találkozott már valaki olyannal, hogy a telefon egyszer csak gondolt egyet és átállított egy beállítást?

(hívószám küldésről van szó)

(#332) PistiSan


PistiSan
addikt

Ma vettem egy ilyen telefont, gondoltam meg nézem a verzió számot: *#66*#
Z880_QCIF_08_C_TC_20160829
Nem semmi, 5 éves telefon, és még a 1 éve adtak ki hozzá szoftver frissítést.

(#333) PistiSan válasza PistiSan (#332) üzenetére


PistiSan
addikt

A telefon nagyon hangos, a csörgési szintet nem veszem 3 felé (7 szint van) a gyári csengőhangok teljesen rosszak, szóval letöltöttem egy másikat rá, a beszédhanggal nincs gond, kellően hangos, jól érthető a másik fél.

(#334) meroly válasza PistiSan (#333) üzenetére


meroly
veterán

Másik fél is jól ért téged?

Impossible is nothing

(#335) PistiSan válasza meroly (#334) üzenetére


PistiSan
addikt

Igen, nem hd hang, de nincs gond se a hangerővel, sem az érthetőséggel.

(#336) meroly válasza PistiSan (#335) üzenetére


meroly
veterán

Köszi :R

Impossible is nothing

(#337) gergo7311


gergo7311
csendes tag

Jó kis telefon ez a b25-ös. Kb. 1 évet használtam, volt hogy zuhanyzás! közben beszéltem róla. Működött. soha semmi gondom nem volt vele. Az akku is jól bírta, kb. hetente egyszer töltöttem. Az esést, port, vízet bírta, nekem a billentyűák sem koptak. SD kártyát tettem bele, csengőhangot onnan tudtam csatolni névjegyekhez. Stb. Aztán az öcsém elkunyerálta... A napokban jön meg az új B25-öm. Remélem, egy jó példányt fogok ki. Ha itt a teló, megírom, hogy milyet fogtam ki.

Gergő-Budapest

(#338) gergo7311


gergo7311
csendes tag

Itt megtudjátok nézni a videóm a CAT B-25 ről, később lesz bővebb videó a Nucleus rendszerről (A kínai buta telókon ilyen rendszer fut)
Videó:
https://www.youtube.com/watch?v=d26MHjq8Pys

Gergő-Budapest

(#339) gergo7311


gergo7311
csendes tag

Teljes Caterpillar B-25 ismertető videó, böngészőteszt, kamera, videó, mp3, fórumos krdések megválaszolása!, stb. stb.

Nézzétek meg a videót, megéri! (másold be a linket a böngésződbe)

https://www.youtube.com/watch?v=A8l0owhR8zs&t=21s

[ Szerkesztve ]

Gergő-Budapest

(#340) pityu9210


pityu9210
újonc

Valaki nem tudja hogy hol lehet az internetet Beállítani segítségeket előre is Köszönöm

(#341) Viktor0610 válasza pityu9210 (#340) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szolgáltatód neve plusz internet beállítás android keresés Google-ben.
De ha ide beírod a szolgáltatód, az is segítség lehet. ;)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#342) Pikaa


Pikaa
aktív tag

Sziasztok!

Vásároltam egy Cat B25 telefont, viszont csak angol nyelv van rajta es még 5 fele.

Van ra lehetoseg, hogy magyar menu keruljon ra?

(#343) gergo7311 válasza Pikaa (#342) üzenetére


gergo7311
csendes tag

Nekem 2 darab B-25 ösöm van és egy darab B-30 -as. ezeken van magyar menű, de sokat nem ér, mert teljesen rossz a fordítás. Én is inkább átkapcsoltam angolra a nyelvet, mindhárom CAT telefonon. Utólag már nem tudsz más nyelvet rátenni, mert ahhoz firmware-t kéne moddolgatni-rátölteni, ami iszonyat szenvedés és nem is biztos hogy sikerül! Állítsd be angolra, hamar meg lehet szokni.
Itt a videóm az egyikről, kattints a "link" -re:
[link]

[ Szerkesztve ]

Gergő-Budapest

(#344) koszegi94


koszegi94
csendes tag

sziasztok. létezik CAT B25-höz üvegfólia? A sima kijelzővédő állandóan lejön róla, nem bírja a strapát.
Ha igen, hol lehet venni?

Köszönöm! :R :C :)

(#345) gergo7311 válasza koszegi94 (#344) üzenetére


gergo7311
csendes tag

Nincs rá normális fólia, én veszek egy vágható fóliát és vágok rá egyet. Habár, fólia nélkül sem karcolódik könnyen.

Gergő-Budapest

(#346) koszegi94 válasza gergo7311 (#345) üzenetére


koszegi94
csendes tag

Áhhh... Nálunk brutál körülmények vannak! Előző Samsung strapatelefonok sem bírták 1-1,5 évnél továb.... fél év után már mindnek be volt mattulva a kijelzője... :W :o Szóval kíváncsi leszek erre.... :) :C :U

Volt olyan is, ami így végezte........ :D :Y

[ Szerkesztve ]

(#347) gergo7311 válasza koszegi94 (#346) üzenetére


gergo7311
csendes tag

Ez mekkorát zuhant? :))
Vagy be is segítettél neki a megsemmisülésbe? :) :DD

Gergő-Budapest

(#348) ecchphoto válasza jimmedly (#237) üzenetére


ecchphoto
csendes tag

én novemberben vettem, vannak bajai. leszarja hogy honnan kérem a névjegyeket megjeleníti, mindenképp mutat mindenhonnan. leszarja hogy melyik simet szeretném használni, akkor is picsogja, hogy tegyem be a sim2-őt.
nem őrzi meg azt a beállítást hogy én sima magyar, nemprediktiv modon szeretnék sms-t írni. mindig angolra teszi, onnan meg sok nyomás elmenni a magyarig...

-=ecchphoto=-

(#349) ecchphoto válasza mengyan (#269) üzenetére


ecchphoto
csendes tag

a halk beszédhang mögött én kodekproblémát sejtek, a hang tompaság a hívott félnél (felvettem hangfájlba tesztkor) olyan jelleget mutatott, mint amikor hibásan tömöríti, rossz frekvenciakvantálással. sajnos én is beszoptam, úgy látszik tömeges hiba. de megirtam a szervizbe mert bizony én visszaküldtem nekik

-=ecchphoto=-

(#350) koszegi94


koszegi94
csendes tag

sziasztok!

ismét én. Megvettük a CAT B25-öt használja is apukám egy ideje... Egész jó meg masszívnak tűnik, viszont ahová fogunk költözni most februárban kb nincs térerő...bent a lakásban, csak kint az udvaron. Más telefonon még 4G is van meg 2-3-es erősségű térerő....
Lehet ezzel kezdeni valamit?

Köszönöm! :C

(#351) gergo7311 válasza koszegi94 (#350) üzenetére


gergo7311
csendes tag

A telefonod végfokja gyenge. Az én CAT 25-ösöm, még a leárnyékolt lakásokban is stabilan működik. Ott a telóval lesz a gond.

Gergő-Budapest

(#352) koszegi94


koszegi94
csendes tag

Sziasztok!

Ez a Remek csoda B25 nálatok is ilyen ...? :D
Naponta max fél óra telefonálásra van használva és minden estére teljesen lemerül.... Ez valami kritikán aluli.. Eddig bármelyik Strapatelefont használtuk 3-4-5 napot simán kibírt, pedig azokon ébresztő is volt állítva, ezen az sem!

Nálatok is így viselkedik, vagy csak én fogtam ki egy új, selejtes példányt?

:W :W :W :W

(#353) gergo7311 válasza koszegi94 (#352) üzenetére


gergo7311
csendes tag

Az én B25 -ösöm kb. 4 napot bír, átlagos használattal, de volt hogy 6 napot is működött, ha nem telefonáltam, csak zenét, hangoskönyvet hallgattam rajta.

Gergő-Budapest

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.