Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) s3toraph


s3toraph
senior tag

Sziasztok!

Névjegyeket hogyan tudom átvinni rá egy nokia 3110C-röl? kb. 350 db van így nem fér el a sim-en, ezért vannak a telón. Meg sok hosszú van ami 16 karakternél hosszabb névvel van. Nokai Pc-s szoftvere le tudja menteni a névjegyeket, csak azt nem tudom mibe (talán egyessével vcf fájlokba). Mit eszik meg a B25? Vcf? Vcard egyben mind? Vagy hogy? Kérem segítsen akinek sikerült más másik telórol átvinnie rá a névjegyeket. Ilyen telót vennék ajándékba édesapámnak, de ez egy fontos dolog lenne.

Üdv

Régi rendszerben: 59 + / 0 - | A legújabb rendszerben (2020.02.28-ig összegyűlt): 162 + / 0 -

(#252) bumbalaci55 válasza s3toraph (#251) üzenetére


bumbalaci55
tag

Szia! Megnéztem sikerült a vcf file tetszik neki.
Folyamat:
Egy E72-ről kiexportáltam a neveket vcard formátumot kaptam
Ezeket rámásoltam a cat b25 re egy mappába a memóriakártyán
Megnyitod a mappát és ott lesz minden név
Egyet lehet választani sajnos kijelölni ki lehet, de nincs értelme
Név.vcf opciók-használat másként- kiválaszt- partner- kiválaszt- mentés a telefonra- ok-mentés

(a világon mindenből kettő van)

(#253) s3toraph válasza bumbalaci55 (#252) üzenetére


s3toraph
senior tag

Nagyon köszönöm! :R Holnap meg is veszem, 90%.

Közben megtudtam hogy létezik a t-mobilnak 500 névjegy tárolására alkalmas SIM kártyája, ezzel megoldódna minden gond. Csak elég drága, elkérnek érte kb. 5e Ft-ot, de a közeljövőben lesz egy beszerezve.

Régi rendszerben: 59 + / 0 - | A legújabb rendszerben (2020.02.28-ig összegyűlt): 162 + / 0 -

(#254) geza844


geza844
aktív tag

Sziasztok!

Be lehet állítani nagyobb betűméretet a telón? Édesapámnak lenne fontos, mert közelre nem jól lát.

Köszönöm!

(#255) jimmedly válasza bumbalaci55 (#250) üzenetére


jimmedly
senior tag

A Gigatelnél párszáz forintért van gyári karabíner.

(#256) bumbalaci55 válasza jimmedly (#255) üzenetére


bumbalaci55
tag

Köszi :)

(a világon mindenből kettő van)

(#257) geza844


geza844
aktív tag

Szóval nagyobb betűméretet lehet?

(#258) bigsee válasza geza844 (#257) üzenetére


bigsee
addikt

Szóval, elolvastad ezt a pár hsz-t itt elébb...? :U

[ Szerkesztve ]

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#259) bumbalaci55 válasza geza844 (#257) üzenetére


bumbalaci55
tag

Nem lehet.

(a világon mindenből kettő van)

(#260) geza844 válasza bigsee (#258) üzenetére


geza844
aktív tag

Elnézést. Köszi. Akkor így tárgytalan. Kár érte... :(

(#261) fcsicsi


fcsicsi
újonc

sziasztok!

szoftvert lehet rajta frissíteni? írtátok hogy más szoftverrel árulják. a t-mobile-nál ne vegyétek ezt a telefont, nem adnak hozzá sem pántot sem karabinert sem memokártyát.

(#262) bigsee válasza fcsicsi (#261) üzenetére


bigsee
addikt

II: nekem TMOB-nál adtak pántot, viszont kártyát nem :F Ki érti ezt... Szoft meg nincs rá, ha jól tudom

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#263) Eduardo89


Eduardo89
aktív tag

Üdv!

Faterom most vett egy CAT B25-ös telót viszont egy kis gondunk akadt vele.
A hivószám kijelzést égen földön nem találom a beállítások között.
Olvastam olyat, hogy a magyar lokalizácis készülékeknél egyszerűen kimaradt ez a menüpont.
Valakinek valami ötlet ? Vagy csak a szolgáltató tud segíteni ?

Köszi előre is!

Üdv!

http://logout.hu/cikk/wd_red_3_tb_nem_csak_nas-ba/parkolas_nas_tapasztalat_eduardo89.html

(#264) bumbalaci55 válasza Eduardo89 (#263) üzenetére


bumbalaci55
tag

Üdv!
Csak a szolgáltatói beállításokban megadott módon tudsz telefonálni. Ha változtatni szeretnél, akkor be kell menni az adott szolgáltatóhoz, telefonálni vagy online módosítani ha van rá lehetőség.

(a világon mindenből kettő van)

(#265) Eduardo89 válasza bumbalaci55 (#264) üzenetére


Eduardo89
aktív tag

Üdv!

Köszi a választ !
Tudni, hogy ennek mi az oka ? Ennyire el van ****-va a szoftver vagy szándékos ?

http://logout.hu/cikk/wd_red_3_tb_nem_csak_nas-ba/parkolas_nas_tapasztalat_eduardo89.html

(#266) cyberfly


cyberfly
csendes tag

Sziasztok srácok!

Előlapi üveget/plexit honnan lehetne beszerezni???
Köszi a választ előre is!

(#267) Tomi0703


Tomi0703
őstag

Hali!
Faternak nemrég lett véve egy ilyen teló. A kérdésem: a böngészőben nem tudom átállítani a nyelvet? Bármilyen oldalon átállítom magyarra vagy angolra a nyelvet mindig ugyan az marad.

(#268) *VARJU* válasza cyberfly (#266) üzenetére


*VARJU*
tag

Ez engem is érdekelne (üveget /plexit)

(#269) mengyan


mengyan
csendes tag

Sziasztok!

Pár napja kaptam egy Cat B25-ös telefont. Szolgáltató váltás volt, és azért kértem ezt, mert szerintem nem való az én olajos-koszos kezembe az okosteló. A legfontosabb paramétert, azaz az 1000-es névjegyzéket előtte lecsekkoltam, valamint olvastam a telefonról hideget, meleget. Mivel sokan istenítették, valamint több ügyfélnél is láttam, és jó véleménnyel voltak róla, nem nagyon foglalkoztam a negatívokkal, főleg, hogy nem volt semmi konkrét, csak xarozás. Jeleztem a cégnél, hogy én ezt kérem az új, telenoros sim kártyához. Amire nem számítottam:
- csak 500 név fér a címjegyzékébe.
- halk és iszonyatosan visszhangos, alig érthető a másik félnél a hangom. Kivétel nélkül mindenkinél!
- a catphones.com szerint a telefonban 64MByte flash memória található. Ebben a példányban a memória infó menüpont szerint 346kByte, amiből 1,5kByte szabad. (sic!)
- ha hosszabb ideig beszélek, a beszélgetés végén 2x kell megnyomni a hívás vége gombot, mert elsőre csak a kijelzőt kapcsolja vissza. Ez a hiba nem jelentkezik néhány másodperces beszélgetések alkalmával, gondolom azért, mert nem megy el energiatakarékos üzemmódba.
- a magyarítás kritikán aluli. Amikor megláttam, hogy a névjegyzék az "érintkezés", ledobtam az ékvezérműszíjat, és visszaraktam angolra.

A kérdésem, hogy felismeritek-e a hibajelenséget? Remélem, ez csak firmware hiba, és javítható.
Verzió: Z880_DUAL_O8_C_TC_20141129

(#270) lindsey


lindsey
újonc

Üdv mindenkinek a fórumon, új vagyok. Segítséget kérek. Műszaki-béna vidéki barátomnak B25 telefonja van. Szerintem pár napja megnyomhatott valamit a készüléken, amit nem kellett volna, tény, hogy azóta csak a hangposta jelentkezik. Képtelen visszaállítani. Mondja már meg valaki, hogy iktassa ki és megint normálisan jelezze a hívásokat a telefonja :)
. Kösz mindenkinek.

(#271) *VARJU*


*VARJU*
tag

Üdv mindenkinek!
Ennek a gomb elemnek ott a vonalkód alatt, mi a szerepe?
(már több telefonnál találkoztam vele)

(#272) *VARJU* válasza *VARJU* (#271) üzenetére


*VARJU*
tag

(#273) bihariszabi válasza mengyan (#269) üzenetére


bihariszabi
aktív tag

Én ilyen hibákat nem tapasztalok, szerintem vidd el a szervizbe. Igaz, hogy fapados, de ilyet én nem tapasztaltam. A szerviz nálam normális volt, nincsen rá panaszom. Az engem is bosszant, hogy saját csengőhangot nem tudok beállítani külön partnerhez. Értem én, hogy nem okostelefon, de akkor minek bele e-book olvasó? Egyedi mp3 csengőhang meg nem lehet. Na mindegy.

lindsey: Nem lehet, hogy a hívásátirányításnál babráltak el valamit?

Varju: Azért, hogy amikor kiveszed az akkut, akkor ne felejtse el a rendszerbeállításokat. Ugyanezért van a számítógép alaplapon is és volt már ilyen a kezdetleges Nokiákban is.

[ Szerkesztve ]

(#274) rdanii13


rdanii13
tag

Sziasztok! Keresztfaternak betörött a plexi/üveg ezen a telefonon. Az lenne a kérdésem, hogy valaki nem tudja honnan lehet szerezni hozzá ilyet?(ebay, telefonszerviz stb.)

(#275) bihariszabi válasza rdanii13 (#274) üzenetére


bihariszabi
aktív tag

Én biztosan szervizre bíznám az ilyet. azt hiszem 3 év garancia van rá. Gondolom megvan a papírja.

[ Szerkesztve ]

(#276) stubaiful


stubaiful
újonc

Sziasztok!
Azzal a problémával fordulnék felétek, hogy a héten apukám vett magának egy Cat B25 telefont, és most próbáltuk ki, de amikor ő hív, neki nem jelzi, hogy hívná a másik felet , illetve ha mi hívjuk akkor nem lehet semmit hallani csak zúgást a háttérben hiába beszél.
Ez valamilyen gyári hiba lenne, vagy valami beállítás nincs beállítva?
Ha igen, az ilyet hol lehet beállítani?

előre is köszönöm a válaszokat :)

(#277) bigsee válasza stubaiful (#276) üzenetére


bigsee
addikt

Talán vissza kellene vinni oda, ahol vette... :U

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#278) stubaiful válasza bigsee (#277) üzenetére


stubaiful
újonc

Internetről rendeltük, de azthiszem x napon belül vissza lehet küldeni, ha nem találunk rá megoldást, valószínűleg visszaküldjük :)

(#279) bigsee válasza stubaiful (#278) üzenetére


bigsee
addikt

14 nap van erre! :K

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#280) rdanii13 válasza bihariszabi (#275) üzenetére


rdanii13
tag

Ezt nem javítják, és nem is forgalmaznak hozzá üveget, utólag kiderült..(tegnap)

(#281) powermause

Üdv!Valaki próbált már USB-vel kapcsolódni PC-re?Win 8,1/64bit,az istennek se tudok semmit se kezdeni vele.Csak az aksit lehet tölteni a gépről.Az adataim között levő gépről van szó,ill.arról hogy nincs működő driver hozzá! :W

powermause

(#282) bihariszabi válasza powermause (#281) üzenetére


bihariszabi
aktív tag

Ami a honlapon van driver, azzal mi a hibajelenség?

(#283) powermause válasza bihariszabi (#282) üzenetére

:D ..na azzal tudom nagyszerűen tölteni a lemerült aksit.Mást nem tud. :DDD

powermause

(#284) bihariszabi válasza powermause (#283) üzenetére


bihariszabi
aktív tag

Nem jelenik meg semmi a sajátgépben? Ha végképp nem boldogulsz, akkor még bluetootht tudok javasolni.
Furcsa amúgy amit írsz, mert a win7 meg win8 között nem sok különbség van.

(#285) powermause válasza bihariszabi (#284) üzenetére

Bluetooth-val megy de hogy pont USB-vel nem lát semmit...Még az eszköz kezelőben is csak ismeretlen eszköz van. :F

powermause

(#286) bihariszabi válasza powermause (#285) üzenetére


bihariszabi
aktív tag

Azt próbáltad, hogy az eszköztelepítőben az ismeretlen eszközön driver frissítése, majd illesztőprogram kiválasztása a számítógépen található illesztőprogramokból?

(#287) powermause válasza bihariszabi (#286) üzenetére

Persze.

powermause

(#288) köriapu


köriapu
újonc

Sziasztok van egy kis problémám a B25-el! ha hívnak a billentyűzet nem világít..... :((( De semmit nem találok a beállításokba! valaki esetleg egy megoldást? Előre is köszönöm! :))

(#289) bihariszabi válasza powermause (#287) üzenetére


bihariszabi
aktív tag

Most azon törpölök, hogy miként lehetne a kompatibilitást átállítani. De elvileg drivert nem lehet. Viszont meg kell kérdeznem, minden lehetőséget kizárva. Feltelepítetted a drivert, majd esetleg újra is indítottad a gépet, gondolom azóta többször is. Majd rádugtad a telefont és nem csinál semmit, csak tölt. Viszont mikor rádugtad a telefont, akkor láttad, hogy kérdez valamit a telefon? Ugyanis megkérdezi, hogy médiaátviteli mód, vagy telefon mód. Vagy hasonló. Itt átváltottad médiaátvitelbe, vagy nem is kérdez semmit?

(#290) powermause válasza bihariszabi (#289) üzenetére

Kérdez, de mindegy mit választok.Azt se tudja a gépem hogy mi az. :((

powermause

(#291) bigsee válasza powermause (#290) üzenetére


bigsee
addikt

S ha eszközkezelőben kitörlöd az ismeretlen eszközt? Majd rádugod, akkor mi történik?

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#292) powermause válasza bigsee (#291) üzenetére

Kicsit "filózik" aztán nem lát semmit. :DDD

powermause

(#293) bigsee válasza powermause (#292) üzenetére


bigsee
addikt

Ugyanitt jobb egérgomb és "Hardverváltozások keresése"?

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#294) powermause válasza bigsee (#293) üzenetére

A "változást" is ismeretlen eszközként jelzi először aztán semmit se lát.

powermause

(#295) tototos


tototos
őstag

Sziasztok!

Most vásároltunk egy ilyen telefont. A kérdésem az lenne hogy a kettős sim váltás menüpont a beállításokban mit takar? Sajnos még angolul sem tudtam rájönni.

(#296) bihariszabi válasza tototos (#295) üzenetére


bihariszabi
aktív tag

Szerintem azt, hogy a jelenlegi 1-es simet felcseréli a 2-es simre. És akkor nem kell szétszedned, hogy megcseréld :D. Ez persze csak a rengeteg eszemnek köszönhető feltételezés, amúgy sosem próbáltam :)))).

(#297) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Srácok.
Töltési hibát jelzett valakinek a készülék?

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#298) peetpeti1


peetpeti1
újonc

Sziasztok!
Kérdés: vodafonos SIM kártya 500 nevet tárol. Beleraktam a CAT B25 telefonba és csak 250 nevet ismer fel. a teló leírásában 1000 névjegyet írnak, de az is csak 500 darabot ír ki a memória állapotánál.
Valakinek vmi tapasztalat, ötlet?!
Köszi

Péter

(#299) bihariszabi válasza peetpeti1 (#298) üzenetére


bihariszabi
aktív tag

Megnéztem. Nekem is annyit ír ki, amennyit te leírtál. Én a helyedben visszavinném a telefont, ha nem tudja azt amit elvársz tőle. Főleg ha a specifikációban meg 1000 nevet ír.

(#300) stubaiful


stubaiful
újonc

Valaki nem tudja hogy gyorsbillentyűket hogy lehet rajta csinálni?
mármint hogy pl az 1-esen lenne X szemely
2-esen megint más
és így tovább!
fontos lenne!:)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.