Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#59) 8th válasza pilóta (#25) üzenetére


8th
addikt

Én valami egészen mást mondtam volna neki miközben a grabancánál fogva hajítom kifelé az udvarból. [link] :P

mod: Anno családon belül megörököltem egy feleslegessé vált f astrát. 2001 évj. 1. tulajos, patika állapot de akkor is csak egy filléres eldobható autó, tű pontosan behatárolható vevőkörrel. Kerülgettem az udvarban egy darabig majd el akartam adni mert minek két autó. Te, olyan emberek telefonáltak édes istenem. Tízből kilencszer a legbutább analfabéta mordori orkok hörögtek a vonal másik végébe. Volt amelyiknél rendesen nem értettem mit akar pedig magyarul mondta. Kb. mint az üvegtigrisben amikor a csaj interjút készített lalival. "Te ezt mond már még egyszer." Az egyik kapásból azzal nyitott, hogy eljönnének megnézni de ha nem jó "aótó" fizessek neki bánatpénzt mert messziről jön és sokba kerül. Aha oké, hülyék a másik oldalon. A másik hülye látatlanban: ad érte 100ezret ha elviszem borsod-világvége falvára tőlem háromszáz kilométerre. Hogyne barátom már indulok is. Volt egy aki két napig hívogatott, hogy adjam már el neki a katalizátort ötezret ad érte. A második nap végére már tízezret is megadott volna. A mai napig rosszul alszom miatta, hogy az év üzletét mulasztottam el... :DDD Meguntam a sok retardáltat és leszedtem a hirdetést a fenébe. Autót szépen leraktam anyám kertjébe és ott rohadjon el ahol van, nem érdekel, nem sajnálom ingyen jött. Nekem ilyen hülyékre nincs energiám és idegrendszerem, meg már alapból antiszociális vagyok. Félek ha valaki odajönne okoskodni és azt látnám, hogy csak szórakozik tényleg kihajítanám az udvarból. Szó szerint. Autót - pláne olcsót - eladni manapság idegőrlő kaland. De ahogy itt is olvasom drágább normális autóknál is ugyanez megy.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.