Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) #72042496 válasza 8th (#87) üzenetére


#72042496
törölt tag

Az én tapasztalatom az, hogy szinte bármit pikk-pakk el lehet adni, ha kellően alacsony összegért kínálom. Itt is erre számítottam, de elhiszem ha másként működik, autókkal sose foglalkoztam különösebben.

[ Szerkesztve ]

(#102) Chaser válasza #90088192 (#93) üzenetére


Chaser
titán

ha igaza lenne akkor semmi gond, mondja a magáét
de amikor csak hülyét csinál magából, és folyamatosan na az már kemény
és igen, ha rám rohad valami az az én bajom ( :

Energie X
ez volt az egyik ok, hogy csak telefonon érdeklődés van ha árulok valamit
nem fogok lefutni 10-20 teljesen felesleges kört, amíg a delikvens álmodozik vagy kitalálja meddig tartott a 30 éves háború
talán ott telt be a pohár mikor egy alaplapot árultam nyáron, szokásos nem postázok szöveggel
irkál valaki nagyon, nyomkodja a képet hogy ne utalj előre meg blabla, mondom wtf ez mit akar :d
ugye covid helyzet volt, naivan gondoltam hogy mindenkinek egyértelmű ha már posta nincs csak személyes átvét, hogy helyszínen átutalja a pénzt, mivel instant jóváírás volt már
végére kiderült de neki postán kell ((( :
telefonon az ilyen kis afférok hamar kiderülnek - és talán aki felhív tényleg tudja értelmezni a többi szöveget is -

szakatsa
ha rám ír, már ott elb@szta ( :
de ha felhív és alkudni akar ott is
ha azt mondom az ár fix akkor fix
majd én csökkentem ha nem akar elmenni amennyiért én akartam
99%-ban eddig elment minden
nincs ebben sértés, de nem az a kategória vagyok akinek más mondja meg mennyiért adja oda a sz@rjait, tehát egyszerűen nem értem mit nem lehet felfogni azon hogy fix ár/nincs alku
ha egy törzsvevő talál meg, akkor esetlegesen magamtól is mondok neki jobb árat ha úgy döntök, és az megint az én dolgom

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#103) Tikakukac válasza szakatsa (#100) üzenetére


Tikakukac
titán

Ezt játszd el ötvenszer csak 2-3 napon belül. Hidd el, el fog fogyni a türelmed :K

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#104) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

Nem tudom mire gondolhatott a fiatalember. :))

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.