Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) Zsoleszhun válasza meridaharcos (#841) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Még nincs eu dev de reméljük, hogy jövőhétre már lesz.

Ja de tényleg van :))

xiaomi.eu_multi_POCOX3NFC_V12.0.2.0.QJGMIXM_v12-10.zip

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#852) Viktor0610 válasza Zsoleszhun (#851) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ez nem dev. ;)
De Xiaomi.eu, az igaz.

Samsung Galaxy A54

(#853) m0py válasza Zsoleszhun (#851) üzenetére


m0py
tag

Ez stable. Nekem ez fut jelenleg a telon. :)

(#854) instantwater válasza m0py (#853) üzenetére


instantwater
addikt

Mivel ez Poco és nincs kínai verzió, így miből készül, és végül mi került bele a romba?

Úgy értem alapesetben a CN romból csinálják, de itt nincs olyan. Tárcsázó/névjegyek xiaomi vagy google?
Hangrögzítés megy?

A xiaomi.eu fóruma elég kihalt még: [link]

[ Szerkesztve ]

(#855) öregpapa válasza H2o-pok (#850) üzenetére


öregpapa
tag

Köszönöm,remélem müködni is fog!

(#856) Zsoleszhun válasza m0py (#853) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

A tárcsázó és a hangrögzítő engem is érdekelne :R

¯\_(ツ)_/¯

(#857) FoxxiMaxxi válasza leslieearth (#849) üzenetére


FoxxiMaxxi
csendes újonc

Üdv! Azt hol látod a webes felszínen, hogy tologatják az érkezés várható idejét? Nálam semmi mozgás. Esetleg írtál az ügyfélszolgálatnak? Mondjuk az ígéretükhöz képest az esetemben még nincs csúszás (10-35 munkanap). Jelenleg is ez az állapot.

(#858) m0py válasza instantwater (#854) üzenetére


m0py
tag

Amelyik keszuleknel nincs kinai rom, ott a globalbol csinaljak. Xiaomi.eu romoknal minden esetben a MIUI-s appok vannak. Szoval igen, MI tarcsazo van rajta. Ha hivasrogzitesre gondolsz, azt meg nem tudom, mert meg nem pakoltam at a sim-et, egyelore csak tesztelgetem. A launcher az viszont maradt POCO.
Par screenshot.

(#859) m0py válasza m0py (#858) üzenetére


m0py
tag

Nevermind, van call recording. :DDD

(#860) mrx1212 válasza KillBorn (#803) üzenetére


mrx1212
tag

A hirdetéseket milyen parancssorral törölted és mit mit javasolsz törölni!?

(#861) meridaharcos válasza m0py (#843) üzenetére


meridaharcos
senior tag

Már van. :D
OrangeFox R11.1 A10 | Pre Alpha Unofficial
Közben már ma is frissítettek. :K

"Nem vagyok senki, űzöm a vadat, Másoknak hajtok, mások hajtanak."

(#862) m0py válasza meridaharcos (#861) üzenetére


m0py
tag

Nagyon fasza, rakom is fel. A masikon nem mukodik meg a backup/restore se, en meg mar feltem ugy neki kezdeni, hogy nincs elotte EFS+Persist backup. :D Meg amugy is OrangeFox > TWRP

(#863) Zsoleszhun válasza m0py (#858) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Köszi ez jó hír, az orangefox meg csak hab a tortán :)

¯\_(ツ)_/¯

(#864) instantwater válasza m0py (#859) üzenetére


instantwater
addikt

Köszi, ez igazán jó hír.
Akkor már csak pár hét, míg minden stabil lesz, tesztelik a készüléket többezren, és kiderül van-e valami gyenge pontja.
Utána megveszem :D

(#865) Graphics válasza m0py (#859) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ma én is nyitásnak indulok.

Nem tudok megszokni a True Phone Dialert se.

Illetve kíváncsi lennék egymás mellett sebességben a Global Stable és az EU eseteben

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#866) Graphics válasza m0py (#614) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Az Unlock törli a telóról az adatokaT?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#867) Zsoleszhun válasza Graphics (#866) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Igen, mindent.

¯\_(ツ)_/¯

(#868) Graphics válasza Zsoleszhun (#867) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

:D köszi, akkor egyelőre várom a 168 órát, utána pedig mentek.

Kérdés a programok mentésére van valami opció?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#869) m0py válasza Graphics (#868) üzenetére


m0py
tag

En sajnos nem tudok olyan modszert, ami tud app datat menteni root nelkul. Pont ezert nem szoktam bekoltozni meg a telefonra unlock elott. Egyebkent a Swift Backup-ot hasznalom, de a Migrate is jo.

(#870) m0py válasza Graphics (#868) üzenetére


m0py
tag

Most nezem, hogy a MIUI-s Backup and Restore menuben is irja, hogy "third party apps and data", nem is vagtam, hogy tud mar ilyet. Ki kellene probalni, hogy tenyleg fullosan visszaallitja-e az appokat is.

(#871) Graphics válasza m0py (#870) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Megnézem, én annyira nem költöztem még át. Képeket átmentem majd SD-re szerintem. Úgy is ott akarom tárolni majd őket.

Appoknál meg remélem lehet, habár nem nagy időveszteség.

Amúgy milyen az EU-rom, lehet már írtad, de most nem pörgettem még vissza :R

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#872) Snowcat


Snowcat
tag

Ilyennel status bar hibával valaki találkozott már? Nekem hívás után másodszorra jön elő, mi lehet a baj?

Gránit bankos hiba, a kártya digitalizálás, következő napra megjavult és azóta gond nélkül hasz álom, ki èrti...

(#873) Graphics válasza Snowcat (#872) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem találkoztam még ilyennel, gyári téma van fent?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#874) m0py válasza Graphics (#871) üzenetére


m0py
tag

A kepeket en felengedem Google Photos-ra high minosegben (igy korlatlan tarhely), az eredeti kep fajlokat meg x idonkent attolom a gepemre.

Az appdata mentes nekem leginkabb a 2FA appok miatt fontos (Authy, Google Authenticator, stb).

Eddig semmi gond vele, teljesen stabil, Google appok helyett MI appok, nincs bloatware meg reklamok ugye, stb. Most mar OrangeFox-ot is felraktam, igy mar a xiaomi.eu OTA is menni fog, backup/restore is megy. En csak ajanlani tudom.

[ Szerkesztve ]

(#875) Graphics válasza m0py (#874) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Igen, emiatt is szeretnék váltani, mert az F1-en én mindenből a MI appokat használtam. Naptár, tárcsázó, üzenetek stbstb.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#876) Snowcat válasza Graphics (#873) üzenetére


Snowcat
tag

Háttérképen kívül semmit nem cseréltem, és ez is csak egy alap, ami fent van a telón...

(#877) m0py válasza Graphics (#875) üzenetére


m0py
tag

Beszarok, kajak mindent vissza tud allitani. Kiprobaltam, kimentettem a Parcels appot a Note 7-emen, atraktam a backupot az X3-ra, restore, es mar ott is vannak benne a csomagjaim. Ez igy eleg easy, es root sem kell hozza.

Mondjuk a fizetos Swift Backup-nak meg mindig van annyi elonye, hogy tud automatizalni/utemezni.

[ Szerkesztve ]

(#878) meridaharcos válasza m0py (#874) üzenetére


meridaharcos
senior tag

A tárhely titkosítással nincs gond ? F1-nél egyszer ráfutottam hogy formázni kellett...

"Nem vagyok senki, űzöm a vadat, Másoknak hajtok, mások hajtanak."

(#879) instantwater válasza m0py (#877) üzenetére


instantwater
addikt

A PayPalt is át tudta rakni? Netbankokat is?

(#880) m0py válasza meridaharcos (#878) üzenetére


m0py
tag

Igen, bekeri a pattern-t, es azzal mar tudja decryptelni.

(#879) instantwater: Igen, atraktam a Paypal-t is, megmaradt a bejelentkezett fiok.

(#881) Graphics válasza m0py (#877) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

SmartBank és NFC is megy rendesen? vagy kell vmit trükközni vele?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#882) m0py válasza Graphics (#881) üzenetére


m0py
tag

Magisk Hide-ot bekapcsoltam egybol, OTP SmartBank nem vett eszre semmit, mukodik rendesen, Simple is egybol felajanlotta a kartya digitalizalast, es bekapcsolta az NFC fizetest. Igaz, meg nem probaltam fizetni vele, de nem latok arra utalo jelet, hogy ne menne.

(#883) Graphics válasza m0py (#882) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

oksa, na majd amikor még odajutok lehet kereslek itt , vagy privátban a Magisk-kel kapcoslatosan

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#884) m0py válasza Graphics (#883) üzenetére


m0py
tag

Jolvan, nyugodtan. :) Igazabol a Magisk nem is kotelezo, ha nincs szukseged root-ra.

(#878) meridaharcos: Most latom, hogy a "nincs gond?" kerdesedre igennel valaszoltam. :DDD Szoval azt akartam irni, hogy nincs gond, ha megadod a pattern-t/pin-t, akkor fel tudja oldani.

(#885) instantwater válasza Graphics (#883) üzenetére


instantwater
addikt

Nyugodtan jöhet ide a topikba is az infó. Hasznos lehet másnak is.

(#886) Jabby válasza m0py (#877) üzenetére


Jabby
őstag

"...kajak mindent vissza tud allitani."

Melyik app-ot használtad?

(#887) attak79


attak79
tag

Üdv mindenkinek,csatlakoztam én is a mai naptól.Eddig nem volt miuis telóm,úgyhogy lehet lesz sok kérdésem.Elsőre :a duplakopp be van állítva,de nem zárja le a telót,csak ébreszti... :U Ez miért?

[ Szerkesztve ]

(#888) Viktor0610 válasza attak79 (#887) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nyomj hosszan a kezdőképernyőn, a Poco Launcher beállításain belül is kapcsold be a funkciót.

Samsung Galaxy A54

(#889) Jabby


Jabby
őstag

Sziasztok!
Nőnek nem túl nagy/nehéz ez a telefon? Jelenleg egy Mi 8-at használ a párom, s neki néztem ki az X3-at.

(#890) Graphics válasza Jabby (#889) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Hát súlyos telefon :) :D Ez nőtől függ viszont.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#891) ssj81 válasza Jabby (#889) üzenetére


ssj81
aktív tag

Te tudod melyik típusba esik bele a párod. Vmelyik kizárólag kisebb telefonokat szereti, más meg a note 20 ultra méret.
Nézz bele a gatyádba. :C

https://www.youtube.com/watch?v=gAlRqRRK68Q

(#892) m0py válasza Jabby (#886) üzenetére


m0py
tag

A MIUI beepitett backup/restore funkciojarol volt szo, csak meglepodtem rajta, hogy appdata-t is tud menteni, eddig azt hittem, csak az app-ok listajat.

(#893) lfarkas


lfarkas
aktív tag

A telefon tetején található un zajcsökkentö mikrofon mennyire hatásos a Ti tapasztalatok szerint? LG g5 -ön bekapcsolható volt ez a funkció és szinte süket szoba hatással tette a dolgát, a Pokonál megkérdeztem a hívott felet hall-e külső hangokat, azt mondta hallja a tv reklámokat ! :F

[ Szerkesztve ]

(#894) leslieearth válasza FoxxiMaxxi (#857) üzenetére


leslieearth
tag

itt:

(#895) NGA


NGA
addikt

Alzán 77e a 64-es mai átvétellel

(#896) attak79 válasza Viktor0610 (#888) üzenetére


attak79
tag

Köszönöm! :R

(#897) FoxxiMaxxi válasza leslieearth (#894) üzenetére


FoxxiMaxxi
csendes újonc

OK! De ez még a rendelés előtti állapot. Szerinted ez vonatkozhat a már megrendelt állományra is? Remélem nem. Bár én örülnék ennek az időpontnak is.

(#898) m0py válasza leslieearth (#894) üzenetére


m0py
tag

Az a bekarikazott datum a varhato feladasi idot jelenti, nem az erkezest.

(#899) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Érintéses fizetés nem működik. Erste bank. Azt tudom nálam miként költhető életre, de én OTP-s vagyok. Itt nem az van a Simple-ben mint páromnál. Itt mi a titok?
Egyébként párom nagyon meg van elégedve a telefonnal. 10* jobban mint a note 8 pro-van volt. Láthatóan nagyobb mint a poco f2-esem, de neki így is jó.

(#900) leslieearth válasza FoxxiMaxxi (#897) üzenetére


leslieearth
tag

m0py, Neked is:

Nincs nekik raktáron 1 azaz egy db sem!

Szept 10i rendelésemre nyitottam ticketet megunva a várakozást, h érkezzen végre készletre.
Folyamat tologatják a beérkezést, nekem nem sokkal rendelés után még 09. 21-23 volt, most meg már lassan már okt. közepénél tartanak....

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.