Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) NGA válasza Graphics (#100) üzenetére


NGA
addikt

Nekem 68 volt, de jó ennyiért is

(#102) AKs válasza m0py (#86) üzenetére


AKs
tag

Köszi a Kupon kódért. Nem vagyok az elkapkodott döntések embere, de itt gyorsan kellett dönteni. Átszámolva 76.600-ért berendeltem egy kék 128GB verziót Spanyolországból.
Mikor ezt írom már nem elérhető ez a verzió. Mit mondjak, nem kicsit hamar elkapkodták...

"There must be some kind of way out of here..."

(#103) Dapro


Dapro
senior tag

aliexpress spanyol raktárból 67k a 64gb os. 128gb -os meg 78k
szerk: ja közben látom volt már említve.

[ Szerkesztve ]

(#104) m0py válasza AKs (#102) üzenetére


m0py
tag

Orulok, ha tudtam segiteni. :) Brutalis sebesseggel viszik a telot. Az ajandekos verzio par perc alatt elfogyott. :DDD

(#105) Jano_023


Jano_023
őstag

Hali, srácok erre mennyi áfa vagy vám jön még ?

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#106) JoeYi


JoeYi
őstag

wireless charge?

(#107) pusszycat válasza JoeYi (#106) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

no

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#108) Graphics válasza Jano_023 (#105) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Az AliExpress a spanyol raktárost rendelésre semennyi

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#109) Trist


Trist
csendes tag

Köszönöm az Ali-s infót és a kódot! Sikerült még rendelnem egyet :D

(#110) bajaki


bajaki
őstag

Berendeltem én is egy 128-as példányt, nagyon kíváncsi vagyok rá ennyiért.

(#86) m0py: Köszönöjük a kuponokat! :R

[ Szerkesztve ]

(#111) -Mosquito- válasza RoBos (#20) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Xiaomi Poco F2 Pro 5G [link]

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#112) RoBos


RoBos
senior tag

Hmm-hmm, nocsak-nocsak mit írnak itt?! :K

Redmi Note 10 to be a re-branded Poco X3 with 5G support

(#113) instantwater válasza RoBos (#112) üzenetére


instantwater
addikt

Köszönöm, maradok Snapdragonon 5G nélkül.
Mi ez a nagy 5G láz? Mobilon kb semmi értelme nincs, és egy jó ideig csak néhány nagyobb városban lesz elérhető.

(#114) 7Heads Drago válasza instantwater (#113) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Valahogy el kell adni az idei modelleket is.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#115) pusszycat válasza instantwater (#113) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Pl. mikor wifi hotspotnak használod a telefonod és jön az adat kegyetlenül. :D

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#116) Jano_023 válasza Graphics (#108) üzenetére


Jano_023
őstag

Köszi

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#117) instantwater válasza pusszycat (#115) üzenetére


instantwater
addikt

Arra elég a 4G is.

(#118) Viktor0610 válasza instantwater (#117) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Hogy lenne elég, mikor mindenki állandóan Linux ISO-kat tölt le naphosszat? :D

Samsung Galaxy A54

(#119) pusszycat válasza instantwater (#117) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Főleg ha többen használják. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#120) blueye válasza m0py (#104) üzenetére


blueye
veterán

Mi volt a gift/ajandek?

(#121) m0py válasza blueye (#120) üzenetére


m0py
tag

A rendelesnel nem irt semmi konkretat, csak hogy "plus gift". Viszont a Store home oldalon azt irja, hogy "1000 limited t-shirts", szoval gondolom ez lesz.

Amugy meg ha ide bekommentelitek az order id-t, meg hogy "I bought POCO X3 NFC", akkor lehet nyerni Mi Band 5-ot meg Black Shark coolereket. :D

(#122) blueye válasza m0py (#121) üzenetére


blueye
veterán

Koszi, igy h mar nem kapok polot nem is kell :)

(#123) mrsza


mrsza
csendes tag

Sziasztok!
Még nem rendeltem aliról telefont, de most nagyon gondolkozom rajta, mert ez egy kiváló ajánlatnak tűnik. :)
Abban az esetben ha bármi probléma lenne a garanciáztatás hogyan megy? Van valakinek tapasztalata ilyenben, vagy ezért az árért örüljek és ne kérdezősködjek? :)
Köszi előre is a válaszokat!

(#124) Brekecs válasza m0py (#121) üzenetére


Brekecs
aktív tag

Szia !
Hová kell kommentelni ? sehol nem találom !

Köszi !

Windows 11 Pro x64 :-) Malwarebytes' Anti-Malware (Lifetime) + AdGuard (lifetime) ! + Wise Care 365 (lifetime) :-)

(#125) dragonfire44


dragonfire44
tag

Csak nekem hiányzik a vezeték nélküli töltés? :W

(#126) m0py


m0py
tag

(#124) Brekecs: Probald meg az Aliexpress android appban megnyitni, legorgetsz a kommentek aljara es ott lesz.

(#125) dragonfire44: Jo lett volna amoled meg qi charging, az se zavart volna, ha ugy tobbe kerul. De azert igy is eleg jo deal.

[ Szerkesztve ]

(#127) NGA válasza dragonfire44 (#125) üzenetére


NGA
addikt

Nekem P30Pro van. Az tudja. Kipróbáltam, jópofa, és azóta is sima töltőn töltöm.

(#128) Alarikman


Alarikman
senior tag

Bakker, 65k-ért ez lopás volt egyeseknek majdnem. :DDD
Mit mondjak akkor a 9t-s minimál ár annó 82k volt nyitáskor. Majdnem elcsábultam most is. De szerintem nem éri meg még váltani 9t-ről. Főleg amoled miatt(plazmán nevelkedett szemem bírja még).

[ Szerkesztve ]

(#129) blueye válasza NGA (#127) üzenetére


blueye
veterán

Autoban nagyon praktikus a qi.

[ Szerkesztve ]

(#130) Graphics válasza Alarikman (#128) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Hát én is elég galádul éreztem magam. Az tény, hogy sokkal szívesebben vettem volna meg itthon , hivatalosan.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#131) NGA válasza blueye (#129) üzenetére


NGA
addikt

Minek? Én reggel leveszem töltőről, majd 1 órát vezetek, közben folyamatosan spotify és traffi hunter mobilneten, majd melóhelyen zenehallgatás munka közben kb 2-3 óra spotify, majd hazaindulás 1 óra vezetéssel spotify + traffi hunter és így van 70%-on mostanra. Mit töltögessek ezen?
A másik, hogy mágneses a tartóm, így a Qi nem működik.

[ Szerkesztve ]

(#132) blueye válasza NGA (#131) üzenetére


blueye
veterán

Kulonbozoek vagyunk, kulonbozo szuksegletekkel.
Van amikor sokkal hosszabb utra kell(ett) menni es utana dolgozni. Praktikus volt nem egy lemerulo telefonnal kiszallni a kocsibol.

(#133) Alarikman válasza Graphics (#130) üzenetére


Alarikman
senior tag

Ne sajnáld! Ami idén megy a "Hivatalos forgalmazói" árakkal az kritikán aluli. SZVSZ.: Szabad rablás. Használd egészséggel! 😀

(#134) instantwater válasza pusszycat (#119) üzenetére


instantwater
addikt

Ok, nem ismerem a szituációt, és nem láttam még élőben 5G-s telefonról osztott hotspotot, de hányan használjátok?
Ez jelenleg csak Budapesten működik.

(#135) instantwater válasza dragonfire44 (#125) üzenetére


instantwater
addikt

Teljesen jó ez lassú vezetéknélküli töltés nélkül ami közben nem tudod használni a telefont, és szemkitépős PWMes AMOLED nélkül végre valami értelmes ajánlat.

Még várok pár hetet, hogy kiteszteljék a népek, és lássam a szoftveres/hardveres bugokat.

(#136) NGA válasza blueye (#132) üzenetére


NGA
addikt

A hosszabb vezetésnél reggel le töltőről, irány meló, eddig azonos, majd 3 óra vezetés folyamatosan Traffi hunterrel és spotify-al, és mikor felértem Veszprémbe, akkor volt este 9-kor 20%-on. Ja és folyamatosan ment a BT, mivel az autórádióra úgy vitte át a spotify-t.
Azért 5 óra vezetés folyamatos adatletöltéssel, bt kommunikációval megvolt. Szóval el lehet lenni Qi nélkül is. Én egyébként a gyermeknek meg is rendeltem a telefont, neki nem kell a qi.

(#137) instantwater válasza blueye (#132) üzenetére


instantwater
addikt

Kábellel még hamarabb feltölt, és akkor tuti nem szállsz ki lemerült telefonnal.

(#138) Graphics válasza instantwater (#135) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Amint megérkezett költözök át az F1-ből, körbenéztem a szintetikus teszteket. Multi-core-ban gyengébb picit a 845-nél, single core-ban gyorsabb.

A felhasználói sebességen meg úgyis a 120Hz sokat dob.

Szóval kíváncsi leszek elmegy-e nálam 3 napot :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#139) Dapro


Dapro
senior tag

kiváncsi leszek hány nap a szállítás alirol

(#140) marcee


marcee
addikt

Többen is írták, hogy Max 3-nak keresnek utódot, én is. Hiába nőttek meg a készülékek, és szenvednek sokan, hogy alig kapható már kompakt készülék, mi ugyanígy vagyunk: 18:9-es 6,9"-os, vagy főleg nagyobb sincs sajnos. A Max 3-nak kb. 1 centivel szélesebb a képernyője, mint egy ilyen 6,7" körüli, de 20:9-es arányúnak, és az a nem mindegy! A nagy méret mellett az aksi és az üzemidő is etalon, de azt egyre többen közelítik szerencsére. Úgy tűnik muszáj kompromisszumot kötni képméretben. Ez a méret talán még belefér. Eddig az F2 Pro-val szemeztem, az is ekkora és még oled is, meg csúcs SOC. Annak már az árát is elfogadhatónak tartom (kínai webáruházból), csak azért nem rendeltem még meg, mert a méret miatt nincs instant have érzésem.
Erre jön ez (nekem derült égből) kb. 2/3-ad áron, számomra elfogadható kompromisszumokkal. Az IPS és a polikarbonát hátlap fáj kicsit. Még a SOC-ot is elfogadom, mert nem játszom, a rendszersebesség meg ezen is jó (az SD636 már idegesítően lassú néha). Igazán nehezemre esett megállni a rendelést, remélem early bird után sem lesz sokáig drágább, ha mégsem mutatnak be egy nagyobb testvért a közeljövőben.

Az 5G-hez: Munkám során, útépítéseken említett Max 3-ról osztok netet kollégáknak, notebooknak, töltünk fel mérési eredményeket, vagy éppen a terepen intézünk irodai feladatokat, ha úgy alakul. Nem tudom megunni (megszokni), hogy ülök a világ végén, a pusztában, a porban és 30/5Mbittel röpködnek az adatok (persze 44 éves múltam, szóval talán többet neteztem gyengébb sebességen vezetéken, mint ennél gyorsabban, biztos ez is közrejátszik). Imádom. Nekem sem hiányzik még az 5G, főleg, hogy ilyen szituációban nem is lesz elérhető talán soha.

\m/

(#141) mrx1212


mrx1212
tag

Én is rendeltem egyet szerintem ezen az áron ez Best! :DD (67.500 ft)
Kíváncsi vagyok mennyi idő lesz a szállítás!?

(#142) Goose-T


Goose-T
veterán

Én is berendeltem egy szürke 128GB-os modellt spanyol raktárról, kék már nem volt. Mindegy, úgyis tokot rakok rá. :D Redmi Note 5 Proval tanácstalan voltam, mit is vegyek, a Note 9S/Pro nem lett volna rossz, de a porosodó kamera kiverte a biztosítékot. Már gondolkoztam, hogy veszek egy Poco F2 Pro-t, aztán jött ez a teló.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#143) HarleyCustom válasza akooos (#1) üzenetére


HarleyCustom
veterán

+1

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#144) Goose-T


Goose-T
veterán

Ezt a tokot találtam hozzá eddig, egyelőre elég szűk a választék.
https://a.aliexpress.com/_mLOqy2T
Bocs a linkért, de valamiért nem működik most telón Chrome-ban a kivágás.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#145) -Mosquito-


-Mosquito-
őstag

Teszt. [link]
Hm a nagyobb kijelző/akku tetszik. Nem fogom a Mate 20-at lecserélni.

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#146) Fredo78


Fredo78
aktív tag

Rendeltem én is egy 64-es verziót Spanyolból. Kerek 67-et terhelt be, szerintem lekönyvelve 70 körül lesz, de remélhetőleg így is jó árban vesszük. Én "lassabban" szoktam telefont venni de erre rányomtam tegnap, kiváncsi leszek, hogy mi lesz a rendes ára (szerintem benne van az is hogy ennyi lesz).

(#147) Faby


Faby
senior tag

128-as szürke berendelve, elvileg az utolsó spanyol raktárból.
Nagyon kíváncsi leszek, mikor jön meg...

A barátok azok, akik jól ismernek és mégis szeretnek Téged!

(#148) marcee válasza Faby (#147) üzenetére


marcee
addikt

Valóban nincs több szürke 128-as. Köszi, erős voltam, kitartottam volna, de így csak könnyebb megállni a vásárlást! :B

\m/

(#149) Graphics válasza marcee (#148) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Pedig előzetes tesztek alapján nagyon jól sikerült készülék.

Remélem minden téren beválik

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#150) Brekecs válasza Goose-T (#144) üzenetére


Brekecs
aktív tag

Szia !
Biztos hogy jó hozzá ? ez négy lukas a kameránál a telo viszont ót ,de ki tudja !?

Windows 11 Pro x64 :-) Malwarebytes' Anti-Malware (Lifetime) + AdGuard (lifetime) ! + Wise Care 365 (lifetime) :-)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.