Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) eclipse19 válasza Graphics (#49) üzenetére


eclipse19
senior tag

Nappali fényben nagyon jól használható.

Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

(#52) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Utállak, Xiaomi! :O
Az X2-t nem adtátok ki itthon/global verzióban, megveszem a Redmi Note 9 Prót, erre bejelentitek az X3-at.
Jóvanakkó.
Csak azért sem cserélem le a telót! :(((

;]

Samsung Galaxy A54

(#53) RoBos válasza Viktor0610 (#52) üzenetére


RoBos
senior tag

Hát most már várd meg az RN10/10 Pro-t, elvileg a hónap végén jön! ;)

(#54) SkyLine3000 válasza rigoberto (#25) üzenetére


SkyLine3000
addikt

A Xiaomi annyira erőlteti, mintha pisztolyt tartanának a fejükhöz. Én addig nem veszek új telefont, amíg ilyen szarokat gyártanak. Én még LG vonalon vagyok, de sajnos ők is kb annyira erőltetik, mint a Xiaomi... :O
Számomra szörnyű az utóbbi évek mobil trendje.

(#55) JoHn123


JoHn123
tag

Nézegetem a 2+ éves mi8 pro-mat és a tartalék Mi mix 2s-t, és valahogy nem kap el a kell érzés. Jobban belegondolva azon az áron lehet venni picit szemetebb lassabb, telefonokat.

(#56) doooo


doooo
veterán

"NFC"... ilyet sem láttam még megnevezésben... Mi lesz az X4? Bluetooth?

(#57) doooo válasza gyonyoruwok (#31) üzenetére


doooo
veterán

Ilyen makró kamerát olcsóbban is kapsz... annyit is érnek, 2 megapixeles hulladékok. ToF pedig nincs is benne. FHD kijelzőt is találni olcsóbban (nem 120Hz-eset persze, de nem is azt írtad).

(#58) mdraco


mdraco
őstag

Nem győzött meg, hogy a google pixel 4a helyett ezt vegyem. Hol van a kompakt méret, oled, jó kamera.Nincs többé utódja a mi 9 se-nek a xiaomi részéről :U

(#59) Namelesske


Namelesske
addikt

Elég sok a branding... jobban szeretem a kevésbé giccses dolgokat

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#60) instantwater


instantwater
addikt

Reméljük, hamarosan jön Európába is, mert a Xiaomi UK oldalra már felkerült teljesen korrekt áron.

Redmi Note 9 Prot kannibalizálni fogja.
Reméljük ebben nem lesznek olyan bakik mint porosodó kamera, jack bug, és GPS bug.

(#61) hroberto


hroberto
veterán

Úgy látszik a Xiaomi csak a Mi vonal árazásával szállt el. Reméljük az idei flaskó után átgondoltabban áraznak.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#62) mbotnd


mbotnd
tag

Best buy!

(#63) Napfénysüti

Egész jónak tűnik csak kicsit nagy lett. Asszonynak Mix 2 utódnak el tudnám képzelni.

Més que un club!

(#64) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

"A gyártó mindemellett hároméves terméktámogatást ígér, amibe a szoftver is belefoglalta"
Azért ez szimpatikus. :C Samsung, OnePlus után a Xiaomi is elkezdi?

(#65) Magnat válasza ProEvoFan (#64) üzenetére


Magnat
veterán

Lehet, h csak a szokásos UI frissítés, Android verzió meg max 1-et ugrik.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#66) zeon.hu válasza Magnat (#65) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Pl a Mi Max 3 a kezemben 8.1- es droiddal jött ki,, már 10- nél tart és jön rá a 11 is.
Pedig nem egy tömegtelefon.
Szóval ez a "max 1-et ugrik"...

#?*@&!

(#67) JoseGee válasza SkyLine3000 (#54) üzenetére


JoseGee
tag

Ha szerencséd van, és nem kell reballozni vagy nem lesz bootloopos a G3-ad, megjöhet még az értesítés, hogy átutalták a nyugdíjad.

[ Szerkesztve ]

Ami késik, az nem jön időben

(#68) instantwater


instantwater
addikt

Ezen lesz xiaomi telefonkönyv és hívásrögzítés, vagy ezen is herélt android lesz és a xiaomi.eu ROM lesz csak a megoldás?

(#69) Thor71


Thor71
tag

Tetszik csak sajnos kicsi :DD szintén Mi Max 3 tulaj :DDD

(#70) Depression válasza ProEvoFan (#37) üzenetére


Depression
veterán

Van az iphone, és biztos lehetsz benne, hogy csak évente kell megvenned a legújabbat. Az mennyivel jobb?

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#71) 7Heads Drago válasza RoBos (#29) üzenetére


7Heads Drago
veterán

És szted hol szenvedsz hátrányt egy 4g-s teloval? Nem 3 mp alatt tölt be a 4k-s videó hanem 6 mp? Mellesleg az 5g csak belvárosban, üzlet központokban fog jó lenni. Ettől kintebb mindenhol a 4G-t vagy még attól is rosszabbat fogsz használni. A legtöbb ember továbbra is a 4 G-t fogja használni zömmel.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#72) batai15


batai15
félisten

Ronda , és ismét értelmetlenné tesz sok modellt. :(((

(#73) ProEvoFan válasza batai15 (#72) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

"értelmetlenné tesz sok modellt"...
Igazad van.Pont ez a probléma az évente kiadott két vagy három modell stratégiával.A redmi note 9 pro egy remek telefon, amivel még tele vannak a boltok polcai, erre a nyakára jön a Poco X3 és ősz végére a redmi 10.Ja, és ne feledkezzünk meg a tavaly decemberben nagyot ment redmi note 8 pro-ról sem, ami a mai napig teljesen jó telefon ebben a kategóriában....
Érdekes szisztéma, amit Xiaomi a folytat.

[ Szerkesztve ]

(#74) Magnat válasza zeon.hu (#66) üzenetére


Magnat
veterán

Hmm, nem gondoltam volna ... amit eddig Xiaomiról hallottam, az a max 1 főverzió frissítés volt. Nekem 2 ilyen készülékem volt, ok egyik gy olcsó vmi Redmi 3 Note Pro v mi, arra 1 jött, a másik A1, de azt is úgy frissítették mintha a fogukat húzták volna, pedig azt kötelező :)

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#75) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Ekkora aksival, és a 732-es teljesítményével számomra érdekes lett pedig.

NEm igazán érdekel a Note széria, annál ez erősebb, nagyobb az aksi is.

Minden benne van, amiért én most telefont cserélnék, a teljesítménye meg nem igazán marad el mindennapok során az F1-től.

Oldalt van az ujjlenyomat olvasó, ez kifejezetten tetszik, nekem a hátlap design-ja is bejön, a kamera elrendezés sem a szokványos.

UFS tárolóval gyors is lesz a cucc, és a kijelző is 120Hz-es. És még infra is van , ami jól jön otthon is és a munkahelyemen is.

Egyértelmű a csere. Nekem ez most nagyon bejön.

Egy valami maradt le a hírből : 165 × 77 × 9,4 mm méret.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#76) janeszgol válasza 7Heads Drago (#71) üzenetére


janeszgol
félisten

Ezt annyival kiegészíteném, hogy cellaterheltség. Bár a fővárosban elég jól van ez szabályozva, bizony itt is szoktk linkelgetni (pláne a digitális baromkod... oktatás idejében), hogy bizony estek lefele az értékek. Kivéve a pinggé, mert az meg nőtt, illetve a jitter is.

Ez leginkább a nyaralóközpontoknál érdekes, mint a Balaton bizonyos zsúfolt területei például. Illetve az 5G-nek hála elindulhat majd egy olyan fejlesztés, ahol a régi kábeleket (csavart érpár?) váltják ki. (FWA, Fixed Wireless Access). Ugye egyre több szolgáltató kínál olyan TV előfizetést, ami notin, mobiln, tableten is nézhető, nem helyhez kötötten. Ezt most 4G-n oldják meg, illetve te otthon routerrel.

Illetve a Digi 1800 MHz-en kínál FWA-t.

[ Szerkesztve ]

(#77) twollah1976 válasza Graphics (#75) üzenetére


twollah1976
őstag

Az F1-nel szerintem picivel erosebb lesz es az NFC meglete is plusz pontot jelent.

Nem egy vilagvege ha nincs NFC, en szeretem ha van a telefonban, legalabb tudok fizetni a telefonommal is.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#78) berzser67


berzser67
tag

Azt írják, hogy lehet rendelni,ez Global ROM-os tud magyarul?

(#79) Graphics válasza twollah1976 (#77) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Még a Mi Note 10 Lite az erős versenyző, mert az kisebb méretben tud hasonló jókat.

@berzser67: Hol lehet rendelni? :)

Cikkben ennyi volt: amely hazánkban, 6/64 GB-os kiszerelésben várhatóan 90 ezer, 6/128 GB-os variációban pedig kerek 100 ezer forintért lesz zsebre vágható, bár azt még pontosan nem tudjuk, mikor.

Igen, Global ROM.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#80) berzser67 válasza Graphics (#79) üzenetére


berzser67
tag

(#81) berzser67 válasza Graphics (#79) üzenetére


berzser67
tag

Köszi,igen közbe megtaláltam

(#82) Graphics válasza berzser67 (#80) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Na, akkor lehet ma meg is rendelem ,ha még össze tudok halászni rá valamilyen kupont :D

Spanyolból itt lenne gyorsan.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#83) twollah1976


twollah1976
őstag

Mar csak az a kerdes, hogy lesz belole EU-s verzio is vagy csak GLOBAL.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#84) Graphics válasza twollah1976 (#83) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Miben látnád a különbséget? :)

Hozzák ide is, ez le van írva.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#85) RoBos válasza Graphics (#82) üzenetére


RoBos
senior tag

Akk sietned kell, mert csak 09. 08-09-én van Early Bird Price és szinte biztos, h ennyiért percek alatt kiürül a készletük majd, mert mki rácuppan most az EU-ba! Sok sikert! ;)

(#86) m0py


m0py
tag

Na en meg is rendeltem kettot a 64+giftes verziobol. :D Nyertem hozza egy $10 seller coupont, meg talaltam $10 store coupont is, igy sikerult lefaragni 65k/db-ra spanyolbol szallitassal. :)
Kuponok: POCOX3DDM10, POCOX3DDM5, POCOX317

[ Szerkesztve ]

(#87) Graphics válasza m0py (#86) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

:D Na annyit szánok rá

Hol találtad a kupont?

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#88) scyllarus válasza Lincoln6echo (#19) üzenetére


scyllarus
veterán

Tisztázzuk: szerintem ez egy jó telefon. Mindenkinek más dolgok fontosak: tőlem a kamerák 3/4-ét kidobhatnák belőle, de legyen amoled. Ennyi.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#89) Vektast


Vektast
aktív tag

Vajon játékban mekkora lehet az eltérés az X3 meg az F1 között. Mert F1-em van amit 60kért vettem 2 hónaposan. Gondolom erre még ne váltsak, igaz? Amúgy nagyon jó árban van 68k aliról 7 napos szállítással.

A nehéz idők erős embereket formálnak. Az erős emberek jó időket hoznak el. A jó idők gyenge embereket formálnak. A gyenge emberek nehéz időket hoznak el.

(#90) m0py válasza Graphics (#87) üzenetére


m0py
tag

Jaja, en is ennyit terveztem kolteni. Ennyiert nagyon megeros ez a telo. RN9Pro-t akartunk venni, de vegul pont jokor jott ez a Poco. Csak kar hogy a Note 9-hez mar megjott 3 Nillkin tok. :DDD Sebaj, mennek fel hardveraprora.

Az egyiket a Xiaomi aliexpress store Flip'n'win jatekan nyertem, a tobbit meg egy couponos telegram csoportban lattam.

[ Szerkesztve ]

(#91) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Ma 250$ + 5.6$ spanyol raktárból a 6/128GB-os.
Hát, mindent figyelembe véve azért megremegett a kezem az Order gombon, holott S7 után S10e lett az utód, ami nem véletlen.
De ez nagyon adja, főleg ha jó lesz az sw és a support is hozzá.

(#92) juuzer


juuzer
addikt

Jónak tűnik, de az a hatalmas POCO felirat a hátlapon rettentően gagyi/bazári. :(

[ Szerkesztve ]

Vamos a la playa.

(#93) Graphics válasza m0py (#90) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ezt a flip'n'win játékot keresem :D hátha megtalálom

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#94) NB2


NB2
aktív tag

Ha Amoled kijelzője lenne, már rendelném is...

(#95) Graphics válasza m0py (#86) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Áh megvan ,a főoldalon, na sikerült nekem is összevadászni 10$-nyi kupont még.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#96) stilo18


stilo18
addikt

Marad a Mi mix 3 5g.
... és újra azt rendelném 100k Ft környékén. Támogatás ide, támogatás oda.

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#97) NGA válasza Graphics (#95) üzenetére


NGA
addikt

Hol találtad a flip and win-t? Nekem nincs

(#98) Graphics válasza NGA (#97) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Aliexpress kezdőoldalán dobja fel a bal oldali részen

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#99) NGA


NGA
addikt

Na berendeltem a gyermeknek
Azért gondolom a P30pro-mat nem nyomná le. Neki a redmi5plus-nál jobb lesz

[ Szerkesztve ]

(#100) Graphics válasza NGA (#99) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nekem van 2-3 alis fiókom, de sehogy nem tudtam 10$-os kupont benyerni :D szóval most megy a hezitálás, kell-e nekem a 128-as.

Szerk.: mivel bővíthető, így ez el is dőlt :D elég a 64-es megrendelve, 65 ezer forintért.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.