Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sipeti2


sipeti2
tag

Jó kis cikk volt, de mivel nekem a mobilitást erősen felülírta a kinézet, ezért én egy JBL Authentics L16SP -et vettem, igaz BF akcióban 180-ért. Imádom, elképesztő hangja van a méretéhez képest.

(#2) KrAt


KrAt
veterán

(csak én egyedül, hogy ha valaki elsétál a házunk előtt egy ilyen cuccal, és üvölteti a zenéjét, amire senki nem kíváncsi, akkor egészen csúnya gondolatok jutnak az eszembe?)

(#3) sipeti2 válasza KrAt (#2) üzenetére


sipeti2
tag

Szerintem is surmó dolog utcán BT hangszórót használni...

(#4) tornas válasza sipeti2 (#3) üzenetére


tornas
őstag

Pláne villamoson, buszon stb...

Múltkor is hallottam, hogy üvöltött a gané, tuc-tuc mulatós zene a villamoson. Szerencsére nem voltam közel hozzá és egy megálló után egyébként is le kellett szállnom. Ha közelről kellett volna hallgatnom.... hát jó esetben, talán megússza azzal, hogy kiszúrom a hangszóróját. Allergiás vagyok a nagyfokú primitívségre...

[ Szerkesztve ]

"Az oroszlánbőr alól is kilátszik a szamárnak a füle."

(#5) Jokerdapro


Jokerdapro
senior tag

Hehe, akkor ez nem csak nekem jutott eszembe, hogy surmó dolog bömböltetni ezeket a bt cuccokat, utcán, villamoson, buszon. Kerti party, kiülős sörözés az oké. :)

(#6) Millerchris válasza tornas (#4) üzenetére


Millerchris
tag

Pedig nagyon nagy módi ezt csinálni

A holnap mèg messze van!

(#7) tornas válasza Millerchris (#6) üzenetére


tornas
őstag

Elég baj az...

Egyébként egy kerti party során vagy egy erdei házban zenei aláfestés gyanánt (összességében zártkörűen felhasználva) nagyon is OK ezen BT hangszorók használata.

A JBL Extreme hangját tavaly nyáron volt szerencsém meghallani. Szerintem nagyon szépen szól. Teltek és dinamikusak a kiadott hangok. Egy nagyobb raktárhelyiségben szólt és betöltötte az egész teret a dinamikával telt hangja.

[ Szerkesztve ]

"Az oroszlánbőr alól is kilátszik a szamárnak a füle."

(#8) Micsurin válasza tornas (#7) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Az Extrem bizony durva cucc. Na de az ára. Akkor már 2-3 Flip, összekapcsolom és mehet a kertben a sarkokba. :)

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#9) Gézengúz


Gézengúz
addikt

Valakinek esetleg volt alkalma hallani ezeket és egy Boombar2-t? Vajon ahhoz képest mekkora a különbség zenében, hangerőben?

(#10) Crafter32


Crafter32
őstag

Soha nem volt ilyenem, nem hallgatok zenét. Ellenben HBOGO vagy YouTubehoz jó lenne.
Össze lehet ezt párosítani Laptoppal? Vezetékkel is lehet használni vagy csak BT?

(#11) Micsurin válasza Crafter32 (#10) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Igen, párosítható. És megy kábellel is.

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#12) 8th válasza tornas (#4) üzenetére


8th
addikt

(#13) taaz válasza 8th (#12) üzenetére


taaz
aktív tag

:C

(#14) Crafter32 válasza Micsurin (#11) üzenetére


Crafter32
őstag

Köszönöm a választ, akkor érdemes lesz nekem is beruházni egyre.

(#15) #80439296


#80439296
törölt tag

Kosár hogyé'?

:R

(#16) dlaj válasza 8th (#12) üzenetére


dlaj
őstag

Az ilyet miért nem vitetik el mentővel vagy rendőrrel? De az sem százas aki ezt 5 percig videózza! Én egy fénykép erejéig sem mennék közelébe egy ilyennek.

(#17) logitech1


logitech1
tag

JBL Charge 3 nem rossz,de az árát sokallom.

Posta nem érdekel Átvétel: személyesen helyszíni próba garanciával (3 nap) - utána egyéb garancia, visszavétel nincs! Alku nincs! Nem fér bele az időmbe

(#18) tothl


tothl
addikt

Nekem is Xtreme van, kár, hogy az üzemmódot nem szoftveresen lehet kapcsolgatni telóról.

(#19) mephi666 válasza logitech1 (#17) üzenetére


mephi666
nagyúr

én a #1 áránál fogtam padlót :) annyiból 5 ilyet is lehet venni...

ui: utcán meg tömegközlekedési eszközön zenélni a közönségnek szerintem is igen nagy surmóság...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#20) logitech1 válasza mephi666 (#19) üzenetére


logitech1
tag

Ugyanez a véleményem.Csak nem akartam le írni :R

Posta nem érdekel Átvétel: személyesen helyszíni próba garanciával (3 nap) - utána egyéb garancia, visszavétel nincs! Alku nincs! Nem fér bele az időmbe

(#21) Anaren91


Anaren91
senior tag

Nekem ő a kiszemeltem, [link] na persze nem tömegközlekedésre ( hátsó felébe dugnám azoknak akik ezt csinálják, aztán had éljék át belsőleg is a zenét. Szerencsére Németországban ez nem divat, sőt ha valami gagyi hangszigetelésű fülhallgatóval hallgatsz zenét és kihallatszik, már azért is szól sok ember, és ha ott van a security, még le is szállíthatnak ha nem vagy hajlandó lejjebb halkítani.), de kertben házi bulihoz, vagy olyan helyen ahol szabad, pl nálunk Englischer Garten elég fasza kis "bulikat" lehet röttyenteni egy ilyen kis dobozzal.

Hmm nem tudom valamiért amazonrol linkelni, de Teufel Devil Rock Ster XS

[ Szerkesztve ]

MSI B450 Tomahawk Max, Ryzen 7 5800x3d, PowerColor 6700XT Hellhound,64 Gb 3600Mhz CL18

(#22) Oldman2 válasza Anaren91 (#21) üzenetére


Oldman2
veterán

(#23) Anaren91 válasza Oldman2 (#22) üzenetére


Anaren91
senior tag

Jaja ez az. Valamiért az amazon appbol nem adott rendes linket. Böngészőbe meg már nem volt kedvem atlépni.

[ Szerkesztve ]

MSI B450 Tomahawk Max, Ryzen 7 5800x3d, PowerColor 6700XT Hellhound,64 Gb 3600Mhz CL18

(#24) szebe


szebe
őstag

Én Flip4-et vettem "party"hangszórónak.
Jó forrásnak hála, nagyon olcsón sikerült hozzájutni, a bolti árát nem biztos hogy kifizettem volna érte.

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#25) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Nekem is az a bajom ezekkel az eszközökkel, hogy a sok surmó nem arra használja, amire ki lett találva.
Legutóbbi "élményem" egy közösségi találkozó volt, amit a Margit-szigeten tartottunk. Kb. 50 ember. Nem telt el 1 óra és az egyik kotsog elővett egy ilyen szart és ordíttatta a düm-düm zenét, hogy a saját hangunkat sem hallottuk. Néhányan arrébbmentünk és 5-6 órát beszélgettünk még. Később derült ki, hogy fél óra alatt szétszéledt a társaság, mert aki nem bírta és szólt, azt leoltották és lelépett. Utána meg mindenki más is.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#26) schottgun


schottgun
tag

Én ezt vettem a nyárra [Sound-Club-Rugged]

21 ezer volt 2 év magyar garanciával.
Csónakban hallgattuk haverokkal, jól szólt 8-10 órát 1 töltéssel, víz sem okozott problémát.

(#27) Geri Bátyó válasza schottgun (#26) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

"Csónakban hallgattuk haverokkal,"
Nem utáltak a horgászok, mert elriasztjátok a halakat?

Mondjuk a víz jól viszi a hangot, úgyhogy lehet, hogy kilométerekkel arrébb is hallani lehetett.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#28) schottgun válasza Geri Bátyó (#27) üzenetére


schottgun
tag

Fishing on Orfű alatt történt napközben.
Vízi színpad meg szabadstrand mellett nem sok vizet zavartunk.

(#29) Geri Bátyó válasza schottgun (#28) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Valóban, ez teljesen elfogadható. :K

Sajnos [link] ez jellemzőbb. (Ráadásul ez 2 villamosmegállónyira van tőlem) Letolnám az üveget a torkán, a zajkeltőt meg a másik végén fölfelé.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#30) Oldman2 válasza Geri Bátyó (#29) üzenetére


Oldman2
veterán

A link úgy vélem hibás.
???

(#31) Geri Bátyó válasza Oldman2 (#30) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

És tényleg hoppá.
A 12. hsz lett volna [link]

Amúgy teljesen elszörnyedve láttam, hogy a helyszín tőlem 2 villamosmegállónyira van. Még most sem tértem magamhoz. Ennyire nem szar ez a környék.

[ Szerkesztve ]

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#32) carl18 válasza Geri Bátyó (#29) üzenetére


carl18
addikt

Nem azért, nem menne az neked! :D szájkarate az megy ezen az oldalon :D Le is késelne a p.be ha gondja volna veled :DDD

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#33) carl18


carl18
addikt

Ezek nem a legjobb ár-érték arányú hangszórók egyik se kiemelkedő darab..

Így a többi off topikhoz hozzá szólva, mindig van egy réteg aki az adott tárgyat nem úgy használja ahogy kéne.

Autóval se a létezése a gond hanem hogy némelyik ember hogyan használja például, itt a bluetooth hangszóróknál is van egy kisebb réteg aki mindenhol hallgatja a vackát.
"Bár mondjuk én nem kislány vagyok hogy egy kis zenébe belehalljak. " Ha jó a bluetooth hangszóró még oda is megyek a sráchoz megkérdezni a model nevét. :D

Persze nem azt mondom rendeltetés szerű használat az utcán zene hallgatás, de az se tartom nagyobb embernek aki itt ki sírja a bánatát, élőbe meg a pofa behorpad és nem mer szólni hogy vegye lejjebb. :U

Azért az egyesült államokba is teljesen hétköznapi hogy boomboxról szól a zene :D

Azért látható a reakció az emberek részéről a videóba, nem igazán volt köztük aki meg akarta volna akadályozni a zene hallgatásba .

[ Szerkesztve ]

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#34) tothl válasza carl18 (#33) üzenetére


tothl
addikt

Engem jobban zavar ha a pofamba issza a kavet vagy eszi a mekis szendot a parasztja.

En ugy vagyok ezzel, hogy hadd szorakozzanak a fiatalok. En nem vagyok ennyire exhibicionista hogy az utcan toljam de ha megy egy par fos fiatal csapat miert ne legyen egy kis oromuk ha ez az? :)

(#35) carl18 válasza tothl (#34) üzenetére


carl18
addikt

Hát igen épp ez az. + aki meg annyira zavar az szóljon. Még pár éve én is figyeltem mentem haza aztán valami hangszóróról nyomatták a 13-14 évesek a zenét és nézték a reakciómat. :D Ők nevettek, én is nevettem úgy voltam vele az enyém hangosabb. :DDD Hallanák azt ha itt lenne.

A múltkor is láttam két fiatal lány erről a guruló 2 kerekű izzéről hallgaták és még közlekedtek is vele! :D Ott is rám tört a nevetőgörcs :D

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#36) #80439296 válasza tothl (#34) üzenetére


#80439296
törölt tag

A 'fos' -on van a hangsúly! :C

(#37) tothl válasza #80439296 (#36) üzenetére


tothl
addikt

Fős

(#38) pomorski válasza tornas (#4) üzenetére


pomorski
őstag

Így igaz!

(#39) zseko


zseko
veterán

Köszi a tesztet, elgondolkoztatott, hogy vegyek egy komolyabbat. Viszont azt sosem fogom igazán megérteni, ha már van valamiről teszt, miért kell titkolni az árát, és az olvasónak kell utánajárni, hogy mennyibe kerül?!

HR24.hu

(#40) Geri Bátyó válasza carl18 (#32) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Kétségtelen, hogy kerülöm a konfliktusokat egy szintig, de soroljam azokat a szituációkat, amikor elegem lett valakinek a hasonló tetűségéből és leállítottam?
Sajnos az a probléma, hogy ezt nem teszem meg minden alkalommal és emiatt ezek a tetvek szépen elszaporodnak.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#41) Chibass


Chibass
tag

Had kérdezzem meg itt, hogy tudtok ajánlani valamit biciklis felhasználáshoz? Hova szokás ott tenni, a kulacstartóba, vagy van valami speckó cucc kormányra, vagy egyéb helyre a vázon?

Aki nappal is legény, az éjjel nem volt ott!

(#42) Viktor77 válasza Chibass (#41) üzenetére


Viktor77
titán

Egy JBL Clipet oda akasztasz ahova akarsz, van rajta karabiner.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#43) Geri Bátyó válasza Chibass (#41) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Lehet, hogy rosszul gondolom, de mi értelme van kerékpáron az ilyesminek? Nem fogod rendes hallani a környezeti zajok miatt, vagy ha igen, akkor nagyjából mindenkit zavarni fog a hangereje.
Tudom, hogy a füles veszélyes, pont azért, mert nem hallod a környezetet, de ha ezt hallod rendesen, a környezetet pont úgy nem fogod.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#44) Chibass válasza Geri Bátyó (#43) üzenetére


Chibass
tag

No igen, nagyjából annyi értelme van, mint autóban bömböltetni, vagy motoron zenét hallgatni, az sem különb semmivel szerintem. Mivel állandó mozgásban vagyok, azt gondolom nem annyira zavaró a használata mások számára, mintha letáborozok egy helyre (buszmegálló és társai), vagy sétálva bömböltetem (amit nyilván soha nem tennék). A fülest meg valóban azért nem akarom, mert akkor garantált, hogy a környezetet nem hallani, ami azért nem árt.

Aki nappal is legény, az éjjel nem volt ott!

(#45) Geri Bátyó válasza Chibass (#44) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Motoron végképp nem lehetne hallani, de olyat még nem is láttam/nem is hallottam róla. Az autóban bömböltetés meg egy faszság, mert normál hangerőn is hallani. Persze a látványtuningos, brümmögőkipufogós autók tulaja nyilván a zenét is bömböltetni fogja.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#46) Chibass válasza Geri Bátyó (#45) üzenetére


Chibass
tag

Pedig elég sok túramotoron és luxus robogón ott van a zene.

Aki nappal is legény, az éjjel nem volt ott!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.