Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Felhívnám szíves figyelmed erre a blogra.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2) Dany007 válasza Vakegérke (#1) üzenetére


Dany007
veterán

Lehet, hogy rokon, az ilyesmi genetikailag is terjedhet ;]

(#3) Pukkancs válasza Vakegérke (#1) üzenetére


Pukkancs
tag

Ez a bejegyzés a kedvencem :D .

(#4) Hasek


Hasek
Közösségépítő

:O - sírhatnékom van, hogy milyen népszerű, az a pár darab smiley.
:( - az agyam eldobom, ilyen nincs...

Jah, ez nem az a topic? Konkurencia? ;]

Üdv. H

(#5) Dany007 válasza Hasek (#4) üzenetére


Dany007
veterán

lehet h ez lesz az új divat, de akkor hanyattvágom magamat :D

(#6) Hasek válasza Dany007 (#5) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Hogy is ne. Egri Csillagokat is átfordítják "smiley nyelvre" mi? :D

Üdv. H

(#7) Eastman


Eastman
őstag

FIGYELEM, FIGYELEM !!!

Kyrabaybee ügynököket épített be a PH! oldalaira! Az üres szövegmező alatt fordítsd meg a smiley-kat és Te is látni fogod! Borzasztó, borzasztó! Egy 11 éves indiai kislány nem küldte tovább és másnap meghalt az aranyhörcsögének az unokahuga! :O :(

Óvakogggyál Te is!

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#8) lúzer válasza Eastman (#7) üzenetére


lúzer
veterán

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#9) lúzer válasza Hasek (#6) üzenetére


lúzer
veterán

Jumurdzsák:

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#10) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Komolytalan banda, hát szabad ezt?

Hát persze, hogy szabad. :K

Kár, hogy ez a szerző sem reagál. :U

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#11) blokad


blokad
senior tag

Reagálok én, ha ittvagyok. Na tehátakkor, ezen két szmájlin kívül nem írtam, mert másképp nem tudom megfogalmazni, amit érzek. Van egy két utalás az ONTopicban.

(#12) Vakegérke válasza blokad (#11) üzenetére


Vakegérke
veterán

Remélem azt érzed, hogy semmiképp sem az a szándékunk, hogy gúnyt űzzünk Belőled. Bizony nem olvassuk az említett topicot, én legalábbis nem. Ha linkelted volna, és úgy nyomatod a két smiley-t, akkor bizonyára nem bolondozunk a rovásodra. Gondolom nem virágvasárnapi a történeted.

Remélem nem bántottunk meg, és nincs harag.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#13) blokad válasza Vakegérke (#12) üzenetére


blokad
senior tag

Nincs harag persze. Csak azt jeleztem, hogy ezzel a két szmájlival em bellyus és kyrababe szintjére esek vissza.

Pisztillus:Blokad: A szívre is van gyógymód. Csak azt (mármint a gyógyulást) általában akkor éred el, amikor a legkevésbé számítasz rá. De el fogod érni, ebben biztos vagyok!

rarri:blokad : Úgy érzem, hogy a te esetedben egy újabb kedves lány lesz a gyógymód. :)

Idézetek az ontopicból. Szerintem így már lehet sejteni (sose tudom milyen j.)

(#14) Vakegérke válasza blokad (#13) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ahamm. Akkor mellélőttünk.

Egyébként azt hittem, hogy kirabaybee blogját olvasgatva kíváncsiságból alkottál valamit, hogy mit szólunk hozzá. Rá is haraptam.

Egyébként itt is beszélgethetünk szívfájdalmadról, és ez valahogy intimebb, mint a nagy nyilvánosság. Ha akarod, mesélj, én hallgatlak. Aztán ha tudok, adok olyan, de olyan okos tanácsokat, hogy még én is meglepődöm rajtuk.
Empátiából ötös vagyok.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#15) blokad válasza Vakegérke (#14) üzenetére


blokad
senior tag

Igazából már csak az bánt, hogy a miért kérdésre nem kaptam választ. Illetve, hogy tegnap rámírt, ma meg ugye valentínnap. Én meg már azon is gondolkoztam... :W

(#16) Eastman válasza blokad (#15) üzenetére


Eastman
őstag

Sorry!

...egy fél sort igazán írhattál volna, mert ez így (ráadásul cím nélkül) kicsit olyan lett mint királybébi blogja.

Szívügyekben jobbulást!

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#17) Vakegérke válasza blokad (#15) üzenetére


Vakegérke
veterán

Figyu...

Nem olvasgatom azt az izé topicot. Azt tudom, hogy bánat marcangol, de többet nem.
Képes vagy itt, saját felségterületeden tiszta lélekkel feltárni problémád, érzéseid?
Ha nem, akkor roló le. Ha igen, beszélgethetünk.

Ez a Te blogod topicja. Itthon vagy, mindenki más vendég. Ergo minden úgy történik, ahogy Te akarod.

Akarod?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#18) blokad válasza Vakegérke (#17) üzenetére


blokad
senior tag

Ma nap folyamán postolom a két szmájli helyére.

(#19) Vladi


Vladi
nagyúr

Ecsém!! Mostanában mindenki szakít, meg magányos, meg minden. Én sem húzom már soká :O

Na írd meg mi a bánat tényállása, aztán majd jól megdumáljuk. :DDD

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#20) blokad válasza Vladi (#19) üzenetére


blokad
senior tag

folytatás a személyes blogom legfrissebb bejegyzése.

(#21) lúzer válasza blokad (#20) üzenetére


lúzer
veterán

szerintem ezt töröld, sok értelme nincs

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#22) Borify Péter válasza Eastman (#7) üzenetére


Borify Péter
aktív tag

uhh:DD

(#23) blokad


blokad
senior tag

Hát nekem nincs szerencsém mostanában a nőkkel. Megint vége lett egy kapcsolatnak. Ilyen indokhoz ti mit szóltok? "Nem vagyok biztos az érzéseimben"

(#24) Vakegérke válasza blokad (#23) üzenetére


Vakegérke
veterán

Tudod mit? Ez a szakítás kedves formája. Sablon duma, amellyel nem akart megbántani.
Szóval köszöni szépen, nem kér belőled. Ez persze nem zárja ki a semleges kapcsolatot, barátságot.

Nagyon fáj?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#25) blokad válasza Vakegérke (#24) üzenetére


blokad
senior tag

Mondta ezt is, hogy ő nem akar velem "szórakozni", mert hogy én tök rendes vagyok...

Nem volt egy hosszú kapcsolat, de fáj... Reggel még találkoztunk minden oké volt erre délelőtt meg puff..

Legjobban az fáj, hogy délelőtt még adott egy képet is... Fáj, de nem szabad, hogy kikészítsen. Tudom, megláttam mi van, ha egy csaj kikészít. És egyszer is sok volt.

(#26) Vakegérke válasza blokad (#25) üzenetére


Vakegérke
veterán

Minden seb fáj, a lelkiek meg pláne. Szép volt, jó volt, ennyi volt. De legalább volt.

A képet búcsúzóul adta?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#27) blokad válasza Vakegérke (#26) üzenetére


blokad
senior tag

Nem, az úgy volt, hogy kértem róla egy képet, és ezt ugye tegnap adta na már most ugye ezt odaadta reggel, délelőtt aztán meg vége lett. Mindegy, ha szeretne valamit még engem megtalál, ha nem akkor erős a gyanú, hogy így jártam. Feletek ezerrel. Muszáj... és lekötöm magam, így nem gondolok rá és nem fáj annyira.

(#28) Vakegérke válasza blokad (#27) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ahamm...

Szerintem neki sem volt könnyű döntés. Ha az lett volna, nem kapsz képet.
Valami közbejöhetett, vagy a csuda tudja. A női lélek rejtelmeit senki nem tudta még megfejteni. Néha annyira logikátlanok, hogy az ember foga csikorog.

Szép volt, jó volt. Próbálj meg nem bánkódni, hanem örülni annak, hogy egy kis ideig boldog lehettél.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#29) blokad válasza Vakegérke (#28) üzenetére


blokad
senior tag

De ezért, amit leírtál legalább nem unalmas az egész.

Igyekszem, és majd jön valaki, akivel tényleg igazából boldog tudok lenni.

(#30) Vakegérke válasza blokad (#29) üzenetére


Vakegérke
veterán

Így kell ezt. Csak pozitívan. :K

Az igazi pedig igenis eljön.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#31) blokad válasza Vakegérke (#30) üzenetére


blokad
senior tag

Pozitívan hát.

Van még időm

(#32) blokad


blokad
senior tag

...másik pasi...

(#33) Vakegérke válasza blokad (#32) üzenetére


Vakegérke
veterán

Idézek magamtól:
"Valami közbejöhetett, vagy a csuda tudja."
Eredetileg valaki volt a valami helyén, csak javítottam, hogy ne okozzak fájdalmat.

Nézd, ha képes volt lecserélni, akkor örülj, hogy nem évek után tette. Az lett volna csak a szörnyű érzés.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#34) blokad válasza Vakegérke (#33) üzenetére


blokad
senior tag

Igazad van, lehet, hogy jobb is így.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.