Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#171) Abu85 válasza Raymond (#160) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

A levezetésed után beperelhetnéd őket ezért. És akkor kiderül, hogy nekik, vagy neked van igazad. Mert ezeket a képeket fogják berakni a VGA-k oldalára (szerk.: sőt, már be is rakták, semmiféle csillagozással, hogy szimulált kép, vagy hasonló, egyszerűen úgy jelzik, hogy ez ezt tudja!!!). Remélem a tettek mezejére lépsz, mert most az van, hogy mondasz valamit valamiről, amit az életedben sose láttál, míg ők konkrétan kifejlesztették ezt, integrálták a Unity-be és mást állítanak róla. Külső szemlélőként ez a részedről egyelőre szájhősködésnek tűnik, de egy per indításával javíthatsz rajta. Kíváncsi vagyok, hogy kiállsz-e az igazad mellett, vagy marad az állnév mögötti megmondóember szerepe, aki mindent mindenkinél jobban tud, csak sosem bizonyítja. :)
Én speciel azt mondanám, hogy majd meglátjuk mit tud, hiszen nem láttam a forráskódot, a rendelkezésre álló információkat közlöm csak, de te bátrabb vagy nálam. Kérdés, hogy hiszel-e annyira az igazadban, hogy hamis reklámért felnyomod őket... én szurkolok neked, ha cselekszel.... :K ... viszont ha nem, nos... ne haragudj meg érte, de úgy nem tudlak komolyan venni. :N

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.