Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9551) vittorio7 válasza bul07 (#9420) üzenetére


vittorio7
őstag

Megérkezett.

Szerintem jól néz ki.

[ Szerkesztve ]

(#9552) floratm


floratm
senior tag

Évekkel ezelőtt volt mi band karkötőm, még a legelső eresztésböl. A napközbeni délutáni alvást nem vette figyelembe.

Tegnap óta van band 2. Most délután aludtam 2 órát, és sehol semmi. Lehet hogy ez azota is igy maradt? Mi Fit alkalmazás 3.3.1.

(#9553) szpali válasza floratm (#9552) üzenetére


szpali
addikt

Sajnos a 0600 utáni alvást nem méri egyik miband sem :N

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#9554) sharp4 válasza floratm (#9552) üzenetére


sharp4
őstag

Igen, a délutáni alvást nem méri. Utólag beállítható!

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#9555) vendingo válasza sharp4 (#9554) üzenetére


vendingo
veterán

Hol?

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#9558) judas13 válasza fila (#9547) üzenetére


judas13
addikt

Sziasztok!
Csatlakoznék a csoporthoz mától magam is.

Én nem is foglakoztam vele éppen ezért. Mindenkinek számít a pénz persze nyilvánvalóan így nekem is, de nem akartam egy ilyen helyzetbe kerülni, hetekig stresszelni, várni, gariztatás utána egyebek.
Így belföldröl megrendeltem 9800 pénzért feketében 2 év garival (ebben már benne volt a szállítás is) és 1 azaz egy nap alatt ki is hozták vidékre Mol pontra. Indulok is érte:)

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#9559) Degeczi válasza judas13 (#9558) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Gearbesten pont most $14 (de máskor is gyakoriak a hasonló akciók), azaz majdnem hármat vehettél volna ennyiért, ami kellő nyugalom a garanciát tekintve...

(#9560) judas13 válasza Degeczi (#9559) üzenetére


judas13
addikt

Ez tényleg jó ár nem kérdés, valahogy most úgy alakult,úgy határoztunk,hogy "simán" csak megrendeljük bentről és nem keresgélünk máshol. Mondjuk egy Huawei color band 2 is befigyelt párhuzamosan ïgy maradtunk a biztosabb gyorsabb megoldásnál.

(Majd egy hónapja várok egy tokot Alitól, hó elején már repülőn is volt azóta kallódik nagy bizonyossággal vhol a Magyar Posta vagy esetleg vmilyen EU-s vámraktár útvesztőiben, nem is rendelek most már nagyon semmit ha nem EU direktes a cucc. Már nincs igazán türelmem kivárni a heteket stb mint az ezt megelőző èvekben oly gyakran tettem) Ez van:)

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#9561) Speeedfire


Speeedfire
nagyúr

Sziasztok,
új szíjat kellene vennem. Tudnátok ajánlani valami minőségit? Megnyúlt a mostani, és ki akar esni mindig készülék.

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#9562) vendingo válasza Speeedfire (#9561) üzenetére


vendingo
veterán

Én csak gyárit vennék. Most jött meg egy kínai szilikon, de alig tartja a band-et, gagyi az anyaga, színei, kidolgozottsága, pedig nem a pár centes vackot rendeltem.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#9563) Degeczi válasza vendingo (#9562) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Nekem is csak gyári vált be, mert a nap nagyrészében gép előtt ülök, és a merevebb utángyártott szíjak zavarnak, ahogy bal csuklóm az asztalon azon fekszik föl, míg a gyárival észre sem veszem, h rajtam van

(#9564) Szivacs85 válasza Speeedfire (#9561) üzenetére


Szivacs85
tag

Szia.
Ugyanígy jártam hogy kitágult és utána nem fogta már biztonságosan, ezért lecseréltem. Csak én egy töltés után tettem vissza figyelmetlenül. 9hónapos volt már. Volt egy tartalék szíjam, úgyhogy gyorsan nyugdíjaztam az eredetit. És berendeltem még egyet tartalékba, hogy nehogy szíj nélkül maradjak, ha legközelebb előfordul. Már meg is jött. Nem eredeti, de nagyon jó minőségű, azóta(7hónapja) is az ezt megelőző rendelt szíjban van a band. Innen rendeltem, arra figyelj, hogy a színek meghatározása rossz. A feliratot nézd, ne a képet. 1.25$/db
Fekete-piros kerettel és fekete-fehér kerettel amit eddig rendeltem.

[ Szerkesztve ]

ELADÓ: MSI 1050TI 4GB OC és egy hibátlan Ati HD 4670 videokártya

(#9565) Victoryus94 válasza Degeczi (#9559) üzenetére


Victoryus94
őstag

Ez hogy lesz 14$?
Nálam 19USD
Mit kell csinálni, hogy ákciós legyen? :D

Én itthon vettem egy szijjat, de az nagyon gagyi volt. El is szakadt!

Majd rendeltem EZT és EZT

Hát a második nem olcsó, viszont a minősége sokkal jobb a gyárinál. Az elsőt nem is használtam (egyszerre jöttek meg)

[ Szerkesztve ]

(#9567) Speeedfire


Speeedfire
nagyúr

Köszi mindenkinek! :R

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#9568) Victoryus94 válasza Victoryus94 (#9565) üzenetére


Victoryus94
őstag

Link lemaradt a szíjakhoz. :D Nagyon béna vagyok ma :(

Olcsóbb

Drágább

(#9569) judas13 válasza Victoryus94 (#9565) üzenetére


judas13
addikt

Az itthoni gagyi mennyi volt és honnan, hogy nehogy belefussak azért k|rdezem.

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#9570) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Az nem gond ha az A5 2017 telefon gyors töltőjével töltöm a perecet?

(#9571) Obyboy válasza gyuri2008 (#9570) üzenetére


Obyboy
addikt

Én az OPO-m 2A-es töltőjével töltöm. A töltő csak annyi áramot ad le amennyit az aksi fel tud venni. Röviden NEM.

[ Szerkesztve ]

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#9572) gyuri2008 válasza Obyboy (#9571) üzenetére


gyuri2008
veterán

De az nem gyors töltő.

(#9573) Degeczi válasza gyuri2008 (#9572) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Tökmindegy, Obyboy leírta a lényeget: mindig az eszközön múlik, mekkora áramot vesz föl, mert abban van a töltésvezérlés.
A "töltő" csak egy áramforrás, aminek az eszköz által elvárt minimumot kell tudnia - de az lényegtelen, h mennyivel többre lenne képes. A gyorstöltés (ami 5V helyett nagyobb feszültséget ad le) természetesen szintén csak akkor aktiválódik, ha a töltött eszköz jelzi, h képest azt fogadni.

(#9574) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Köszönöm a választ.. :R

(#9575) Arween válasza Breki (#9531) üzenetére


Arween
senior tag

Köszönöm de ez sem segít, úgy tűnik kuka lesz ebből :(

(#9576) judas13


judas13
addikt

Fura,hogy a Messenger video és normál hívását + a sikertelen hívást sem jelzi ki, a szöveges üzenetet,emoit akár képet mindegy mit küldenek azt igen.😮😲 Többnyire ebből az appból kommunikálok ezért zavaró.

Minden hozzáférés engedély megadva..Mi Bandage ezen tudna segíteni ha felraknám vagy ott is cssk a pro ha egyáltalán? Vagy bármi más?

SMS értesítés OK
GSM hívás szintén OK

Amúgy szinte észrevétlen hordani a nap folyamán könnyű,kényelmes mintha ott sem lenne

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#9577) Boresz válasza judas13 (#9576) üzenetére


Boresz
tag

Szia!

Tedd fel bátran a Mi Bandage-t, ha nem tetszik letörlöd.

Az ingyenes részbe tudja kezelni a Messenger nem fogadott hívást és az üzeneteteket, a bejövő hívást viszont semelyik verzióban sem.

[ Szerkesztve ]

(#9578) judas13 válasza Boresz (#9577) üzenetére


judas13
addikt

Köszönöm szèpen!!

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#9579) Criminal017


Criminal017
őstag

Mi Band 3, már poszteren is? 🤔
link

(#9580) kinder93 válasza Criminal017 (#9579) üzenetére


kinder93
aktív tag

"Answer: It is our beautiful Mi Band 2! Would you like one to help with your fitness goals?"
😁

[ Szerkesztve ]

(#9581) Criminal017 válasza kinder93 (#9580) üzenetére


Criminal017
őstag

Húzzák az idegeink ezek a kínaiak... :DDD:U

(#9582) HKorn válasza Criminal017 (#9579) üzenetére


HKorn
addikt

Ez egy sima Band 2.

Run&Ride

(#9583) Bass


Bass
addikt

Sziasztok olyan gondom lenne hogy a miband 2-m nem jelez ha bejövő hívásom van. Sms,email,face megy de a hívás nem. Eddig hibátlan volt,kaptam aegy frissítést a honor 8-ra(sima biztonsági) és kb azóta vacakol. Próbáltam restartolni,ki be kapcsolni az opciot de semmi.

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#9584) fornettisuti válasza Bass (#9583) üzenetére


fornettisuti
veterán

Engedélyeket nézd át, higy megkapjon mindent, ami frissítés előtt is volt.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#9585) Bass válasza fornettisuti (#9584) üzenetére


Bass
addikt

Az meg van,mi a frász lehet hogy csak az nem működik.🤔

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#9586) DaDa


DaDa
senior tag

Valaki elérte már a napi 100ezer lépést? Azt vajon, hogy jelezné a Band? :P görgetve? Bocsi de ez eszembe jutott és nem hagy nyugodni :)

[ Szerkesztve ]

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#9587) Silentfrog válasza DaDa (#9586) üzenetére


Silentfrog
veterán

Az 70-80 km. Nem? :)

(#9588) DaDa válasza Silentfrog (#9587) üzenetére


DaDa
senior tag

KB. igen de én a lépés számra vagyok kíváncsi mert láthatólag csak 5 számjegyű a kijelzés. 😀

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#9589) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Lehet párosítani a perecet két telefonnal?
Vagy venni kell egy másik perecet?
Felváltva használok 2 telefont.

(#9590) Ricardo válasza DaDa (#9588) üzenetére


Ricardo
félisten

Lehet, hogy kisebb számokra vált. A dátumot is kisebb karakterekkel jeleníti meg.

(#9591) Criminal017


Criminal017
őstag

Még a Mi Band 2 előtti időkben, a Mi Band egyessel mentem 34,2 kilómétert, az 46200 lépésnek felelt meg. Szóval, itt a jó idő, próbáljàtok ki, hogy írja. 🤔

(#9592) vegyszer válasza gyuri2008 (#9589) üzenetére


vegyszer
addikt

Elvileg lehet, hiszen a Mi fiókhoz kötődik elsődlegesen

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#9593) gyuri2008 válasza vegyszer (#9592) üzenetére


gyuri2008
veterán

Igazad van lehet,de előtte ki kell jelentkezni a másik telefonról.
Az a baj,hogy a mi Tools nem szinkronizálja le a két telefont.
Amúgy működik.
De lehet,hogy veszek még egyet,és akkor nincs gond.

(#9594) harry3


harry3
őstag

Szíjjal kapcsolatban lenne egy kérdésem. Az eredeti még egy éves sincs, de ahová behelyezzük a modult ott a pánthoz van ragasztva egy keményebb keret szerű rész, az elvált és mindig kijön a modul, ezért vennem kell egy új szíjat. A kérdésem az lenne, hogy amiket kb. mindenki használ pl. fekete piros széllel tartósak? Milyen érzésre? A gyárit nagyon kényelmesnek tartom, de ha tartósabbak, akkor inkább olyat vennék.

(#9595) fornettisuti válasza harry3 (#9594) üzenetére


fornettisuti
veterán

A gyári az full szilikon, nincs sem ragasztva, sem műanyag keret sincs.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#9596) Silentfrog válasza fornettisuti (#9595) üzenetére


Silentfrog
veterán

Pedig van a szilikonba egy keményebb műanyag abba megy a band. Nekem is ment már szét , kijött a szilikonból a műanyag.

(#9597) harry3 válasza fornettisuti (#9595) üzenetére


harry3
őstag

Itt van a kezemben, félig még tartja a pánt, de ki lehetne tépni. Ahová behelyezed a modult ott nem a pánttal érintkezik, hanem a keményebb keret van hozzáhegesztve a pánthoz. Rugalmas anyag, de mégis kemény.

[ Szerkesztve ]

(#9598) Silentfrog válasza harry3 (#9597) üzenetére


Silentfrog
veterán

Én próbáltam visszaragasztani de a szilikonhoz nem ragad semmi olyan anyag ami általam ismert. :D

(#9599) fornettisuti válasza harry3 (#9597) üzenetére


fornettisuti
veterán

Oh, akkor ezt jó tudni, nekem annyira egyben van, hogy nem tűnt fel soha.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#9600) Silentfrog válasza fornettisuti (#9599) üzenetére


Silentfrog
veterán

Amíg szét nem hullott addig én sem tudtam. Jól egybe van gyógyítva.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.