Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-19 02:05:46

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi Note 3 Pro "Qualcomm" 2/16 és 3/32 - KENZO

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24301) Gymszrs válasza RVR400 (#24300) üzenetére


Gymszrs
csendes tag

törölhető

[ Szerkesztve ]

Bíhró úhr, há' nem sok ez az öt év??? - Mondom kötél..... (RN2, Asus Zenfone Max, Lenovo P70, RN3 SD, RN4 SD)

(#24302) Kolondrum válasza Gymszrs (#24299) üzenetére

16-os dev most kezdett csak működni. Holnapra kiderül, tudom mit kéne bírnie.

(#24303) barnam_ válasza Kolondrum (#24302) üzenetére


barnam_
nagyúr

Ma én is visszaállok a developer változatra a stabil helyett.
Nem rossz ez se, de inkább frissítem hetente, csak legyenek benne az új cuccok :D
Például az automatikus feladatok hiányoznak, ez nincs benne a stabilan.

(#24304) zeno79 válasza barnam_ (#24303) üzenetére


zeno79
őstag

>>Például az automatikus feladatok hiányoznak, ez nincs benne a stabilan.
Az új 8.2 stabilban (kb. 20-n jön) benne lesz ez. és még SOK más:
"Highlights:
Introducing Smart assistant
Brand new system sounds and ringtones
Get full control over automated tasks
New improved layout for toggles in the Notification shade
New Feedback app
...
Security:
New - Added automated tasks in Security (10-11)"
...
ezt hiányoltad?

[ Szerkesztve ]

(#24305) pvt.peter válasza zeno79 (#24304) üzenetére


pvt.peter
őstag

Jól értem, hogy a most megjelent Global Stable V8.1.6.0 után pár napra rá elkezdik szórni a GS 8.2 -t?

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#24306) zeno79


zeno79
őstag

Igen, jól érted.
The following devices will be receiving the update progressively starting from 20th Feb 2017:
Redmi 2, Redmi 2 Prime, Redmi Note 3 Qualcomm, Redmi Note 3 Special Edition, Redmi Note 4 MTK, Redmi Note 2, Redmi Note Prime, Mi 2/2S, Mi 5, Mi 5s, Mi 5s Plus, Redmi 3/Prime, Redmi 3S/Prime, Redmi Note 4 Qualcomm, Redmi 4, Redmi 4 Prime

A 8.2. CN-t már páran OTA-n megkapták, így pár nap és lesz eu multi belőle :K
Devices getting MIUI 8 China Stable build later (around February 20th) are:
Mi 4S, Mi 5, Mi 5s, Mi 5s Plus, Mi Note 2, Mi MIX, Mi Pad, Redmi Pro, Redmi 2 Prime, Redmi 2A/Prime, Redmi 3, Redmi 3S/3X, Redmi 4/Prime/4A, Redmi Note 2/Prime, Redmi Note 3 (MTK), Redmi Note 3 (Qualcomm), Redmi Note 4, Redmi Note 4X

[ Szerkesztve ]

(#24307) dredbiro válasza XenHai (#24272) üzenetére


dredbiro
senior tag

2,5 nap készenlét alatt pörgettem bele 8 órát a kijelzőbe, a 4-5 igen vékony

Good hunting,STALKER !

(#24308) XenHai


XenHai
senior tag

Nekem mondod! Most 89% van az új .eu devel 9 perc sot-tal . És 3 óra deep sleepel. !
Globaálal sem volt sokkal jobb. Egyedül LineageOS -el volt értékelhető a sot.

(#24309) barnam_ válasza zeno79 (#24304) üzenetére


barnam_
nagyúr

Igen, ez hiányzott a dev. változat után.

Ez a Smart assistant benne van a fejlesztői változatban is?

(#24310) zeno79 válasza barnam_ (#24309) üzenetére


zeno79
őstag

Nemtom, a 11.10-es kínai hetiben mutatkozott be először, de hogy most ez külön valami bigyó, vagy szimplán csak a launcher része, azt nem igen vágom. Elvileg a Beállítások/kezdőképernyő-ben kellene lennie, de A 7.2.9-es eu multiban nincs ilyen nekem.
Viszont az SDMaid szerint van olyan szolgáltatás a telómon, hogy Smart assistant (com.miui.personalassistant)
Introducing Smart assistant
Smart assistant provides you the features based on your needs. For example, when you plug in earphones, it will ask if you want to continue listening to music. Also, you can check app info very quickly, like data usage, Mi Fit steps, etc.

[ Szerkesztve ]

(#24311) zeno79 válasza zeno79 (#24310) üzenetére


zeno79
őstag

Lehet hogy ez csak a kínaiaknak elérhető valami, és a globálba sincs és a multiba sem, nemtom, nem ástam bele magam.

(#24312) bozarjoska válasza zeno79 (#24311) üzenetére


bozarjoska
őstag

Én úgy tudom csak kínaiaknak van.

(#24313) zeno79


zeno79
őstag

Egyébként már tényleg kezdem elhinni, hogy CSAK a dev-et fejlesztik/javítják, és ha nem nyavalyognak többé az egy 2-3 hónapja bevezetett fjúcsörre, akkor átcímkézik stabillá oszt' jónapot.
Itt van példának ez a fülhallgató-mic probléma. Nemá, hogy 2,5 hónap alatt nem lehetett megoldani??? Nem, még 2 stabil kiadás után sem (8.1.6) jó. Lefogadom 8.2-re jó lesz (mert devben eleve jó volt 2 hónapja)

[ Szerkesztve ]

(#24314) bozarjoska válasza zeno79 (#24313) üzenetére


bozarjoska
őstag

Eddig is így ment :D fognak egy jól sikerült devet aztán az lesz a stabil :D

(#24315) zeno79


zeno79
őstag

Tölthető a xiaomi.eu_multi_HMNote3Pro_V8.2.1.0.MHOCNDL_v8-6.0.zip

(#24316) zeno79 válasza zeno79 (#24315) üzenetére


zeno79
őstag

Na fent is van

(#24317) Siriusb válasza zeno79 (#24316) üzenetére


Siriusb
veterán

Nálam a dev ment fel, jó ideje nem frissítettem:

(#24318) féldekás


féldekás
aktív tag

Sziasztok!

Xiaomi Redmi Note 3 Pro 3/32GB-os készülékem tegnap óta nem hajlandó wifire csatlakozni.
Verziószám: Globál Stabil 8.1.1.0
Másnál is volt ilyen probléma, a router tuti, hogy jó.
Előre is köszönöm a segítséget!

(#24319) Viktor77 válasza Bobó_20 (#24283) üzenetére


Viktor77
titán

Nekem megvan kb. 1.5 éve. Nem vigyázok rá (ő van értem, nem én érte, meg ha tönkremegy, veszek másikat), csak bedobom a táskába, ha vásárolok rápakolok, összetekeredik (ilyenkor néha dühből húzom szét), dobozát csak a hozzám érkezésig látta. És gyakorlatilag, mintha új lenne.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#24320) pvt.peter


pvt.peter
őstag

Nektek OTA-n keresztul felajanlotta mar az Updater a V8.1.6.0 frissitest?

Update: bar ahogy nezem mar nehany user a V8.2.1.0 frisstest is megkaphatta.

[ Szerkesztve ]

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#24321) zeno79 válasza pvt.peter (#24320) üzenetére


zeno79
őstag

Vigyázz, amit linkeltél az MHOCNDL, vagyis a kínai verzió. Globalról még nagy a csend.
Az eu multi 8.2 már kijött, annak is a kinai rom az alapja. Már használom nagy megelégedéssel.

[ Szerkesztve ]

(#24322) pvt.peter válasza zeno79 (#24321) üzenetére


pvt.peter
őstag

Jogos, tényleg, köszi a helyreigazítást.

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#24323) zeno79


zeno79
őstag

Ki melyik kernelt preferálja Miui MM-hez? Mondjuk akkukímélésre? Radon? Guyver? Agni?

(#24324) Siriusb válasza zeno79 (#24323) üzenetére


Siriusb
veterán

Gyári.

(#24325) DroiDMester válasza zeno79 (#24323) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Guyver nagyon jól bánik az aksival de persze be kell állítani hogy így legyen alapból is jobb mint a gyári kernel de sokat lehet javítani rajta finomhangolással!

De mostanában át tértem Scream™ KERNER -re ehez még külön Kernel Adiutor sem kell mert az aroma telepítője tartalmazza ezt is ha kijelölöd telepítésnél! ebben kevesebb állítási lehetőség van mint a Guyver ban így kezdőknek jobban ajánlott, és ami még említést érdemel működik benne a CPU feszültség állítás is amivel még több aksi idő takarítható meg!

-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Siriusb A fenéket! a gyári MiUi KERNEL botrányos, lassú és az aksit is eszi rendesen! szinte az összes custom kernel jobb tőle!

[ Szerkesztve ]

(#24326) zeno79 válasza DroiDMester (#24325) üzenetére


zeno79
őstag

Köszönöm a tippet, megnézem. Jól hangzik hogy kevésbé hozzáértő is felteheti (mint én), és talán nem rontom el a sok beállítással. Eddig a Guyvert kedveltem.

[ Szerkesztve ]

(#24327) DroiDMester válasza zeno79 (#24326) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Magában a KERNEL telepítő Aroma installerben is lehet jó pár dolgot beállítani, ezek egy részét mondjuk később is lehet módosítani a módosított Adiutor-ban tehát érdemes telepítésnél azt is kiválasztani hogy tegye fel!
Ha valaki megvette már a Kernel Adiutor -t annak nem kell a kernel telepítőjében kipipálni a tuningoló program telepítését mert ugyan az annyi kitéréssel hogy csak angol nyelvet tartalmaz +egy módosított kinézetet

[ Szerkesztve ]

(#24328) zeno79 válasza DroiDMester (#24327) üzenetére


zeno79
őstag

És 1-1 ötleted lenne mit érdemes használni akkikímélés érdekében? Pl. Hány mV-al érdemes lejjebb venni globalisan? Governor? Köszönöm szépen!

(#24329) AeSDé Team


AeSDé Team
őstag

Sziasztok!

Beállítható valahogy a miui-nak hogy egyes értesítések nagyban jelenjenek meg? Spotify, ADM downloader, Apollo és ilyenek csak nagyítva jelenítik meg a teljes kezelőfelületüket, és stock droidon alapból úgy is jelennek meg. MIUI-n viszont kivétel nélkül minden össz van nyomva.

(#24330) ktommy91 válasza zeno79 (#24328) üzenetére


ktommy91
addikt

A feszültésg állítás és az OC sem működik sajnos. Úgy néz ki, mintha, de mégsem. Én javaslom a radon kernelt akku kímélő interaktív governorral, abban talán működik az UV amit Umang96 beállított.
A qualcomm rájött, hogy nem jó üzlet nekik, ha könnyen lehet babrálni az órajelekkel, feszültséggel és valahogy lockolta ezeket.

A napokban próbáltam fordítani egy overclocked radon kernelt. Kezdésnek nem bántottam a feszültség értékeket, első boot kifagy. Mondom ez jó, csak kell egy kis kakaó neki és jó lesz. Ez így is volt, emelt fesszel elindult, majd a geekbench közben kifagyott. Mikor újra indult a telefon, a big cluster órajelét lockolta 1382MHz-re, a little látszólag maradt 1,7 GHz-n. Aztán adtam még egy kis kakaót neki, bootol minden faxa, persze ez csak a látszat. Mindenhol az emelt órajelek látszanak, de a geekbench alap órajeles pontszámot dob, illetve hiába csökkentem a feszültséget nem fagy ki, tehát valahogy babrálás-biztossá tették.
Persze ez csak az én tapasztalatom, bár MEGAX91 is ezt mondja. Ezzel szemben viszont ebben a kernelben működik a little cluster OC-ja.

[ Szerkesztve ]

Nincs kerítés.

(#24331) D0zeR


D0zeR
tag

Sziasztok, milyen a friss global dev, tudtok egy pár sort írni róla? Köszönöm

(#24333) Carline


Carline
őstag

Meg kell venni az eredeti Titaniumot és nem kell szórakozni a crackelt vackokkal. Abban megy a leválasztás a playről.
Én a ginderbread óta használom, akkoriban egyszer akciós volt meg is vettem. Ennyi jár a fejlesztőknek is -szerintem.

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#24334) zeno79 válasza ktommy91 (#24330) üzenetére


zeno79
őstag

Köszönöm a tanácsot és a beszámolót is

(#24335) Kolondrum válasza D0zeR (#24331) üzenetére

Barátságos, SOT kb mint a korábbinál, semmi kiugró dolog, teszi a dolgát. Wifin és félig mobneten 10% merülés hozott majdnem 1 óra SOT-ot.

(#24336) Rixilend


Rixilend
tag

Melyik rom-ot es kernelt ajaljatok, melyik a legkiegyensulyozotabb? Jelenleg Miui 8.2, 6.11.3 Fejlesztoi van fent.

[ Szerkesztve ]

(#24337) Siriusb


Siriusb
veterán

EU DEV 19-én újra fel lett töltve, nem tudom, milyen hibát javítottak.

(#24338) Siriusb válasza Siriusb (#24337) üzenetére


Siriusb
veterán

Megtaláltam:
- Fixed Whatsapp voice message recording
- Added Viernamese language

Szerencsére engem nem érint.

(#24339) blakey válasza Siriusb (#24338) üzenetére


blakey
titán

EU Dev-re minek vietnámi? Költői kérdés, de azért vicces.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#24340) ktommy91 válasza Rixilend (#24336) üzenetére


ktommy91
addikt

Xiaomi.eu stabil 8.2 + radon kernel párost használok és azt hiszem, hogy ez az eddigi legjobb rendszer. Érdemes tenni egy próbát vele.

Nincs kerítés.

(#24341) Freddycom válasza ktommy91 (#24340) üzenetére


Freddycom
őstag

DT2W-et engedélyezted? Beleharap számottevően az akksiba? Nugáton nem, de nekem legutóbb MIUI-n eléggé érződött.

(#24342) golyós


golyós
őstag

Érdekes dolog történt a hétvégén:
Töbször kiírta a telefon, hogy a böngésző leállt.A végén rányomtam, hogy küldjön jelentést ha annyira akar, úgy sem használom.Elküldtem a jelentést, újraindítottam a telefont és láss csodát eltünt a gyári böngésző, semmi nyoma, törölte a rendszer?
Végignéztem a telefont de egyszerüen nincs, eltünt?
Volt már ilyen valakinek?

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#24343) pvt.peter válasza golyós (#24342) üzenetére


pvt.peter
őstag

Nem (még)

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#24344) ktommy91 válasza Freddycom (#24341) üzenetére


ktommy91
addikt

Szerintem nem harap nagyot az akkuba, simán ér annyit ez a feature.Bár engem ennél a telónál nem nagyon izgat az üzemidő, reggeltől estig kb esélytelen lemeríteni. Gamer beállításon használom (nem játszok, csak lag allergiás vagyok) és így is megvan a 6-7-8 óra SOT 24-36 óra alatt.

Nincs kerítés.

(#24345) zeno79 válasza ktommy91 (#24340) üzenetére


zeno79
őstag

+1 az eu multi 8.2 stabil romra radon 3.9 kernellel!
Szokatlan tőlem, hogy miuira ezt mondom, de ezzel a rommal most elégedett vagyok.

(#24346) balint355 válasza zeno79 (#24345) üzenetére


balint355
aktív tag

Jól rémlik, hogy eddig 8.1-et használtál? Ahhoz képest jobb lett? Majd én is felteszem, amint jön a global...

I've just locked an open door. Strange, yet symbolically compelling...

(#24347) zeno79 válasza balint355 (#24346) üzenetére


zeno79
őstag

Volt itt minden, CM, LineageOS, 13, 14, NitrogenOS, Mokee, minden, és global / eu multi devek, meg stabil is.
Ez a 8.2 stabil többet tud már végre, és végre jó a headset mikrofonja is. A 8.1-től szerintem üzemidőben is sokkal jobb. És ez a sok különböző rom próbálgatása ráébresztett mire is van szükségem, milyen kényelmi szolgáltatásokat várok el, és melyik rom a nekem való.
Pár napja használom, eddig minden rendben vele, semmi hülyeséget nem csinált. A globált nem szeretem, túl sok benne a nemkért app.

[ Szerkesztve ]

(#24348) balint355 válasza zeno79 (#24347) üzenetére


balint355
aktív tag

Köszi a beszámolót, én maradok a globalnál, mostanában nincs kedvem nem hivatalos ROM-okkal szívni, egy hivatalos ROM-on pl. rendesen jönnek OTA frissítések, jó eséllyel nem zúzzák le a rendszert és hasonlók :) Bár a sok előretelepített app nekem se jön be, de nem használom őket, így nem sok vizet zavarnak.

I've just locked an open door. Strange, yet symbolically compelling...

(#24349) zeno79 válasza balint355 (#24348) üzenetére


zeno79
őstag

Oké, persze. Szóval az a lényeg, hogy elég jó ez a 8.2.1 stabil (a kínai alapúról tudunk már nyilatkozni).
Nekem szem.szerint nem hiányzik az OTA, le tudom tölteni a 850 megás romot egyszer, és rányomom twrp-ből, meg a Radon kernelt, a SuperSU-t engedélyezem TWRP-n és kész, cserébe tisztább rendszert kapok.
Egyébként nekem pont egy januári globál dev úgy kikapcsolta a kijelzőt, hogy csak a FR segített, nem tudni mi okozta, sötét lett. TWRP ment és látszódott, de a miui nem. Azóta főleg nem bízom a globálban, jó nekem az eu multi.

[ Szerkesztve ]

(#24350) Freddycom válasza zeno79 (#24349) üzenetére


Freddycom
őstag

Nekem telepítés után rebootkor azzal fogad, hogy nincs OS telepítve, ennek ellenére akarok-e restartot. Érdekes. De reboot után úgy tűnik lesz vmi, alul mocorog a három pötty a 'powered by android' felirat felett. Mondjuk már jó rég.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.