Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-19 02:05:46

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi Note 3 Pro "Qualcomm" 2/16 és 3/32 - KENZO

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24701) zeno79 válasza DroiDMester (#24699) üzenetére


zeno79
őstag

Android Composite ADB-nél nem Xiaomi a driver, hanem a google, és a Note 3 eszköz felkiáltójeles.

[ Szerkesztve ]

(#24702) WhiteWalker válasza zeno79 (#24692) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Én még mindig a rendszer visszaállítást javaslom...
Ugyanis hiába teszed fel megegyszer a drivereket , a frissen én ott figyelnek a registribe...

A játék menteseid megmaradnak elvileg , de én csinálnék róla egy backupot.

(#24703) zeno79 válasza WhiteWalker (#24702) üzenetére


zeno79
őstag

Hát egyelőre még nem sikerült... holnap frissebben újra nekiállok, aztán lehet az lesz amit mondasz

(#24704) zeno79 válasza ktommy91 (#24700) üzenetére


zeno79
őstag

Mindkettőt kipróbáltam, nem segített.

(#24705) pvt.peter válasza balint355 (#24695) üzenetére


pvt.peter
őstag

"minek a beta tesztelés, ha úgyse változtatnak rajta semmit"

Ez igazából egy felületes tesztelés.
Ha nincs nagyon nagy gebasz a release -ben akkor megkaphatja a többi felhasználó is.

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#24706) zeno79 válasza pvt.peter (#24705) üzenetére


zeno79
őstag

Szerintem ez sem igaz. Jó, nem robbant fel a telefon, nem volt bootloop, de kisebb hibákat sem javítanak, hiába írtuk pl. a mikrofon problémát. Ugyan úgy kiadják és kész. Mint ahogyan korábban már beszéltük is: a stabil az nem más, mint egy 1-2 hónappal korábbi dev.

(#24707) pvt.peter válasza zeno79 (#24706) üzenetére


pvt.peter
őstag

Értem én, de pl. a "mikrofon probléma" nem egy eget rengető hiba, persze ez relatív.
Tehát értem ez alatt azt, hogy ettől még használható a telefon, nem indul újra és nem fagy le.
Azt, hogy egy hibát nem javítanak ki a köv. kiadásra az sok mindentől lehet. Prioritás, nem sikerül lokalizálni teljes egészében a hibát, a hiba javításra került de bizonyos esetekben még mindig előfordul, stb. ...

Vannak amúgy érdekes kiadások, pl. a GS 8.1.6.0 -t vmi okból nagyon kevesen kapták meg (talán visszavonták mert bibis volt? kitudja ... ).

[ Szerkesztve ]

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#24708) balint355 válasza pvt.peter (#24707) üzenetére


balint355
aktív tag

zeno79 fórumtárssal kell egyetértenem, amikor kiadnak egy ilyen beta stabilt, és a visszajelzések 99%-a arról szól, hogy tele van hibával, akkor is simán kiadják, csak pár nappal később. Meg aztán egy teljesen átlag usernek minek adnak ki szoftvert tesztelésre, amikor úgy sincs igazán képben, nem tudja mit is kellene tesztelnie (esetleg azt se tudja, hogy ő tesztelő...), nem tudja hol kellene jelezni a hibákat stb.
Ha tesztelni akarnak, akkor vagy vegyenek fel tesztelőket, mint ahogy egy komolyabb céghez illik (más telógyártóknál nem tudok róla, hogy csak úgy random embereknek beta szoftvert adnak a kezébe) vagy legalább használják ki a saját kis "beta team"-üket, amibe néha az angol fórumon lehet jelentkezni, igaz ők is csak felhasználók, de ők konkrétan jelentkeztek arra, hogy teszteljék a rendszert, vagyis (bár erre is van ellenpélda bőven...) feltételezhetjük, hogy is jobban értenek hozzá, és így a tesztelésnek is több értelme lenne.
A másik meg amit pláne nem értek, hogy újabban kiteszik az angol fórumra, hogy van új beta verzió, de changelog nélkül... Így hogyan találja ki a tesztelő, hogy mit is kell tesztelnie? :)

Amúgy a 8.1.6.0-val nem tudom mi lett, nálam teljesen rendben van.

[ Szerkesztve ]

I've just locked an open door. Strange, yet symbolically compelling...

(#24709) Savageboy


Savageboy
aktív tag

Most látom, hogy a SpeMall sikeresen megegyezett egy magyar telefonszervizzel, úgyhogy aki tőlük vett telefont EU garival, az most örülhet, nem kell Spanyolországba/Olaszországba küldeni a telefont, ha garanciáztatni kell. :) Egyébként a szervizes tag fent van itt is Hardveraprón.

(#24710) zeno79 válasza balint355 (#24708) üzenetére


zeno79
őstag

Nem tudom mit szerencsétlenkednek a 8.2 globállal, de már kb. egy hónapja kint a kínai/multi ami hibátlanul működik.

(#24711) D0zeR


D0zeR
tag

Hogy tudom a global developer romot lecserélni global stabilra, illetve ha deven csinálok backupot azt vissza tudom rakni a stabilra?

(#24712) pvt.peter válasza zeno79 (#24710) üzenetére


pvt.peter
őstag

Megint visszavonták ... :D

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#24713) kigyi_23 válasza Savageboy (#24709) üzenetére


kigyi_23
addikt

Hát én bevallom őszintén nem győzött meg egyik felsorolt elérhetősége sem arról, hogy odamerném adni a telefonom a kezébe :D Most komolyan telefonszáma nincs (persze nem telefonokkal foglalkozik) A Facebook oldala sem túl bizalomgerjesztő a többiről nem is beszélve pl. link a telefon listáról oda meg azt írja kérj tőle listát.... eléggé sumáknak tűnik így elsőre, de ne legyen igazam. Ettől függetlenül dolgozhat szépen és jól is csak a marketing nem megy neki :D

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#24714) WhiteWalker válasza kigyi_23 (#24713) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Van bőven pozitív értékelése :U

(#24715) kigyi_23 válasza WhiteWalker (#24714) üzenetére


kigyi_23
addikt

Láttam, persze azt is megnéztem, majd kiderül mit tud, ha valakinek lesz problémája. (én is oda küldöm, ha gondom lesz, bár ne legyen).

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#24716) bencevargaa


bencevargaa
csendes tag

Udv,

Remelem jo helyen jarok, Ezt a telefont neztem ki magamnak. Tapasztalataitok alapjan batoritanatok vagy lebeszelnetek rola? :) miui.hu-n ha jol sejtem akkor ez a hozza megfelelo ROM.

Koszi a segitseget es sorry az ekezetmentes irasert :)

(#24717) golyós válasza bencevargaa (#24716) üzenetére


golyós
őstag

Nem kell rá feltélen Miuihu hiszen van benne magyar nyelv, amennyiben gyári rommal kapod.
A másik fontos kérdés: Note 3-ból van MTK procis, van Snapdragon procis ( ez a pro) és van a Special edition ami tudja a b20-at, ez kb 2mm-el nagyobb a többinél, szintén Snapdragon procival.
A leírásból nem derűl ki, hogy melyik mennyibe kerül + 2/16 és 3/32gb verzió?

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#24718) Sgr_A válasza bencevargaa (#24716) üzenetére


Sgr_A
addikt

A részletes specben az lte frekiknél szerepel a b20(800) mhz
Szerintem akkor az nem kenzo hanem kate
Viszont a mérete csak 150mm ami meg a kenzo-ra utal
Szerintem kérdezz rá

[ Szerkesztve ]

(#24719) bencevargaa válasza golyós (#24717) üzenetére


bencevargaa
csendes tag

16/2 gigasat keresek, Snapdragon procival.

A leiras ezen a linken sem egyertelmu, csak a cim :D

A vagyula fele miuit pedig azert szeretnem mert elozo telefonomon is bejott :)

(#24720) WhiteWalker válasza bencevargaa (#24719) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Miért nem a spemalltol rendeled meg? Van kupon kód hozzá , ami kb a pk költséget fedezi. :U

[ Szerkesztve ]

(#24721) RVR400 válasza Sgr_A (#24718) üzenetére


RVR400
veterán

Fénykép alapján egyértelműen Kenzo. Ilyen oldalon meg még véletlenül sem vásárolnék.

(#24722) bencevargaa válasza RVR400 (#24721) üzenetére


bencevargaa
csendes tag

GSM Hometol szeretnem majd. Igazabol a kerdes az, hogy userkent meg vagytok-e vele elegedve es a 2/16gigas, Snapdragonoshoz jo e EZ a miuihu rom. :)

(#24723) WhiteWalker válasza bencevargaa (#24722) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Write only módba vagy?

(#24724) madrac válasza Savageboy (#24709) üzenetére


madrac
őstag

Azért ez elég komoly és örömteli előrelépés szerintem, hogy egy kínai webáruház ilyen figyelmet fordít kicsiny országunkra, ami elég népszerű nálunk. :R Reméljük minden rendben lesz a hazai garanciális ügyintézésekkel is!

(#24725) kigyi_23 válasza madrac (#24724) üzenetére


kigyi_23
addikt

Igen és talán ez is mutatja, hogy elég sokan vásárolnak nálunk MI-t.

A Cordonnál rosszabb semmi sem lehet, a Sony azzal nagyon rosszul választott egy rémálom velük gariztatni, én megpróbálok pozitívan állni ehhez, majd idővel kiderül mi lesz belőle.

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#24726) RVR400 válasza madrac (#24724) üzenetére


RVR400
veterán

Mi az az is szócska?

Spemall garis írásom...

(#24727) kigyi_23 válasza RVR400 (#24726) üzenetére


kigyi_23
addikt

Szomorú, de talán ez a magyar képviselettel változik. Én sem kedvelem a céget MIX-et rendeltem tőlük majd 40 nap után többszöri levélváltásra adták csak vissza a pénzem, miközben folyamatosan azt a választ kaptam, hogy nincs még készleten, de néhány hét és lesz 1 hónap múlva akár már kézhez is kaphatom.... Na ne szívassanak. Egyik PH-s kolléga megkérdezte őket neki azt mondták készleten van küldik azonnal és így is lett... Szóval elmennek ám ezek a....

Bocsánat a sok offért részemről a gari/spemall téma lezárva.

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#24728) dredbiro


dredbiro
senior tag

Golyós fórumtárs által linkelt multitool segítségével ( amit ismét köszönök ) sikerült a telefonom rootolni. Már csak egy kérdésem maradt :) A heti frissítéssel nem veszik el a root jogosultság?

[ Szerkesztve ]

Good hunting,STALKER !

(#24729) trebrona válasza dredbiro (#24728) üzenetére


trebrona
nagyúr

De igen.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#24730) D0zeR


D0zeR
tag

Sziasztok. Melyik rom meríti kevésbé a telefont a global stabil vagy a global developer? Nekem most developer van de ha jobb a stabil akkor áttérnék rá. Köszönöm a segítséget :)

(#24731) zeno79 válasza WhiteWalker (#24702) üzenetére


zeno79
őstag

W$ visszaállítással sikerült csak újra működésre bírnom a ADB (MTP) eszközt :((( Addig megint jó lesz amíg rá nem jön hogy megint frissítse :F
D0zeR: szerintem a dev aksi szempontjából picit talán jobb, de akkor is eu stabil mellett maradok. Pláne ez a 8.2.1 eu szépen teszi a dolgát.

[ Szerkesztve ]

(#24732) WhiteWalker válasza zeno79 (#24731) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Ennyi :C

(#24733) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Pár napja nyüstölöm a 7.2.24-es GD-t és nagyon jó a SOT. Két simmel , massziv használat mellett ( folyamatos mobilnet , játék , böngészés , telefonálás , messenger + kamera beszélgetés - ez már este wifin) :C

[ Szerkesztve ]

(#24734) madrac válasza RVR400 (#24726) üzenetére


madrac
őstag

Ez nem hangzik jól, eddig megbízhatónak láttam őket. Való igaz, hogy a garanciális ügyintézés ennek az igazi próbája. Talán a helyi szerviz javítani fog ezen.

(#24735) dredbiro válasza trebrona (#24729) üzenetére


dredbiro
senior tag

Gondolom akkor a root procedúrát meg kell ismételni?

Good hunting,STALKER !

(#24736) trebrona válasza madrac (#24734) üzenetére


trebrona
nagyúr

Jól gondolod.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#24737) D0zeR válasza zeno79 (#24731) üzenetére


D0zeR
tag

Az eu-t csak rootolt telefonra lehet igaz?

(#24738) batai15


batai15
félisten

használ valaki mostanság lineaget ? milyen? goodix támogatott már?

(#24739) dredbiro válasza trebrona (#24736) üzenetére


dredbiro
senior tag

Köszi szépen ! :R

Good hunting,STALKER !

(#24740) golyós válasza dredbiro (#24735) üzenetére


golyós
őstag

Persze, a root és a Camera2api-t is mindig újra kell "telepíteni" :K
Örülök, hogy sikerült. :C
Sima twrp vagy a zcx van a multitoolban?

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#24741) dredbiro válasza golyós (#24740) üzenetére


dredbiro
senior tag

egy fekete háttéren egy alien fej mutatkozott, nem tudom :B a camera apit nem piszkáltam, azzal mit lehet előcsalni?

[ Szerkesztve ]

Good hunting,STALKER !

(#24742) Heavyrain


Heavyrain
őstag

Sziasztok.
A 8.2 a legújabb Global Stable ROM 3/32-es Kenzo-ra?
Ha igen, honnan is lehet pontosan letölteni az OTA frissítést, mert a telefon még mindig csak 8.1.6-ot ajánl fel.

(#24743) tlala válasza dredbiro (#24741) üzenetére


tlala
addikt

Az az alien a barátunk! :)

Camera2 api

(#24744) dredbiro válasza tlala (#24743) üzenetére


dredbiro
senior tag

Köszönöm szépen ! :R

Good hunting,STALKER !

(#24745) golyós válasza dredbiro (#24744) üzenetére


golyós
őstag

+ egy kis segítség a Snap camerához : [link]

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#24746) madrac válasza batai15 (#24738) üzenetére


madrac
őstag

Én egy nougat alapú rom-ot se mertem kipróbálni, mert gondolom egyikbe sincs beépített, automatikus telefonhívás rögzítő, xposed pedig szintén nincs nougat-ra...

(#24747) F.B.I. válasza WhiteWalker (#24733) üzenetére


F.B.I.
veterán

Akkor most egy darabig, megint nem frissítünk....bár ez az emelkedő csengőhang kivégez! :O :DDD

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#24748) D0zeR


D0zeR
tag

Vettem egy ugreen töltőt és nem megy deep sleepbe a telefon ha töltöm, és ha lehúzom róla csak újra indítás után alszik, emlékszem hogy volt már itt erről szó anno, rájött esetleg valaki hogy ezt hogy lehet orvosolni és hogy ezt miért csinálja?

(#24749) zeno79 válasza D0zeR (#24737) üzenetére


zeno79
őstag

Eu romot csak nyitott telóra, twrp alól lehet telepíteni (és frissíteni is), igen

(#24750) WhiteWalker válasza F.B.I. (#24747) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Így igaz. :D
Bár engem nem zavar az emelkedő csengő hang.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.