Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Ahhoz képest, hogy mindenki a bada halálát vagy beolvadását várja a Tizenbe, egész szépen foglalkozik vele a Samsung. :C

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2) Kapanyél válasza leslieke (#1) üzenetére


Kapanyél
őstag

Pofon a szarnak. Inkább a Bada-csoport dolgozik lelkesen, mielőtt elkaszálja a Samsung őket.

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#3) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Valahogy nem jönnek a badás mobilok sem. :K

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#4) leslieke válasza Kapanyél (#2) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Meglehet.

pusszycat tavaly év végén jött 3 is.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#5) pusszycat válasza leslieke (#4) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Szerinted idén még várható badás mobil, bada 3.0 várható? :F

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#6) leslieke válasza pusszycat (#5) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Állítólag lesz bada mobil, de a Wave 3-nál gyengébb.

Bada 3.0? Hát ez csak elnevezés kérdése, de szerintem idén ilyen nem lesz, ha lesz egyáltalán valaha is. Inkább Tizen lesz helyette, de azt jó, ha a Wave 3 megkapja, a többi már nem hinném.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#7) rolii21


rolii21
aktív tag

Ugy volt h ev vegere megszunik a bada nem?

Az eladó dolga, hogy az árat meghatározza, a vevő dönt, hogy azt elfogadja vagy sem. "Jobs legnagyobb alkotása nem egy Apple termék, hanem maga az Apple." Pü re válaszoljá'

(#8) leslieke válasza rolii21 (#7) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nem volt ilyen.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#9) David3 válasza rolii21 (#7) üzenetére


David3
őstag

Ezt csak a bada "jóakarói" szerint van így. Egyelőre semmi információ nincs a bada jövőjével kapcsolatban. Frissítések továbbra is jönnek (tegnap pl. megjött az LF1 az oroszokhoz), és a fejlesztőket segítő leírások is továbbra is jönnek.

(#10) leslieke válasza David3 (#9) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

(tegnap pl. megjött az LF1 az oroszokhoz)

Van infó arról, hogy mivel tud többet -ha tud -, mint az eddigiek?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#11) David3 válasza leslieke (#10) üzenetére


David3
őstag

Újabb, frissebb, ropogósabb, aktuálisabb. :))

Nem tudok semmit, hogy mivel lenne jobb, nincs hozzá changelog. Ki kéne próbálni... : )

(#12) Sealka


Sealka
csendes tag

A Bada szerintem csak azért tudott egyáltalán elérni pár %-ot, mert Samsung, egyébként csoda, hogy még létezik ez a platform.

[ Szerkesztve ]

(#13) leslieke válasza Sealka (#12) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Még jó,hogy csak szerinted. Egyébként tévedsz.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#14) Kapanyél válasza leslieke (#13) üzenetére


Kapanyél
őstag

Van más badás készülék is, mint Samsung? :Y

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#15) leslieke válasza Kapanyél (#14) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nincs.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#16) Kapanyél válasza leslieke (#15) üzenetére


Kapanyél
őstag

Akkor miben tévedett? Szerinted volt olyan ember, aki azért vett Wave-et, mert azon Bada volt?
Bizonyos, hogy ezt a Samsung adta el a hardverrel és a formatervvel. Én is azért vettem meg anno Galaxy helyett, mert ugyanaz az erős vas volt benne, de kívül is "vas" volt, nomeg kisebb. Mivel akkoriban még nem volt mobilnetem (csak stick), így annyira nem volt gáz a rendszer. Aztán egyre jobban csak a korlátjaiba ütköztem, végül lecseréltem - jó nagy buktával - egy Galaxy S-re. És megérte, pedig annál műanyagabb szart még életemben nem láttam!
Egyszerűen nem látom a Badában a lehetőséget. Semmi kirívóan jó nincs benne, ami ellensúlyozná bármelyik hátrányát.

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#17) leslieke válasza Kapanyél (#16) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Szerinted volt olyan ember, aki azért vett Wave-et, mert azon Bada volt?

Jelen. Pont amiatt vettem. [link]

A telefonokat pedig nem csak a Samsung márkanév, hanem vele együtt Bada adta el, mert olcsón, nyomott áron adták.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#18) Kapanyél válasza leslieke (#17) üzenetére


Kapanyél
őstag

Én sem feltétlenül a márkanévre gondoltam, lehetett volna LG is vagy bármi más.
A nyomott árat szerintem pár éve kitárgyaltuk már. :) Én nagyon akciósan 96e-ért vettem, ami alig volt kevesebb, mint az SGS. Csak bíztam benne, hogy jó lesz ez a rendszer, mint ahogyan Te is. Aztán szépen rábasztunk. Nagyon jól látszik egyébként az elégedettségen, hogy kb. egyedül maradtál a topikban az elsők közül.
Magát a készüléket a mai napig visszasírom, imádtam. Csak a sebességgel és a full inkompatibilitással volt gond. (már attól lehidaltam, hogy az SGS-re 4,5 perc alatt fölment az új firmware és nem fagyott le közben, nem kellett CSC-re figyelni, stb.)

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#19) leslieke válasza Kapanyél (#18) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A rendszer jó, nekem legalábbis alapvetően megfelel. A mögöttes tartalom hiányzik és ez ad okot fanyalgásra sokaknál.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#20) Kapanyél válasza leslieke (#19) üzenetére


Kapanyél
őstag

Azért vannak vele problémák. Az általános lassúságtól kezdve az ébresztős gondokig volt sokféle bug, aminek egy részét biztosan kijavították, de csoda nem történt, így arra lehet következtetni, hogy alapvetően egy elbaltázott rendszer. Sem sebességben, sem funkciókban nem bővült jelentősen.
De ugye ez egyéni tűréshatártól függ. A mögöttes tartalom pedig elvárható lett volna, teljesen jogos a fanyalgás, nem ilyen lovat akartunk.

Egyébként én már nem látom elviekben sem, hogy mi lenne a kiút vagy a fejlődés iránya. Az esetleges szerződések miatt még éltetik a rendszert, aztán villanyleó.

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#21) leslieke válasza Kapanyél (#20) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Egyébként én már nem látom elviekben sem, hogy mi lenne a kiút vagy a fejlődés iránya.

Beolvad a most készülő Tizenbe.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.