Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) bacsis válasza CocooN-z (#550) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

hááát.. ha minden a tervek szerint alakul.. de látatlanban a terv 85%-át is aláírnám... akkor bizony epyc lesz :)
Szóval hogy hozol le 10 gépet és a többi muttyodat? monitort biztosítsak?

(#552) hege8888 válasza bacsis (#549) üzenetére


hege8888
aktív tag

" 18-án lesz a 0. nap többed magunkal cuccok elhelyezése/beüzemelése"

Az nem 16.-a akart lenni a megfogalmazásban?
Egyébként meglepő módon asszonypajtás rábólintott, hogy mennék hamarább, szóval még bármi lehet..
Más csak az istenverte munkahelyet kell kisakkozni..

https://logout.hu/cikk/retro_kk/teljes.html

(#553) bacsis válasza hege8888 (#552) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

A 18-a tényleg szarul lett írva... de nem is 16.. mert az már hivatalos nyitási nap...
Tehát a 0. nap az 15-e péntek :)

(#554) hege8888 válasza bacsis (#553) üzenetére


hege8888
aktív tag

:K okés.
Faluban van esetleg szállásadó? Gondolom a vendégház a keménymagnak fenntartva.

https://logout.hu/cikk/retro_kk/teljes.html

(#555) bacsis válasza hege8888 (#554) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Megpróbálok megint keríteni valakit :) Sajna az van, hogy a "keménymagnak" sincs elég szállás... Szóval a fiúk esélyes, hogy még nem tudják, de lesznek akik a katolikus parókián lesznek elszállásolva :) na nem mintha az a, hogy stílusosan fogalmazzak, sátántól való lenne ;] mert amúgy kultúrált meg minden, nyáron elég sok nyaraló gyerek szokott ott hesszolni...

(#556) hege8888 válasza bacsis (#555) üzenetére


hege8888
aktív tag

Egy szoba 2fö + 2 gyerekre jó lenne. Akkor nem a szomszéd településröl kellene átkocsikázni reggel-este.
Úgy néz ki csütörtök ebéd után indulnánk. Nem tom mi van az asszonnyal, rábólintott, úgyse igazolt még idén a gyereknek 1 napot se.

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/cikk/retro_kk/teljes.html

(#557) bacsis válasza hege8888 (#556) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

ha ilyen faszányosan áll hozzá az asszonyod a témához... meg te is... akkor az a minimum, hogy én is így állok hozzá(tok) :) semmit sem ígérek... De azt igen, hogy megpróbálok szervezni nektek valamit...
....B tervem már van is a számotokra, vedd úgy hogy el van intézve :R

(#558) hege8888 válasza bacsis (#557) üzenetére


hege8888
aktív tag

Az asszony utána nagy ívben lesz@rja az én "fostalicskázásom" (így hívja az én gépparkom) :D, Péntek-szombat elmegy a fiúkkal a Balcsira, vagy vhova.. max egy délelőtött lesz képes ott lenni..
Irodista, neki csak egy munkaeszköz a PC... :DDD
Kisvendéglő van a faluban, vagy a Balaton miatt az idegenforgalom gyakorlatilag ki van nyírva nálatok?

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/cikk/retro_kk/teljes.html

(#559) bacsis válasza hege8888 (#558) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

:R

(#560) bacsis


bacsis
Közösségépítő

skaccok! az van, hogy a helyi nyugger klub ha minden igaz, bevállalja a főzést... A helyszínen fognak főzöcskézni nekünk, meg hát a jó népnek.. a pontos menü majd még kialakul, lebeszélik hogy mit tudnának bevállalni.... Erre jön rá hogy ha minden igaz akkor a helyi vadász klub valami vaddal szponzorálna meg minket, és akkor ahogy írtam már korábban is lenne vad pöri is.... Ezek a dolgok még képlékenyek, vagy vagy, az is lehet hogy egyikből sem lesz semmi, de az első lépések legaláb ilyen irányban is megtörténtek :)

(#561) Madara-san válasza bacsis (#560) üzenetére


Madara-san
tag

Nagyon jól hangzik. :C

Kábelek, tartozékok konzolokhoz + egyéb: http://hardverapro.hu/tag/madara-san

(#562) siti


siti
senior tag

booking.com szerint már nincs szabad szállás Fülén. Ez nem semmi! (vagy nincs is szállás Fülén?)

15-én megyek, akár reggel. Parókián jó aludni, csak vigyázzatok a miseborral, mert szokott ott lenni sok.

Amúgy emlékszem mikor még Bacsis szent szobájában is lehetett aludni egy jó kis pörkölt grill parti után...

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#563) gban válasza siti (#562) üzenetére


gban
Közösségépítő

Akkor már mise-HP hogy passzoljon a computeres tematikához :DDD
(szóljon aki nem tudja mi az a HP, és nem a Hewlett-Packard-ra gondolok :)) )

Postázást nem vállalok.

(#564) flymi válasza gban (#563) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

Rövidítésekkel én például bajban vagyok általában. Mikor megszülettem kerek volt a fejem, ez tuti.
Csak később, sokkal később kezdett el sarkos lenni sok csiszolás eredményeképpen, de a kockától még így is nagyon-nagyon messze vagyok.

És te? d4/d4 hibakód vágod mi AMI biosban? ;]
És ha komolyan kérdezem? :U

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#565) gban válasza flymi (#564) üzenetére


gban
Közösségépítő

Odaát válaszoltam, 'erős gyanú de simán tévedhetek' jelleggel.

Postázást nem vállalok.

(#566) bacsis válasza siti (#562) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Jahh, volt olyan, de az ágynak mennie kellett :DD
gban! A HP-t minden valamire való Magyar tudja, hogy mi az :))

[ Szerkesztve ]

(#567) flymi válasza bacsis (#566) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

Most le lettem migráncsozva? :Y ;]

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#568) bacsis


bacsis
Közösségépítő

NA srácok! Tegnap frescho-val felmértük a terepet...
Ha minden jól megy, akkor kicsit jobban/okosabban/praktikusabban lesz megoldva az áramellátásunk, be lesz vonva az EON, és kapunk ilyen átalakítókat sok-sok dugaljal.. több delejünk nem lesz, de tavaly is elég volt...
Asztalok: az Iskola összes asztalját felhasználhatjuk, ez kb 30asztallal többet jelent, tehát ez is úgy gondolom, hogy elég lesz...
Szállás: meg lesz oldva, de egy kicsit szerényebb körülményekkel kell kibékülni!
Az iskola tetőtere be van építve, pont ilyen célra, nyáron szoktak nyaraló diákok szunyálni. Ágyak viszont nincsenek csak matracok... zuhanyzó a tornacsarnokban lesz...
A kaja még tervezés alatt, de elvileg a nyugdíjasklubb akkor süt főz, ránk természetesen free, de a kaja/pia így vagy úgy akkor is biztosított...
Jahh igen,m ég annyi, hogy a Polgármester felajánlotta, hogy a közmunkásait is felküldi az asztalok pakolására, tehát lesz segítség rendesen.... Ezen kívül meg én tervezem, hogy itt a PH-n meghirdetem a 0. napot akinek van kedve segíthet pakolászni, jönnek nekem is helyi cimboráim, ahogy tavaly is, tehát sztem hiába bővülünk tovább, lesz segítség és össze pattintjuk hamar a dolgokat...

(#569) flymi válasza bacsis (#568) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

Boldog születésnapot! 🙋🍻

Csak ügyködjél. 5 pad, 3 asztal stipistopp.

[ Szerkesztve ]

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#570) bacsis válasza flymi (#569) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Köszi szépen mégegyszer :)
Hű de jó, hogy felhoztad a téát! akartam már írni!
NEked kitaláltam egy qrva jót!
Figy, vannak azok az alacsony padok.. ugye rögtönözve vetettük be, és bejött...
Asztalok? 2 fajta méret van... mi lenne, ha úgy rakjnánk ki neked asztalokat, padokat, hogy iylen lépcsős elrendezés lenne? sztem qrva jól nézne ki :))

(#571) flymi válasza bacsis (#570) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

Sztem is. :K

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#572) bacsis


bacsis
Közösségépítő

Srácok! Az van, hogy el kéne döntenünk, hogy legyen-e fél hivatalosan megszervezve a 0. nap?
A félhivatalos azt jelenti, hogy csak szűkebb körben terjeszteném. pl Logouton, bacsis-tuningon, ill a bacsis-tuning fan klubbokban, ilyesmi...
Mégegyszer, hogy miről is lenne szó: Aki külsős eljön a 0. napra, az besegítene a gépek konfigolásában, cserébe még a hivatalos nyitás előtt, szűkebb körben nézhetné át a gépeket.

Ez most azért kérdés, mert azért pár kollega már jelezte, hogy tudna segíteni, pl ugye hege8888 ugye jelezte, hogy fixen jönne segíteni, de számítók még Siti-re, Viszlát-ra, Sotho-ra, illetve Facebook-on is jelezték már, hogy jönnének segíteni, illetve pár helyi arc is jönne... Szóval azt mondom, hogy kb egy 10 fő segítség MINIMUM lesz...
Lássuk mi a meló: csütörtökön az asztalok kipakolása, illetve a holmijaink be pakolása. Ezt akár még mi is meg tudjuk oldani, a beüzemelés/kipakolás ugye a kemény dió... Szóval erre lenne a kb 10 fő... mit is kéne csinálni? most az apró pepecs melót ne vegyük, molinók kirakása, terítők kirakása, gyereksarok kialakítása, ugye inkább a gépek, meg az egyéb dolgok kirakása/beüzemelése... Én úgy saccolom, hogy 5 embert alap hangon le tudnék kötni...
Ami még extrém nagy meló, az CocooN-z részlege.. a játékait, VGA kártyáit megoldja, de ugye neki lesz egy 10+6 gépes Lanparty sarok.. szóval oda is elkél a segítség.. Nem tudom, hogy a többi kiállítók közül még kinek kellene segítség? frescho úgyis hoz magával, abban az irányban túl sokat nem kell segíteni, bár egy-egy tapasztalt kéz lehet oda is jól jönne...
Szóval a kérdés az... hívjünk meg 0. napra embereket, vagy fölösleges?

(#573) hege8888


hege8888
aktív tag

Nekem még eszembe jutott a gyerekeknek egy program lehetőség (ha nem esik):
Ott a nagy focipálya, meg a csarnok körüli járdák: krétarajzolás
Akiknél már kinőttek belőle a gyerkőcök, azoknak ha van otthon hozzanak (asszem nálunk is van egy dobozzal)
Pénteken mikor kezdenénk?

https://logout.hu/cikk/retro_kk/teljes.html

(#574) bacsis válasza hege8888 (#573) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Ez mondjuk megbeszélős dolog, hogy hát mit szólnának hozzá?!
Én úgy gondolom, hogy olyan 8-9 órás kezdéssel kéne nekilátni a dolgoknak pénteken... túl korán nem akarom, mert hamar elfogy a lendület, viszont tenni való meg lesz dögivel, ezért így gondoltam ki... De persze ez nincs és nem is lesz kőbe vésve...

(#575) hege8888 válasza bacsis (#574) üzenetére


hege8888
aktív tag

Ja, úgy értettem a "krétát hozzzanak" dolgot, hogy a törzsmag (ha jó az ötlet) lécci nézzen körül otthon, hátha van.. Bocsi, ha túl nyers volt a megfogalmazás, nem a vendégekre gondoltam... :))

https://logout.hu/cikk/retro_kk/teljes.html

(#576) bacsis válasza hege8888 (#575) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Nem ez a gond.. hanem hogy mit szól az önkormányzat ha össze rajzolnak ott mindent

(#577) Viszlát válasza bacsis (#574) üzenetére


Viszlát
addikt

Én most egy kicsit összezavarodtam, ha csütörtökön van pakolás és konfigolás, akkor pénteken milyen teendőkre kell még egy egész nap?

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#578) CocooN-z válasza bacsis (#572) üzenetére


CocooN-z
őstag

Nekem nem kell segítség, megoldom én magam... :((( ( ;] :DD )
Viccet félretéve, nekem sok asztal kell 10+1 géphez, meg eleve a Retro-Retro multiplayer sarokhoz is... az 6 db volt végül tavaly?

[ Szerkesztve ]

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#579) bacsis válasza Viszlát (#577) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Csütörtök csak az asztalok/szèkek ès a cuccaink felpakolása lesz... Ez ugye csak egy (fèl) dèlutánt/estèt jelent.. a pèntek pedig az lesz hogy mindenki elhelyezi/beüzemeli a cuccait, ez lesz a kemènyebb dió

(#580) flymi


flymi
addikt
LOGOUT blog

A kisházak közül mennyit tudsz megszerezni arra a hétvégére?

Megint kellene kőcsönbe az a fasza AT-s táp a világítós ventikhez mint tavaly. Mert vaterán nem sikerült megcsípnem amelyiket kinéztem.

[ Szerkesztve ]

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#581) bacsis válasza flymi (#580) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

1 ház ami biztos, legjobb esetben is 2...
Persze tápot adok

(#582) bacsis


bacsis
Közösségépítő

Nahh ma voltam a nyugger klubbal beszélni.. mind a 2 nap főznek (nekünk)
Akkor vad húsból pöri megfelel mindenkinek ebédre?
A felmerülő probléma a hús feldolgozása, mert ha odavisz nekünk a vadásztársaság egy 300 kilós vaddisznót, azt még nem ártana valahogy feldolgozni :DDD szal erre majd valakit még keresnem kell
150 adag kaját kértem... nem tudom hogy ennyi elég lesz-e vagy hogy egyáltalán el fogy-e...

[ Szerkesztve ]

(#583) flymi válasza bacsis (#582) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

Akkor vad húsból pöri megfelel mindenkinek ebédre? -> Én csak a magam nevében nyilatkozhatok de benne vagyok a pöri egy részének elpusztításában! :K

erre majd valakit még keresnem kell -> bitpork? ;] :D

[ Szerkesztve ]

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#584) bacsis válasza flymi (#583) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Hát ha megfűzöd, hogy lejöjjön és ezt a részét intézze ő :))

(#585) siti


siti
senior tag

a publikus nulladik nappal annyi lesz a gondod, hogy ha csak 20-an jönnek segíteni, akkor lépni se tudunk egymástól. de mivel munkanap, más kérdés hogy mennyien tudnak jönni. ha pedig kipakolás megvan csütörtökön, akkor egy nap csak belőjük a gépeket, mert te meg azt ígérted, hogy addig mindet rendbe vágod. na csá. két hét múlva újra belépek ph-n

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#586) bacsis válasza siti (#585) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Tavaly is kb 20-an voltunk a helyszínen pakolni, és hát ha lett volna még vagy annyi ember, tudtam volna osztani mindenki számára melót... Idén meg ugye tudjuk hogy mibe vágjuk a fejszénket... Mondjuk 50-60 fő már tényleg kicsit túlzás lenne :D
De azt is lehet, hogy kihirdetem, és aki jönne az jelezze nekem, és akkor ha esetleg annyi jelentkező lenne akkor 10-20-30-nak lehetne zöld lámpát adni, a maradéknak meg megköszönni a felajánlott segítséget ;)

(#587) CocooN-z


CocooN-z
őstag



lassan le kene cserelni a multkorit :)
most akkor melyik az official 2020as? :U

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#588) bacsis válasza CocooN-z (#587) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

A hivatalos csak 99%-os, akkor befejeztetem, mert még pl nincs rajta a dátum... És akkor mehet ki :)

(#589) Viszlát


Viszlát
addikt

BRSZK 2020-as plakátok:

• JPG webes használatra (800px) : [link] (188 KB)
• JPG webes használatra (1200px) : [link] (352 KB)
• JPG webes használatra (2000px) : [link] (754 KB)
• JPG normál (3334px) : [link] (3.2 MB)
• PNG nyomtatáshoz (5000px) : [link] (8.9 MB)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#590) Viszlát válasza Viszlát (#589) üzenetére


Viszlát
addikt

Azt elfelejtettem, hogy vektoros a téma, tehát ha valakinek más méretben kellene, szóljon nyugodtan. :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#591) Pdaw válasza Viszlát (#589) üzenetére


Pdaw
csendes tag

Wow, épp a konzolokról akartam kérdezni, mi az álláspont velük, tűrt/tiltott/támogatott?

Gyorsan utánaolvasok a kiállító kollégának.

(#592) Pdaw


Pdaw
csendes tag

Ja, és minden kiállítónak és érdeklődőnek:
Angliában vagyok, az itteni postacímemet egy privát üzenet után nyugodtan használhatjátok pufferként kb április 15-ig.
Ha épp innen találtok az ebay-en, marketplace-en, stb. valami ellenállhatatlan darabot de az eladó nem hajlandó külföldre postázni (ami sajnos gyakran megesik) akkor jól jöhet.

[ Szerkesztve ]

(#593) siti válasza Pdaw (#592) üzenetére


siti
senior tag

Ó banyek, akkor egy 10£ még rádobtam volna az ibm gépre de mondegy. Így is 60e ft fölé ment

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#594) hege8888 válasza Pdaw (#592) üzenetére


hege8888
aktív tag

:R Waaóóó, felelőtlen kijelentés... Furgonnal vagy kint? :D de azért köszi :R

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/cikk/retro_kk/teljes.html

(#595) Pdaw válasza hege8888 (#594) üzenetére


Pdaw
csendes tag

Nem a szállítást állom, csak a címet adom :)
(Mondjuk ha pofátlanul apró a cucc, akkor nyilván, be a dobozba a saját motyóim közé aztán uzsgyi)

[ Szerkesztve ]

(#596) CocooN-z


CocooN-z
őstag

Csak egy kis teaser a gameket illetően, ezek lesznek fent a gépeken, természetesen dedicated serverekkel megspékelve ott ahol kell :)

- Half-Life:
+ Counter Strike 1.5
+ Team Fortress 1.5
+ Day of Defeat 1.3/3.1
+ Sven-Coop
- Quake 3 Arena+Team Arena
- Unreal Tournament 99
- Medal of Honor
- Return to Castle Wolfenstein
- StarCraft
- Aliens versus Predator Classic
- Serious Sam: The First Encounter
- Serious Sam: The Second Encounter
- STAR WARS™ Episode I: Racer

és a HALO: CE is tervben van :U

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#597) bacsis válasza CocooN-z (#596) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Ezek tök jók, mármint persze nem szerintem, mert szerintem ezek már nagyon modernek :P :DDD de az tuti hogy sok más embert bevonzana... Ezt a rèszèt majd igyekszek külön kiemelni/reklámozni, mert ez a rèsze sztem eszmèletlwn mennyisègű 20as èvwkbeli embert bevonzana

(#598) gban válasza bacsis (#597) üzenetére


gban
Közösségépítő

Fogadjunk ezt mobilról írtad :DDD

Postázást nem vállalok.

(#599) bacsis válasza gban (#598) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

ááá... a w-ből ítélve mi? :DDD :B

(#600) gban válasza bacsis (#599) üzenetére


gban
Közösségépítő

Nem talált :N
Mindig a rossz irányba dőlő ékezetes é-t választod :))

Postázást nem vállalok.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.