Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) snake1977


snake1977
őstag

Amennyire látom, nincs megszabva mekkora területre korlátozódik a beltéri rendezvény, ennyi erővel az összes pláza, tesco auchan is bezárhatna azonnal... :U
szerk.: No offense, így helyes de pontosabban is lehetne fogalmazni.

[ Szerkesztve ]

...BRSZK...9...2024.06.28-29... / www.brszk.hu / www.www.tiktok.com/@brszk_official / https://www.youtube.com/@BRSZK-Official

(#652) Alpi. válasza gban (#650) üzenetére


Alpi.
addikt

Nem zárható ki, hogy bármely kényszeres kiba@ó egyszer csak önmaga ellen fordul és meg is érkezünk oda, hogy mennyire fölösleges lenne a 120 eladott darabszámú jegyből messzemenő találgatásokba kezdeni, hányan fognak ténylegesen a teremben tartózkodni a vetítés alatt.

https://www.youtube.com/channel/UCbJjHfBdTsUw3UJAFr-5Gsg

(#653) Pdaw válasza Alpi. (#645) üzenetére


Pdaw
csendes tag

(jelenleg egyébként nincs egyetlen retro pc kiállításon megbetegedett emberről sem feljegyzés ! Csak mondom... :O )

Az valószínűleg retrovírusos eset lenne

[ Szerkesztve ]

(#654) gban válasza Pdaw (#653) üzenetére


gban
Közösségépítő

Mert retrora már nem készülnek vírusok.

Postázást nem vállalok.

(#655) bacsis


bacsis
Közösségépítő

Srácok!
Akkor legyen az hogy most lesz hivatalosan is bejelentve, hogy a kiállítás csúszik...
Akkor megegyezhetünk abban, hogy szeptember 3. hetén ha a Jó Isten is úgy akarja, lesz megszervezve, hasonló felállással? Mindenkinek oké?

(#656) CocooN-z válasza bacsis (#655) üzenetére


CocooN-z
őstag

Thumbup

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#657) bacsis válasza CocooN-z (#656) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Látom az aláírásod :))

(#658) flymi válasza bacsis (#655) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

:K Bólintottam.

[ Szerkesztve ]

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#659) siti válasza bacsis (#655) üzenetére


siti
senior tag

Nekem addig nem tart ki itthon a wc papír :DD

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#660) Madara-san válasza bacsis (#655) üzenetére


Madara-san
tag

Természetesen benne vagyok!

Kábelek, tartozékok konzolokhoz + egyéb: http://hardverapro.hu/tag/madara-san

(#661) bacsis válasza siti (#659) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Akkor vigyázzá' be ne szarjon a géped ;)

(#662) Alpi. válasza bacsis (#655) üzenetére


Alpi.
addikt

:K

https://www.youtube.com/channel/UCbJjHfBdTsUw3UJAFr-5Gsg

(#663) Pdaw válasza bacsis (#655) üzenetére


Pdaw
csendes tag

Oké

(#664) bacsis


bacsis
Közösségépítő

Sokat gondolkodtam srácok, hogy is legyen...
De attól tartok, hogy az idei évet egy az egyben skippelnünk kell(ene)
elmondom az aggályaimat, aztán meglátjuk ti mit szóltok hozzá...
Jelenleg (is) az van, hogy augusztus 15-ig tiltják az 500 főnél nagyobb rendezvényeket... Mi eléggé a határon vagyunk... De tegyük fel, hogy aug.15 után már nem lesz tiltva... Akkor elkezdjük reklámozni hirdetgetni... És akkor az van hogy 1 hónapunk lenne a beharangozásra... Elég csücskös, de akár még elég is lehet ennyi idő.... Esetleg azon agyaltam, ki kéne tolni október közepére, akkortályt mindig tök jó idők vannak amúgyis...
Igen ám, de az a gond, hogy nálunk nem csak az van, hogy ez emberek (nem) lépnek kontaktusba, hanem hogy mindenki mindent faszányosan összetaperol ugyebár...
Aztán benne van az is, hogy az emberek ekkortályt még túl óvatosak, és nem mernek kimozdulni, hiába éledezik a világ...
...És mivel csak éledezik a világ, és alig van rendezvény, azt sem szeretném ha nagyon a látómezőnybe kerülnénk. AN nem mintha lenne takargati valóm/ valónk, félni valónk, mert azért nem vagyunk egy droglabor, de azért na... jobb a békesség...
Ki mit gondol, hogy látja?

[ Szerkesztve ]

(#665) CocooN-z válasza bacsis (#664) üzenetére


CocooN-z
őstag

Agyalni lehet jó előre, de már a szeptember közepe is egy nagyon messzi dátum a jelenlegihez képest, de persze hamar eljön. Én még nem dobnám be a törcsit, ennyire előre :)

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#666) bacsis válasza CocooN-z (#665) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Nem dobtam be, csak kifejtettem az aggályaimat...
Pl azt is lehet mondani, hogy "idefigyelj bacsis, ne legyél hülye. Meg kell csinálni a bulit, mert pont azért jönnek el jó sokan, mert máshova úgyse lehet elmenni, mert nincs más program" :)

(#667) Alpi. válasza bacsis (#666) üzenetére


Alpi.
addikt

"B" !! :DDD

https://www.youtube.com/channel/UCbJjHfBdTsUw3UJAFr-5Gsg

(#668) gban válasza bacsis (#664) üzenetére


gban
Közösségépítő

Azt se tudjuk hogy május végére hogy alakulnak a dolgok, lehet addigra egy új fertőzött se lesz de az s lehet hogy jövő nyárig minden nap lesz új fertőzött.
A rendelkezések meg ennek függvényében módosulnak ugye. bármelyik irányban, vagyis képtelenség megmondani hogy melyik terv a megvalósítható.

Postázást nem vállalok.

(#669) CocooN-z válasza bacsis (#666) üzenetére


CocooN-z
őstag

Látod, megyez :D Jobsdone

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#670) hege8888 válasza bacsis (#666) üzenetére


hege8888
aktív tag

Én a hétvégén már a strandos bejelentés után azzal álmodtam, hogy e hó felénél megszólal Cili mama, hogy még lazulás, és hirtelen előugranak a művházasok, hogy akkor gyereknapra (ide a városba volt velük egy szóbeli megállapodásom február végén, ami Május végére szólt) ugye számíthatnak rám... de ugye mióta beütött a karantén, hát nem vittem túlzásba a készülődést.. szóval azt számolgattam, hogy akkor hirtelen hány gépet is tudnék kirakni..

https://logout.hu/cikk/retro_kk/teljes.html

(#671) bacsis válasza hege8888 (#670) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Én vagyok az országban az egyetlen aki azért fohászkodott, bárcsak én lehetnék karanténba, nekem bezzeg húzni kell az igát :U szal túl sok időm nem volt... De folyamatban vannak olyan projektek hogy minél rugalmasabb legyek, ha kell 2 perc alatt legyen egy komplett kiállításra való gépem ami bármikor bevethető :)

(#672) Pdaw válasza bacsis (#664) üzenetére


Pdaw
csendes tag

Márpedig gyúrjunk a szeptember közepére szerintem.
Mi az ami húsbavágós neked ha mégsem jön be? Oszd meg privátban a kiállító-jelöltekkel, és lehet kitalálunk valamit rá.
Ha nincs ilyen, akkor meg nem veszíthetünk semmit.

Jöjjünk már össze valahogy.

(#673) bacsis válasza Pdaw (#672) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Mi az ami húsbavágós neked ha mégsem jön be?
Nekem? Nincs olyan, hogy nekem, csak NEKÜNK van...
De a kérdésedre a válasz... nem húsbavágós, de azért kellemetlen egy üres csarnokra gürizni...

(#674) Alpi.


Alpi.
addikt

Egyébként azon filóztam, hogy egy szeptemberi kiállítás mennyire érintené a következő évben a kora tavaszi, tavaszi, szokásos időpontban megrendezendő következőt, mert azért gondolom ennyire vagyunk optimisták, hogy nem utolsóként tekintünk az ideire. :)
Lehet, hogy nem kéne görcsösen ragaszkodni az ideihez, inkább a következő évibe rakni az energiáinkat. Ezt csak, mint egy elmélkedésem eredménye, rakom be, igazából talán nekem van a legkönnyebb dolgom a csapatba és tényleg bármilyen megoldás jó számomra, nem ezért.

https://www.youtube.com/channel/UCbJjHfBdTsUw3UJAFr-5Gsg

(#675) bacsis válasza Alpi. (#674) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Igen.. viszont ahogy te is és én is, a stöbbiek is szarrá gürizték magukat, hogy olyan legyen, mint amilyen... oké, innen már egy köpésre van a 2021-es, de szerintem nem azért dolgoztak, hogy az idei kimaradjon :) tehát én is az mellett vagyok hogy csináljuk, csak azt mondom, ne mindenáron :B

(#676) Alpi. válasza bacsis (#675) üzenetére


Alpi.
addikt

A "nem kéne görcsösen ragaszkodni" és a "ne mindenáron" az egész közel van. :D
Nem amiatt írtam, mert úgy gondolom, nem kéne idénre szervezni csak arra szerettem volna rámutatni, hogy az esetleges "kimaradás" sem katasztrófa teljesen. Persze, nem jó, hogy így alakult, nagyon nem, de nem rajtunk múlt és még csak minimális befolyásunk sem volt. :(
A történtek leírására kitűnően passzol a "$zop@s" szavunk ! :DDD

https://www.youtube.com/channel/UCbJjHfBdTsUw3UJAFr-5Gsg

(#677) bacsis válasza Alpi. (#676) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Persze hogy nem katasztrófa, de azért na... :U
Hozzázteszem, én mondjuk qrva jól jöttem ki eből, hogy nem májusra lett megszervezve :DDD

(#678) siti válasza bacsis (#675) üzenetére


siti
senior tag

nekem még nem jött meg az alkatrész ellátásom Angláiból, a másik gép sincs még meg, amivel sokkolnálak :D szóval nem rohanok.

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#679) bacsis


bacsis
Közösségépítő

Srácok hol a francba vagytok?
Itt vannak a látogatók, már règ itt kène lennetek,mègis mi a francot csinálok most velük? :U

...Najó, tudom ez ìgy nem üt akkorát, mint ahogy frescho ezt ìgy tálalta velem, úgy hogy pont akkor keltem, ès azt sem tudtam, hogy hol vagyok, ő meg számon kèr, hogy itt várnak a tv-sek... Tudtam hogy valami nem kerek, de adta elő olyan hitelesen, hogy beszartam, na :DDD
Most hètvègèn lett volna a bulink :U

(#680) tm5 válasza bacsis (#679) üzenetére


tm5
tag

ööö, szombaton nem is volt nyitva? Én mindig szombaton jövök... :)

(#681) snake1977 válasza bacsis (#679) üzenetére


snake1977
őstag

Megnéztem volna azt az arcot amit vágsz hirtelenjében ;]
Frescho...ezt meg kellett volna örökíteni... :DD

...BRSZK...9...2024.06.28-29... / www.brszk.hu / www.www.tiktok.com/@brszk_official / https://www.youtube.com/@BRSZK-Official

(#682) elder troll


elder troll
senior tag

Ezen a napon rovatban ismét látható indexen az előző kiállítás.

(#683) Viszlát válasza bacsis (#679) üzenetére


Viszlát
addikt

:)) Nagy virtuális pacsi freschonak. :R

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#684) bacsis


bacsis
Közösségépítő

Nahh skaccok! Aszondom hogy aktivizáljuk magunkat!
Szóval!
csapjunk a lecsóba, és akkor készüljön mindenki a szeptemberi bulira!
DE! Maradjunk annyiba, hogy úgy kéne csinálni, hogy a színfalak mögött akkor 110%-ba készülne mindenki, intézzétek a kis portékáitokat, én intézem a csarnokot, a szállást, a szponzort, a reklámokat, szal úgy kb mindent. DE!!!!! Csináljuk ezt "teljes titokba"... jó persze ha valaki kérdezi hogy akkor most mi van, el lehet kottyintani, hogy vannak tervek szeptember 3. hétvégéjére, de direktbe senki se verje nagy dobra..
Aztán ahogy közeledik az időpont, KIVÁRUNK AZ UTOLSÓ PILLANATIG!
Én azt mondom, hogy kb 1 hónap kell a beharangozásra.. azaz ha szeptember 3. hétvégéje, akkor doszt elég augusztus 20-a után reklámozni... Figyeljük az eseményeket... És hivatalosssá csak akkor tesszük, amikor tényleg zéró kockázat mellett is azt mondhatjuk hogy akkor meg lesz tartva..
Oké mindenkinek?
A kiállítók táborában lesz egypár kisebb átalakulás, hogy így fogalmazzak... Szóval ide még lesz egy kisebb bejelenteni valóm :)
De hogy ne csak én pofázzak, nyugodtan egy oké vettem-en kívül megoszthatnátok ti is, ki hogy tudott haladni a kiállítandó cuccaival az utóbbi időben?
kezdem én egy kis kedvcsinálóval:

(#685) tm5 válasza bacsis (#684) üzenetére


tm5
tag

Yay! :)

(#686) tm5 válasza bacsis (#684) üzenetére


tm5
tag

Basszus bacsis, szeptember 19-20?
Ez nem igaz, Debrecenben akkorra (szept 19) van tervezve az elmaradt májusi Bödőcs előadás. Tiszta szívás ez a koronavírus, mert minden elmaradt programot egyszerre tartják meg :((.
ok, ok, nyílván olyan úgyse lesz, hogy mindenkinek jó legyen, szóval ez egyéni szoc probléma. De attól még lehetek szomorú...

(#687) bacsis válasza tm5 (#686) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Igen, a 19-20-al terveztünk korábban :B

(#688) bacsis


bacsis
Közösségépítő

ennyire ne aktivizáljuk magunkat :))

(#689) siti válasza bacsis (#688) üzenetére


siti
senior tag

Majd kellene nekem tyúk, mert tyúk épül felénk.
tojásnak

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#690) Pdaw válasza tm5 (#686) üzenetére


Pdaw
csendes tag

Ha beleférne a költségvetésbe, jöhetne ő is, biztosan klassz kis műsort rittyente össze a témáról

(#691) Pdaw válasza bacsis (#684) üzenetére


Pdaw
csendes tag

Áldásom rája, én így tervezek.

(#692) Robi BALBOA válasza Pdaw (#691) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Sziasztok,

Régi tag vagyok itt, az amolyan csendes típus, a BRSZK még új nekem, persze figyelemmel követtem az eseményeket, bacsis és még pár ember munkásságát, beleértve a PH-s tevékenységeket is.
Mostanában sokat beszélgettünk bacsissal, meghívott a BRSZK-ra(ezt itt is nagyon köszönöm neki, enyém a megtiszteltetés, hogy részt vehetek benne), hogy ne menjek üres kézzel viszek egy két dolgot és besegítek majd ahol tudok.
Idén még csak ismerkedni szeretnék a dolgokkal és veletek, de jövőre komolyabb dolgokat tervezünk bacsissal. ;)

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#693) Alpi. válasza Robi BALBOA (#692) üzenetére


Alpi.
addikt

Üdv ! ;)
Fogadjunk, azt nem mondta, mennyi gépet kell behordani Bacsistól ! :DDD

https://www.youtube.com/channel/UCbJjHfBdTsUw3UJAFr-5Gsg

(#694) flymi válasza Alpi. (#693) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

:DDD :DDD

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#695) Eastman válasza Robi BALBOA (#692) üzenetére


Eastman
őstag

Melyik városból mész Fülére?

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#696) Alpi. válasza Eastman (#695) üzenetére


Alpi.
addikt

https://hu.wikipedia.org/wiki/Rocky_Balboa_(film)

Philadelphia :DDD (látom, hogy Robi, de arra nem adott wiki oldalt )

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/channel/UCbJjHfBdTsUw3UJAFr-5Gsg

(#697) bacsis válasza Alpi. (#693) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Ne ijeszd már el baszki. :DD . .csitu van ;) ;] ;]

(#698) Robi BALBOA válasza Alpi. (#693) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Óvatosan utalt a dologra, de el tudom képzelni, hogy egy ilyen kaliberű gyűjtő esetében milyen mennyiségek vannak, kb még a gipszkarton mögött is valamilyen hardver van. ;]

Amúgy (A munka az nem az én dolgom - Hofi vicc :DDD ) nem ilyedek meg a melótól, főleg ha gépekről van szó. (Pl: ma is hazajöttem vidékre, Nógrád megye azon belül Cserhátsurány, aztán fa hordás/ez sajnos nem gépekkel kapcsolatos, így nem is esett olyan jól/)

Majd már kell csinálnom egy saját Wikipédia-t. :D

(#694) flymi: Viszem majd a tudod mit. :K

(#695) Eastman: Budapest-ről megyek, pontosabban a 8.kerület Csobánc utca.

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#699) bacsis


bacsis
Közösségépítő

skaccok! Lassan csináltatom a nyakba akasztókat...
Akinek nincs, vagy volt csak elhagyta, jelezze már, azt akkor intézem az újat :R

(#700) flymi válasza bacsis (#699) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

Mindig jól jön egy nyakba akasztó, folyton szétmennek. A táblára kisbetűvel: flymi. ;)

[ Szerkesztve ]

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.