Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1301) forras2 válasza Tomassyno (#1300) üzenetére


forras2
őstag

Következő az bogrács party lesz, nem lanparty :))
Tévedésbe vagy főalkeszunk( :P ;] ), legalább annyian, vagy többen szoktunk lenni a bogrács partykon mint a lanpartykon :K
Első PH!-s bogrács party
A másikat, ahol több mint 30-an voltunk pont nem találom :U

(#1302) Titagyerek válasza forras2 (#1301) üzenetére


Titagyerek
csendes tag

sok olyan van aki nem annyira kocka és CSAK a bográcspartyra jön le ...

“ Én nem félek a számítógépektől! Attól félek, hogy nem lesz elég belőlük. ” ♥♥DFI LANParty♥♥Az élet egy szar játék de a grafika nagyon ottvan

(#1303) Tomassyno válasza forras2 (#1301) üzenetére


Tomassyno
csendes tag

Isten mentsen, nem akartam tiszteletlen netalán tán fennhéjázó avagy tudálékos lenni megnyilvánulásomban, valószínűleg csak - tudat alatt persze - saját vágyaimat próbáltam szavakba önteni és ezúton közkinccsé tenni. Elbuktam... :O
Böhömnagy fejemet önként hajtom a bakó keze alá. :R
Engedtessék meg az utolsó szó jogán: NEM, NEM SOHA! JFH!

(#1304) forras2 válasza Tomassyno (#1303) üzenetére


forras2
őstag

De gyere el a bogrács partyra :K Nagyon jó kis buli, hangulat mindig nagyon jó.
Jahm, és nálad lehet ezzel érvelni, lesz marha sok pia :K

(#1305) Tomassyno válasza forras2 (#1304) üzenetére


Tomassyno
csendes tag

Jaaaaaaj fiacskám, hát tudod nagyon jól, hogy önellátó vagyok :D :DD :DDD

Amúgy a "3D" szemüveg amit vettem tőled drága pénzen nem működik! Szerintem törött vagy gyári hibás de nem hogy 3d-ben nem látom a filmet de 2d-ben is alig. Sőt fáj tőle a fejem!
Élnék a garanciális pénzvisszafizetéssel. Sőt még be is perellek a fogyasztóvédelemnél! ;]

(#1306) forras2 válasza Tomassyno (#1305) üzenetére


forras2
őstag

akkor szar a film amit néznél :K Próbáld ki youtubon. Nekem mindegyikkel jó volt :U

(#1307) Tomassyno válasza forras2 (#1306) üzenetére


Tomassyno
csendes tag

Hát nagyon, NAGYON gyengén érzékelhető a 3d hatás. De majd jól elmegyek moziba ahol adnak ilyen műanyag szemcsit aztán kipróbálom azzal.
Mondjuk utánaolvasgattam, hogy több féle 3d technika van, és amit ilyen szemüveggel lehet élvezni az már elég régi, az újakhoz 3d tv vagy monitor is kéne, meg akkor már olyan szemüveg meg mittudoméjn...

(#1308) bacsis


bacsis
Közösségépítő

jahh a kövi bográcsolás lesz csak még lusta volam a bejegyzést elkészíteni hozzá :B majd a napokba urak :K

(#1309) forras2 válasza Tomassyno (#1307) üzenetére


forras2
őstag

Akkor nem tudom mi lehet a baja, mert nálam tökéletes, még ezzel a régi monitorral is :U

(#1310) Tomassyno


Tomassyno
csendes tag

Áldassék a kékhalálos vinfos mindörökké ámen!
Dícsőítlek téged uram tervezőm (vagy inkább viszonteladóm) Bill Gates...
Eme rettentő hasznos és egy kicsit sem időrabló (rendszer újratelepítés) tevékenység reám testálásáért minekutána összeomlott a rendszerem.
Áldassék az Ő neve!
Mondjuk ha jobban belegondolok felgyömöszkélhetné valaki az ánuszába a "szent anatóliai kézigránátot". Csak úgy merő emberbaráti szeretetből.
Köszöntsétek egymást a béke jelével.....

[ Szerkesztve ]

(#1311) Titagyerek válasza Tomassyno (#1310) üzenetére


Titagyerek
csendes tag

LIKE :DDD

“ Én nem félek a számítógépektől! Attól félek, hogy nem lesz elég belőlük. ” ♥♥DFI LANParty♥♥Az élet egy szar játék de a grafika nagyon ottvan

(#1312) Tomassyno


Tomassyno
csendes tag

Jelentem 10 perce behalt X-fire!
RAAAAAAAGE, FUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU U

[ Szerkesztve ]

(#1313) bacsis


bacsis
Közösségépítő

(#1314) JetiRulez válasza bacsis (#1313) üzenetére


JetiRulez
őstag

Én meg jelentem, read-only módba lépek. Majd felfirkanthatsz az "úgyse jövök el listára". :DDD

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#1315) YCbCr


YCbCr
csendes tag

Figyelem !!!

Tita, vagy akit vittem Polgárdiba :D, (vagy akárki másnak!) nem hiányzik véletlenül egy fekete, egyik oldalon hangyafejes, másik oldalán négyuetes mintás fekete okostelefon-tok?
Anyósülés mellett jobbra talált rá apám. Ki tudja mióta lehet ott?!...

(#1316) oPalRx7 válasza YCbCr (#1315) üzenetére


oPalRx7
tag

enyémenyém :)

kerestem is hajnalban amikor elindultatok, csak sötét volt megtalálni :)

(#1317) Titagyerek válasza YCbCr (#1315) üzenetére


Titagyerek
csendes tag

engem nem vittél polgárdiba... :D

“ Én nem félek a számítógépektől! Attól félek, hogy nem lesz elég belőlük. ” ♥♥DFI LANParty♥♥Az élet egy szar játék de a grafika nagyon ottvan

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.