Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1251) Tomassyno válasza JetiRulez (#1248) üzenetére


Tomassyno
csendes tag

Mintha Titát (csapó) meg lackót (terülő) látnám ;] :DDD :D

(#1252) lacko99 válasza Tomassyno (#1251) üzenetére


lacko99
csendes tag

:DDD :DDD :DDD Igen eszembe jutott nekem is :K
De a Tita nem tudott a bill.-el eltalálni ,csak egyszer véletlenül kézzel csapott meg :DDD :DDD :DDD Szerencséje hogy nem tudtam kürtöt szerezni :U

(#1253) forras2 válasza lacko99 (#1252) üzenetére


forras2
őstag

legközelebb ne hagyd magad, legalább láthatunk 1 kis cicaboxot :K

(#1254) bacsis válasza lacko99 (#1252) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

De amúy miért is volt jó, hogy baszogattad sokakon kívül pl őt is? :U

(#1255) Ranagol_5 válasza bacsis (#1254) üzenetére


Ranagol_5
senior tag

Egyébként éjjel meg a velünk szemben ülő kissrác úgy káromkodott, mint valami ótvaros kocsis, már nagyon idegesítő volt. Te is szoktál káromkodni, de nem így. A percenkénti "k.anyád" kicsit sok volt. :(((

Sometimes I feel my self like a fuckin' monkey. | Irigylem a szüleimet. Nekem sose lesz olyan zseniális gyerekem, mint amilyen nekik van.

(#1256) Tomassyno válasza Ranagol_5 (#1255) üzenetére


Tomassyno
csendes tag

Te viccelsz? Lefeküdtem olyan 5 körül mondom alszom 9-10-ig csak mert már kiégtem...
Erre kb reggel 7-8 körül (8:30 kor már bekapcsoltam a gépet) arra ébredek, hogy a Csipisz vonyít mint a koalamaci akit épp erőszakolnak megfele (*). Valami jótét lélek meg próbálja rendre utasítani többek között azért mert ugyanmégis alszik szegény tomasszinnyó, erre az volt a válsz, hogy ő (én) kb le van szarva. Próbáltam kb egy órán keresztül visszaaludni de áááááááááááááááááá, hát hülye vagy?

* biológia óra #1: a koalák nemi élete

A koala mint olyan köztudomásúan nagyon aranyos és kedves állat aki egész nap mást sem csinál csak ül egy eukaliptusz fa tetején és tolja az arcába a leveleket egymás után. Ha netán megunja az adott fán található levelek ízét, akkor leoson, óvatosan körülnéz és sietősen átcammog egy másik eukaliptusz fára. Alapvetően magányos életet folytatnak.
Namármost, amikor a hím koalamackóra rájön a kangörcs ... vagyis akarom mondani párzási időszak forog fenn, a hím koalamaci vérgőzös tekintettel jár fától fáig, keresve a koalapuncit ... akarom mondani a megtermékenyítésre váró nőstény koalamackót.
Abban a szerencsés esetben ha talál magának egy koalacuncit, igen vehemensen elkezd mászni utána a fára föl. Nohát a koalacunci sem rest tekintve, hogy nagyon jól tudja mi következik most, próbál a fán úgy helyezkedni, hogy a hím ne érhesse el, ami persze egy igen hiábavaló próbálkozás, mert a kangörcsös koalamaci egy nagyon eltökélt jószág ám!
Ugorjuk át gondolatban azt az igen felkavaró és megbotránkoztató részt amikor is a hím sikeresen elkapja a nőstényt és a fogócska befejeződésével a szó szoros értelmében erőszakot tesz rajta a nőstény legnagyobb ellenállása közepette, de mivel persze a hím 2x akkora mint a nőstény esélye sincs a szerencsétlennek ;]
A hím ezután mint aki jól végezte Olgát, lemászik a fáról és megy át egy másik fára zabálni a leveleket, a nőstény meg jól megtermékenyül, kihordja majd felneveli a porontyát, és ennyi.

Nos tehát amiért ezt az egészet elmeséltem (Discovery-n vagy Nat Geon láttam anno) az az volt amilyen hang orkánt a nőstény koalamaci hallatott az aktus közben nemtetszését kifejezendő.
NA PONT ILYEN HANGOD VAN CSILISZ! Hogy sorvadna le a kukid! :((

[ Szerkesztve ]

(#1257) bacsis válasza Tomassyno (#1256) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Nem akarom megbántani szegény Csilisz-t de esküszöm ezt a hsz-t beraknám a bejegyzésbe :D :C :C :R

(#1258) JetiRulez válasza Ranagol_5 (#1255) üzenetére


JetiRulez
őstag

Kurva anyázásért minimum ki kellett volna kísérni az udvarra levegőzni egy keveset. :U

Banned from server (szerver adott esetben a kultúrház nagyterme) for 5 minutes. Reason: "kurva anyád"

[ Szerkesztve ]

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#1259) nem_tom válasza bacsis (#1243) üzenetére


nem_tom
őstag

Nagyon jól éreztem magam! Köszönöm, hogy kivitelezted nekünk ezt a kis mulatságot! :R

A következőről amondó vagyok, hogy vagy bogrács party, vagy mindkettő. Viszont ha csak sima LAN party lesz, az nem zárja ki eljövetelem. :)

A képek mikor lesznek közzé téve?

[ Szerkesztve ]

(#1260) Ranagol_5 válasza nem_tom (#1259) üzenetére


Ranagol_5
senior tag

Starcraftozni meg lehetne majd addig hamachin is. :)

Sometimes I feel my self like a fuckin' monkey. | Irigylem a szüleimet. Nekem sose lesz olyan zseniális gyerekem, mint amilyen nekik van.

(#1261) forras2 válasza Ranagol_5 (#1260) üzenetére


forras2
őstag

Neked mi történt a gépeddel? :U

(#1262) bacsis válasza nem_tom (#1259) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

én sajna nem lőttem képeket, a többiek meg még nem töltötték ide fel, szal rajtauk múlik :)

(#1263) nem_tom válasza Ranagol_5 (#1260) üzenetére


nem_tom
őstag

Én benne vagyok. Mondj időpontot, oszt majd meglátjuk. :K Akkor viszont le kő töltenem a Hamachit.

[ Szerkesztve ]

(#1264) Tomassyno válasza Ranagol_5 (#1260) üzenetére


Tomassyno
csendes tag

Ez a szarkraft hasonlít egy pöppet pl. a Tiberim Sun-ra? Mert akkor lehet érdekelne:D

(#1265) JetiRulez válasza Tomassyno (#1264) üzenetére


JetiRulez
őstag

YouTube a barátod. :D

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#1266) nem_tom


nem_tom
őstag

LoL, természetesen most se látszom egyik képen se. (rendesen) :DDD

(#1267) bacsis válasza nem_tom (#1266) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

szerintem még készültek képek, majd ha valaki megosztja mgé töltök fel :)

(#1268) nem_tom válasza bacsis (#1267) üzenetére


nem_tom
őstag

Egy másik csoportképen sokkal jobban látszottam, azt tudom. Na de mindegy, azt hiszem túl fogom élni. :D

(#1269) Ranagol_5 válasza nem_tom (#1263) üzenetére


Ranagol_5
senior tag

Nem kell időpontot fixálni, felrakod hamachit, csinálok csoportot, aki még akar jön, aztán ott lehet írni egymásnak. :) Lehetőleg 1.0.3.0-át rakjatok fel, szerintem az a legjobb verziója. Bacsis, a képeket küld már el nekem légyszives eredeti méretben arra a mail címre, ami itt meg van adva. :R

Forrás: Semmi, a nod megölte a windows-t, aztán újra kellet rakni. :)

Sometimes I feel my self like a fuckin' monkey. | Irigylem a szüleimet. Nekem sose lesz olyan zseniális gyerekem, mint amilyen nekik van.

(#1270) JetiRulez válasza Ranagol_5 (#1269) üzenetére


JetiRulez
őstag

Tanulság: NOD lecserélése másra. :P

Perpill Microsoft Security Essentials-t használok.
Azelőtt Avastot, ami még tetszett.
Ami pedig nem, az Avira, mert folyton nyomta a reklámjait.

[ Szerkesztve ]

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#1271) Ranagol_5 válasza JetiRulez (#1270) üzenetére


Ranagol_5
senior tag

Most nekem is csak a mikrofos cucca van. :)

Aki akar jönni hamachin majd SC-zni, vagy bármimást játszani, annak itt van a csoport neve, meg jelszava:

SC_HAMA
123456

Sometimes I feel my self like a fuckin' monkey. | Irigylem a szüleimet. Nekem sose lesz olyan zseniális gyerekem, mint amilyen nekik van.

(#1272) csilisz válasza JetiRulez (#1270) üzenetére


csilisz
tag

Én is mse-t használok, de apám mesélte, hogy letesztelték az egyik gépen amin volt 3 vírus, és egyiket se vette észre. :(

(#1273) oPalRx7


oPalRx7
tag

egyik víruskergető se 100as.

kaspersky sokmindent megfog, de drága, és gyenge gépet hazavág azonnal. mse meg kb avast szinten megy, és ésszel használva nem rossz.

nekem a noddal rosszabb vírusvédelmi tapasztalataim vannak (pedig az nem free ver, tudom, noddal lehet havonta telepítősként játszani)

(#1274) nem_tom válasza Ranagol_5 (#1271) üzenetére


nem_tom
őstag

Szóval csak nézzek fel amikor ráérek, hátha van fent valaki és ha igen, akkor go playing? :D

(#1275) JetiRulez válasza csilisz (#1272) üzenetére


JetiRulez
őstag

Az Én gépemen nincsenek életfontosságú NASA adatok. Nem lényeges a "prémium platinum" védelem. Nekem ez is elég, meg a Windows tűzfal. Ráadásul ezen a kis gépen egy perccel hamarabb áll fel a rendszer, mint mikor Avast volt fent. ;)
Ellenben újratelepítés után rögtön kiszúrt valamit. Még böngészőt se nyitottam, csupán be volt dugva az internet. :U

(#1273) oPalRx7: A NOD demo havonta telepítős megoldása sem éppen rendszerkímélő.

[ Szerkesztve ]

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#1276) Titagyerek


Titagyerek
csendes tag

én csak röviden annyit hogy no comment

“ Én nem félek a számítógépektől! Attól félek, hogy nem lesz elég belőlük. ” ♥♥DFI LANParty♥♥Az élet egy szar játék de a grafika nagyon ottvan

(#1277) Ranagol_5 válasza nem_tom (#1274) üzenetére


Ranagol_5
senior tag

Nagyjából igen, erről van szó. :)

Tita: Büszke vagyok rád, egyre kevesebb gondod van a beszéddel! :D

Sometimes I feel my self like a fuckin' monkey. | Irigylem a szüleimet. Nekem sose lesz olyan zseniális gyerekem, mint amilyen nekik van.

(#1278) Titagyerek válasza Ranagol_5 (#1277) üzenetére


Titagyerek
csendes tag

Főleg ilyen rövid hsz.-ekben.

“ Én nem félek a számítógépektől! Attól félek, hogy nem lesz elég belőlük. ” ♥♥DFI LANParty♥♥Az élet egy szar játék de a grafika nagyon ottvan

(#1279) forras2 válasza Ranagol_5 (#1269) üzenetére


forras2
őstag

Vasárnap felnéztem, valaki azt mondta, hogy raidbe voltak kötve a vinyóid, azt elszállt a raid, így oda lett mindened :U

(#1280) Ranagol_5 válasza forras2 (#1279) üzenetére


Ranagol_5
senior tag

Dehogy, csak semmi nem látta a raid-et, mert ugye külön driver kell a raid vezérlőhöz, aztán azon volt az sp1-es windows 7 iso-ja, ami kellet volna, hogy megpróbáljam helyreállítani a windows-t, de aztán végül leszartam, lementettem mindent, aztán újra húztam. :)

Sometimes I feel my self like a fuckin' monkey. | Irigylem a szüleimet. Nekem sose lesz olyan zseniális gyerekem, mint amilyen nekik van.

(#1281) oPalRx7


oPalRx7
tag

folyt köv, és köv dátum? :D

nyár? :)

(#1282) bacsis válasza oPalRx7 (#1281) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Még nem döntöttem el, de a kövi nagyon sansz hogy only bográcsozás lesz :B

(#1283) Ranagol_5 válasza bacsis (#1282) üzenetére


Ranagol_5
senior tag

Hát, arra mink nem megyünk. ;)

Sometimes I feel my self like a fuckin' monkey. | Irigylem a szüleimet. Nekem sose lesz olyan zseniális gyerekem, mint amilyen nekik van.

(#1284) nem_tom válasza Ranagol_5 (#1283) üzenetére


nem_tom
őstag

Miért, mi a baj a bográcsozással?

(#1285) forras2 válasza nem_tom (#1284) üzenetére


forras2
őstag

Ha most jössz, vastag takarót hozz ám :DDD

(#1286) nem_tom válasza forras2 (#1285) üzenetére


nem_tom
őstag

Miért? Nem is fáztam. :DDD

Legközelebb talán írjátok rá a pálinkákra, hogy: "Vigyázz, alattomos pia he!" :D

[ Szerkesztve ]

(#1287) forras2 válasza nem_tom (#1286) üzenetére


forras2
őstag

nem fáztál, mert betüzeltünk neked :DD

(#1288) nem_tom válasza forras2 (#1287) üzenetére


nem_tom
őstag

De nem fáztam! És ez a lényeg! :D

(#1289) Titagyerek


Titagyerek
csendes tag

geopala amit csinált képeket azokat feltöltöttem ide
aki készített még képeket azok töltsék már fel ide lécci

“ Én nem félek a számítógépektől! Attól félek, hogy nem lesz elég belőlük. ” ♥♥DFI LANParty♥♥Az élet egy szar játék de a grafika nagyon ottvan

(#1290) JetiRulez válasza Titagyerek (#1289) üzenetére


JetiRulez
őstag

Lassan születnek meg ezek a képek. :N

Csak nem az előhívóban van még mindig a negatív? :DDD

[ Szerkesztve ]

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#1291) Titagyerek válasza JetiRulez (#1290) üzenetére


Titagyerek
csendes tag

pedig szerintem led is fényképezett párat meg vashal meg opalrx7...
jöhetnének azok a képek!!!!!!!!!!!!!!!!!4

“ Én nem félek a számítógépektől! Attól félek, hogy nem lesz elég belőlük. ” ♥♥DFI LANParty♥♥Az élet egy szar játék de a grafika nagyon ottvan

(#1292) oPalRx7 válasza Titagyerek (#1291) üzenetére


oPalRx7
tag

nézd a nyitópostot :) az enyémeim már fentvannak egy ideje :)

(#1293) Titagyerek válasza oPalRx7 (#1292) üzenetére


Titagyerek
csendes tag

Az ősszrs?
szebb egy linkel leszedni mind et .... ;]

“ Én nem félek a számítógépektől! Attól félek, hogy nem lesz elég belőlük. ” ♥♥DFI LANParty♥♥Az élet egy szar játék de a grafika nagyon ottvan

(#1294) Geopala


Geopala
csendes tag

Forras:Ma megnéztem a WoT-ot nálam is fekete minden, de benéztem itt a WoT-os topicba és kértem segítséget.

(#1295) vashal


vashal
tag

sajnos nem sok képet csináltam :( [link]

(#1296) forras2 válasza Geopala (#1294) üzenetére


forras2
őstag

Van rá megoldás. Bár én nem tudtam megcsinálni. Viszont vissza jött az alaplapom biosa, így újra tudom használni az x1650xt-t, és azzal jó :K Azért fekete a táj, meg minden, mert nincs a kártyádon sm3. Azt meg szerintem ezzel a leírt módszerrel sem lehet kiküszöbölni :(

(#1297) oPalRx7 válasza Titagyerek (#1293) üzenetére


oPalRx7
tag

Van olyan is, csak pü-be küldtem a főszervező úrnak :)

(#1298) Titagyerek válasza oPalRx7 (#1297) üzenetére


Titagyerek
csendes tag

azt tudtam hogy elküldted neki de lusta voltam tőle elkérni...
meg így más is le tudja tölteni nem csak én

“ Én nem félek a számítógépektől! Attól félek, hogy nem lesz elég belőlük. ” ♥♥DFI LANParty♥♥Az élet egy szar játék de a grafika nagyon ottvan

(#1299) oPalRx7 válasza Titagyerek (#1298) üzenetére


oPalRx7
tag

bár elég kicsi fájl, nem hiszem hogy helyhiány miatt hamar letörölném. de egy darabig fent lesz az ftp-n :)

(#1300) Tomassyno


Tomassyno
csendes tag

Nohát akkor kérdezem én, hogy akkor elkezditek szervezni a 8. (nyócadik) lan party-t vagy akkor mi lesz akkor? :D

Szereztem +1 nagyon lelkes emberkét, jönne szívesen, már persze gépezni:D
Na meg persze én is szívesen gépeznék a következőn, a bográcsozás is jó móka, de arra fele annyian nem lennénk szerintem ha nincs beleszőve valami kockulás is.
Tudom a krumplit is lehet kockára vágni de az nem ugyanaz... :(

(#1301) forras2 válasza Tomassyno (#1300) üzenetére


forras2
őstag

Következő az bogrács party lesz, nem lanparty :))
Tévedésbe vagy főalkeszunk( :P ;] ), legalább annyian, vagy többen szoktunk lenni a bogrács partykon mint a lanpartykon :K
Első PH!-s bogrács party
A másikat, ahol több mint 30-an voltunk pont nem találom :U

(#1302) Titagyerek válasza forras2 (#1301) üzenetére


Titagyerek
csendes tag

sok olyan van aki nem annyira kocka és CSAK a bográcspartyra jön le ...

“ Én nem félek a számítógépektől! Attól félek, hogy nem lesz elég belőlük. ” ♥♥DFI LANParty♥♥Az élet egy szar játék de a grafika nagyon ottvan

(#1303) Tomassyno válasza forras2 (#1301) üzenetére


Tomassyno
csendes tag

Isten mentsen, nem akartam tiszteletlen netalán tán fennhéjázó avagy tudálékos lenni megnyilvánulásomban, valószínűleg csak - tudat alatt persze - saját vágyaimat próbáltam szavakba önteni és ezúton közkinccsé tenni. Elbuktam... :O
Böhömnagy fejemet önként hajtom a bakó keze alá. :R
Engedtessék meg az utolsó szó jogán: NEM, NEM SOHA! JFH!

(#1304) forras2 válasza Tomassyno (#1303) üzenetére


forras2
őstag

De gyere el a bogrács partyra :K Nagyon jó kis buli, hangulat mindig nagyon jó.
Jahm, és nálad lehet ezzel érvelni, lesz marha sok pia :K

(#1305) Tomassyno válasza forras2 (#1304) üzenetére


Tomassyno
csendes tag

Jaaaaaaj fiacskám, hát tudod nagyon jól, hogy önellátó vagyok :D :DD :DDD

Amúgy a "3D" szemüveg amit vettem tőled drága pénzen nem működik! Szerintem törött vagy gyári hibás de nem hogy 3d-ben nem látom a filmet de 2d-ben is alig. Sőt fáj tőle a fejem!
Élnék a garanciális pénzvisszafizetéssel. Sőt még be is perellek a fogyasztóvédelemnél! ;]

(#1306) forras2 válasza Tomassyno (#1305) üzenetére


forras2
őstag

akkor szar a film amit néznél :K Próbáld ki youtubon. Nekem mindegyikkel jó volt :U

(#1307) Tomassyno válasza forras2 (#1306) üzenetére


Tomassyno
csendes tag

Hát nagyon, NAGYON gyengén érzékelhető a 3d hatás. De majd jól elmegyek moziba ahol adnak ilyen műanyag szemcsit aztán kipróbálom azzal.
Mondjuk utánaolvasgattam, hogy több féle 3d technika van, és amit ilyen szemüveggel lehet élvezni az már elég régi, az újakhoz 3d tv vagy monitor is kéne, meg akkor már olyan szemüveg meg mittudoméjn...

(#1308) bacsis


bacsis
Közösségépítő

jahh a kövi bográcsolás lesz csak még lusta volam a bejegyzést elkészíteni hozzá :B majd a napokba urak :K

(#1309) forras2 válasza Tomassyno (#1307) üzenetére


forras2
őstag

Akkor nem tudom mi lehet a baja, mert nálam tökéletes, még ezzel a régi monitorral is :U

(#1310) Tomassyno


Tomassyno
csendes tag

Áldassék a kékhalálos vinfos mindörökké ámen!
Dícsőítlek téged uram tervezőm (vagy inkább viszonteladóm) Bill Gates...
Eme rettentő hasznos és egy kicsit sem időrabló (rendszer újratelepítés) tevékenység reám testálásáért minekutána összeomlott a rendszerem.
Áldassék az Ő neve!
Mondjuk ha jobban belegondolok felgyömöszkélhetné valaki az ánuszába a "szent anatóliai kézigránátot". Csak úgy merő emberbaráti szeretetből.
Köszöntsétek egymást a béke jelével.....

[ Szerkesztve ]

(#1311) Titagyerek válasza Tomassyno (#1310) üzenetére


Titagyerek
csendes tag

LIKE :DDD

“ Én nem félek a számítógépektől! Attól félek, hogy nem lesz elég belőlük. ” ♥♥DFI LANParty♥♥Az élet egy szar játék de a grafika nagyon ottvan

(#1312) Tomassyno


Tomassyno
csendes tag

Jelentem 10 perce behalt X-fire!
RAAAAAAAGE, FUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU U

[ Szerkesztve ]

(#1313) bacsis


bacsis
Közösségépítő

(#1314) JetiRulez válasza bacsis (#1313) üzenetére


JetiRulez
őstag

Én meg jelentem, read-only módba lépek. Majd felfirkanthatsz az "úgyse jövök el listára". :DDD

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#1315) YCbCr


YCbCr
csendes tag

Figyelem !!!

Tita, vagy akit vittem Polgárdiba :D, (vagy akárki másnak!) nem hiányzik véletlenül egy fekete, egyik oldalon hangyafejes, másik oldalán négyuetes mintás fekete okostelefon-tok?
Anyósülés mellett jobbra talált rá apám. Ki tudja mióta lehet ott?!...

(#1316) oPalRx7 válasza YCbCr (#1315) üzenetére


oPalRx7
tag

enyémenyém :)

kerestem is hajnalban amikor elindultatok, csak sötét volt megtalálni :)

(#1317) Titagyerek válasza YCbCr (#1315) üzenetére


Titagyerek
csendes tag

engem nem vittél polgárdiba... :D

“ Én nem félek a számítógépektől! Attól félek, hogy nem lesz elég belőlük. ” ♥♥DFI LANParty♥♥Az élet egy szar játék de a grafika nagyon ottvan

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.