Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1251) Tomassyno válasza JetiRulez (#1248) üzenetére


Tomassyno
csendes tag

Mintha Titát (csapó) meg lackót (terülő) látnám ;] :DDD :D

(#1252) lacko99 válasza Tomassyno (#1251) üzenetére


lacko99
csendes tag

:DDD :DDD :DDD Igen eszembe jutott nekem is :K
De a Tita nem tudott a bill.-el eltalálni ,csak egyszer véletlenül kézzel csapott meg :DDD :DDD :DDD Szerencséje hogy nem tudtam kürtöt szerezni :U

(#1253) forras2 válasza lacko99 (#1252) üzenetére


forras2
őstag

legközelebb ne hagyd magad, legalább láthatunk 1 kis cicaboxot :K

(#1254) bacsis válasza lacko99 (#1252) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

De amúy miért is volt jó, hogy baszogattad sokakon kívül pl őt is? :U

(#1255) Ranagol_5 válasza bacsis (#1254) üzenetére


Ranagol_5
senior tag

Egyébként éjjel meg a velünk szemben ülő kissrác úgy káromkodott, mint valami ótvaros kocsis, már nagyon idegesítő volt. Te is szoktál káromkodni, de nem így. A percenkénti "k.anyád" kicsit sok volt. :(((

Sometimes I feel my self like a fuckin' monkey. | Irigylem a szüleimet. Nekem sose lesz olyan zseniális gyerekem, mint amilyen nekik van.

(#1256) Tomassyno válasza Ranagol_5 (#1255) üzenetére


Tomassyno
csendes tag

Te viccelsz? Lefeküdtem olyan 5 körül mondom alszom 9-10-ig csak mert már kiégtem...
Erre kb reggel 7-8 körül (8:30 kor már bekapcsoltam a gépet) arra ébredek, hogy a Csipisz vonyít mint a koalamaci akit épp erőszakolnak megfele (*). Valami jótét lélek meg próbálja rendre utasítani többek között azért mert ugyanmégis alszik szegény tomasszinnyó, erre az volt a válsz, hogy ő (én) kb le van szarva. Próbáltam kb egy órán keresztül visszaaludni de áááááááááááááááááá, hát hülye vagy?

* biológia óra #1: a koalák nemi élete

A koala mint olyan köztudomásúan nagyon aranyos és kedves állat aki egész nap mást sem csinál csak ül egy eukaliptusz fa tetején és tolja az arcába a leveleket egymás után. Ha netán megunja az adott fán található levelek ízét, akkor leoson, óvatosan körülnéz és sietősen átcammog egy másik eukaliptusz fára. Alapvetően magányos életet folytatnak.
Namármost, amikor a hím koalamackóra rájön a kangörcs ... vagyis akarom mondani párzási időszak forog fenn, a hím koalamaci vérgőzös tekintettel jár fától fáig, keresve a koalapuncit ... akarom mondani a megtermékenyítésre váró nőstény koalamackót.
Abban a szerencsés esetben ha talál magának egy koalacuncit, igen vehemensen elkezd mászni utána a fára föl. Nohát a koalacunci sem rest tekintve, hogy nagyon jól tudja mi következik most, próbál a fán úgy helyezkedni, hogy a hím ne érhesse el, ami persze egy igen hiábavaló próbálkozás, mert a kangörcsös koalamaci egy nagyon eltökélt jószág ám!
Ugorjuk át gondolatban azt az igen felkavaró és megbotránkoztató részt amikor is a hím sikeresen elkapja a nőstényt és a fogócska befejeződésével a szó szoros értelmében erőszakot tesz rajta a nőstény legnagyobb ellenállása közepette, de mivel persze a hím 2x akkora mint a nőstény esélye sincs a szerencsétlennek ;]
A hím ezután mint aki jól végezte Olgát, lemászik a fáról és megy át egy másik fára zabálni a leveleket, a nőstény meg jól megtermékenyül, kihordja majd felneveli a porontyát, és ennyi.

Nos tehát amiért ezt az egészet elmeséltem (Discovery-n vagy Nat Geon láttam anno) az az volt amilyen hang orkánt a nőstény koalamaci hallatott az aktus közben nemtetszését kifejezendő.
NA PONT ILYEN HANGOD VAN CSILISZ! Hogy sorvadna le a kukid! :((

[ Szerkesztve ]

(#1257) bacsis válasza Tomassyno (#1256) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Nem akarom megbántani szegény Csilisz-t de esküszöm ezt a hsz-t beraknám a bejegyzésbe :D :C :C :R

(#1258) JetiRulez válasza Ranagol_5 (#1255) üzenetére


JetiRulez
őstag

Kurva anyázásért minimum ki kellett volna kísérni az udvarra levegőzni egy keveset. :U

Banned from server (szerver adott esetben a kultúrház nagyterme) for 5 minutes. Reason: "kurva anyád"

[ Szerkesztve ]

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#1259) nem_tom válasza bacsis (#1243) üzenetére


nem_tom
őstag

Nagyon jól éreztem magam! Köszönöm, hogy kivitelezted nekünk ezt a kis mulatságot! :R

A következőről amondó vagyok, hogy vagy bogrács party, vagy mindkettő. Viszont ha csak sima LAN party lesz, az nem zárja ki eljövetelem. :)

A képek mikor lesznek közzé téve?

[ Szerkesztve ]

(#1260) Ranagol_5 válasza nem_tom (#1259) üzenetére


Ranagol_5
senior tag

Starcraftozni meg lehetne majd addig hamachin is. :)

Sometimes I feel my self like a fuckin' monkey. | Irigylem a szüleimet. Nekem sose lesz olyan zseniális gyerekem, mint amilyen nekik van.

(#1261) forras2 válasza Ranagol_5 (#1260) üzenetére


forras2
őstag

Neked mi történt a gépeddel? :U

(#1262) bacsis válasza nem_tom (#1259) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

én sajna nem lőttem képeket, a többiek meg még nem töltötték ide fel, szal rajtauk múlik :)

(#1263) nem_tom válasza Ranagol_5 (#1260) üzenetére


nem_tom
őstag

Én benne vagyok. Mondj időpontot, oszt majd meglátjuk. :K Akkor viszont le kő töltenem a Hamachit.

[ Szerkesztve ]

(#1264) Tomassyno válasza Ranagol_5 (#1260) üzenetére


Tomassyno
csendes tag

Ez a szarkraft hasonlít egy pöppet pl. a Tiberim Sun-ra? Mert akkor lehet érdekelne:D

(#1265) JetiRulez válasza Tomassyno (#1264) üzenetére


JetiRulez
őstag

YouTube a barátod. :D

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#1266) nem_tom


nem_tom
őstag

LoL, természetesen most se látszom egyik képen se. (rendesen) :DDD

(#1267) bacsis válasza nem_tom (#1266) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

szerintem még készültek képek, majd ha valaki megosztja mgé töltök fel :)

(#1268) nem_tom válasza bacsis (#1267) üzenetére


nem_tom
őstag

Egy másik csoportképen sokkal jobban látszottam, azt tudom. Na de mindegy, azt hiszem túl fogom élni. :D

(#1269) Ranagol_5 válasza nem_tom (#1263) üzenetére


Ranagol_5
senior tag

Nem kell időpontot fixálni, felrakod hamachit, csinálok csoportot, aki még akar jön, aztán ott lehet írni egymásnak. :) Lehetőleg 1.0.3.0-át rakjatok fel, szerintem az a legjobb verziója. Bacsis, a képeket küld már el nekem légyszives eredeti méretben arra a mail címre, ami itt meg van adva. :R

Forrás: Semmi, a nod megölte a windows-t, aztán újra kellet rakni. :)

Sometimes I feel my self like a fuckin' monkey. | Irigylem a szüleimet. Nekem sose lesz olyan zseniális gyerekem, mint amilyen nekik van.

(#1270) JetiRulez válasza Ranagol_5 (#1269) üzenetére


JetiRulez
őstag

Tanulság: NOD lecserélése másra. :P

Perpill Microsoft Security Essentials-t használok.
Azelőtt Avastot, ami még tetszett.
Ami pedig nem, az Avira, mert folyton nyomta a reklámjait.

[ Szerkesztve ]

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#1271) Ranagol_5 válasza JetiRulez (#1270) üzenetére


Ranagol_5
senior tag

Most nekem is csak a mikrofos cucca van. :)

Aki akar jönni hamachin majd SC-zni, vagy bármimást játszani, annak itt van a csoport neve, meg jelszava:

SC_HAMA
123456

Sometimes I feel my self like a fuckin' monkey. | Irigylem a szüleimet. Nekem sose lesz olyan zseniális gyerekem, mint amilyen nekik van.

(#1272) csilisz válasza JetiRulez (#1270) üzenetére


csilisz
tag

Én is mse-t használok, de apám mesélte, hogy letesztelték az egyik gépen amin volt 3 vírus, és egyiket se vette észre. :(

(#1273) oPalRx7


oPalRx7
tag

egyik víruskergető se 100as.

kaspersky sokmindent megfog, de drága, és gyenge gépet hazavág azonnal. mse meg kb avast szinten megy, és ésszel használva nem rossz.

nekem a noddal rosszabb vírusvédelmi tapasztalataim vannak (pedig az nem free ver, tudom, noddal lehet havonta telepítősként játszani)

(#1274) nem_tom válasza Ranagol_5 (#1271) üzenetére


nem_tom
őstag

Szóval csak nézzek fel amikor ráérek, hátha van fent valaki és ha igen, akkor go playing? :D

(#1275) JetiRulez válasza csilisz (#1272) üzenetére


JetiRulez
őstag

Az Én gépemen nincsenek életfontosságú NASA adatok. Nem lényeges a "prémium platinum" védelem. Nekem ez is elég, meg a Windows tűzfal. Ráadásul ezen a kis gépen egy perccel hamarabb áll fel a rendszer, mint mikor Avast volt fent. ;)
Ellenben újratelepítés után rögtön kiszúrt valamit. Még böngészőt se nyitottam, csupán be volt dugva az internet. :U

(#1273) oPalRx7: A NOD demo havonta telepítős megoldása sem éppen rendszerkímélő.

[ Szerkesztve ]

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#1276) Titagyerek


Titagyerek
csendes tag

én csak röviden annyit hogy no comment

“ Én nem félek a számítógépektől! Attól félek, hogy nem lesz elég belőlük. ” ♥♥DFI LANParty♥♥Az élet egy szar játék de a grafika nagyon ottvan

(#1277) Ranagol_5 válasza nem_tom (#1274) üzenetére


Ranagol_5
senior tag

Nagyjából igen, erről van szó. :)

Tita: Büszke vagyok rád, egyre kevesebb gondod van a beszéddel! :D

Sometimes I feel my self like a fuckin' monkey. | Irigylem a szüleimet. Nekem sose lesz olyan zseniális gyerekem, mint amilyen nekik van.

(#1278) Titagyerek válasza Ranagol_5 (#1277) üzenetére


Titagyerek
csendes tag

Főleg ilyen rövid hsz.-ekben.

“ Én nem félek a számítógépektől! Attól félek, hogy nem lesz elég belőlük. ” ♥♥DFI LANParty♥♥Az élet egy szar játék de a grafika nagyon ottvan

(#1279) forras2 válasza Ranagol_5 (#1269) üzenetére


forras2
őstag

Vasárnap felnéztem, valaki azt mondta, hogy raidbe voltak kötve a vinyóid, azt elszállt a raid, így oda lett mindened :U

(#1280) Ranagol_5 válasza forras2 (#1279) üzenetére


Ranagol_5
senior tag

Dehogy, csak semmi nem látta a raid-et, mert ugye külön driver kell a raid vezérlőhöz, aztán azon volt az sp1-es windows 7 iso-ja, ami kellet volna, hogy megpróbáljam helyreállítani a windows-t, de aztán végül leszartam, lementettem mindent, aztán újra húztam. :)

Sometimes I feel my self like a fuckin' monkey. | Irigylem a szüleimet. Nekem sose lesz olyan zseniális gyerekem, mint amilyen nekik van.

(#1281) oPalRx7


oPalRx7
tag

folyt köv, és köv dátum? :D

nyár? :)

(#1282) bacsis válasza oPalRx7 (#1281) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Még nem döntöttem el, de a kövi nagyon sansz hogy only bográcsozás lesz :B

(#1283) Ranagol_5 válasza bacsis (#1282) üzenetére


Ranagol_5
senior tag

Hát, arra mink nem megyünk. ;)

Sometimes I feel my self like a fuckin' monkey. | Irigylem a szüleimet. Nekem sose lesz olyan zseniális gyerekem, mint amilyen nekik van.

(#1284) nem_tom válasza Ranagol_5 (#1283) üzenetére


nem_tom
őstag

Miért, mi a baj a bográcsozással?

(#1285) forras2 válasza nem_tom (#1284) üzenetére


forras2
őstag

Ha most jössz, vastag takarót hozz ám :DDD

(#1286) nem_tom válasza forras2 (#1285) üzenetére


nem_tom
őstag

Miért? Nem is fáztam. :DDD

Legközelebb talán írjátok rá a pálinkákra, hogy: "Vigyázz, alattomos pia he!" :D

[ Szerkesztve ]

(#1287) forras2 válasza nem_tom (#1286) üzenetére


forras2
őstag

nem fáztál, mert betüzeltünk neked :DD

(#1288) nem_tom válasza forras2 (#1287) üzenetére


nem_tom
őstag

De nem fáztam! És ez a lényeg! :D

(#1289) Titagyerek


Titagyerek
csendes tag

geopala amit csinált képeket azokat feltöltöttem ide
aki készített még képeket azok töltsék már fel ide lécci

“ Én nem félek a számítógépektől! Attól félek, hogy nem lesz elég belőlük. ” ♥♥DFI LANParty♥♥Az élet egy szar játék de a grafika nagyon ottvan

(#1290) JetiRulez válasza Titagyerek (#1289) üzenetére


JetiRulez
őstag

Lassan születnek meg ezek a képek. :N

Csak nem az előhívóban van még mindig a negatív? :DDD

[ Szerkesztve ]

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#1291) Titagyerek válasza JetiRulez (#1290) üzenetére


Titagyerek
csendes tag

pedig szerintem led is fényképezett párat meg vashal meg opalrx7...
jöhetnének azok a képek!!!!!!!!!!!!!!!!!4

“ Én nem félek a számítógépektől! Attól félek, hogy nem lesz elég belőlük. ” ♥♥DFI LANParty♥♥Az élet egy szar játék de a grafika nagyon ottvan

(#1292) oPalRx7 válasza Titagyerek (#1291) üzenetére


oPalRx7
tag

nézd a nyitópostot :) az enyémeim már fentvannak egy ideje :)

(#1293) Titagyerek válasza oPalRx7 (#1292) üzenetére


Titagyerek
csendes tag

Az ősszrs?
szebb egy linkel leszedni mind et .... ;]

“ Én nem félek a számítógépektől! Attól félek, hogy nem lesz elég belőlük. ” ♥♥DFI LANParty♥♥Az élet egy szar játék de a grafika nagyon ottvan

(#1294) Geopala


Geopala
csendes tag

Forras:Ma megnéztem a WoT-ot nálam is fekete minden, de benéztem itt a WoT-os topicba és kértem segítséget.

(#1295) vashal


vashal
tag

sajnos nem sok képet csináltam :( [link]

(#1296) forras2 válasza Geopala (#1294) üzenetére


forras2
őstag

Van rá megoldás. Bár én nem tudtam megcsinálni. Viszont vissza jött az alaplapom biosa, így újra tudom használni az x1650xt-t, és azzal jó :K Azért fekete a táj, meg minden, mert nincs a kártyádon sm3. Azt meg szerintem ezzel a leírt módszerrel sem lehet kiküszöbölni :(

(#1297) oPalRx7 válasza Titagyerek (#1293) üzenetére


oPalRx7
tag

Van olyan is, csak pü-be küldtem a főszervező úrnak :)

(#1298) Titagyerek válasza oPalRx7 (#1297) üzenetére


Titagyerek
csendes tag

azt tudtam hogy elküldted neki de lusta voltam tőle elkérni...
meg így más is le tudja tölteni nem csak én

“ Én nem félek a számítógépektől! Attól félek, hogy nem lesz elég belőlük. ” ♥♥DFI LANParty♥♥Az élet egy szar játék de a grafika nagyon ottvan

(#1299) oPalRx7 válasza Titagyerek (#1298) üzenetére


oPalRx7
tag

bár elég kicsi fájl, nem hiszem hogy helyhiány miatt hamar letörölném. de egy darabig fent lesz az ftp-n :)

(#1300) Tomassyno


Tomassyno
csendes tag

Nohát akkor kérdezem én, hogy akkor elkezditek szervezni a 8. (nyócadik) lan party-t vagy akkor mi lesz akkor? :D

Szereztem +1 nagyon lelkes emberkét, jönne szívesen, már persze gépezni:D
Na meg persze én is szívesen gépeznék a következőn, a bográcsozás is jó móka, de arra fele annyian nem lennénk szerintem ha nincs beleszőve valami kockulás is.
Tudom a krumplit is lehet kockára vágni de az nem ugyanaz... :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.