Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) Tomassyno


Tomassyno
csendes tag

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

(gyengébbek kedvéért: a képen egy sírkő látható:D)

(#452) Geryncs válasza Tomassyno (#451) üzenetére


Geryncs
csendes tag

Te se vagy fáradt :D :DD :C

(#453) lacko99 válasza Tomassyno (#450) üzenetére


lacko99
csendes tag

Ha jól látom LEGOból van? :DDD

(#454) Tomassyno válasza bacsis (#449) üzenetére


Tomassyno
csendes tag

Minden napomat azzal kezdem és végzem hogy felmegyek kuvatonra sírni:D
Néha mikor semmihez nincs kedvem benyomom neki hogy random és a már feltöltött pár millió képből mazsolázik és én meg néha lefordulok a rehegéstől:D
Napiszar? ugyan! Kuvaton! :)

(#455) Tomassyno válasza lacko99 (#453) üzenetére


Tomassyno
csendes tag

Elképzelhető:D Annyira meg sem néztem de igazad lehet:D

(#456) Tomassyno


Tomassyno
csendes tag

Az év kinyilatkoztatása:

(#457) oPalRx7 válasza Tomassyno (#456) üzenetére


oPalRx7
tag

3.1-et nem használtam semmire :D 95-98 jó, me tényleg nem :D de a vista se volt xar :) 8 hááááát :D dev pre nem győzött meg...

(#458) Tomassyno válasza oPalRx7 (#457) üzenetére


Tomassyno
csendes tag

Háttta visztáról annyit, hogy amikor xy suliba jártam 7-8 éve. a gépteremben lévő összes gépen vista / me volt, és kb a számtek tanárok a tanítás mellett a napjuk 70%át azzal töltötték, hogy próbáltak életet lehelni a gépekbe:D
Kékhalál, else indul stb:D Volt olyan hogy egyszerre mindkét számtek tanár azon dolgozott, hogy egyátalán működjenek a gépek :) Aztán mikor másnap mentünk netezni és láttuk, hogy hiányzik 1-1 gomb a billentyűzetből, nem kérdeztünk semmit :C

[ Szerkesztve ]

(#459) Ranagol_5


Ranagol_5
senior tag

Na, kinek sikerült Diablo 3 bétakulcsot szereznie?! :DDD

Sometimes I feel my self like a fuckin' monkey. | Irigylem a szüleimet. Nekem sose lesz olyan zseniális gyerekem, mint amilyen nekik van.

(#460) forras2 válasza Ranagol_5 (#459) üzenetére


forras2
őstag

nekem nem :O

(#461) oPalRx7 válasza Tomassyno (#458) üzenetére


oPalRx7
tag

a vista 2007ben jelent meg, a ME 2000-ben (utolsó dos alapu win volt) (XP 2001)

szóval furcsa ha egy suliba volt ME is meg Vista is o_0, pláne hogy a "céges" környezet inkább az NT-t erőltette korábban is. bár az idő mindenképp sántít :) 2007-be nem hiszem hogy voltak még ME-s gépek, csak XP/win2000 lehetett, azok meg stabilak voltak. a 7-8 éve meg 2004-2005-öt jelentené, és akkor is inkább XP-k kellettek hogy legyenek.

még emlékszem amikor anyámék gépein nt 3.1 volt. huuuu. se warcraft se semmi. aztán a 3.5ön már elfutott, mert lett opengl :D

[ Szerkesztve ]

(#462) JetiRulez válasza oPalRx7 (#461) üzenetére


JetiRulez
őstag

A szakiskolában 2008-ban lettek kicserélve a számtech termekben a régi gépek. Azokon Win 98 futott. Milleniummal vagy 2000-rel nem találkoztunk.

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#463) oPalRx7 válasza JetiRulez (#462) üzenetére


oPalRx7
tag

hát, nálunk ami újabb volt a 486nál, azok XP-t kaptak, amúgy meg nt4.0 volt. win9x csak a diákok által üzemeltetett gépterembe mentek.... meg diák linux szerver :D

(#464) bacsis válasza Tomassyno (#458) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Én nekem a régebbi gépeimen ME van, a fő gépemen meg Vista, és imádok mindegyiket :D
Most cserétlem komplett platformot a 2,5éves Vista alatt AMD-ről Intelre, betöltött felismerte az új hardvert, restart, s máris ment minden tovább :D egyszerűen kinyírhatatlan ;]
oPalRx7! NE hogy aszidd hogy nem voltak/vannak 98-as ME-s gépek :U én igaz, hogy 2006ban végeztem a suliba, de akkor még dübörögtek a 120-as P1-es tulop gépek Win98-al, de 2 évvel korában azokon a gépeken még Win95 futott :DDD

(#465) JetiRulez válasza bacsis (#464) üzenetére


JetiRulez
őstag

Pont 2006-ban kezdtem a szakiskolát. :D
A 2008-as cseréig az első számtech teremben szintén P1-esek voltak. Még az Office futtatása is kihívás volt, mert nem volt rendesen karbantartva. :D

Tapasztalati kérdés:
250W-os táp elbírná a gépemet, ha beraknék mellé egy 256-os low-profile Radeon kártyát?

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#466) bacsis válasza JetiRulez (#465) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

elég tágfogalom hogy 250W, de valszeg igen :)

(#467) JetiRulez válasza bacsis (#466) üzenetére


JetiRulez
őstag

Egy Frontier táp. Részletesebben hirtelen nem tudom körülírni. Olyan hülye gépházam van, amiben keresztben áll a táp az alaplap előtt a procival szemben. A címkéje pedig a gépház tetejére néz. :W

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#468) bacsis válasza JetiRulez (#467) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

nem hallottam róla :DDD de ha low profilos a VGA tuti elég lesz :D

(#469) JetiRulez válasza bacsis (#468) üzenetére


JetiRulez
őstag

A Milyen tápot vegyek topicban a nem ajánlott tápok listáját gyarapítja. Jelenlegi tudásom szerint pedig minden olyan kártya low-nak számít, amihez nem kell külön 6 pines tápellátás. Erősítsetek meg, ha jól tévedek.

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#470) bacsis válasza JetiRulez (#469) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

a low profilos azt jelenti hogy fél magas a NYÁK ;)

(#471) JetiRulez válasza bacsis (#470) üzenetére


JetiRulez
őstag

Ma is tanultam valamit. Akkor ez a kártya nem olyan. Közepes méretű. :B

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#472) bacsis válasza JetiRulez (#471) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

el fogja bírni még azok se zabálnak annyit :)

(#473) Tomassyno válasza oPalRx7 (#461) üzenetére


Tomassyno
csendes tag

Igazad van, elkúrtam! Vagyis összekevertem. me/ win2000 volt az a vista...
Restellem :B

(#474) Tomassyno


Tomassyno
csendes tag

Nem akarok lázadni, de én személy szerint biztosisten hogy nem a régebbi gépemet viszem el csak hogy spóroljak az árammal :P Habár már a mostani is lassan 2 éves :DDD
Annyit persze bevállalok hogy leveszem a graf beállításokat minimumra :DD

De ha valakinek kell netán akkor el tudom neki cihelni a régit monitor nélkül. 2.5 Ghz Intel Celeron, 1 giga ram, meg egy ati radeon 9600 pro (128 megás)

[ Szerkesztve ]

(#475) bacsis válasza Tomassyno (#474) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Nem hozod el a Pentium D 840Extreme Edition+Geforce6800ultra SLI kombós géped, helyette hozol egy LGA1155-ös Celeron+ Radeon HD6670-es párosú géped.. helyes-helyes :K :P

(#476) Geryncs válasza bacsis (#475) üzenetére


Geryncs
csendes tag

Én csak egyszerü Core2-es viszek GTX260nal nem eszik sokat, mivel nincs húzva :P :D

(#477) bacsis válasza Geryncs (#476) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

mihez képest nem eszik sokat? :P

(#478) csilisz válasza bacsis (#477) üzenetére


csilisz
tag

Khm, Khm, ha az AMD is úgy akarja (kihozza) akkor én x4 + 7850 crossfire el megyek ;]

(#479) forras2 válasza csilisz (#478) üzenetére


forras2
őstag

akkor téged is nagyon hamar haza zavarunk :)) ;]

(#480) csilisz válasza forras2 (#479) üzenetére


csilisz
tag

Jóvan akkor majd szétszedem, hogy csak egy legyen. :(

(#481) bacsis válasza forras2 (#479) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

7850? először várjuk meg hogy kijöjjön ;]

(#482) csilisz válasza bacsis (#481) üzenetére


csilisz
tag

"Khm, Khm, ha az AMD is úgy akarja (kihozza)" Remélem úgy akarja :D

[ Szerkesztve ]

(#483) bacsis válasza csilisz (#482) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

inkább gyere 7750-el, annak a fogyija is nagyon kellemes :)

(#484) csilisz válasza bacsis (#483) üzenetére


csilisz
tag

Jó lenne csak az nekem nem elég :D Azzal még kevésbé tudok crysisolni mint eddig... :U

[ Szerkesztve ]

(#485) bacsis válasza csilisz (#484) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

figylj, én ha Ati X300-on meg geforce8400GS-en tudtam crysisozni akkor te is tudsz egy olyan kaliberű kártyán :P

(#486) csilisz válasza bacsis (#485) üzenetére


csilisz
tag

Jó, örülj nyertél (na de majd a party-on farcryba lesz nemulass ;] )

(#487) JetiRulez válasza JetiRulez (#471) üzenetére


JetiRulez
őstag

Egy fuvarral kapcsolatban írok. iwu még nem tudja biztosan, hogy szabad lesz-e. Ha valaki M0-án útba tudja ejteni Csömört, Én és nem_tom jönnénk fülére. Ha a parti előtt nem találok melóhelyet, vagy ha mégis lesz, de elengednek, akkor biztosan ott leszek.

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#488) Tomassyno


Tomassyno
csendes tag

Ő, skacok, nem tudom, hogy már mondtam e de lenne némi problem a gépemmel.
Mégpedig: pár hónapja (kb decembertől) játszotta azt, hogy minden látható ok nélkül egyszercsak "megállt", megfagyott, de úgy, hogy kimerevedett a képernyő és nem reagált semmire csak a reset gombra.
Általában ezután a "A Winfos indítása" képnél amikor jönnek a pici pontok a távolból és ablakká állnak össze (win7) akkor ennek az animációnak az elején is beállt.

Na most a régi gépem is csinált ilyet, csak persze elfelejtettem, na sebajj új paszta kellett a procira az egyből megoldotta.
Futottam is a mult héten pasztáért, bekentem pár nap mulva mikor már beégett faszán megritkultak/eltűntek ezek a spontán leállások.
Értem ez alatt, hogy filmnézés/játék közben sem áll be a gép, de ha mondjuk benyomom torrentprogit (semmi más nem fut) és otthagyom a gépet órákra, előfordul, hogy még mindíg úgy jövök vissza hogy áll a kép, sőt néha még sípol is a nyomoronc.

Tipp ?:)

[ Szerkesztve ]

(#489) forras2 válasza Tomassyno (#488) üzenetére


forras2
őstag

húhúúúú régen de sokszor volt nekem is ilyen :DDD
Lecipeltem a gépet Bacsishoz, hogy csináljon vele valamit, mert Őt verem meg a gép helyett, mert tőle vettem :DDD
Elfektette, kivette a ramokat, az ujját végig húzta az érintkezőjén, vissza és máris gyönyörű szépen ment a gép :C

(#490) Insolent válasza csilisz (#478) üzenetére


Insolent
aktív tag

Áhh egy kis farokméregetés :C had szálljak be én is, megcibálom a kis 920asomat 4gigára és betársítok még egy 6970et a mostani mellé :)) vízzel hűtve természetesen csak, hogy meglegyen az összhatás.. Na és talán még az új 24es IPS paneles monitorommal fogok érkezni, feltéve ha az égiek is ezt akarják..
A lényeget nem is mondtam leülök COD2-zni ;]

" A bugyi nem a legjobb dolog a világon, de közel áll hozzá "

(#491) Titagyerek válasza Tomassyno (#488) üzenetére


Titagyerek
csendes tag

ha intel akkor dobd ki a .....
ha AMD akkor meg veled van a baj nem a géppel ,miért nem fogadod el úgy ahogy van?
;] :DDD

“ Én nem félek a számítógépektől! Attól félek, hogy nem lesz elég belőlük. ” ♥♥DFI LANParty♥♥Az élet egy szar játék de a grafika nagyon ottvan

(#492) Sotho válasza csilisz (#478) üzenetére


Sotho
őstag

És még én vigyek neked gépet? :U

(#493) Insolent válasza Titagyerek (#491) üzenetére


Insolent
aktív tag

Nah megszólalt a nagy ájemdés... :DDD

[ Szerkesztve ]

" A bugyi nem a legjobb dolog a világon, de közel áll hozzá "

(#494) Insolent válasza Tomassyno (#488) üzenetére


Insolent
aktív tag

Hasonló probléma volt nekem is, igaz nekem a satás vinyó és tápegység okozta a gondokat... Szar volt a tápellátása a vinyónak és nem egyszer volt hogy kékkel indult a gép, vagy napok után bekapcsoltam a monitort mondom ránézek ugye ő töltöget a háttérben elvileg, hát lóf@szt, kitudja hány napja állhatott be kékkel a masina....

" A bugyi nem a legjobb dolog a világon, de közel áll hozzá "

(#495) Tomassyno válasza Titagyerek (#491) üzenetére


Tomassyno
csendes tag

Először is: Ááááááááááááááááááááá! :Y
Másodszor: AMD Phenom II x4 955 3.20 GHz (csak neked csak most:D) egy MSI 770-G45 -ös asztalban.
Harmadszor: azért nem fogadom el mert bazmeg, volt hogy 10 percenként beállt a gép és már tényleg azon voltam hogy fogom a baltát és embert faragok belőle! :D :D :DDD

(#496) Tomassyno válasza Insolent (#494) üzenetére


Tomassyno
csendes tag

Na igen, azért én is gugliztam a témára sokat, aztán ez volt a másik variáció, hogy vagy a táp(FSP500-60APN 85+ 500W), vagy kábelek (vagy bármi más:D)
Vinyóval semmi baj sincs elvileg, csináltam rajta mindent amit lehet (scan, töredezettség, HDsentinel). Memóriát is vizsgáltam vindózossal meg valami spec progival, egyik sem mutatott hibát.
Igazán csak azt nem értem, hogy mióta ugye újrakentem a procit, majdhogynem megszűnt a beállás, de azért mint mondtam még mindíg van néha... De mondom, max több naponta 1x, és nem 10-15 percenként órákon keresztül... Mondjuk nekem már ez is elég ahhoz hogy ne vágjam fel az ereimet nade mégis zavar a dolog:)

[ Szerkesztve ]

(#497) Insolent válasza Tomassyno (#496) üzenetére


Insolent
aktív tag

Persze természetes hogy bosszantó.. esetleg nem kh-s valami a lapodon? vagy pár kondi nem púpos? vagy tranyókon nincs égésnyom?

" A bugyi nem a legjobb dolog a világon, de közel áll hozzá "

(#498) Titagyerek válasza Tomassyno (#495) üzenetére


Titagyerek
csendes tag

amilyen okos az AMD ... az embernél is okosabb embert tudnál belőle faragni...(egy szőke bambanőt :DDD ;] )

“ Én nem félek a számítógépektől! Attól félek, hogy nem lesz elég belőlük. ” ♥♥DFI LANParty♥♥Az élet egy szar játék de a grafika nagyon ottvan

(#499) csilisz válasza Insolent (#490) üzenetére


csilisz
tag

Akkor én megyek inkább 46"-os TV-vel :DDD vagy egy projektorral inkább :DDD
Sotho : Az enyémen csak crysisolni tudok mást nem :(

(#500) Titagyerek válasza csilisz (#499) üzenetére


Titagyerek
csendes tag

ezzel a géppel csak az ajtóban tudsz állni... mert hogy a hálózatra rá nem kötöd... :DDD :DD amúgy az ilyen modern szutkora nem lehet xp-t tenni? :DDD :DD

“ Én nem félek a számítógépektől! Attól félek, hogy nem lesz elég belőlük. ” ♥♥DFI LANParty♥♥Az élet egy szar játék de a grafika nagyon ottvan

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.