Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#901) bacsis válasza Winner_hun (#894) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

nagy szöveg :D :R

(#902) Tomassyno válasza bacsis (#901) üzenetére


Tomassyno
csendes tag

Jaaaaa, hogy B-mint Bold - azaz félkövér.... ahhhhaaaaaaaaaaaaaa:D
Ejnye bejnye:D

[ Szerkesztve ]

(#903) bacsis válasza Tomassyno (#902) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

de ez nem azt jelenti hogy ledagattoztalak volna titeket :P :DDD

(#904) Ranagol_5 válasza Tomassyno (#898) üzenetére


Ranagol_5
senior tag

Miért kérdezed Csákvárt? Én ott jövök el mellete. Csak Gánt felé szoktunk menni, és nem egyenesen tovább Csákvár felé, aztán úgy le Zámoly aztán Fehérvár körgyűrü.

Sometimes I feel my self like a fuckin' monkey. | Irigylem a szüleimet. Nekem sose lesz olyan zseniális gyerekem, mint amilyen nekik van.

(#905) Tomassyno válasza Ranagol_5 (#904) üzenetére


Tomassyno
csendes tag

Háááát lehet jönne onnan egy ismerős, de nagyon nem biztos, hogy ráér, meg valószínűleg fuvarja sem lesz.
Azért kérdeztem, hogy jön e onnnnnajt valaki hátha tudna társulni.

(#906) Insolent válasza Geryncs (#900) üzenetére


Insolent
aktív tag

Ja én is, i7-ről i7-re.
Feltéve ha nem ereszt valahol a vizimalom

" A bugyi nem a legjobb dolog a világon, de közel áll hozzá "

(#907) Geryncs válasza Insolent (#906) üzenetére


Geryncs
csendes tag

Ha ereszt, akkor mostmár én gyújtom fel :P ;]

(#908) forras2 válasza Geryncs (#907) üzenetére


forras2
őstag

Van gázolajos lángszóróm, érdekel? :DDD

(#909) Tomassyno válasza forras2 (#908) üzenetére


Tomassyno
csendes tag

A napalmmal töltött Piroska Szörpös üveg sokkal dizájnosabb:D

(#910) forras2 válasza Tomassyno (#909) üzenetére


forras2
őstag

Molotov is megtenné :DD azt még pájinkából is lehet csinálni :K

(#911) Tomassyno válasza forras2 (#910) üzenetére


Tomassyno
csendes tag

Te beteg vagy!
A jóféle pájinkámat majd biztos beletöltöm üvegekbe meg mellé keverek némi gázolajat meg benzint na és persze egy kis alumíniumport (csak a zize kedvéért:D), hogy hozzávágjam valami ......sorfalnak ugye?! Hát nem!

Apropó... azt nem tudja véletlen valaki, hogy mi az a folyadék amit ruszkik használtak pl Kurszknál a molotov koktél nyíli láng nélküli begyújtásához?
Az üveg külső oldalára kötöttek egy ezzel a bizonyos folyadékkal átitatott gézlapot, ami miután az üveg széttört és a benne lévő folyadék hozzáért az átitatott gézlaphoz kémiai reakcióba lépett és fellobbant? Láttam egy műsorban még régebben csak (direkt) nem mondta el a tűzszerész bácsi, hogy mivel itatták át a gézlapot:D a szemét!

[ Szerkesztve ]

(#912) JetiRulez válasza Insolent (#906) üzenetére


JetiRulez
őstag

Én ígértem neked egy Quake 1 partit még sok alkalommal ezelőtt. Nem felejtettem el. Majd hétvégén, kérek egy kis segítséget. Felrakom újra a játékot és, ha tudod, honnan kell botokat szerezni, illetve beüzemelni gyakorlásnak...na akkor annak nagyon örülnék. :K

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#913) forras2 válasza Tomassyno (#911) üzenetére


forras2
őstag

Köszönöm a bókot fő alkeszunk :DDD

(#914) Tomassyno válasza forras2 (#913) üzenetére


Tomassyno
csendes tag

Naon szívesen, uggyanmán nincs schmitt!

Azért nagyon beletrafáltam, hogy én voltam a 911. komment, és pont molotov koktélról írtam yeeee ;]

Ja és persze FUCK THE US! ;]

[ Szerkesztve ]

(#915) Sotho válasza Tomassyno (#914) üzenetére


Sotho
őstag

Most fékezett a fekete autó a házatok előtt. ;]

(#916) Sotho válasza Tomassyno (#911) üzenetére


Sotho
őstag

Tömény salétromsavra tippelek.

(#917) JetiRulez válasza Sotho (#915) üzenetére


JetiRulez
őstag

Azt hiszem tényleg megállt ott valami. Figyeled, hogy 22 órakor volt utoljára aktív? ;]

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#918) Geryncs válasza JetiRulez (#917) üzenetére


Geryncs
csendes tag

Tomas lehet nem jön már lanra ;] :DDD

(#919) JetiRulez válasza Geryncs (#918) üzenetére


JetiRulez
őstag

Vagy, ha mégis, és jószívűek a karhatalmiak, akkor legalább pont a kezeit nem törik el és tud játszani. Még, ha csak tolókocsiban is jöhet csak el. :DDD

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#920) Tomassyno


Tomassyno
csendes tag

Ja itt vagyok semmi gond. A fekete autó tényleg jött csak arra nem számítottak, hogy én sunyin csöndesen lenyilazom őket. Már 10 perce halottak...

(#921) Tomassyno


Tomassyno
csendes tag

Ja amúgy azt vágjátok volt egy sztori hapi telefonál a rendőrségre, hogy hát bizony ő felébredt (az éjszaka közepén) és látja, hogy a cigányok épp törik fel a garázsát küldjenek már egy járőrt.
A rendőr a telefonban elhajtotta emberünket a francba mondván, hogy nincs szabad emberük, majd ha lesz kimennek.
Jólvan a cigók közben bejutottak a garázsba, a tulaj 5 perc múlva ismét telefonál a rendőrségre, ugyanaz a pöcs rendőr veszi fel a telefont és megszólal, hogy:
-Az előbb telefonáltam, hogy a cigányok törik fel éppen a garázsomat és tudom mondta, hogy nincs szabad emberük de csak azt akarom mondani, hogy már nem kell jönniük mert 2 perce lelőttem mindkettőt.
2 perc múlva ordító szirénákkal bevágódik a kapuba 2-3 rendőrautó, a még mindíg a garázsban matató cigókat elkapták.
Megy oda a rendőr a tulajhoz, hogy: -hát maga meg nem azt mondta, hogy lelőtte ezt a két embert???
Tulaj: - maga meg nem azt mondta, hogy nincs szabad embere??

[ Szerkesztve ]

(#922) JetiRulez válasza Tomassyno (#921) üzenetére


JetiRulez
őstag

Kinézem belőle, hogy "True story" és, hogy talán, ha ide téved egy moderátor, akkor ebből a hozzászólásból nem marad semmi.

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#923) Tomassyno válasza JetiRulez (#922) üzenetére


Tomassyno
csendes tag

Meeeeeeeeeeeeeeeeeert?

(#924) forras2 válasza Tomassyno (#921) üzenetére


forras2
őstag

Ez elvileg 1 igaz történet, és a vége az neki, hogy a csórikámat hurcolják meg, mert megpróbálta megvédeni a vagyonát :N

(#925) Tomassyno válasza forras2 (#924) üzenetére


Tomassyno
csendes tag

Na jó, hát és a Panziós csóka akit 7 év után engedtek ki mert lelőtt két Fekete Sereges bűnözőférget önvédelemből? És a banda egyéb tagjaival (is) ült egy cellában. Bele se merek gondolni mit élt át 7 év alatt.

[ Szerkesztve ]

(#926) JetiRulez válasza Tomassyno (#923) üzenetére


JetiRulez
őstag

Meeeeeee fúj rááássszizmus! ;]

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#927) Tomassyno válasza JetiRulez (#926) üzenetére


Tomassyno
csendes tag

Na jó, hát mehh

(#928) Tomassyno


Tomassyno
csendes tag

:R

Az inglisül kevésbé vagy egyáltalán nem beszélő kedves emberegyedek kedvéért fordítás a levél szövegéről :

Nagy mozibajáró vagyok, viszont megszűnt a kölcsönző, és a Netflix sem működik nálunk (Finnország) szóval kb 0 esélyem van jó minőségű filmeket szerezni. A helyetekben inkább arra koncentrálnék, hogy feloldjam ezen korlátozásokat nem amerikai országokra, hogy az ember egyáltalán fizethessen azért amit csináltok.

Az évek során meglehet, hogy több száz filmet illetve több ezer sorozat epizódot töltöttem le. Igazából ezek a file-ok nem fizikai termékek, szóval valójában 1-esek és 0-ák.
Szeretnék küldeni egy kis kárpótlást a kárért amit (talán ;) ) okoztam, na persze ugyanazon nem anyagi formában mint amilyenek a letöltéseim (lehettek).

Tehát élvezzétek a 10 eurotok digitális másolatát. Vegyétek figyelembe, hogy ez egy eredeti 10 euros bankjegy másolata ami az én tulajdonomban van. Nem érzem magam rosszul amiért elküldöm nektek ezt a digitális másolatot tekintve, hogy csak egy másolat az eredeti itt van a tárcámban. Most pedig élvezkedhettek a bankó fönnséges részleteiben és igazából nem vesztettem semmit, habár a bankjegy a tulajdonomban van.
Tehát csak egy digitális hasonmást kaptatok. Azt hiszem értitek, hogy miről van itt szó :D

[ Szerkesztve ]

(#929) JohnnyX


JohnnyX
senior tag

Hali!

Ma körvonalozódott végleg a húsvét.
Nagyinak ünnepeljük a 90. szülinapját, így csak 1 napra tudnék menni, másnak meg kameráznék.
Ki tudja meddig bírja még...

Ennek tudatában, vállal valaki fuvart Székesfehérvárról szombat reggel,
majd este éjfél körül vissza?

:B

_Z87-Extreme3_-_4670k_-_16Gb_-_1050Ti_

(#930) Tomassyno válasza JohnnyX (#929) üzenetére


Tomassyno
csendes tag

Gz a mammernak:D

(#931) Tomassyno


Tomassyno
csendes tag

Na valaki nem jön Csákvárról? hmm hmm?

(#932) bacsis válasza JohnnyX (#929) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

tudtommal kocsival senki nem jön fehérvárra ám hazafelé biztos el tudsz menni a Pestiekkel :U

(#933) bacsis


bacsis
Közösségépítő

srácok! ha nem jön iwu, se winner, router/switch honnan lesz? :DDD

(#934) JetiRulez válasza bacsis (#933) üzenetére


JetiRulez
őstag

Elhozzam most is az 4-es SMC-t? :DDD

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#935) Geryncs válasza bacsis (#933) üzenetére


Geryncs
csendes tag

Arról volt szó hogy jön nem? :P [link]

(#936) forras2 válasza Geryncs (#935) üzenetére


forras2
őstag

Winner nem jön azt mondta :U De Iwu master nem mondott eddig még semmit :U Nem bánnám ha megnyílvánulna most már, mert hiányzik 1 kis age of már :U

(#937) Geryncs válasza forras2 (#936) üzenetére


Geryncs
csendes tag

Akk rosszul értelmeztem a dolgokat :U

(#938) JetiRulez válasza forras2 (#936) üzenetére


JetiRulez
őstag

Egyszer ő hozott minket. Egy hónapja kérdeztem privátban és azt mondta, még meglátja, hogy lesz melóval.

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#939) forras2 válasza JetiRulez (#938) üzenetére


forras2
őstag

Beszélj Jajával. Nem_tom amikor jött a bográcspartyra, vele jött :K

Iwunak meg ajánlom, hogy tolja le a hátsó fertályát, mert ha nem, akkor annak nem lesz jó vége :U

(#940) JetiRulez válasza forras2 (#939) üzenetére


JetiRulez
őstag

Kösz a tippet! Vele is felvettem a kapcsolatot.

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#941) Ranagol_5 válasza Tomassyno (#931) üzenetére


Ranagol_5
senior tag

Már mondtam, hogy betudok menni csákvárra, te majom! :D

Sometimes I feel my self like a fuckin' monkey. | Irigylem a szüleimet. Nekem sose lesz olyan zseniális gyerekem, mint amilyen nekik van.

(#942) Tomassyno válasza bacsis (#933) üzenetére


Tomassyno
csendes tag

Egy 8 likas Edimax Switch -csel hozzá tudok járulni a dolgokhoz:D
Meg akár egy 4 likas wifi rúterrel :D

(#943) Tomassyno válasza Ranagol_5 (#941) üzenetére


Tomassyno
csendes tag

Ugággá ugá bugá ugábugábúúúú.

(#944) ZoZ77


ZoZ77
csendes tag

Jó szórakozást urak a party-hoz, én sajna most első alkalommal kihagyom.
30 és a halál közt: bárányhimlő. Értitek ezt? Se meló, se pénz, se party.
A party-ra félretett pénz meg mehetett gyógyszerre :W
Na jó, jók ne legyetek!

Üdv!

Üdv: ZoZ

(#945) Winner_hun válasza Geryncs (#937) üzenetére


Winner_hun
félisten

Jaja.
1 a 3-ból

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#946) Winner_hun válasza ZoZ77 (#944) üzenetére


Winner_hun
félisten

Azigen. Jobbulást.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#947) Insolent válasza ZoZ77 (#944) üzenetére


Insolent
aktív tag

Azta mindenit, jó későn lettél annak a fránya kórnak az áldozata, én 4-5 éves lehettem amikor átvisszekettem magamat rajta :U

Jobbulást és kitartást..
Amúgy meg csak azt fertőznéd meg aki még az életében nem kapta meg..

" A bugyi nem a legjobb dolog a világon, de közel áll hozzá "

(#948) forras2 válasza Insolent (#947) üzenetére


forras2
őstag

Hülyeség :)) Én 2× kaptam el a bárányhimlőt, közben meg azt mondják, hogy csak egyszer lehet :N

(#949) Ranagol_5 válasza forras2 (#948) üzenetére


Ranagol_5
senior tag

Jó, de ne feledd, te gumicsimmában születtél, úgy más az élet! :D Ha nincs rajtad a parasztdorkó, akkor fogékony vagy minden vírusra, duplán! :DD

Sometimes I feel my self like a fuckin' monkey. | Irigylem a szüleimet. Nekem sose lesz olyan zseniális gyerekem, mint amilyen nekik van.

(#950) forras2 válasza Ranagol_5 (#949) üzenetére


forras2
őstag

Megszólalt a gödörből a luk :DDD

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.