Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) lacko99 válasza Geryncs (#50) üzenetére


lacko99
csendes tag

Majd kibéreljük a kistermet is, de akkor majd az udvaron lesz a switch hogy elég legyen a kábel :K :DDD

(#52) Ranagol_5


Ranagol_5
senior tag

Kábelt mi tudunk gyártani, van vagy 300M dobozolva. :) De akkor már a suliba kéne rendezni.

1. Ott van 380-as leosztás is, legalábbis Tita ezt mondta, az csak magában majdnem elbírná a gépeket, de ha nem is az egészet (én 25A-es megszakítóval számoltam), a felét biztos.
2. Másrészt vannak ágyak, és nem kéne csövezni. :) Bakszisz, erre kérdezzetek majd rá!

[ Szerkesztve ]

Sometimes I feel my self like a fuckin' monkey. | Irigylem a szüleimet. Nekem sose lesz olyan zseniális gyerekem, mint amilyen nekik van.

(#53) forras2 válasza Ranagol_5 (#52) üzenetére


forras2
őstag

Az iskolát úgy sem adják ki, nem adhatják ki, mivel tanítási közintézmény.
Amire Tita gondolt, az az emeleten van, de az meg elvileg valami Focista egyesületé....

A csarnokot lehetne még kibérelni, de az meg drága(1750/óra), ill meg kéne oldani valahogy az asztal és szék kérdést....

(#54) Ranagol_5 válasza forras2 (#53) üzenetére


Ranagol_5
senior tag

Ejj, jobban tudom, mint te füleiként?! :D Én is a felső részre gondoltam, nem is másra. Az pedig csak nyáron a focistáké, azért lett kérve a Bakfitty, hogy április-május környékére rakja az időpontot, meg bográcsozni is elvileg az iskola területén fogunk. :)

[ Szerkesztve ]

Sometimes I feel my self like a fuckin' monkey. | Irigylem a szüleimet. Nekem sose lesz olyan zseniális gyerekem, mint amilyen nekik van.

(#55) forras2 válasza Ranagol_5 (#54) üzenetére


forras2
őstag

Akkor ha azt oda adják nekünk, akkor viszont az időpontot úgy kell szervezni, hogy ne a tavaszi szünetben legyen, mert akkor itt vannak a focisták.... Vagy legalább is az elmúlt 2 évben itt voltak.....

(#56) Ranagol_5 válasza forras2 (#55) üzenetére


Ranagol_5
senior tag

Megkérdezitek az igazgatót, és akkor majd kiderül, ilyen egyszerü szerintem. :)

Sometimes I feel my self like a fuckin' monkey. | Irigylem a szüleimet. Nekem sose lesz olyan zseniális gyerekem, mint amilyen nekik van.

(#57) Titagyerek


Titagyerek
csendes tag

az a helyzet hogy a tetőteret az önkormányzat csinálta meg ilyenre viszont az ágyak szekrény tv a focisoké és a gyerekek alatt is összetörnek azok az ágyak úgyhogy azt tuti nem kapnánk meg viszont múltkor én már beszéltem az igazgatóval a tantermekről és akkor azt mondta hogy majd beszélhetünk róla szóval a sulit ki lehetne "bérelni"

“ Én nem félek a számítógépektől! Attól félek, hogy nem lesz elég belőlük. ” ♥♥DFI LANParty♥♥Az élet egy szar játék de a grafika nagyon ottvan

(#58) JohnnyX válasza Titagyerek (#57) üzenetére


JohnnyX
senior tag

Stipi-stopi a diri fotelje :DDD

_Z87-Extreme3_-_4670k_-_16Gb_-_1050Ti_

(#59) Insolent


Insolent
aktív tag

Üdvözlet urak.

Kikerekedett az időpont a Péteri Lannal kapcsolatban.

" A bugyi nem a legjobb dolog a világon, de közel áll hozzá "

(#60) bacsis


bacsis
Közösségépítő

Srácok az Iskola tetejét nem kapjuk meg ez fix, a torna csarnok ha sokan is lennénk és a költségek szépen szétoszlanának azért nem oksé mert se asztal se szék az is kilőve! marad a kultúr! hely még van dögivel az áram ami koccos, hát mondom ennyi, ésszel kell hozni a gépeket meg tudatosan elosztani a hálózatot akkor sztem olyan 40főig jók vagyunk, és a napokba beszélek a polgármesterrel is ha beszálnánk a villanyba nem-e tudnák felturbózni :)
Insolent! akkor felirlak a tutira :R
Opal! Neveket kérnék hogy fel írhassam őket is :D

(#61) Geryncs


Geryncs
csendes tag

bacsis: és ami a kúltúrba volt/lesz szék és asztal azt nem lehetne vhogy a torna csarnokba átcuccolni? ;] :P :DD

(#62) Geryncs válasza Flashback (#43) üzenetére


Geryncs
csendes tag

Flashback: Márciusba lesz egy Péteri PH-s Lanparty is oda is szivesen várunk utána meg áprilisba Fülére :P

(#63) forras2 válasza bacsis (#60) üzenetére


forras2
őstag

Titával beszéltem, azt mondta, hogy kábel csere kéne, mert még a régi alu kábelek vannak a falban.... Tittiritti azt mondta, ha az ki lenne cserélve, máris jók lennénk....
Ha a polgármester bele megy, akkor beszélek haverommal, valamivel olcsóbban meg tudná ezt csinálni, talán ha szopok 1 kicsit, még ingyen is :DDD

Geryncs!
A kúltúr majdnem hogy csak minden hétvégére ki van adva valamilyen program miatt....
Így valszeg, ha a csarnokban lennénk, odaát valami program lenne, így az asztalokat/székeket nem tudnánk átvinni :(

(#64) Geryncs válasza forras2 (#63) üzenetére


Geryncs
csendes tag

Áhááá értem :(( Pedig jó lett volna :D

(#65) bacsis válasza Geryncs (#64) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

na meg arról nem beszélve hogy mi meló az oda az még hagyá de utána vissza is kéne hulla fáradtan :U

(#66) Geryncs válasza bacsis (#65) üzenetére


Geryncs
csendes tag

Jogos :R

(#67) mttssz


mttssz
senior tag

Na elvileg fuvar lesz, úgyhogy fel lehet vésni engem is két napra :) .
(#38) bacsis: persze, 12 már elmúltam pár éve :D

(#68) bacsis válasza mttssz (#67) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

akkor meg milyen korhatárról beszélsz? ;) jahh a 18-asra? ugyanmár :) oksa áátírlak a tutisok közé :R

(#69) mttssz válasza bacsis (#68) üzenetére


mttssz
senior tag

Köszöntem :R

(#70) mttssz


mttssz
senior tag

És ugye monitorról, egérről, billentyűzetről, kábelekről is nekünk kell gondoskodni? LAN-kábelből körülbelül milyen hosszú kell? :U

(#71) bacsis válasza mttssz (#70) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

természetesen :)
Lan kanyócból egy erős 5m a biztos jahh hosszabbítót ne felejtsd ;)

(#72) mttssz


mttssz
senior tag

Kettőhúszas hosszabbítót?
Félrenyomtam, nem válasznak ment :)

[ Szerkesztve ]

(#73) bacsis válasza mttssz (#72) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

igen természetesen ;)

(#74) forras2 válasza mttssz (#72) üzenetére


forras2
őstag

:K

(#75) Titagyerek válasza mttssz (#70) üzenetére


Titagyerek
csendes tag

és füles sem árt...

“ Én nem félek a számítógépektől! Attól félek, hogy nem lesz elég belőlük. ” ♥♥DFI LANParty♥♥Az élet egy szar játék de a grafika nagyon ottvan

(#76) mttssz válasza bacsis (#73) üzenetére


mttssz
senior tag

És abból milyen hosszú kell? Mert abból van ilyen 10-15-20m-s is...
Titagyerek: az mindig van nálam, az biztos nem hiányzott volna :)

[ Szerkesztve ]

(#77) Titagyerek válasza mttssz (#76) üzenetére


Titagyerek
csendes tag

elég 1m es is csak 3 vagy annál több lik legyen a végén mármint ajzat vagy konektor vagy egyéb ilyesmi szav(szóóóó)

“ Én nem félek a számítógépektől! Attól félek, hogy nem lesz elég belőlük. ” ♥♥DFI LANParty♥♥Az élet egy szar játék de a grafika nagyon ottvan

(#78) mttssz


mttssz
senior tag

Értem, akkor elég a rövid is csak sok luk legyen.

(#79) Ranagol_5 válasza Titagyerek (#75) üzenetére


Ranagol_5
senior tag

Fülest én bármikor tudok adni. Egyet jobbal, egyet ballal. :D LAN kábel nálunk mindig van egy rakással. :)

Sometimes I feel my self like a fuckin' monkey. | Irigylem a szüleimet. Nekem sose lesz olyan zseniális gyerekem, mint amilyen nekik van.

(#80) #92888064


#92888064
törölt tag

nincs monitorom, és még szerezni se tudok (nem vicc). nagyon nagyképű lennék, ha tv-vel mennék?
haverhoz tv-vel és relax fotellel szoktam menni, amikor velencén lanpartyzunk :DDD egyszer mentem notival, és a genyó nem akart hazavinni, mert azt el tudom vinni vonaton is...
gondolom fehérvárról nem lenne nehéz fuvart szerezni.
szerk.: most látom JohnnyX is megy, akkor valahogy bekuncsorgom magam a kocsiba, ha elférek.

[ Szerkesztve ]

(#81) forras2 válasza #92888064 (#80) üzenetére


forras2
őstag

Attól függ milyen tv :U

(#82) JetiRulez válasza forras2 (#81) üzenetére


JetiRulez
őstag

Jajj, hát nem ilyen? ;]

[ Szerkesztve ]

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#83) bacsis válasza #92888064 (#80) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

jahh hát azért jó volan ha nem 107centis plazmával jössz amúgy persze jöhetsz TV-vel ha nem nagyobb max 22colnál

(#84) #92888064 válasza bacsis (#83) üzenetére


#92888064
törölt tag

sima 32es. 90 wattot fogyaszt, amennyit az elõdje (19es crt).

(#85) Pomber


Pomber
csendes tag

Helló helló!

Talánosra írj fel pls, nem tudom, hogyan alakul a meló :)

MSI GX700: Mobile DualCore Intel Core 2 Duo T9300, 2500 MHz,ATI Mobility Radeon HD 3650,2 GB ram, ha már mindenki azt írja ki mije van :)

(#86) csilisz válasza bacsis (#83) üzenetére


csilisz
tag

Én is jöhetek TV-vel? Van egy 117 cm-es 46" os LCD-m ;] Na jólvan én is bunkó vagyok :o

[ Szerkesztve ]

(#87) Insolent válasza csilisz (#86) üzenetére


Insolent
aktív tag

Nekem csak 42" ..... höhö farokméregetés :C

" A bugyi nem a legjobb dolog a világon, de közel áll hozzá "

(#88) oPalRx7


oPalRx7
tag

én meg nem jövök nagyobb képernyővel, a kis hd2600XT még az 1280x1024-et se tudja időnként pixellel kitölteni a 256 vramból :D (crysis wars pl)

(#89) Sotho válasza JetiRulez (#82) üzenetére


Sotho
őstag

Fotosopp! Ismerem gázsit nincs nekik ilyen.:DDD

(#90) mttssz


mttssz
senior tag

Esetleg játéknak javasolnám még a Quake 3-t :U .

[ Szerkesztve ]

(#91) Insolent válasza mttssz (#90) üzenetére


Insolent
aktív tag

Volt Q3 kb 10percig:) aztán én toltam nightmare botok ellen :DDD

" A bugyi nem a legjobb dolog a világon, de közel áll hozzá "

(#92) mttssz válasza Insolent (#91) üzenetére


mttssz
senior tag

:DDD
Csak azért javasoltam mert ha lenne Q3 akkor jönne még pár ismerősöm :) .

(#93) Insolent válasza mttssz (#92) üzenetére


Insolent
aktív tag

Hajrá, szívesen várom őket ;]

" A bugyi nem a legjobb dolog a világon, de közel áll hozzá "

(#94) csilisz válasza Insolent (#87) üzenetére


csilisz
tag

Én jövök 3,2m széles vászonra vetített projektorral :C :P

[ Szerkesztve ]

(#95) JetiRulez válasza Sotho (#89) üzenetére


JetiRulez
őstag

És honnét veszed, hogy nem az övé? Lehet, hogy csak bekéreckedett a Béciékhez pózolni. :P

Nem mellesleg lehet, hogy elkérem a szomszéd HD projektorát.

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#96) Sotho


Sotho
őstag

Látom a q3-ra azért van igény tessék legközelebb hangos bekiabálaással jelezni!
Kb ez az egy játék amiben még úgy ahogy eljátszogatok. :D

(#97) bacsis válasza Sotho (#96) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

azér Far Cry-ba se vagy rossz :N

(#98) Insolent válasza Sotho (#96) üzenetére


Insolent
aktív tag

Én toltam, és szóltam is... de hát... Abban én is odabaszok ;] , mondjuk COD2ben is odabasztam :))

" A bugyi nem a legjobb dolog a világon, de közel áll hozzá "

(#99) forras2 válasza Insolent (#98) üzenetére


forras2
őstag

kinek? kineeek? ;]

(#100) Sotho válasza Insolent (#98) üzenetére


Sotho
őstag

Én eddig egyetlen embert láttam aki odabasz cod2-ben az Lasali volt még a nyáron.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.