Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8) Apollyon válasza Vakegérke (#7) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Hú Te nem gyengén félreértettél.

Nem azt mondtam hogy meg kell játszani magát az embernek a kapcsolatában, hanem azt, hogy ne áruljon már el mindent magáról a legelején mielőtt összejönnek és kapcsolatban vannak.

Amikor kapcsolatban van, persze ki lehet bontakozni, de ne az elején, mert egyszerűen nem így kell felszedni a csajt, hanem fent tartani az érdeklődést, ez a legfontosabb! Ez így sokkal ésszerűbb, minthogy már mindent kiköpök magamról kapásból.

Mert ha titokzatos vagyok az elején (persze nem túlzottan), és nem tudja hogy most tényleg nagyon tetszik-e nekem vagy csak úgy kicsit bejön nekem, és nem érzi hogy totál sínen van, akkor ösztönösen megpróbálja felkelteni az érdeklődésem iránta, ergo gondolkodik rajtam, foglalkozik velem. Amiről meg már mindent tud, azon nem fog agyalni, hisz minden egyértelmű.

Abszolút nem kioktatni akarlak, tisztában vagyok vele hogy mennyivel több tapasztalatod lehet, de én az udvarlásra értettem a fent és előzőleg leírtakat, nem az egész komplett párkapcsolatra.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.