Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) borix válasza Razzul (#188) üzenetére


borix
őstag

Elfelejtettek az S10E-be szerényebb felbontású, könnyebben hajtható gagyibb kijelzőt tenni. :W
Sajnos nem tudták, hogy ha IPhone fronton jó az a népnek jó lesz az androidon is.
A 128GB modellbe még memória kártya bővíthetőséget is merészeltek tenni. :B

Az iOS egyszerűbb fűgéb op rendszer mint az android de cserébe korlátoltabb.
Akik ezt a telót dicsérik valjuk be a többség még mindig a 5-6-7 régebbi modellen csöveznek.
Elszálltak az árak és az újabb termékeket már nem tudták megfizetni.
Nekik ez a telefon megváltás, szolgáltatótól kihozhatják lesz új vagy újnak mondható Iphone a kezükben.
Melyik okostelefont vegyem topikba felhoznátok ezeket az érveket amikért itt oda vagytok, körbe röhögnének benneteket. :K

[ Szerkesztve ]

(#202) szaszyka válasza Tin (#199) üzenetére


szaszyka
senior tag

:C :DD :C :DD :C :DD :C :DD :DD
Ez.... hát ezzel a kommenttel feldobtad a napomat! Komolyan mondom, köszi!
:R :W

Lenovo Thinkpad X220 :D

(#203) Giovan! válasza Tin (#199) üzenetére


Giovan!
addikt

Nem tudom eldönteni, hogy most trollkodsz, vagy szerinted tényleg ok lehülyézni valakit azért, mert tetszik neki egy telefon, ami neked nem. Mert ha utóbbi, akkor nem korlátolt vagy ezen véleményed miatt, hanem kulturált vitára alkalmatlan. Ez ugyanis nem tekinthető vitaalapnak, hogy "hülye a másik, mert nem ért veled egyet, és kész". Pláne nem tekinthető annak egy szakmai fórumon.

[ Szerkesztve ]

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#204) aujjobba válasza INGJOKE (#195) üzenetére


aujjobba
addikt

Tudom milyenek, legalabbis tesztekbol, es azt sem firtatom mit tud megvenni valaki a fizetesebol.
Egyszeruen csak en feltenek egy draga telefont a terepen.
Az akku temara, ha annyira nagy gond ez leteznek powerbankok, toltos tokok, stb.
Egyebkent annyira azert nem rossz ennek az uzemideje, ha nem jatszik meg FB-ozik rajta egesz nap akkor nem hinnem hogy felnaponta tolteni kellene, egesz takarekos SoC van mar ezekben.
Ha visszaemlekszel vagy visszaolvasol a 2016-os SE-nek is dicsertek anno az uzemidejet, pedig abban aztan tenyleg nincs sok mAh.
Az mas kerdes, hogy a jovalnagyobb tepsikhez kepest elverzik hamar persze, csodak nincsenek.

(#205) INGJOKE válasza aujjobba (#204) üzenetére


INGJOKE
veterán

Kolléganőnem az volt. Igaz sokat telefonált meg használta mert munkaeszköz volt, de mindig le volt merülve és mindig sírt. Emlékszem át kellet túrni a kocsi kesztyűtartóját egy jó lightning kábelért, még jó hogy anno volt almás telefonom. :)

(#206) Sgr_A válasza borix (#201) üzenetére


Sgr_A
addikt

nem is értem nektek az fáj hogy ezt kihozta az Apple, és vannak emberek akiknek ez megfelel bármi miatt
"5-6-7 régebbi modellen csövezik.
Elszálltak az árak és az újabb termékeket már nem tudták megfizetni."
akkor azok kicsodák akik alsó vagy alsó közép kategóriás telefont vesznek mert még ezt az iPhone-t sem tudják vagy nem akarják megfizetni

szeretem amikor mások zsebében turkáltok
mutass egyetlen egy kis méretű android telót, esetleg olyan ami nem kompromisszumos a nagyobb testvérhez képest
az s10-e akkuban mennyivel bírja jobban mint ez?

(#207) aujjobba válasza INGJOKE (#205) üzenetére


aujjobba
addikt

Felhasznalasi szokasokhoz merten erdemes telefont valasztani, ha tudod hogy munkaeszkoz lesz veszel melle powerbank-et vagy masfele telefont veszel.
Olyan nincs ami mindenkinek mindenre jo.

(#208) janeszgol válasza borix (#201) üzenetére


janeszgol
félisten

Melyik okostelefont vegyem topikba felhoznátok ezeket az érveket amikért itt oda vagytok, körbe röhögnének benneteket.

Pont ezert nem megyek oda. Amatorok nem erdekelnek engem.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#209) borix válasza Sgr_A (#206) üzenetére


borix
őstag

Ipone vonalon értettem a csövezést házon belül.
Lehetett volna modernebb formaterve a telónak, teljes felületet lefedő kijelzővel.Memória kártya bővíthetőség nélkül a 64BG már nem valami sok, 4GB ram is mehetett vonala bele.
A 30W gyors töltő sem lett volna tétel.
Amiket írok ezek anyagilag nem nagy ráfordításba kerültek volna legalábbis android vonalon ezeken nem szaroznak, az emberek igénylik is.
Meglépték volna akkor saját magukat korlátozták volna házon belül ezért voltak ezek a kompromisszumuk.
Amúgy valljuk be nagyon helyes, hogy nem lépték meg jó ez így is nektek védjétek csak. ;]

(#210) nozs23 válasza borix (#209) üzenetére


nozs23
addikt

Lehetett volna modernebb formaterve a telónak, teljes felületet lefedő kijelzővel.
Amiket írok ezek anyagilag nem nagy ráfordításba kerültek volna

De, ez rohadt nagy beruházás, gyakorlatilag az egész készüléket újra kéne tervezni és akkor még gyártást meg sem említettem.

De tudom. Én is szeretnék mindent is. Lehetőleg fele ennyiért. Hát ez van.

[ Szerkesztve ]

(#211) Giovan! válasza borix (#209) üzenetére


Giovan!
addikt

Ha ezeket meglépik, akkor nem 400 dollárért adnák, és rögtön elesnének rengeteg potenciális vásárlótól.
Akinek ezek fontosak, annak ott az i11. Ja hogy az drága? Hát pech...

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#212) keIdor


keIdor
titán

Nevetséges, hogy minden Apple hírnél több száz hozzászólás születik, abból kétharmad androiduser trollkodás vagy hittérítés. Fordítva érdekes ez nincs... büntetni kéne a trollokat banánnal, idő kérdése és befejeznék.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#213) aujjobba válasza borix (#209) üzenetére


aujjobba
addikt

Amit leirsz az mar letezik es megvasarolhato, Xs-nek hivjak vagy 11 Pro-nak.
Mi ertelme lett volna ugyanazt a telefont ujra kiadni?

(#214) Razzul válasza borix (#201) üzenetére


Razzul
senior tag

Most felsoroltál 1-2 szempontot, amiben az S10e jobban teljesít, azonban a Samsung telefonja esetében máshol köt az ember kompromisszumokat. Ezeket a köröket már milliószor lefutották más topikokban, itt már nem mennék bele ebbe a vitába, ha nem haragszol. :R

Stat crux dum volvitur orbis

(#215) INGJOKE válasza keIdor (#212) üzenetére


INGJOKE
veterán

"büntetni kéne a trollokat banánnal"

Ezt egy picit rasszistának érzem, de lelked rajta... :D

Figyelj oda, mert az alma átírja... :D :D :D :D

(#216) borix válasza Giovan! (#211) üzenetére


borix
őstag

Rendesen elszálltak az árakkal, sokan már inkább áttérnek androidra ezért kellett egy szerényebb árszegmű készülék, de arra vigyázva, hogy házon belül ne rúgjanak öngólt.
Ez lett belőle.
nozs23
Formaterv nem tétel, android vonalon lassan félévente sz@rják ki az új formatervvel belül alig módosított telókat.

(#217) Sgr_A válasza borix (#209) üzenetére


Sgr_A
addikt

ha minden igaz lesz ilyen teló
az i12 szériában regélnek egy 5,4" variánsról valószínűleg nem 180k lesz a nyitó ára és az is kompromisszumos lesz a nagyobbakhoz képest kamerában kijelzőben akkuban

(#218) nozs23 válasza borix (#216) üzenetére


nozs23
addikt

Ja tehát ez kevés, az drága? Ez nem fog így menni.
Szerencsére a droid vonal meg van ám szórva olcsó 3-400 ezres csúcsmodellekkel és már a Xiaomival, vagy Oneplussal sem lehet takarózni, mert azok is simán ott vannak.

(#219) keIdor válasza INGJOKE (#215) üzenetére


keIdor
titán

De örülök, hogy a troll jelzőt automatikusan magadra is vetted. Azt is csinálod. :) Ezzel a sok röhögő smileyval egyértelmű. Ha rajtam múlna már kivágtalak volna, trollkodj máshol, ha a rendes beszélgetés nem megy...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#220) 7Heads Drago válasza Giovan! (#164) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Te miről zagyválsz itt? Az Apple honlapon is kint van hogy I8 üzemidőt tud. Fentebb is linkeltek már akku tesztet. Megvannak ezek vagy linkeljem őket? Úgy pörögsz itt és fényezed a telot mintha fizetnének érte.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#221) Giovan! válasza 7Heads Drago (#220) üzenetére


Giovan!
addikt

Először is a stílus maga az ember. Más topikokban ezt már mondtam neked...

Másodszor: A válaszom pontosan melyik részével van bajod? Leírtam, nekem simán összejön a 6 órás SOT, a kolléga által említett 4 órá SOT max akkor jön össze, ha nagyon vasizzasztó feladatra használom (pl. folyamatos játék, dehát 4 órát nem játszok egyhuzamban mobilon, még egyet sem). És ugye logikus, hogy ha az i8 átlagos felhasználás mellett (legalábbis számomra átlagos) kibír 6 órát, akkor az SE-nek az energiatakerékosabb A13 miatt többet kell bírnia (de mint mondtam is, nem sokkal). Én legalábbis a saját logikám alapján erre jutottam, de a te érveidet is meghalgatom.

Az már fényezés, ha leírom, hogy nekem tetszik, és látom értelmét a jelenlétének a piacon? Vagy ha kikérem magamnak, hogy lehülyéznek? Írtam, RAM 4 giga kellett volna bele, az hiányosság. Más számomra nincs, nekem megfelelne (ha nem tavaly ősszel vettem volna az i8-at) így a hogy van :K

[ Szerkesztve ]

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#222) INGJOKE válasza keIdor (#219) üzenetére


INGJOKE
veterán

Én nem értem, hogy mi a bajod? Te akarsz mindenkit mindenhonnan kidobni, kizárni és én nem tudok rendesen beszélgetni?

Érdekes hozzáállás. :D

(#223) 7Heads Drago válasza nozs23 (#210) üzenetére


7Heads Drago
veterán

A nagyobb töltő pl nulla ráfordítást jelentett volna. :)
Még az Usa oldalon is egy áron van a 5w-os a 12W-ossal. Persze az SE tulajok még így se szóljanak semmit se egy I11 vagy I11pro tulajhoz képest. Neki mégiscsak feltölt a telo 2 óra alatt. Egy 3-3500-as akkuhoz beszúrni az 5W-os adaptert na ahhoz már vastag bőr kell az arcra. Erre büszkék lehetnek:

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#224) #40359168 válasza Tin (#170) üzenetére


#40359168
törölt tag

“...csak az Apple plecsni a hatuljan...”

Minekutána csak az Apple ad iOS-t és a Mac macOS-t, igen, ez szempont. Mondjuk hogy a bevallott és az én felhasználói szokásaim szerint teljességgel racionális márkahűségemmel együtt hogy tudnék mondjuk itt Németországban az i7-emmel, a másodtelefon SE-mel és a 2012-es Airemmel menőzni, azt pont nem tudom és nem is érdekel. Működni viszont működik mind hibátlanul, persze én nyilván nem vagyok olyan magasan kvalifikált, hiperfontos ember, mint azok, akik meg akarják velem etetni azt, hogy márpedig nekem Androidra és Windows-ra van szükségem, emiatt van is ám egy masszív önértékelési zavarom, ja nincs.

(#225) Gempas 70 válasza 7Heads Drago (#223) üzenetére


Gempas 70
aktív tag

Kicsi akku, 5 W töltés = hosszú élettartam. Nem érted te ezt.

(#226) 7Heads Drago válasza Giovan! (#221) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Eddig te voltál az aki bőszen linkelgetett.... tessék: [link]

Az hogy te a telefon nézegetésével és simogatásával milyen üzemidőt hozol össze semmit se jelent magában. Van aki használja is a teloját nem csak nézegeti. Elég egyértelműen le van írva az Apple oldalon. Iphone 8 illetve a 7 is ugyanezt tudja-tudta. Látszik a fejlődés szépen.
Érdekes hogy az üzemidő növelése már minden gyártónál fontos lett. Sőt az I11 vonalon is érzékelhető. Kár hogy itt nem törekedtek rá picit se. Remélem a 12-es vonalon nem esnek majd megint ebbe a hibába. Ezt kár szépítgetni.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#227) Juhaszatti válasza Gempas 70 (#225) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Ha kicsi az akku, akkor sűrűn kell tölteni. Ha gyenge az adapter is, akkor már ott tartunk, hogy sokáig kell a töltőn tartani, gyakran. Ha a hosszú töltési idő alatt használni is akarja az ember, de nem vezetékről, akkor időnként megszakítja, majd újraindítja ezt a lassú és sűrű töltést. Ami nagyon nem tesz jót az élettartamnak.

Azon talán még lehet vitatkozni hogy mennyire környezetbarát, de az biztos hogy nem felhasználóbarát.

(#228) aujjobba válasza 7Heads Drago (#226) üzenetére


aujjobba
addikt

Barmikor lehet masfele telefont valasztani, ha az illetonek nem felel meg az akkuido.
Szerintem az i7 es az i8 is szepen fogyott, ha az akku ennyire vizvalaszto lett volna akkor talan maskepp neztek volna ki az eladasok.
Ez meg ugyanazt tudja.

Mindig felhozzatok ezeket a dolgokat oriasi hianyossagnak vagy egyenesen dealbreaker-nek beallitva, de a piac es az eladasi adatok megsem igazoljak amit mondtok.
Ilyen a memoria mennyisege, oda se irja a gyarto, mert alig valakit erdekel, a vasarlo latja hogy porog rajta minden, es ennyi.
Masik a kijelzo felbontas, vasarlo ranez, szep a kijelzo, nem lat oriaspixeleket, es ennyi.
Sebessegben, kameraban biztos lehet hogy a legjobbak egyiket kapja (vagy epp a legjobbat).
Szemelyes tapasztalat, miota almas cuccokat hasznalok egyszerusodott az eletem, mert nem kell folyton osszehasonlito teszteket olvasgatnom a kulonbozo androidos eszkozokrol, nem kell CPU benchmark-ot keresgelnem, odafigyelnem melyik gyarto meddig frissiti a keszuleket, milyen minosegu rajta a szoftver, stb, stb.
Ismerosnek keresek droidos tabletet mar napok ota, kutathatom vajon az Exynos 7094 vagy a snapdragon 450 vagy a kirin XYZ a jobb, meg milyen droid van rajta, meg a tobbi.
Esku legkozelebb azt mondom vegyenek iPad-et, mindegy melyiket, mert tuti nem lesz szar.

[ Szerkesztve ]

(#229) Giovan! válasza 7Heads Drago (#226) üzenetére


Giovan!
addikt

Leírtam mire használom a telómat, olvass vissza. De mostmár kíváncsivá tettél, ha az csak simogatás, nálad miben merül ki az átlagos felhasználás?

Továbbra is egészen biztos vagyok benne, hogy nálam tovább bírná az új SE a (fejlettebb procija miatt), mint a mostani 8-as, még ha csak kicsivel is.

Érvet ezzel kapcsolatban nem tudtál hozni, csak linkeled az Apple weboldalát (ahol ráadásul szintén azt írják, hogy hasonló, nem azt, hogy centire ugyanannyi). Ok, én értem, nincs nagy előrelépés, de hogy egyáltalán nem lenne? Az azt jelentené, hogy az A13 energiatakarékosságban semmit sem lépett előre az A11-hez képest (tekintve, hogy akku ugyanaz van mindkét készülékben), ezt pedig kétlem.

[ Szerkesztve ]

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#230) Gempas 70 válasza Juhaszatti (#227) üzenetére


Gempas 70
aktív tag

Én is így értettem.. Bocs ha félreérthető volt.
Ez az akku egy vicc. De hát majd tölti sűrűbben aki ezt válassza.
Tény. Ha az alma erősebb akkut +Gb ramot, nagyobb, kb. ház méretű kijelzőt tesz bele akkor tökön szúrja a jelenlegi kínálatát.

[ Szerkesztve ]

(#231) munnergep válasza Tin (#170) üzenetére


munnergep
senior tag

Én marha 2 hónapja vettem egy galaxy a71-et (galaxy S9 meghótt), mert azt hittem úgy sem lesz új SE.
Minden reggel úgy ébredek, hogy elájulok a gyönyörű amoled kijelzőjétől, de sajna napközben már nem látok belőle semmit, mert az androidtól meg sugárba hányom le szerencsétlent.
Amikor pörögni kéne, akkor nem tud. De ezt már évek alatt minden droidos telónál elfogadtam, csak megszokni nem tudom.

Szóval, kedves Tin, inkább az elavult design, a bazi nagy kávák, az alacsony felbontás, csak cserébe csinálja úgy és akkor ahogyan és amikor én mondom neki. Márpedig ezt bármelyik iphone-om tudta ami a másik oprendszerről nem mondható el.
(viszont az akkuidő tényleg gagyinak ígérkezik)

[ Szerkesztve ]

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#232) cami][us válasza aujjobba (#189) üzenetére


cami][us
senior tag

Egyrészt-másrészt

Előtte volt egy videó, csak bénábban nyüstölték.

(#233) Juhaszatti válasza Gempas 70 (#230) üzenetére


Juhaszatti
addikt

:R
Csak szimplán nem jött át a szarkazmus.

(#234) hemaka


hemaka
nagyúr

11 pro nálam játékkal, sok-sok safari és messenger screen time mellett bír 7-7,5 órát. Ebből nem nehéz kiszámolni, hogy a kisebb akku mennyit bír. 4-4,5 órát tippelek.

[ Szerkesztve ]

(#235) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

jó dolog lehet 3-4 évig almát használni, de mi a helyzet az akkuval?
lehet 2-3 év után normális áron akkut cseréltetni? tényleg érdekel, én is elgondolkodtam ezen a telón 10+ év android után.

[ Szerkesztve ]

(#236) 7Heads Drago válasza Giovan! (#229) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Még képről se megy? Na segítek...
Videólejátszás 13 óra
Hanglejátszás 40 óra
Mindnél.
Ezek szerint már az Apple is hazudik? Vagy ferdítenek csak?
Én hoztam érvet ellenben te semmit se. De nem is várom el. Persze az új akkus SE nyilván jobb, mint egy használt 8-as. De felőlem legyen úgy ahogy írod. Neked többet tudna. :))
Szép Napot

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#237) nozs23 válasza Sanyi.mTs (#235) üzenetére


nozs23
addikt

Hivatalos szervizben 10.000 az új akkumulátor a 8-as szériáig, plusz gondolom a cserélés díja. Elvileg akcióban ennyi, de nagyon régóta ez az ár van feltüntetve.

(#238) Giovan! válasza 7Heads Drago (#236) üzenetére


Giovan!
addikt

Ha nem vagy képes megérteni egy egyszerű logikai láncot, arról nem én tehetek.
Bár valószínűbb, hogy csak megjátszod, máshol is megtetted már...
Na mindegy, neked is szép napot! :)

[ Szerkesztve ]

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#239) PeAdam


PeAdam
tag

Sok tesztet megnéztem és a fotók, vélemények alapján a legtöbb tesztelőnél ez hangzik el:

"Éjszaka ne akarjunk képet csinálni"

Ez komoly emberek? :D Valaki tényleg kifizet 200 ezret ezért a szarért? Az 55 ezres Xiaomi Redmi Note 8T-ben 4 darab kamera van hátul, amiben a főkamera 48 megapixeles és éjszaka is fantasztikus képeket csinál az éjszakai módnak köszönhetően.(barátnőmnek ilyen van, tapasztalat) Nem beszélve arról, hogy az SE-be még egy FHD kijelzőt sem tudtak rakni, ami szintén nem egy elnézhető dolog ennyi pénzért.
Az apple fanoknak tényleg bármit el lehet adni. Ez a telefon a procit leszámítva (ami amúgy teljesen felesleges bele) kb 40-50 ezret sem ér :D

[ Szerkesztve ]

Ryzen 3700X, 32Gb HyperX Predator 3200 MHZ RGB, RX 5700 XT Asus Strix OC 8GB

(#240) worxland válasza munnergep (#231) üzenetére


worxland
addikt

"...2 hónapja vettem egy galaxy a71-et ..." "Amikor pörögni kéne, akkor nem tud."

A71 nem pörög? Ezt se hallottam még (van itthon 2 is meg egy A70).

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#241) worxland válasza Sanyi.mTs (#235) üzenetére


worxland
addikt

Lehet, lényegében minden GSM boltban megcsinálják, Pesten drágábban, vidéken jóval olcsóbb.

[ Szerkesztve ]

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#242) janeszgol válasza PeAdam (#239) üzenetére


janeszgol
félisten

Nincs benne night mode vagy nem tudom. [link]
Ez alapján a videó alapján a sorrend: Xr -> SE 2020 -> 11

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#243) PeAdam válasza janeszgol (#242) üzenetére


PeAdam
tag

Végülis már szürkületkor is használhatatlan a telefon kamerája, de nembaj 200 ezerért jólesz az :D

Ryzen 3700X, 32Gb HyperX Predator 3200 MHZ RGB, RX 5700 XT Asus Strix OC 8GB

(#244) hemaka válasza worxland (#241) üzenetére


hemaka
nagyúr

GSM boltban nem eredeti akkut kapsz, olyat csak a hivatalos szervizben tesznek bele. Akinek nem fér bele szaros 10e forint 2-3 évente, az vegyen 3310-et. :DDD

(#245) Gempas 70


Gempas 70
aktív tag

Ez hogy?
[link]
Mitől ez a különbség?
Hiába mondja hogy a másik kettőnél futhat vmi a háttérbe, de mi?
Most bontotta ki mindet és ugyanazt nyomkodta végig.

[ Szerkesztve ]

(#246) Sgr_A válasza PeAdam (#243) üzenetére


Sgr_A
addikt

De ezzel legalább lehet telefonálni mert működik a közelség érzékelő és nem nyomkodom el a fülemmel, és este sem égeti ki a szemem mert a fényszenzor is működik
ha kiadnak rá egy frissítést az javít dolgokon nem elbarmol másokat
a garis javítások hozzáállásáról már ne is beszéljünk
de tudod mit jó neked az a xiaomi

most azt nem is akarom írni hogy azért van xiaomid mert másra nem futja Mint ahogy itt írták hogy csak a csövesek veszik ezt mert a x-11 szériára nem futja

(#247) PeAdam válasza Sgr_A (#246) üzenetére


PeAdam
tag

Elárulom neked, hogy páromnak a Xiaomi előtt Iphone 6 volt. Az utolsó 1 évben már csak szenvedett vele a 2 év után trapára ment akksi miatt, állandóan töltőn volt neki. Ha épp nem, akkor sok esetben nem lehetett elérni. Szóval az, hogy melyikkel hogyan lehet telefonálni, inkább ne menjünk bele :W

Ryzen 3700X, 32Gb HyperX Predator 3200 MHZ RGB, RX 5700 XT Asus Strix OC 8GB

(#248) hemaka válasza Gempas 70 (#245) üzenetére


hemaka
nagyúr

Egy teszt nem teszt, ott valami app hiba van.
Meg androidnál is kb mire jók az ilyen benchmarkok semmire, itt meg fokozottan igaz ez. 🤷‍♂️

[ Szerkesztve ]

(#249) Giovan! válasza PeAdam (#239) üzenetére


Giovan!
addikt

Az utóbbi 5 évben talán 20 képet lőhettem összesen a telómmal. Számomra ennélfogva egyáltalán nem releváns, hány kamerát raknak rá, az viszont igen, hogy a vas soha ne hagyjon cserben, így aztán nekem egyáltalán nem fölösleges az a proci. De elfogadom, ha másnak inkább a kamerára lenne szüksége, akkor ezt a telót nem neki találták ki.
De 55 ezres Xiaomikhoz hasonlítani azért legjobb esetben is indokolatlan, márcsak azért is, mert azon nincs iOS :)

Közben megnéztem, az említett Xiaomiban Snapi 665 van, így pláne röhejes egymás mellé rakni a két készüléket.

[ Szerkesztve ]

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#250) Giovan! válasza PeAdam (#247) üzenetére


Giovan!
addikt

Aksit 10k-ért cseréltethetett volna benne, ezért kár volt rögtön telót váltania :DDD

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.