Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Giovan! válasza #76289792 (#47) üzenetére


Giovan!
addikt

Annak aki androidon rendezekedett be, valóban nem. Viszont a régebbi iPhone-ok tulajdonosainak (akiket megcélzott az Apple ezzel a készülékkel) meg gondolom az iOS biztosítja a gördülékeny, könnyen kezelhető és felhasználóbarát felületet, mivel ehhez vannak szokva. Nem vagyunk egyformák :)

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#52) szkaroly válasza Razzul (#45) üzenetére


szkaroly
senior tag

Nekem pl. az emui felhasználóbarát felület. Ismerem az erényeit, hibáit, egyszer beállitottam 3 éve, pár apróságtól eltekintve nem is piszkáltam azóta.

[ Szerkesztve ]

Poco X3 Pro

(#53) szkaroly válasza Ujfelhasznal (#49) üzenetére


szkaroly
senior tag

Pár napja írta a p9 lite 2016 topikban hogy frissítést kapott. Négy éves a teló. Persze nem ez az általános. [link]

Poco X3 Pro

(#54) #76289792 válasza Giovan! (#51) üzenetére


#76289792
törölt tag

Az ökoszisztéma és szolgáltatás-csomag egy teljesen más oldal. Ez a tényeken nem változtat. Én sokéves iOS használat után váltottam végül droidra (céges végig az volt). Ökoszisztémám sosem volt, szolgáltatásoktól pedig könnyen szabadultam, mert ugyan azt kapom Android-on. Ha valaki csak emiatt nem tud váltani az nem is akar, abszurd.
Az nem kritizalható ha valaki ezt a készüléket választja, egyéni igény és preferencia. Viszont technikailag ez a telefon sehol nincs a mai korhoz képest, ezen az iOS sem változtat. Ezt el kell fogadni, ilyen téren teljesen érthető a kritika, egy ilyen fórumon ez ellen kár is védeni.

(#55) whatwhatwhat válasza Juhaszatti (#22) üzenetére


whatwhatwhat
aktív tag

"Milyen hátránya származik az embernek abból, ha a jól működő 3-4 éves telefonján, 1-2 évvel korábbi főverziót kell használnia?"
Semmilyen, de az itt fórumozó iphone felhasználók úgy gondolják, hogy ha nem jön már rá főverzió, akkor kuka a telefon. "Max 2 év támogatás". A támogatás ezek szerint főverzió frissítést jelent, csak és kizárólag azt. Mert támogatás terén ez az egyetlen egy dolog amiben jobb az apple. Ezért csak ez számít.
Hiányzó feature-ök? Senkit nem érdekel, azok úgyis feleslegesek.
Olyan feature-t kap frissítéssel az iphone ami az androidban 2 éve benne van? Az iphone király mert támogatják, az android szar mert nem kap új feature-t.
A 3.-4. frissítéssel már igazából semmi új dolgot nem kapnak a régi telefonok? Nem számít, csak nőjön a szám.
Ha kapnak is valami új featuret, akkor is általában a gyári appokkal kapcsolatos dolgok. Ja hogy ezek android-on főverziótól függetlenül frissülnek a store-ból és folyamatosan kapják a feature-öket, messze a telefon "támogatásának" lejárata után is? Az nem jó, ha nem főverzióval jön, akkor olyan mintha nem is lenne.
Arról meg ne is beszéljünk, hogy iphone-okra még mindig 1 év gari van, legtöbb androidosra meg 2, legalábbis tudtommal samsung, huawei és xiaomikra 2 van, javítsatok ki ha tévedek. De ez se érdekel semmit.
Akármikor szó az iphone "támogatásáról" mindig csak ezt az egy érvet halljuk: 4-5 évig kapnak főverziót. Ennyi. Nem vagytok egészen picikét elfogultak?
Persze nem érdekel igazán, hogy elfogultak vagytok-e, de minden egyes poszt alatt, ha iphone-ról van szó, és annak előnyeiről hátrányairól, akkor megjelennek a "tök mind1 milyen a telefon, akkor is jobb mint egy szar android ami csak 2 főverziót kap" típusú kommentek. Mintha 2 év után téglává változnak minden androidos telefon. Aztán csodálkoztok, hogy jönnek a "haterek" és elkezdenek haterkedni, mint én most.

(#56) Razzul válasza szkaroly (#52) üzenetére


Razzul
senior tag

Szerintem a felhasználóbarátság, gördülékenység szempontjából a OneUI 2.X közelíti meg az iOS jelenlegi helyzetét. Én úgy látom, hogy az EMUI 10-el a Huawei utolérte a OneUI 1.1-es változatát.

Stat crux dum volvitur orbis

(#57) Giovan! válasza #76289792 (#54) üzenetére


Giovan!
addikt

Viszont technikailag ez a telefon sehol nincs a mai korhoz képest, ezen az iOS sem változtat. Ezt el kell fogadni, ilyen téren teljesen érthető a kritika, egy ilyen fórumon ez ellen kár is védeni.

Ja hát végülis csak egy A13-ast raktak bele, tényleg :U

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#58) #76289792 válasza Giovan! (#57) üzenetére


#76289792
törölt tag

Rakhattak volna bele A12-t is, gyakorlatilag nem változtatna a telefonon. De elismerem, szép volt a cégtől hogy belerakták, kell valami pozitívum is.

(#59) janeszgol válasza #76289792 (#47) üzenetére


janeszgol
félisten

Android 10-zel nem tud mit kezdeni az, aki iOS-re szokott.
SD 865 kit érdekel az A13 fényében.
90/120 Hz nagyon jó, pláne az akkunak. Minidig sírtok, miért nem tudnak többet üzemidőben, de ezeket a fícsöröket mindig becumizzátok. A monitorom legyen 60+ Hz-es, ne a telóm, amit a zsebemben hordok.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#60) janeszgol válasza #76289792 (#54) üzenetére


janeszgol
félisten

Látom szeretsz istent játszani. Én nem fogadom el, amiket írsz, mert hülyeségeket beszélsz.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#61) Giovan! válasza whatwhatwhat (#55) üzenetére


Giovan!
addikt

Hiányzó feature-ök? Senkit nem érdekel, azok úgyis feleslegesek.

Szerintem senki sem mondta hogy feleslegesek. Kompromisszumos ez a készülék is, aztán ha valakinek ez nem éri meg, akkor ezt nem neki találták kis, ilyen egyszerű. Viszont akinek nem fontos mondjuk a kamera, meg a kávamentes design, viszont szereti az iOS-t, de nem szereti a nagy készülékeket, esetleg anyagilag nem engedhet meg magának a nagyobbik modelleket, annak ez a készülék simán megéri.

A 3.-4. frissítéssel már igazából semmi új dolgot nem kapnak a régi telefonok? Nem számít, csak nőjön a szám.

Ez nem igaz, mindent megkap az adott készülék, amihez nincs extra hardveres követelmény. Pl. a dark mode rendszerszintű támogatását is megkapta az iOS 13-al a 2016-os SE is, ahogy az X is.

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#62) pulyka jocó válasza szkaroly (#33) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Na erre jó példa drága anyukám. Jó pár évvel ezelőtti telefonját használja ébresztőnek. Csináltam múltkor rajta egy gyári visszaállítást, hogy megszabaduljunk a régi appoktól. Érdekes módon azóta gyorsabban merül. Erre azt mondja hogy nem kellett volna felrakni rá az androidot, mert azóta jobban merül. :C :))
Jót nevettem ezen.

(#63) Giovan! válasza #76289792 (#58) üzenetére


Giovan!
addikt

Pedig változtatna. Kevésbé lenne fluid a rendszer, tovább tartana míg betöltenek az appok, stb, ne kelljen már ebben a topikban is elmagyarázni, miért fontos a processzor teljesítménye...

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#64) #76289792 válasza janeszgol (#59) üzenetére


#76289792
törölt tag

Akkor csak én tudtam, annak ellenére, hogy iOS-re szoktam?

"90/120 Hz nagyon jó, pláne az akkunak. Minidig sírtok, miért nem tudnak többet üzemidőben, de ezeket a fícsöröket mindig becumizzátok."

Először talán meg kellene tapasztalni, nem ártana szemügyre venni néhány összehasonlító videót nézni ezekről a 90/120 hz-es akku időkről, aki használ ilyet az tudja hogy mennyire jó, elkenkező esetben nem, ennyi.

(#65) borix válasza Giovan! (#57) üzenetére


borix
őstag

Miben jobb szerinted ez a telefon mint pl egy iPhone X garival használtan 130-140K-ért?

(#66) janeszgol válasza #76289792 (#64) üzenetére


janeszgol
félisten

Jónak jó, valóban. De minek egy telefonba? Ha még egy tabletben lenne, amit otthon használsz, azt mondom jó. De telefonban?

Ezt a készüléket nem lehetett volna okosabban megoldani. Persze lehetne ebben a házban faltól falig kijelző, lehetne 120 Hz-es Oled, csak akkor megint jött volna egy ezer dolláros cucc. Úgy látom a cégnek nem (a többinek sem) az a célja, hogy ekkora készülékeket gyártson, csak sokan vannak még i6, i6s, i7 és i8 telón, akikre gondolt a cég. Ennyi történt, nem több. (Lehet lesz olyan, aki a nagyobbakról vált, de nem hiszem, hogy jelentős lenne. Pláne, mivel méretben a Pro-val majdnem megegyezik, csak annak a kijelzője sokkal nagyobb. Majd átszoknak rá az emberek, aztán le lesz zárva ez a vonal, ami alá írunk.)

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#67) #76289792 válasza Giovan! (#63) üzenetére


#76289792
törölt tag

Ezt nem kifejezetten miattad írom, de már hozzászoktam hogy ezen a fórumon semmit nem számít olyanoktól a tapasztalat akik mindkét rendszert használják. Ha iPhone-ról, iOS-ről van szó akkor nincs helye a kritikának, csak dícsérni szabad.

(#68) #76289792 válasza janeszgol (#66) üzenetére


#76289792
törölt tag

Vannak olyanok akik egyedüli eszközként használják, a telefon felvált más eszközöket, ilyen esetben az egyik leghasznosabb feature. Persze ha az ember csak telefonál, közösségi médiát használ akkor nem.

Második résszel egyetértek.

(#69) <Lacy85> válasza Giovan! (#61) üzenetére


<Lacy85>
addikt

"Ez nem igaz, mindent megkap az adott készülék, amihez nincs extra hardveres követelmény."

Akkor a kameránál az éjszakai módnak milyen hardveres követelményei vannak, aminek az SE nem felel meg? :U

(#70) whatwhatwhat válasza Giovan! (#61) üzenetére


whatwhatwhat
aktív tag

Nem mondom, hogy nincs célpiaca ennek a készüléknek. Abszolút el tudom fogadni, hogy valaki az ios-t preferálja és igazak rá a dolgok amiket írsz. Örülök, hogy most már neki is gyártanak telefont, komolyan. Nem azt mondom, hogy nem lehet kompromisszumot kötni, tehát feature-öket feladni egyéb dolgokért(pl ios). Én csak az mondom, hogy a néhány kedves fórumozó, amikor kollektíve szidják kivétel nélkül az összes android-os telefont egyetlen egy** dolog miatt, akkor amiket felsoroltam azok soha még egy pillatra fel se merülnek, mint egyáltalán mérlegelendő lehetőségek. Ha 4 főverziót kap a telefonod, akkor de facto jobb, mint minden más telefon, vita lezárva.
**Ez így mondjuk nem igaz, mert ezen kívül még az ökoszisztéma és az éppen aktuális processzor erőfölénye miatt is hulladék minden androidos telefon. Persze ugyanúgy nem hallok arra példát, hogy pontosan hogyan is használják ki az A13 teljesítményét, vagy azt a híres ökoszisztémát. Kérlek, ne mondj most erre példákat, tudom, hogy valaki kihasználja. Annak kellene érveket szolgáltatnia, akik éppen minden androidos telefont hulladéknak nyilvánítanak.

"Pl. a dark mode rendszerszintű támogatását is megkapta az iOS 13-al a 2016-os SE is,"
Valóban, igazad van. Egész jó feature is ez ráadásul. Bár inkább költői túlzásnak szántam. De ha gondolod említs még pár példát. Ha jól emlékszem a i6 az utolsó frissítéssel gyakorlatilag semmit sem kapott. Legalábbis értelmeset nem. Ha ki tudsz valamit emelni abból a frissítésből, akkor ezt a részt hivatalosan is kihúzom a listámról. :DDD

(#71) Giovan! válasza borix (#65) üzenetére


Giovan!
addikt

Mármint nekem miben jobb? Kisebb méret (ugye vékonyabb, könnyebb is azt hiszem), Touch ID, és A13. Ehhez képest ami az X adna pluszban ehhez képest (a nagyobb kijelzőt és a jobb kamerát), azok nekem annyira nem számítanak. A teljesítmény már annál inkább.
De ez szubjektív, biztos van akinek meg a használt X a jobb ajánlat.

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#72) janeszgol válasza #76289792 (#68) üzenetére


janeszgol
félisten

+1
Meggyozheto vagyok.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#73) borix válasza #76289792 (#67) üzenetére


borix
őstag

Feleslegesen mégy bele itt az okfejtésbe.
Jó nekik az elavult dizájn is, a gyenge kijelző, akku idő, 5W töltő 30W helyett.
Nem került volna sokkal többe anyagilag ha lefedik a telefon nagy részét az ( olcsó) kijelzővel, kapott volna egy combosabb akkut, (még ha vastagabb is lett volna picit miatta a teló) és 30w gyors töltőt.
Megcsinálták volna mindkettőt szerinted akik védik ezt a telót, melyik verziót vennék inkább?
Saját magával szúrt volna ki az Apple ha megcsinálta volna házon belüli erősebb konkurenciát csinált volna a mostani és a leendő termékeivel szemben.

[ Szerkesztve ]

(#74) Giovan! válasza #76289792 (#67) üzenetére


Giovan!
addikt

Felőlem kritizáld nyugodtan, csak fölöslegesnek érzem általánosságban véve a technikai felszereltségét leírni a készüléknek, miközben ott van benne az egyik legerősebb mobilokba szánt CPU a piacon. Ha mondjuk azt írtad volna, hogy neked kevés a RAM, vagy a kamerák száma, esetleg elavultnak érzed a designt, azzal semmi probléma nem lett volna, hiszen egyrészt szerintem is belerakhatták volna az i11 4 GB RAM-ját (ugye az első SE pont annyit kapott ebből is, mint az aktuális csúcs 6S), a többi meg olyan dolog, hogy nekem ugyan nem fontos, valakinek viszont igen, szóval az ő szemszögéből érthető, ha nehezményezi a hiányosságokat.

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#75) Giovan! válasza <Lacy85> (#69) üzenetére


Giovan!
addikt

Nem tudom, de mivel a kamera ugyanaz ebben is mint ami a 8-asban volt, gondolom az nem megfelelő ehheza feature-höz, de egyáltalán nem értek a témához, szóval javítson ki nyugodtan, aki igen.

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#76) whatwhatwhat válasza <Lacy85> (#69) üzenetére


whatwhatwhat
aktív tag

Na igen, jogos kérdés
Erről nekem meg az jutott eszembe, hogy a gyári keyboard-on anno úgy tudtál navigálni, hogy force touch-oltad a szóköz gombot a kijelzőn, ami tök jó, de a régebbi iphone-okon nem volt force touch, ezért ott így nem tudnál navigálni. Ezért nem kapta meg a feature-t. Aztán kb 3 évvel később az apple amikor nem tette bele a force touch-ot a XR-be, akkor hírtelen előállt egy olyan innovációval, hogy elég hosszan nyomni a space-bart, nem kell force touch-olni. Tehát az addig fennálló hardveres követelményt komoly mérnöki munka árán megszüntették.
Hasonló a helyzet a home screen ikon shortcutokkal is. Force touch-al lehet előhozni őket, sajnos ezt az i6 nem tudja, ezért nekik nem jár shortcut. Nyilván megkerülhető lenne szoftveresen(hosszú nyomás), de erre sajnos nincs lehetőség. Így teremt az apple hardveres követelményt a semmiből.

(#77) 7Heads Drago válasza whatwhatwhat (#70) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Ips panellal mondjuk nem sok haszna van a dark módnak.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#78) Sgr_A válasza Juhaszatti (#22) üzenetére


Sgr_A
addikt

ez max a csúcs telókra vonatkozik bár megnézném melyik kap még 4-évesen bármilyen frissítést

(#79) tökállat


tökállat
csendes újonc

Az Apple szándékosan degradálja a felhasználóit és azok cserébe istenítik. Valamit nagyon tudnak ők. Az 1812mah akkumulátor a "kedvencem", ez biztos megér 400 zöldhasút. Ja nem.

(#80) whatwhatwhat válasza 7Heads Drago (#77) üzenetére


whatwhatwhat
aktív tag

Szemkímélés és design szempontból még így is jó dolog szerintem, az akkumulátort valóban nem kíméli.

(#81) Giovan! válasza whatwhatwhat (#70) üzenetére


Giovan!
addikt

Persze, én megértem, hogy a trollok zavarnak (mert aki ilyenek miatt hulladékoz le egy
készüléket, az egyértelműen trollkodik), dehát meg kell tanulnunk együtt élni velük :D

Hát az i6 által megkapott utolsó főverzió az iOS 12 volt, az inkább a performance-ra fókuszált, nem nyüzsgött a feature-öktől, de ha jól emlékszem, a Screen Time pl. azzal jött be, azt megkapta az i6 is. Vagy az értesítések csoportosítása és shortcutok létrehozásának lehetősége is ott jelent meg, azok is mentek az i6-on is.
Ami viszont biztosan nem működött rajta, az a Siri suggestions, bár én annak a mostani készülékemen sem látom értelmét.

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#82) 7Heads Drago válasza Sgr_A (#78) üzenetére


7Heads Drago
veterán

4 évesen ha kap frissítést bármely gyártó bármely készüléke, sehol se lesz az újkori sebessége, mivel csak azért kapja hogy érezze a user hogy időszerű lenne neki váltania újabbra. És ez bizony az Applenál is így van.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#83) Giovan! válasza 7Heads Drago (#77) üzenetére


Giovan!
addikt

Igazából én már WP alatt annyira megszoktam a folymatos sötétségét a rendszernek, hogy szabályosan hiányzott, mikor iOS-re vÁltottam, szóval mikor az iOS 13-al behozták, én nagyon örültem neki, még akkor is, ha csak egy IPS kijelzős i8-ast használok. Ahogy a kolléga is írja, egyszerűen jól néz ki :K

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#84) whatwhatwhat válasza Giovan! (#81) üzenetére


whatwhatwhat
aktív tag

Performance különbséget nem vettem észre, na mondjuk azt androidnál se szoktam. Ezt csak marketing szövegnek fogom fel, sőt, ha nem lassul a frissítéssel a telefon, én már örülök :DDD
Értesítések csoportosítása nem korábban jött? Ha nem, akkor az elég ciki, úgyhogy inkább felejtsük el, mindenki jobban jár. :DDD
Shortcutokkal a workflow appra gondolsz? Ha igen, akkor azért azért nem fogadom el, mert az egy külön app, az egy dolog, hogy apple ezeket az os frissítéshez köti, de ezek logikailag nem kapcsolódnak egymáshoz. Magyarul elérhetővé tehetnék os frissítéstől függetlenül is, nem vagyok hajlandó nekik azért plusz pontot adni, mert hozzákötik az os frissítéhez. Elérhetővé tehetnék az áruházban és letölti aki akarja, akár csak android-on. Esetleg annak lehet köze az os-hez, hogy milyen műveleteket tud végrehajtani az app, szóval végülis részben jogos lehet, hogy magával a frissítéssel kapott új feature-t.
A screen time teljesen jogos, hasznos funkció is lehet egyeseknek. :R Én nem emlékeztem rá, mert csak azokat jegyzem meg, amik nekem relevánsak, és ez nem az. Tudom, hogy többet használom a telefonom, mint kéne, nem kell róla kimutatás. :DDD

(#85) NGA


NGA
addikt

Ökoszisztéma dolog nem mindenkinek fontos ennyire. Én az összes eszközöm képeit (ipad/P20/laptop/desktop) az onedrive-on tárolom. Tökéletes, mindegyik remekól feltölti. A könyjelzőim, jelszavaim a firefoxban vannak, ez minden eszközön szinkronizálódik. Alkalmazást nem veszek, így ez sem érdekel. Levelek mindenhova megjönnek. Word, Excel, pdf ppt, messenger, skype, viber mindegyiken van. A többi nem érdekel.

[ Szerkesztve ]

(#86) borix válasza Giovan! (#71) üzenetére


borix
őstag

Csak 5 mm nagyobb az X, cserébe ennél kapsz egy gyengébb kijelzőt, jelentős kihasználatlan felületet.
Proci erő szerintem a leg lényegtelenebb a többség számára.
iOS egy egyszerű fürge op rendszer(azért is elég neki a 3GB ram) a iPhone 7 procija is még bőven megteszi sokaknak.
Akku idő, kamera, dizájn, kijelző minősége többséget inkább mozgatja, és ezen a téren az X veri ezt a telót. Használtan garival olcsóbb is.
Most nem azt akarom mondani, hogy használtra fel, hanem, hogy igazuk van azoknak akik azt mondják, hogy nem olyan nagy eresztés, üzlet ez a telefon, jobban átgondolva.

[ Szerkesztve ]

(#87) miqlas válasza janeszgol (#59) üzenetére


miqlas
őstag


Az A13 most már csak max. egymagosban a csúcs!!! :P Köszi Tech2Laci!

42

(#88) <Lacy85> válasza miqlas (#87) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Némi zavart érzek az erőben, mert ez kb. az iPhone 8 teljesítménye. Az A13 bőven 3000 pont felett teljesít.

1 magon A13, több magon meg A11. Szóval ez valahogy nem kerek.

[ Szerkesztve ]

(#89) Noukoum válasza <Lacy85> (#32) üzenetére


Noukoum
veterán

Használom őket mert jók. Mi ebben a nevetséges? Csak nem vagyok 2bites hogy fikázzak mindent amit nem én használok, és ajnározzak mindent amit használok. Soha az életben nem írtam hogy utálom az apple termékeket. Viszont nem szeretem azt ahogy hülyítik a népet. És vannak emberek amik mindent képesek kimagyarázni valami idióta érvel.

(#39) MarkCsiha461
Álszent azért mert nem istenítek egy cég minden termékét, azigen :))Tudom hogy ez az elvárás, mert kritika az tilos de még mindig vicces olvasni :) Vagy inkább szörnyű.. 2020.

[ Szerkesztve ]

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#90) janeszgol válasza borix (#86) üzenetére


janeszgol
félisten

A X sokkal gyengebb hangfelvetelben (mono, 96 kbps), plusz a pwm sem baratja mindenkinek.
Szoval inkabb a SE 2020.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#91) whatwhatwhat válasza <Lacy85> (#88) üzenetére


whatwhatwhat
aktív tag

A lithium-ion akkumulátorok idővel elöregszenek, teljesítményük gyengül. A telefon már több mint egy órás volt a teszt elvégzésekor. Emiatt csökkentenie kellett a teljesítményt, hogy a megbízható működést és akkumulátor üzemidőt biztosítani tudja, így elkerülhetők a váratlan kikapcsolódások. ;]

[ Szerkesztve ]

(#92) Jakesz válasza NGA (#85) üzenetére


Jakesz
őstag

Ez az Apple ökoszisztéma az emberek 99%-ának haszontalan. Macet konkrétan hányan használhatnak az átlagfelhasználók közül, windowsos pc helyett? Az a gép pont arra a legkevésbé jó, amit egy átlagember általában csinál egy számítógépen. Ipadre megint egyre kevesebb szükség van az átlagembernek, ahogy a tabletekre úgy általában, már csak a telefonkijelzők méretének növekedése miatt is. Apple Watch még oké lenne, mert az tény, hogy az okosórák közül az a legsokoldalúbb, de egy Iphone és egy Apple Watch együttműködést még nem tekintenék Apple ökoszisztémának.

(#93) janeszgol válasza miqlas (#87) üzenetére


janeszgol
félisten

Ez fals adat.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#94) Giovan! válasza whatwhatwhat (#84) üzenetére


Giovan!
addikt

Na jó de te eredetileg nem a feature-ök hasznosságára kérdeztél rá, hanem arra, hogy kapott-e bármit a sima 6-os az iOS12-vel. És hát mint látható, kapott, kb. mindent, amit az újabb modellek megkaptak, ami nem sok, de ez a frissítés nem is arról szólt, hanem arról, hogy ráncba szedjék az iOS 11-el szétcseszett teljesítményt. Amúgy nekem gyorsabb volt iOS 12-vel a hatosom, mint iOS 11-el, szóval szerintem a kitűzött célt elérték (viszont dícséret ezért nem jár nekik, alapból nem kellett volna összegányolniuk az iOS 11-et, akkor nem kellett volna ezzel pepecselniük).

A screen time-ot én sem használom, hasonló okokból, mint te :D

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#95) borix válasza janeszgol (#90) üzenetére


borix
őstag

A legfőbb érv pedig, hogy szolgáltatómnál most csak ez van a nekem megfelelő árszegmensben? ;]

(#96) whatwhatwhat válasza Jakesz (#92) üzenetére


whatwhatwhat
aktív tag

"Apple Watch még oké lenne, mert az tény, hogy az okosórák közül az a legsokoldalúbb"
Miért sokoldalúbb egy apple watch mint egy galaxy watch? Nem vitatkozni akarok, tényleg érdekel.

(#97) janeszgol válasza borix (#95) üzenetére


janeszgol
félisten

Az is sokat jelent. De kar elviccelned. Kerdeztel, valaszoltam. Ket fontos dolog. Ennyi.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#98) Razzul válasza <Lacy85> (#88) üzenetére


Razzul
senior tag

Egyetértek. Az 1300 feletti single az stimmel, de multiban máshol 3300 felett gurított az SE.

Stat crux dum volvitur orbis

(#99) #89309696


#89309696
törölt tag

Pár hónap és gondolom lemegy a kezdőára a 180-ról, akkor pláne jó vétel lesz.

(#100) #76289792 válasza #89309696 (#99) üzenetére


#76289792
törölt tag

Jövő ilyenkor vajon mennyibe kerül majd?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.