Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) keIdor válasza PeAdam (#247) üzenetére


keIdor
titán

Mennyi egy aksicsere? 10-15k? Miért nem cseréltette az öreg aksit.
Öreg aksi a kínai andoidban is ugyanilyen tüneteket produkál majd.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#252) PeAdam válasza Giovan! (#250) üzenetére


PeAdam
tag

Akkor az 5 éves használhatóságba illene ezt is belefoglaltatni, hogy 2 évenként még cserélni kell az egyébként is harmatgyenge akkumlátort :R Plusz venni hozzá gyorstöltőt, mert az alapból sincs. Egyébként nem csak a szar akksi miatt váltott androidra. Hanem mert szeret fotózni és egy jó kamerákkal rendelkező telót szeretett volna. (Nem 400 ezerért)

Ryzen 3700X, 32Gb HyperX Predator 3200 MHZ RGB, RX 5700 XT Asus Strix OC 8GB

(#253) aujjobba válasza PeAdam (#252) üzenetére


aujjobba
addikt

Ezzel együtt tudok érteni, én is inkább lecserélem az autót is négyévente, minthogy állandóan töltőn tartsam a legyengült akksit. Kinek kell ez a feszkó, meg az idegállapot.

[ Szerkesztve ]

(#254) Giovan! válasza PeAdam (#252) üzenetére


Giovan!
addikt

Igen, de még így is jobban jön ki vele, ha 2 évente aksit cseréltett 10k-ért, mintha rögtön új készüléket kellene vennie ilyenkor, nem?

Alapból az Apple csak a legszükségesebb minimumot adja a kiegészítők terén, ha ennél többre tartasz igényt, akkor fizetned kell. Vevőként nyílván nem szimpatikus ez a hozzáállás, de ők nem a vevőkért vannak, hanem a profitért. Persze nem árt, ha a vevő is elégedett, hiszen igényt tartanak a pénzére, de a kiegészítők pont egy olyan kategória, ahol sokan lenyelik a békát.

[ Szerkesztve ]

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#255) Gempas 70 válasza hemaka (#248) üzenetére


Gempas 70
aktív tag

Bocs de ez nem válasz... vagy csak félvállról.
3 új teló 2 hozza ugyanazt a 3 -ik kiemelkedő. Azt akarod mondani a 3000- nél van app hiba?? :)
Itt egy hazai..
[link]

(#256) janeszgol válasza aujjobba (#253) üzenetére


janeszgol
félisten

Nálam a téligumi-nyári gumi szettnél van ez. Egyszerűbb autóstól megvenni, nincs macera.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#257) Giovan! válasza Gempas 70 (#255) üzenetére


Giovan!
addikt

Ott valami hiba lesz. A Geekbench 5-ös verziója mindenütt 3k fölött gurít multi-core-ban az A13-as készülékeken. Még a Geekbench weboldalán is ennyi van feltüntetve.

[ Szerkesztve ]

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#258) nozs23 válasza PeAdam (#243) üzenetére


nozs23
addikt

Nem a telefon tehet rola, ha nem tudsz fotozni.
Es meg mindig nem 200, de megertem a ferditest, hogy ervenyesitsd a hulyeseget, amit irsz.

(#259) aujjobba válasza Gempas 70 (#255) üzenetére


aujjobba
addikt

Ha megnezed a videot amit korabban linkeltek lathatod, hogy egy masik keszulekrol huz at mindent az SE-kre.
Valoszinuleg eppen szinkronizalnak a gepek amikor a tesztet futtatja, vagy ilyesmi.

[ Szerkesztve ]

(#260) PeAdam válasza nozs23 (#258) üzenetére


PeAdam
tag

Az éjszakai mód hiányát szerinted magyarázzuk ki azzal, hogy én nem tudok fotózni. Nyomós érv :)) Vicces h a csúcs proci miatt minden más el van nézve. Egyébként áruljátok már el, hétköznapi felhasználás során milyen előnye van ennek a szuper csúcsprocinak mondjuk egy snapi 855höz képest, ha 720p-s kijelzőt hajt, ráadásul nem is fotózol videózol a telóval. Nézegeted a benchmarkokat? Vagy a facebook 1 ezred másodperccel hamarabb tölt be?

Ryzen 3700X, 32Gb HyperX Predator 3200 MHZ RGB, RX 5700 XT Asus Strix OC 8GB

(#261) nozs23 válasza PeAdam (#260) üzenetére


nozs23
addikt

Az a vicces, hogy ezen vered a hisztit. Egy eve ugyanez a kamera volt az XR, XS szeriaban, ami az abszolut csucs es az osszes tesztoldal el volt ajulva tole, a pixel mellett a legjobb mobilos kamera volt. Nightmode nelkul is normalis fotot lehet vele csinalni. Szerinted ez iden mar szar, mert hirtelen minden onjelolt fotos osszefossa magat night mode nelkul, de amugy igazol pitypangot meg faronkot fotoznak szikrazo napsutesben.
Azert kell az eros proci, hogy ket ev mulva ne egy hanyadek legyen a teljesitmeny, mint a konkurencianal.

(#262) Gempas 70 válasza aujjobba (#259) üzenetére


Gempas 70
aktív tag

Ha megnézed pont nem így van...

(#263) aujjobba válasza Gempas 70 (#262) üzenetére


aujjobba
addikt

Azt irja a balszelso keszulek
'Keep this iPhone near your new iPhone while your information is transferred'
es kozben forog a folyamatjelzo.
Ez azt jelenti epp viszi at a tartalmat, beallitasokat. Persze lehet en nezek be valamit.
Az iCloud-bol pedig kesobb menetkozben jonnek le a fenykepek stb, lehet epp akkor amikor a tesztet futtatjak.
Bar az is igaz, hogy szinkron kozben mintha megjelenne fent egy statusz ikon ami jelzi a folyamatot, es olyat nem latni amikor a teszt fut, fene tudja.

Meg az is lehet itt az uj cpu-gate, es nehany teloba selejt SoC kerul...

(#260) PeAdam: az ejszakai mod es a 48mp csak egy tenyezo, ha valakinek ez fontosabb az nyilvanvaloan a 8T-t fogja venni, vagy annak valamelyik hasonszoru tarsat.
Jah egyebkent a 48mpx a mobilarena teszt szerint:
'a 48 megapixel amolyan névérték: hiába több a részlet, mint 12-n, messze van a helyzet a tűélestől, nyugodtan lehet tehát negyedakkora felbontáson maradni' - [link]

[ Szerkesztve ]

(#264) Gempas 70 válasza aujjobba (#263) üzenetére


Gempas 70
aktív tag

Amit te mondasz az 3 percel az előtt van amit én linkeltem.. Akkor még be sem állított semmit.
Meg amit már linkeltem: [link]
Magyar srácnál is alacsony érték jön ki.
Mindegy.. én azt a fehéret akarom 3000 felettivel :)
140 ropit kereken megér az államokból

(#265) Giovan! válasza PeAdam (#260) üzenetére


Giovan!
addikt

Játéknál, de már böngészésnél is, sőt, egy sima app megnyitásnál is előjön a gyorsabb proci előnye. Egyszerűen fluidabb, jobban pörög a rendszer egy A13-al, mint egy A11-el, ez látható a tesztvideókból is, ahol az i8-assal hasonlítják össze az új SE-t.

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#266) Giovan! válasza aujjobba (#263) üzenetére


Giovan!
addikt

Az mekkora lenne már, ha a raktáron maradt 8-asokat is SE-ként hoznák forgalomba :DDD

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#267) aujjobba válasza Giovan! (#266) üzenetére


aujjobba
addikt

Lehet nem veletlenul lettek kicsit masok a szinarnyalatok, es van mas helyen az alma logo hatul. Maskulonben kis modositassal konnyu lenne hamisitani, az atlagember nem venne eszre a kulonseget, fluid a 8as is. :)

[ Szerkesztve ]

(#268) sztsam válasza Giovan! (#221) üzenetére


sztsam
csendes tag

Összejön a 6 óra SOT? azt össze kell szedni? :DD
4 óra? használat nélkül is lemerül szinte az egy nap alatt...

Androidos telók alsó kategóriában is tudnak 8-10 óra SOT-t... Nekem xiaomi van, ha játszom folyamatosan akkor 7-8 órát kibír, böngészés és átlagfelhasználásnál 10-11 óra

-Sam

(#269) strogov válasza janeszgol (#256) üzenetére


strogov
senior tag

Jah nekem is van egy téli meg egy nyári autóm. Milyen dolog már szervízbe vinni. Ha kattog az egyik akkor meg másikat veszek helyette.

Akinek nem tetszik ez SE, az választhat: XR, XS, i11, i11pro. Szerintem pont elég. Nem fognak senki fejéhez pisztolyt, hogy ezt kell venni.

Android-dal kezdtem, aztán 4 év iphone4 után visszaváltottam. 2 év és 3 telefon után úgy döntöttem többet ér az egészségem, meg az időm ennél. A szabadidőmben vagy olyat szeretek csinálni amit élvezek, vagy olyat amiért fizetnek. A benchmark nézegetés egyikbe se fér bele. Ha 1 hetet el kell basznom arra, hogy kiválasszam milyen telefont vegyek, akkor anyagilag jobban járok a legdrágább iphone-nal is.

(#270) Noukoum válasza Giovan! (#265) üzenetére


Noukoum
veterán

[link] Szerencsére a valóságban nem ennyire nagy a különbség.
Van egy olyan érzésem hogy az apple visszafogta az a13 teljesítményét. Ami nem szép dolog, és legalább 1 mondatban megemlíthették volna..

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#271) Giovan! válasza Noukoum (#270) üzenetére


Giovan!
addikt

Azért az itt is látszik, hogy az appokat gyorsabban tölti be az SE, a játékoknál meg pláne előjön az újabb chip előnye. Nem mondom, gyors a 8-as is (nekem sincs bajom a teljesítményével), de az SE azért érzehetően gyorsabb ebben a videóban is.
Szóval én nem hiszem hogy visszafogták volna, de ennek a megállapításához mondjuk inkább az i11-et kéne összehasonlítani az SE-vel.

[ Szerkesztve ]

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#272) aujjobba válasza strogov (#269) üzenetére


aujjobba
addikt

Ez igy igaz, ismerosnek keresek droidos tabletet mar napok ota, nezem a CPU osszehasonlitasokat, a szoftveres dolgokat, a tamogatasi idoablakot, a speciket osszenezem, tokom televan mar ezzel.
Legkozelebb ha valaki ilyenre ker radumalom az iPad-re, azzal nem lo melle barmelyiket is veszi.

Bar legutobb egy masik - eddig droidos - ismeros vett egy Xr-t, o meg szidja mint a bokrot.
Mert a samut radugta kabelen a laptopra, atmasolt rola barmit a fajlrendszerrol, es orult.
iOS-en meg az nem olyan egyertelmu, el is szall masolas kozben ha a HEIC -> JPG atalakitas be van kapcsolva, ha meg nincs akkor a regi win7 gepen nem tudja lejatszani, iCloud-ert fizetni havi 300 Ft-ot nem hajlando, stb stb.

[ Szerkesztve ]

(#273) janeszgol válasza aujjobba (#272) üzenetére


janeszgol
félisten

Normalis tablet a Samsung Tab S5e-nel kezdodik, ami kb 130k. Az a tab nagyon rendben van. Alatta olyan nik vannak. Ilyen Enynos 7904 meg Kirin 659 meg SD450 felejtos.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#274) Sgr_A válasza sztsam (#268) üzenetére


Sgr_A
addikt

Persze 1-2 amiben 5000 akku van és a béka segge alatt van a teljesítménye

látszik nem volt iphone-od ha nem használod nem igen merül
az enyém ha nincs időm nyomkodni csak telefonálok rajta bt fülessel akkor a nap végén még 90%-on vagy felette van estére ja 3000 akku van benne
készenléti időben többet tud mint a mate20 a 4k-s akkuval használatra meg hozza ugyan azt a kijelző időt
és bármelyik samsungot lealázza térerőben és kikelzőidőben
vasárnap délben vettem le a töltőről kb 5h kijelzőidő van benne és 43 %-on van az akku

[ Szerkesztve ]

(#275) Razzul válasza Noukoum (#270) üzenetére


Razzul
senior tag

Itt már megint teljesen más adatokat mérnek, mint egyes tesztekben. Jó lenne erre valami magyarázat. :F

Stat crux dum volvitur orbis

(#276) nozs23 válasza sztsam (#268) üzenetére


nozs23
addikt

4 óra? használat nélkül is lemerül szinte az egy nap alatt...

Standby merules az android sajatja, nem az Apple-é.

(#270) Noukoum

Van egy olyan érzésem hogy az apple visszafogta az a13 teljesítményét. Ami nem szép dolog, és legalább 1 mondatban megemlíthették volna..

Ez egy baromsag. Itt egy app nyitogatos video (valamiert sokan ebben merik az ultimate teljesitmenyt :)): [link] Ugyanazt hozza, mint a 11. Raadasul ugyanaz a video keszitoje is.

[ Szerkesztve ]

(#277) aujjobba válasza janeszgol (#273) üzenetére


aujjobba
addikt

Sajnos ezt nagyon jol tudom, viszont az ismerettsegi korben mar a 100ezer forintos gep is kiveri a biztositekot, szoval nincs sok mozgasterem amikor ilyenre megkernek.
100ert most sikerult a felesegemnek szerezni egy m5lite-ot, a 4/64 verziot, legalabb a RAM ne legyen szuk keresztmetszet, de ot is ugy kell rabeszelni, hogy ne sporoljunk meg 20ezer forintot es cserebe vegyunk egy szart amit evekig fog szidni.

(#278) strogov válasza aujjobba (#272) üzenetére


strogov
senior tag

Ezért nem is adok tanácsot már senkinek. Win7-et használ és nem fizet 300 forintot tárhelyért. Aki ilyen fillérbaszó az ne az én időmmel akarjon spórolni.
Ha tablet-ről van szó akkor én is ipad-et ajánlok. Nézze meg melyik fér bele a keretbe. Ha egyik se akkor ne vegyen semmilyet. Ha megmondom milyen android-os cucc fér bele a keretébe akkor minden nyűgjével hozzám jön utána.

20-25 éve még én is szorgalmasan gyűjtöttem az infókat, meg segítettem gépeket összerakni. Családom is van, öregebb is lettem. Nem hiányzik ... főleg az, hogy az én időmmel akartak spórolni. Mer' nekem egyszerű, meg értem. A nap nekem is 24 órából áll.

(#279) sztsam válasza Sgr_A (#274) üzenetére


sztsam
csendes tag

Nem értem a teljesítményre való okot. A középkategória szinte ugyanazt tudja mint a felső kategória mert semmire nem használod ki az erejét. Ja igen videóvágásnál és 4k felvételnél van különbség, de ezeket mégis ki csinálja egy telefonon? Arra ott vannak a profi, erre a célra kitalált eszközök, a telefon nem helyettesíti ezeket.
Az apple középkategóriás telefont gyártott csúcs kategóriás soc-al és mellé kis akkumlátor megy gondolom és 1080p alatti kijelző. (Nem néztem meg mert nem érdekel). Hova kell a hardver :F
Az emberek nem azt fogják nézni, hogy milyen gyors és fluid. Használható legyen, ne kelljen powerbankot hordani és ha a telefonban kevés a tárhely khmm, akkor lehessen bővíteni. Mert nekem például kevés az a 256gb tárhely és nem fogok százezreket kiadni 512-es telefonra amikor megveszem a kártyát fillérekért. Azt már meg sem említem, hogy infra is legyen benne és jack :)

-Sam

(#280) Giovan! válasza sztsam (#279) üzenetére


Giovan!
addikt

Ok, te nem használod az erős procit, megértettük. Más attól még használhatja (pl. játékra).
Ráadásul ez a proci, ahogy fentebb is írták, évek múlva is viszonylag gyorsnak fog számítani, miközben a középkategóriás droidok középkategóriás chipjei már nem annyira.

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#281) 7Heads Drago válasza aujjobba (#259) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Ez eléggé gyenge érv.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#282) nozs23 válasza sztsam (#279) üzenetére


nozs23
addikt

Infra? :D Ha ebben a telefonban minden szar, miert vagy itt megvaltani a nepet?
Nagy tevedesben vagy ha azt hiszed nem kell a teljesitmeny. Egyreszt idotallo, masreszt vannak olyan applikaciok amik rendesen igenybeveszik, meg akkor is ha neked ez nem tunik fel. Kepalkotasban es videozasban is nagy szerepe van. Nem veletlenul nincs olyan droidos telefon, ami megkozelitene az iPhoneok videoit. Es nem erdekel, hogy te nem videozol.

(#283) aujjobba válasza sztsam (#279) üzenetére


aujjobba
addikt

Az idotallosag a lenyeg, hogy a jovoben megjeleno ujabb OS verziok, funkciok mennyire fogjak megterhelni a SoC-t.
Van itthon egy 2016-os SE-m, a legfrissebb iOS-t futtatja, 2GB ram van benne, megis porog/forog mindent csinal normalis sebesseggel.
Siman felveszi a versenyt a mai kozepkategoriaval, amit viszont 1-2 ev mulva kukazni fogsz mert 'belassult'.

(#281) 7Heads Drago: biztosan. Ma jott meg a droidos tablet a felesegemnek, az is docogott dadogott amig mindent leszinkronizalt, aztan szepen lassan kisimult. Miert szerinted ezek a dolgok zero eroforrast igenyelnek?

[ Szerkesztve ]

(#284) 7Heads Drago válasza PeAdam (#260) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Hát ez engem is érdekelne... Mivel a proci ereje a kameránál a játékoknál és a bencmarkokban kell igazán.

aujjobba: És te kinézed a tesztelőből hogy ezt nem tudja? :) De az is lehet hogy a meleg radiátoron volt a telo amikor a teszt futott... :P

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#285) Sgr_A válasza sztsam (#279) üzenetére


Sgr_A
addikt

Akkor az s20 ultra is egy hulladék mert nincs benne infra
ahogy az is az exynos procijával és mindenki tapsol hogy egy gyengébb melegedő szar térerős telót kap ugyanazért a pénzért sőt drágábban mint aki nem európában él

(#286) PeAdam válasza 7Heads Drago (#284) üzenetére


PeAdam
tag

Ez a telefon még játszani, videózni se alkalmas, mert egérmozin nézed az egészet :DD Úgy látom az apple fanok arra hivatkozva indokolják a csúcs procit h ne lassuljon be a rendszer, de manapság androidos telóknál sem nagyon szokott lassulás lenni főleg középkategóriától felfelé. Én használtam mindkét rendszert, semmi teljesítménybeli előnyt nem éreztem az ios javára, sőt az akksit sokkal hamarabb cserélni kell a rengeteg töltögetés miatt, ráadásul ez a 3 giga ram se vmi acélos. Kamera gáz, kijelző gáz. Egyedül annak érheti meg akinek mac cuccai vannak, appokat már egy 60-70 ezres xiaomi is villámgyorsan kezeli. Lehúzás ez a teló, de az apple jól jár, a fanok ígyis veszik majd. :P

Ryzen 3700X, 32Gb HyperX Predator 3200 MHZ RGB, RX 5700 XT Asus Strix OC 8GB

(#287) sztsam válasza Sgr_A (#285) üzenetére


sztsam
csendes tag

Előbb vennék bármilyen középkategória vagy feletti xiaomi-t mind csúcs samsungot :) használhatóságban nekem jobban megfelel :)

-Sam

(#288) Giovan! válasza PeAdam (#286) üzenetére


Giovan!
addikt

Neked nem alkalmas, nekem az. Vagy te eldöntöd helyettem, mit használhatok játékra?
Szerinted egy középkategóriás Xiaomi ugyanúgy fogja bírni 1-2 év múlva is, mint most? Mert az SE még akkor is patent lesz. Az első SE pl. még most is viszonylag fürge kis szerkezet, pedig már 4 éves.

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#289) aujjobba válasza 7Heads Drago (#284) üzenetére


aujjobba
addikt

Nem tudom mi volt az oka.
Mindenesetre majd ha megveszed a telefont mérd le te is, ha nem gurítja a háromezret akkor visszaküldöd.

Giovan!: ne etesd már őket, látod hogy parttalan a vita. Nekik nem felel meg, ergo mindneki más hülye. Felesleges a semmin vitatkozni.

[ Szerkesztve ]

(#290) PeAdam válasza Giovan! (#288) üzenetére


PeAdam
tag

Nézz meg egy Redmi Note 8 Pro tesztet, teljesítményben szinte már semmi kompromisszum 100e ft alatti teló brutális erővel... Nem gondolom h bármi gondja lenne 2-3 év múlva.

Ryzen 3700X, 32Gb HyperX Predator 3200 MHZ RGB, RX 5700 XT Asus Strix OC 8GB

(#291) Giovan! válasza aujjobba (#289) üzenetére


Giovan!
addikt

Ok, igazad van. Az előbb a Snapi 665-öt, most meg a Helio G90T-t hasonlítgatja az A13-hoz. Belátom, itt tényleg nincs értelme a vitának.

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#292) Noukoum válasza Giovan! (#271) üzenetére


Noukoum
veterán

Az jön elő hogy igazából vagy ugyanannyi idő alatt töltenek be az alkalmazások, vagy néhánytizedmásodpercel hamarabb az SE-n. Játékok betöltési idején jön ki valamennyi előny (szintén minimális) ami meg nem igazán releváns hiszen ott az fps és a grafika a fontos, nem a betöltési idő. Tehát én nem tudom neked mi az érezhetően gyorsabb, de ahogy ő is mondja nagyon hasonló a sebesség. Ebből a videóból egyértelműen ez jön le, ami valószínűleg tükrözi a valóságot. Ez nem hátrány (sőt!) de ezért kell óvatosan bánni a mobilprocesszorokkal, mert a sok éves modellek is kiválóan teljesítenek.

(#276) nozs23 Igen kolléga, baromság. Mint ahogy a linkelt videódban is látható kevesebb pontot hoz a kis SE. És igen pontosan látható, hogy a hétköznapi felhasználás során ugyanazt hozza az általam feltételezetten visszafogott a13 aminek annyi a magyarázta hogy így is marha gyors mind2 processzor.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#293) janeszgol válasza PeAdam (#286) üzenetére


janeszgol
félisten

Innen lettel komolytalan.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#294) PeAdam válasza Giovan! (#291) üzenetére


PeAdam
tag

Igaz a mobilaréna tesztben is leírják , hogy 4-szer ennyibe kerülő telókhoz képest nem lehet érezni semmilyen rendszergyorsaságbeli különbséget, de persze, felesleges vitázni, énse taglalom tovább miért lehúzás ez a csoda :))

Ryzen 3700X, 32Gb HyperX Predator 3200 MHZ RGB, RX 5700 XT Asus Strix OC 8GB

(#295) strogov válasza PeAdam (#290) üzenetére


strogov
senior tag

Egy mtk soc-ot hasonlítani bármihez amit emberek terveztek. Valóban nem lesz semmi baja, mert már a teszteléskor sem futott le néhány benchmark. Így biztosan nem lesz kompatibilitási gondja a későbbiekben sem, mert az mediatek arról híres, hogy csak ontja magából a javításokat ... ez még viccnek is durva.

(#296) strogov válasza janeszgol (#293) üzenetére


strogov
senior tag

Eddig komolyan vetted? Ne már!

(#297) Giovan! válasza Noukoum (#292) üzenetére


Giovan!
addikt

Fél másodpercekkel is gyorsabb sokszor az SE, mint a 8, azért az már feltűnő, de lehet csak nekem az. Az App Store mindenesetre érezhetően jobban futott az SE-n, mint a 8-ason. Mondom, én is 8-ast használok, meg is vagyok elégedve vele, de azért létezik nála gyorsabb mobil is :D

Az i11-el való összehasonlítás alapján nekem nem úgy tűnik, mintha vissza lenne fogva az A13 az SE-ben. Egy hajszálnyival gyorsabb az i11, de ez pl. a geekbench-en alíg jön ki (csak a multi core-nál, de ott is 2558 áll szemben a 2734-el, ami azért nem nevezhető számottevő előnynek szerintem). A sebbességen viszont ez egyáltalán nem érződött, kb. csak az appbezáró animáció futott gyorsabban az i11-en.

[ Szerkesztve ]

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#298) janeszgol válasza strogov (#296) üzenetére


janeszgol
félisten

Az ejszakai fotozasban igazat adok neki. Ebben csalodhat a vevo. Bar kesobb kaphat valami szoftveres segitest.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#299) #40359168 válasza PeAdam (#239) üzenetére


#40359168
törölt tag

Egyrészt lécci linkelj forrásokat, mert ez a “Sok tesztet megnéztem...” minden, csak nem hiteles. Másrészt van egy elég jó tükrös Nikonom, éjszaka azzal se nagyon fotózok, ha nem muszáj, nappal viszont a szimpla kamerás 1st gen SE-vel meg az i7-tel is lövök bármikor jobb képeket, mint az aktuális top Xiaomik tulajainak 99%-a.

(#300) PeAdam válasza #40359168 (#299) üzenetére


PeAdam
tag

[link] "Este ne akarjunk fotózni az SE-vel" szó szerint idéztem 13 perctől. De előtte arra is kitér h már kevesebb fénynél nappal se tud normális képet csinálni.

[ Szerkesztve ]

Ryzen 3700X, 32Gb HyperX Predator 3200 MHZ RGB, RX 5700 XT Asus Strix OC 8GB

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.