Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#386) benedekco


benedekco
addikt

Csak egy fejlesztési ötlet a margóra. Ha még nem merült volna fel ilyesmi.

Mi lenne ha a cikkírója kapna egy kapcsolót szerkesztéskor, hogy "politikai tartalom," vagy "kényes téma". Ha ezt bepipálná, akkor a cikk publikálásakor a modik kapnának egy általános figyelmeztetést, valami olyan felületen amit a modik olvasnak manapság. Így mindig szem előtt lehetne és lenne valaki aki csak fél szemmel is, de be tudna ugrani és mikor kezd rezegni a léc akkor kimenne egy figyelmeztető hsz, ha ez nem segít akkor komment stop, topik zárás.
Nem vagyok ellene a mostani megoldásnak, csak mint egy ötlet. Persze ez még mindig nem segít a fő problémán, a moderátor hiányon. Persze ez is igényel egy tonna időt, mert valakinek le kell programoznia a dolgot.

re: Baskiria
Mert ez egy hírportál ahol híreket hoznak le. Amit a kormány dönt és IT érintett, azt le hozzák. Lehet hogy te elolvasod a közlönyben, de én nem olvasom a közlönyt. Én itt olvasok politikai kapcsolódású cikkeket. A nyomtatott sajtónál se tudod elmondani a véleményedet ott gondolom nem zavar. A nyomtatott sajtónál se kérdezi senki, hogy érdekel-e a sport vagy sem, ott van az utolsó oldalakon. Amúgy egyszerű, látod a cikket ami nem érdekel, vagy tudod hogy felmegy tőle a cukrod/vérnyomásod tovább pörgetsz, mint a nyomtatott sajtónál, tovább lapozol.
További fejlesztési ötlet :D lehetne fizető vendégek részére politika mentes híroldal. Az ember letiltaná a politikai cikkeket, azok jelölve lennének a szerkesztő által és azok nem jelennének meg. ;)

[ Szerkesztve ]

Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.