Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) Alteran-IT válasza bambano (#250) üzenetére


Alteran-IT
őstag

Elmégy most már a picsába :D
Nyugodtan idézhetsz, bár már eléggé este van, de nem emlékszem, hogy úgy cáfoltam volna, hogy közben az ő állításait támasztottam volna alá, persze lehet én vagyok bambanő és nem te, vagy éppen nem emlékszem, de hát ezért mondtam hogy nyugodtan idézz.
Egyébként nem az ügyvédek, hanem a jogászok szófosók és nem éppen ezt mondtam, másrészt ha megfigyelsz egy jogszabályt és amit én leírtam, akkor kurva nagy különbség van, már csak abban is, hogy én magyarul írtam le a dolgokat, konkrétan rátérve mindenre, a jogszabály meg nem éppen magyarul fogalmaz és hiába 10-20 oldal, a lényeg valahogy mindig kimarad belőle.

(#252) D1Rect válasza bambano (#238) üzenetére


D1Rect
félisten

Kicsi a képernyőd.

(#253) Snoop-y válasza dajkopali (#7) üzenetére


Snoop-y
veterán

Ha lezarjatok a forumot akkor azzal megassatok a sirotokat...

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#254) koxx válasza Snoop-y (#253) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Parci postjait is elolvastad vagy csak a 7.kommentig jutottál? :U

(#255) Snoop-y válasza #30610944 (#71) üzenetére


Snoop-y
veterán

Nekem erre van egy nagyszeruen bevalt modszerem:
Evek ota nem latogatom a fooldalt mert a forum linkje van elmentve :D

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#256) Snoop-y válasza koxx (#254) üzenetére


Snoop-y
veterán

Elmorzsoltam megint egy konnycseppet miszerint nincs penz lovera es mar moderalni sem tudunk. Videokat mikor kell majd kotelezoen feltolteni arrol, hogy elolvastuk a cikket es vadul bologatunk es egyetertunk vele?

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#257) aprokaroka87 válasza Snoop-y (#256) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Mehetne a moderálás úgy is ahogy a Thevr csinálja, Pisti live-ban is kibannol valakit azért mert olyan kérdést tesz fel.

Ott olyan is van a Twitch chat jükben hogy bizonyos szavak vagy mondatok beírására timeout-al jár.

Aztán lehetne sírni hogy nincs szólás szabadság:D

(#258) radi8tor válasza Snoop-y (#253) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Vagy inkább megkímélik magukat felesleges jogi hercehurcáktól. Aki akar kommentelni megteheti a híroldalak FB oldalán.

⭐ Stella

(#259) Snoop-y válasza aprokaroka87 (#257) üzenetére


Snoop-y
veterán

Mehetne persze de abbol az lesz amit fentebb irtam ;)

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#260) Snoop-y válasza radi8tor (#258) üzenetére


Snoop-y
veterán

De ha nem jonnek majd a userek commentelni szerinted el fogjak olvasni a cikkeket? Minek olvassak olyan mediat ahol nem mondhatom el a velemenyem? Ezzel szepen lassan lemorzsoljatok majd az olvasotabort.

Lehet dobalozni szamokkal, hogy 4 millio olvaso meg tokomtudja mennyi topic. Ti is nagyon jol tudjatok melyek a veszelyes temak. Azokra oda kell figyelni az elejetol kezdve es nem hagyni, hogy szejjelhulljon.

Nem lehet egyreszrol azert sirni, hogy nincs eleg user meg nincs kattintas plusz kussban is tartani mindenkit es ugyanezert sirni, hogy tul sokan vannak es nem birjuk...

Valasszatok ki melyikre van nagyobb szukseg. Szuznek is maradni meg...

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#261) -Skylake- válasza aprokaroka87 (#257) üzenetére


-Skylake-
addikt

Azok a bannok meg a timeout-ok a 9 évesek védelmében vannak , mert kellemetlen lenne ha napközi után a családi uzsinál bedobná anyunak , hogy "háááááááá mi ez báááááááázmeg". Értelmes , felnőtt férfiakat és nőket nem kellene így moderálni , csak hát mit tudsz tenni ha a nézőid átlagéletkora 11 ?

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#262) aprokaroka87 válasza -Skylake- (#261) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Nem hinném hogy ott 9-11 éves az átlag életkor, nyilván vannak gyerekek is.

(#263) koxx válasza Snoop-y (#260) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Alig pár hírt érint a dolog, nem értem a nagy sírást. Úgy mondod, mintha ezentúl minden hír kommentszekciója zárva lenne. Néha úgy érzem itt magam mintha visszakerültünk volna nagycsoportos ovis szintre, write only üzemmód és nem lát nem hall. :o

[ Szerkesztve ]

(#264) radi8tor válasza koxx (#263) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Pont a write-only usereket érinti ez leginkább, mert ők mindenhez IS akarnak kommentelni.

⭐ Stella

(#265) Snoop-y válasza koxx (#263) üzenetére


Snoop-y
veterán

Azert mert a PH! a kezdetektol egy olyan platform volt, hogy letrejott egy cikk es a userek hozza tudtak szolni/eszmet cserelni. Akkor minek rakjatok ki azt a cikket egyaltalan? Elolvashatom hozzaszolas nelkul 3 millio mas helyen is.

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#266) Snoop-y válasza radi8tor (#264) üzenetére


Snoop-y
veterán

Hjam latszik is a 18 ev alatt szuletett kb 10K hozzaszolasom :)

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#267) aprokaroka87 válasza Snoop-y (#265) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Én is el olvasok jó pár olyan cikket a ph! lapcsaládon amihez nem szoktam hozzászolni és nem dől össze a világ:D

(#268) BiP válasza Snoop-y (#260) üzenetére


BiP
nagyúr

Minek olvassak olyan mediat ahol nem mondhatom el a velemenyem?
Ööö, ugye ez nem komoly?
Pl. Érdeklődés, informálódás, tanulás,stb. Nem kell ekkora közléskényszer.
Értrm a problémát, de ne ez legyen vízválasztó. Főleg ne úgy, hogy 100 cikkből 1-nél lesz kikapcsolva. Húúú
Ha nem ez lesz a tendencia (mint sok más oldalnál), hanem a normalizálódás után visszatérnek, akkor semmi baj, mindenkire ráfér egy kis nyugi.

(#269) Kalandor válasza Snoop-y (#265) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Kiakadás helyett kérlek, hogy ezt olvasd el: [link]

(#271) somogyib válasza Snoop-y (#265) üzenetére


somogyib
őstag

"...a PH! a kezdetektol egy olyan platform volt..."

Érthető amit mondasz, csak hát a kezdetek már jó pár évvel ezelőtt voltak és azóta sok minden változott: a felhasználók és topikok száma, az internet etikai elvei, a politika hozzáállása az online felületekhez, a fórumok szabályai, gdpr, stb.

Jól hangzik a véleménynyílvánítás szabadságára fogni mindent, de ha egy online platform nem igazodik a megújult feltételekhez, akkor lehúzhatja a rolót.

(#272) koxx válasza Snoop-y (#265) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Kezdetekben a számítógép szoba méretű volt most meg elfér a zsebedben.

(#273) somogyib válasza koxx (#272) üzenetére


somogyib
őstag

Az enyém még most sem. :D

(#274) koxx válasza somogyib (#273) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Miért, mekkora okostelefonnal rohangálsz? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#275) bambano válasza Snoop-y (#265) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

"letrejott egy cikk es a userek hozza tudtak szolni"

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#276) Top cat válasza koxx (#274) üzenetére


Top cat
őstag

Mi van ha butafonja van és PC-je, vagy laposa ? :D

(#277) k-adi válasza koxx (#274) üzenetére


k-adi
nagyúr

hát koxx, ez egy ban ahogy nézem, mert totál off a kommented. ;]

de ezáltal az enyém is. basszus. :D

[ Szerkesztve ]

(#278) hcl válasza koxx (#263) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

A jelenség maga a baj, legalábbis nálam. Meg a lehetséges okok.

Mutogatni való hater díszpinty

(#279) CPT.Pirk válasza koxx (#263) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Mert azok azok a hírek, amik igazából jelentenek is valamit a mi kis egyszerű éltünk szempontjából.
Most pl. az egyik hír az oldalon, hogy már gyártanak Kínában is LG Oled TV-t. Ez biztosan nagyon érdekes valakinek, csak hát teljesen jelentéktelen téma a mi kis életünkre nézve...

A teljes elzárkózástól a vélemény nyilvánítás terén ezeknél a kényes témáknál legalább lehetne egy szavazás kint a híreknél, hogy pl.: "Ön egyetért a hírben leírtakkal? Igen / Nem / Nem tudom".
Legalább így lenne valami, hogy ki tudjuk fejezni mit is gondolunk a témáról...

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#280) Snoop-y válasza Kalandor (#269) üzenetére


Snoop-y
veterán

Igen erre valo a moderalas nem kell befagyasztani az egesz komment szekciot. Plazas peldadnal te bezarod az egesz plazat kb es rendelhetek online.
Jol mondtad aki idiota es uvoltozik azt tegyetek ki. Egy kezemen meg tudom szamolni 18 ev alatt hanyszor szoltak ram modik.

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#282) radi8tor válasza Snoop-y (#280) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Abba az üzletbe nem lehet belépni a plázában ahol betörte a kirakatot a dühöngő ügyfél. Jelen esetben már az üzletbe lépés előtt bezárjuk az üzletet, hogy a kirakatot se tudja tönkretenni.

⭐ Stella

(#283) benedekco válasza #40993792 (#281) üzenetére


benedekco
addikt

Eszembe jutott a tudakozó panasz, az a bizonyos hanyas vagy te disznó "de VAN, de VAN".
Igaz hogy nincs, de ő állítja hogy van.

Én csak azt nem értem hogyan lehet a világot két színben látni, vagy fekete vagy fehér. Lehet kellene valami pszihológiai teszt és aki feketében és fehérben látja a világot, ilyen végletekben, akkor az ne tudjon hozzászólni.
Vagy egy arc felismerő és az MI megmondja mit gondolsz és eldönti, hogy hozzászólhatsz vagy sem. Ez lesz szerintem a legjobb megoldás. Parci csak kirázza a kisujjából a kódot és kész is, a moderátorok meg mehetnek is a fenébe úgyse csináltak soha semmit. Ja nem.

Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

(#284) BiP válasza k-adi (#277) üzenetére


BiP
nagyúr

És még személyeskedett is :)

(#285) xeon forever válasza radi8tor (#282) üzenetére


xeon forever
addikt

Most akkor lesz off topic vagy nem szakmai temakban?
Marmint a cikkekhez ertem, mert a kozossegi topikok ugye az mas teszta.
Erre Meg mindig nincs egyertelmu valasz.

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#286) Reggie0 válasza radi8tor (#282) üzenetére


Reggie0
félisten

Es ott vevo se lesz. Tokeletes analogia.

(#287) somogyib válasza koxx (#274) üzenetére


somogyib
őstag

Az asztali PC-re gondoltam. Hülye. :DDD

(#288) benedekco válasza Reggie0 (#286) üzenetére


benedekco
addikt

Nulla és egy, fekete és fehér, sziklaszilárd és víz. Véleményem szerint, ezen fajta végletes gondolkodás az ami megakadályoz abban hogy megértsd miről szól itt a dolog.

Ha ma nem zárok be és kirabolják szétverik a boltot az a jobb, vagy ha bezárok egy pár napra esetleg egy hétre, majd az újra nyitás után megint be lehet menni nézelődni, nyomogatni, vásárolni? Ugye itt nem arról van szó, hogy örökre minden topikot lezárnak, nem így mondta Kalandor és Parci?!

[ Szerkesztve ]

Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

(#289) UnA válasza Alteran-IT (#223) üzenetére


UnA
Korrektor

"De elolvastad egyáltalán amit írtam? Ha sokan a hülyeséget szajkózzák, sőt inkább úgy mondom, hogy fullba tolják, akkor miért ne kéne őket kicsit helyre igazítani?"

Ebben az a szép, hogy ilyenkor mind a ketten ezt gondoljátok egymásról, és ugyanúgy nem vezet sehova. :) Főleg, ha ezzel a hozzáállással indítasz.

Persze mondhatod, hogy a te kezedben van az igazság lángoló pallosa, amivel majd rendet vágsz a hazugságok és félreértések erdejében, de ha megengeded, én azért kételkednék ebben...

(#290) radi8tor válasza xeon forever (#285) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Hírhez kapcsolódó hozzászólások lehetnek letiltva. Ha hírhez kapcsolódó offtopik témára vonatkozik a kérdésed akkor egyes "kényes" témák esetén HSZ tiltás előfordulhat. Meglévő fórumtopikok (értsd nem [Re:] kezdetűek) nem lesznek érintettek.

⭐ Stella

(#291) Snoop-y válasza #40993792 (#281) üzenetére


Snoop-y
veterán

Az adott hir komment szekciojat ertelemszeruen.

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#293) User64476 válasza Juhaszatti (#65) üzenetére


User64476
őstag

Ó pedig reméltem hogy lehúzták a rolót, kommentelés nélkül egy 12 egy tucat híraggregátor oldal, érdemi hozzáadott érték nulla. A beszari húzásuk óta rá se néztem.

(#294) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

hú, urak, ne haragudjatok, tényleg ne, de erre nincs időm :(

politikai anyázás akkor sem lesz, ha mások ebből levezetik a moderálás szar mivoltát, a szabályzat teljesen szar mivoltát vagy bármit. egyszerűen annyi, hogy politikához szorosabban kapcsolódó híreknél nem lesz komment. és igen, így nem lesz elmondva a userek véleménye a politikához jobban kapcsolódóan, de hát... szóval pont ez lenne a cél. :DDD

tényleg van tucatnyi másik oldal, ahol lehet politikai dühöngőt csinálni, az sajnos ide nem fér be. uff.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#295) xeon forever válasza Parci (#294) üzenetére


xeon forever
addikt

Ez kicsit fatol az erdot komment volt.
Remeltem valami ertelmeset irsz. PL.:Megvan a megoldas. Ez igy a sajat farkat kergeto kutya komment... Radiator legalabb vaszolt.... :W

[ Szerkesztve ]

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#296) Parci válasza xeon forever (#295) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

kérdeztél valamit, aminek semmi köze ehhez a topikhoz. nem szeretnék másról beszélgetni (másban nem lesz változás, radi8tor írta is).

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#297) janeszgol válasza xeon forever (#295) üzenetére


janeszgol
félisten

Szerintem meg jo lesz ugy. A politikai IT hirekhez ne lehessen kommentelni. Azt csak elolvassuk es ennyi.
Nem kell minden hirhez komment.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#298) koxx válasza janeszgol (#297) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Na kb ennyi a lényeg 3 sorban összefoglalva.

(#299) User64476 válasza janeszgol (#297) üzenetére


User64476
őstag

Ne legyenek politikai IT hírek.

(#300) D1Rect válasza User64476 (#299) üzenetére


D1Rect
félisten

Az hozza a kattintást.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.