Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#84) Zanik válasza joey04 (#78) üzenetére


Zanik
addikt

Akkor magyarázd már meg nekem, hogy miért látok annyi embernél nem gyári töltőkábelt?!
Vagy hogy miből élnek meg a kábelgyártó cégek, ha mindenki boldog a telefonhoz adott gyári kábellel?! Miért van egyáltalán ekkora kínálat kábelekből, ha nincs rá kereslet, hisz soha senkinek eszébe se jutna lecserélni a remek gyári töltőkábelt?!

Nem egy rokonomnak rendeltem minőségi harisnyázott kábelt (nem alis dzsunka szart!), mert a telefonjaik mellé adott fillérekét legyártatott szarok fél-egy éven belül a megtörtek, kiszakadtak (főleg a csatlakozók közelében). Volt köztük Samsung, Sony, Xiaomi és OnePlus is. Előbb-utóbb mind megadta magát. Szerinted nem gyengék? Akkor mégis minek hívjak egy olyan tartozékot, ami a készülék élettartamának harmadát-negyedét bírja csak?!

7 éve vettem egy Ozaki L100-as lightning kábelt, napi használatban van, nem kíméltem, mai napig semmi baja. Jah, hogy 6.000 Ft volt?! Így is töredéke volt a telefon árának, és már a harmadik iPhone-t szolgálja ki, tehát most már lenne 3db gyári kábelem, ha a készülékek eladásakor nem adtam volna oda őket a telefonnal együtt, kibontatlanul!

Van helyettük az Ozaki, meg most még egy gyorstöltőhöz való Type-C Anker, és nekem ez a kettő bőven elég, így köszönöm, de nem kérem a “minőségi” tartozékot a telefon mellé.

[ Szerkesztve ]

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.