Hirdetés

2024. június 24., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2201) NeoPampalini válasza Dilikutya (#2200) üzenetére


NeoPampalini
senior tag

Ja, ezért is küzdök ezerrel, hogy leszokjak a bagóról.

Tényleg riasztó adatok ezek:

The relative five-year survival rate for lung cancer diagnosed at any stage is 22.9%. The five-year relative survival rates by how much cancer has spread is:

61.2% (64% for NSCLC, 29% for SCLC) for cancer that’s confined to one lung (localized).

33.5% (37% for NSCLC, 18% for SCLC) for cancer that’s spread to the lymph nodes (regional).

7% (26% for NSCLC, 3% for SCLC) for cancer that’s spread to other organs (distant).

forrás

(#2202) arnyekxxx válasza NeoPampalini (#2201) üzenetére


arnyekxxx
veterán

apósnak nincs tüdőrákja csak simán alig kap levegőt (egy időben oxigénpalackot is írtak ki neki) de azért óránkén kimegy az erkélyre elszívni egy cigit.

(#2203) doc válasza GEIL (#2197) üzenetére


doc
nagyúr

szerintem a tudorak az pont nem a "hirtelen kialakul" fajta...
Egyebkent rengeteg emberrel megesik hogy hirtelen korhazba kerul, kiderul a tudorak, aztan gyorsan meghal. Olyanokkal is, akik semmilyen covid-oltast nem kaptak. A te logikad alapjan akkor ok azert lettek rakosok mert NEM kaptak covid-oltast?

(#2204) biker válasza GEIL (#2197) üzenetére


biker
nagyúr

Részvétem, de egy kicsit pontosabb időrendbe tudod tenni, hogy mikor kapta az utolsó oltást, és mikor derült ki a tüdőrák?

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#2205) cappa72


cappa72
nagyúr

Tegnap vulkános könyvet olvasgattam.
Vajh milyen mélyről jönnek ezek a cuccok? Na és akkor eszembe ötlött, hogy milyen vastagságú (lehet) a laposföld?

B.C. Rich Platinum Warlock eladó 105kHUF

(#2206) totron válasza cappa72 (#2205) üzenetére


totron
addikt

Nem az a leglohasztóbb a laposföldesekben és társaikban, hogy valamit gondolnak, hanem hogy következetlenül, minden nemű logika nélkül teszik azt, betonstabilan persze, kimozdíthatatlanul. Nézetkülönbségek, irracionalitások, berögzültségek a mindennapi emberek között is akadnak szép számmal, de a dedikált hozottságaik mellett ők jobbára gondolkodó lényekként jegyezhetők. Van aztán aki nem ad magára és beszop-terjeszt mindent, igazi MLM-alapanyag, illetve jófogyasztó. Kár, hogy nem keríthető az ilyen fajta vakhit mellé egy szégyenérzet, gázabb lehetne például, mint melegnek lenni vagy politikailag az adott ellenoldalt képviselni. De nem gázabb. Akármilyen ezotériás elkanyarodottságra gondolok itt, a tényleges laposföldesek száma elenyésző, inkább a gunyoros mentális zavaros egyedek hobbija ez, kreált-belemagyarázott céltáblával szórakoztatják magukat - ez legalább akkora probléma, mint a megvezethetőség/vakhit.

A kérdés persze jó, de a hívek közt jobbára érdektelen attribútum, úgyis hologramok vagyunk. Bár ezt az egó nem tűrné, tehát hús-vér lények vagyunk, de holotalajon állunk. Ilyesmi.

(#2208) philoxenia válasza arnyekxxx (#2190) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Az a piros a fertőzés rajtuk? :Y Reméljük elmúlik... ;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#2209) philoxenia válasza cappa72 (#2205) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Az 2D-s. Nem láttad anno?

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#2210) cappa72 válasza philoxenia (#2209) üzenetére


cappa72
nagyúr

De-de. Eme mese nekem kedvencem lett gyerek fejjel.
Rengeteg e termet benne - ez lehetett nekem kezdetem, s beleszerettem e nyelvbe.

Lehet, hogy Isten viccelődött velünk, és neki is volt olyan gépe, mint Aladárnak? :Y
A laposföld hívők pedig visszavágynak a fjordokhoz? Ja, nem ... az a kék norvég. Szóval a laposföldhívők esetleg visszavágynak a 2D-be? Erre gondoltál?

[ Szerkesztve ]

B.C. Rich Platinum Warlock eladó 105kHUF

(#2211) philoxenia válasza cappa72 (#2210) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Azt még értem, alföldi gyerekként, hogy nekem lapos a föld, de sok helyen hegyes, meg dombos, az már nem kéddé... ;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#2212) arnyekxxx


arnyekxxx
veterán

(#2213) V.Milán válasza arnyekxxx (#2212) üzenetére


V.Milán
tag
LOGOUT blog

+1, egyetértek Teslával, mert nagyon okos ő, és jók az autói is :R Nagy figura.

K̵̡̮̬̱̜͙͓̪̄̓͝N̷̪̄̾̈́Ų̵̢̦͕̟̰͇͉͂̓͜X̸͖̀͛͝Ǩ̸̻̲̯͂͌̓̎̂̔͛͘͝Ṋ̷̛̺̍U̵̢̦͔̼̺͉̦̲̖̙̽̈̌̋͒X̶͕͔̗́̓̉̈́̑̾̾͝͝K̴̨̹̯̞̂̏̎Ņ̷̰̻̙́́͐̂̏̄͛U̷̬̺̘̩̺͙̮̙͌̌̈X̴͇̆˜”*°•.˜”*°• E-L-I-T-E •°*”˜.•°*”˜K̵̡̮̬̱̜͙͓̪̄̓͝N̷̪̄̾̈́Ų̵̢̦͕̟̰͇͉͂̓͜X̸͖̀͛͝Ǩ̸̻̲̯͂͌̓̎̂̔͛͘͝Ṋ̷̛̺̍U̵̢̦͔̼̺͉̦̲̖̙̽̈̌̋͒X̶͕͔̗́̓̉̈́̑̾̾͝͝K̴̨̹̯̞̂̏̎Ņ̷̰̻̙́́͐̂̏̄͛U̷̬̺̘̩̺͙̮̙͌̌̈X̴͇̠͓͉̭͉̆

(#2214) arnyekxxx


arnyekxxx
veterán

Ugye, sokkal jobb autókat gyárt mint Edison.

(#2215) V.Milán válasza arnyekxxx (#2214) üzenetére


V.Milán
tag
LOGOUT blog

Az övéiből nem is hiába nem maradt meg egy sem.

Amúgy tudtátok, hogy Musk is Tesla egyik klónja? (Azért viselkedik csak hülyén, hogy kerülje a feltűnést, de valójában Tesla már az 1600-as évek elején feltalálta a klónozást, és azóta a klónok csak összejátszanak a háttérhatalmakkal, meg a rotschild félékkel, hogy altassák az emberiséget. De én tisztánlátó vagyok !!4!!!!!!4)

K̵̡̮̬̱̜͙͓̪̄̓͝N̷̪̄̾̈́Ų̵̢̦͕̟̰͇͉͂̓͜X̸͖̀͛͝Ǩ̸̻̲̯͂͌̓̎̂̔͛͘͝Ṋ̷̛̺̍U̵̢̦͔̼̺͉̦̲̖̙̽̈̌̋͒X̶͕͔̗́̓̉̈́̑̾̾͝͝K̴̨̹̯̞̂̏̎Ņ̷̰̻̙́́͐̂̏̄͛U̷̬̺̘̩̺͙̮̙͌̌̈X̴͇̆˜”*°•.˜”*°• E-L-I-T-E •°*”˜.•°*”˜K̵̡̮̬̱̜͙͓̪̄̓͝N̷̪̄̾̈́Ų̵̢̦͕̟̰͇͉͂̓͜X̸͖̀͛͝Ǩ̸̻̲̯͂͌̓̎̂̔͛͘͝Ṋ̷̛̺̍U̵̢̦͔̼̺͉̦̲̖̙̽̈̌̋͒X̶͕͔̗́̓̉̈́̑̾̾͝͝K̴̨̹̯̞̂̏̎Ņ̷̰̻̙́́͐̂̏̄͛U̷̬̺̘̩̺͙̮̙͌̌̈X̴͇̠͓͉̭͉̆

(#2216) totron válasza V.Milán (#2215) üzenetére


totron
addikt

Azért viselkedik csak hülyén, hogy kerülje a feltűnést
:D Legjobb korrajz.

(#2217) Dr. Romano válasza V.Milán (#2215) üzenetére


Dr. Romano
veterán

A háttérhatalmak fasza háttérképeket küldtek nekem a háttérben.

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#2218) V.Milán válasza Dr. Romano (#2217) üzenetére


V.Milán
tag
LOGOUT blog

Nem hinném, hogy jó ötlet ezzel poénkodni... Lehet, hogy holnap már nem lesz hova hazamenned :F

K̵̡̮̬̱̜͙͓̪̄̓͝N̷̪̄̾̈́Ų̵̢̦͕̟̰͇͉͂̓͜X̸͖̀͛͝Ǩ̸̻̲̯͂͌̓̎̂̔͛͘͝Ṋ̷̛̺̍U̵̢̦͔̼̺͉̦̲̖̙̽̈̌̋͒X̶͕͔̗́̓̉̈́̑̾̾͝͝K̴̨̹̯̞̂̏̎Ņ̷̰̻̙́́͐̂̏̄͛U̷̬̺̘̩̺͙̮̙͌̌̈X̴͇̆˜”*°•.˜”*°• E-L-I-T-E •°*”˜.•°*”˜K̵̡̮̬̱̜͙͓̪̄̓͝N̷̪̄̾̈́Ų̵̢̦͕̟̰͇͉͂̓͜X̸͖̀͛͝Ǩ̸̻̲̯͂͌̓̎̂̔͛͘͝Ṋ̷̛̺̍U̵̢̦͔̼̺͉̦̲̖̙̽̈̌̋͒X̶͕͔̗́̓̉̈́̑̾̾͝͝K̴̨̹̯̞̂̏̎Ņ̷̰̻̙́́͐̂̏̄͛U̷̬̺̘̩̺͙̮̙͌̌̈X̴͇̠͓͉̭͉̆

(#2219) Dr. Romano válasza V.Milán (#2218) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Legalább nem lesz hol éheznem....

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#2220) V.Milán válasza Dr. Romano (#2219) üzenetére


V.Milán
tag
LOGOUT blog

:DDD :DDD :DDD Ebbe nem tudok belekötni

Majd etet a média... hazugságokkal, elég ha TV van

K̵̡̮̬̱̜͙͓̪̄̓͝N̷̪̄̾̈́Ų̵̢̦͕̟̰͇͉͂̓͜X̸͖̀͛͝Ǩ̸̻̲̯͂͌̓̎̂̔͛͘͝Ṋ̷̛̺̍U̵̢̦͔̼̺͉̦̲̖̙̽̈̌̋͒X̶͕͔̗́̓̉̈́̑̾̾͝͝K̴̨̹̯̞̂̏̎Ņ̷̰̻̙́́͐̂̏̄͛U̷̬̺̘̩̺͙̮̙͌̌̈X̴͇̆˜”*°•.˜”*°• E-L-I-T-E •°*”˜.•°*”˜K̵̡̮̬̱̜͙͓̪̄̓͝N̷̪̄̾̈́Ų̵̢̦͕̟̰͇͉͂̓͜X̸͖̀͛͝Ǩ̸̻̲̯͂͌̓̎̂̔͛͘͝Ṋ̷̛̺̍U̵̢̦͔̼̺͉̦̲̖̙̽̈̌̋͒X̶͕͔̗́̓̉̈́̑̾̾͝͝K̴̨̹̯̞̂̏̎Ņ̷̰̻̙́́͐̂̏̄͛U̷̬̺̘̩̺͙̮̙͌̌̈X̴͇̠͓͉̭͉̆

(#2221) cappa72 válasza V.Milán (#2218) üzenetére


cappa72
nagyúr

Ez amúgy jogos.
Bár inkább a konteós topik témája.
Kiváncsi leszek a Schwab-féle konteóra, hogy hogyan és mikor valósul meg. Elvileg már csak 6 évet kell rá "várni".

Eszembe is jut róla a Rideg világ c. film.

[ Szerkesztve ]

B.C. Rich Platinum Warlock eladó 105kHUF

(#2222) V.Milán


V.Milán
tag
LOGOUT blog

K̵̡̮̬̱̜͙͓̪̄̓͝N̷̪̄̾̈́Ų̵̢̦͕̟̰͇͉͂̓͜X̸͖̀͛͝Ǩ̸̻̲̯͂͌̓̎̂̔͛͘͝Ṋ̷̛̺̍U̵̢̦͔̼̺͉̦̲̖̙̽̈̌̋͒X̶͕͔̗́̓̉̈́̑̾̾͝͝K̴̨̹̯̞̂̏̎Ņ̷̰̻̙́́͐̂̏̄͛U̷̬̺̘̩̺͙̮̙͌̌̈X̴͇̆˜”*°•.˜”*°• E-L-I-T-E •°*”˜.•°*”˜K̵̡̮̬̱̜͙͓̪̄̓͝N̷̪̄̾̈́Ų̵̢̦͕̟̰͇͉͂̓͜X̸͖̀͛͝Ǩ̸̻̲̯͂͌̓̎̂̔͛͘͝Ṋ̷̛̺̍U̵̢̦͔̼̺͉̦̲̖̙̽̈̌̋͒X̶͕͔̗́̓̉̈́̑̾̾͝͝K̴̨̹̯̞̂̏̎Ņ̷̰̻̙́́͐̂̏̄͛U̷̬̺̘̩̺͙̮̙͌̌̈X̴͇̠͓͉̭͉̆

(#2223) cappa72 válasza V.Milán (#2222) üzenetére


cappa72
nagyúr

Ejjó'.

Ám irracionális számok is vannak ;) Meg imagináriusok is.

B.C. Rich Platinum Warlock eladó 105kHUF

(#2224) doc


doc
nagyúr

[link]
tehat kb egymillio oltottbol egynel jelentkezik valamilyen mellekhatas, az oltatlanok kozott harommilliobol egynel jonnek elo ugyanezek a tunetek.
Ennyit arrol hogy az oltas o:l :D

(#2225) cappa72 válasza doc (#2224) üzenetére


cappa72
nagyúr

Tehát ha oltott vagy, akkor 3x akkora esélyed van ilyen tünetre.

Majd figyelni kell idén az oltottak halálozását, mert 3-5 évet jósoltak a beoltottaknak, utána meghalnak.

B.C. Rich Platinum Warlock eladó 105kHUF

(#2226) doc válasza cappa72 (#2225) üzenetére


doc
nagyúr

Anno az volt az elso mantra, hogy "akit beoltottak egy even belul meghal" :D
Szo mi szo, nepirtasnak eleg sz@r :D

(#2227) arnyekxxx válasza cappa72 (#2225) üzenetére


arnyekxxx
veterán

az hiányzik a kutatásból, hogy a nemoltott és covid miatt meghaltak milyen arányban produkálták volna a tüneteket. Sokat tud javítani a statisztikán ha meghal az aki egyébként az enyhe tüneteket is produkálta volna életben maradva.

(#2228) doc válasza arnyekxxx (#2227) üzenetére


doc
nagyúr

Arrol eddig is volt adat hogy ezek a tunetek mennyire gyakoriak a covidtol fuggetlenul, a kutatas maganak az oltasnak a mellekhatasait vizsgalta.
Az persze konnyen meglehet (sot, valoszinu) hogy a covid maga is okoz ilyen tuneteket, de ezt valoszinuleg baromi nehez lett volna vizsgalni a covidban meghaltakon, plane mikor konkretan hegyekben alltak a hullazsakok a korhazak mellett...

(#2229) cappa72 válasza doc (#2226) üzenetére


cappa72
nagyúr

Na de a nanorobotok! Azok veszélyesek az egészben!
És aztán majd jön az "order66"... ;]
És a beépített nanorobotpengék szétvágják az érfalakat.
(forrás: fészbúk, csak a hitelességet alátámasztva)

B.C. Rich Platinum Warlock eladó 105kHUF

(#2230) NeoPampalini


NeoPampalini
senior tag

Az oltásvonatra csatlakozó téma, hogy Jakab Ferenc sem öngyilkos lett, hanem "segítettek neki"... :U

(#2231) Dr. Romano válasza cappa72 (#2229) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Egy ilyen ruhát szeretnék én is ami menet közben nanorobotokkal oltana be ha kell.

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#2232) arnyekxxx válasza NeoPampalini (#2230) üzenetére


arnyekxxx
veterán

Nem bírta elviselni a terhet, hogy milyen sok ember lett az oltások áldozata miatta. Olvastam a facebookon kommentben, tehát igaz.

(#2233) cappa72 válasza NeoPampalini (#2230) üzenetére


cappa72
nagyúr

Sajnos manapság már nem tudhatja az ember, hogy mit melyik médiának higyjen. Első körben max azt lehet kiválogatni, melyiknek ne. :(

Mintha egybeesett volna az orosz ellenzéki ember halálával.

Az egyik "tábor" ezt írja, a másik meg azt...

Ilyenkor pedig aztán egészen a kegyeletsértésig szaladhatnak a lovak.

[ Szerkesztve ]

B.C. Rich Platinum Warlock eladó 105kHUF

(#2234) NeoPampalini válasza cappa72 (#2233) üzenetére


NeoPampalini
senior tag

Nem hinném, hogy Jakab valamiféle "tiltott tudás" miatt halt volna meg. Ennyi erővel kérdezhetnénk, hogy akkor miért nem Karikó, nem?

"Ilyenkor pedig aztán egészen a kegyeletsértésig szaladhatnak a lovak."

Lsd. a vonatkozó Index poszt alatti kommenteket.

(#2235) luikay válasza NeoPampalini (#2234) üzenetére


luikay
tag

Voltak olyan kommentek is, hogy az oltás mellékhatása miatt lett öngyilkos, mert depressziót okozott. :U

(#2237) cappa72 válasza #79484416 (#2236) üzenetére


cappa72
nagyúr

Én eredetileg arra gondoltam (még ~2020-ban), hogy olyan vírust engedtek ki, ami a nyugdíjkorhatár felettiekre hat, hogy kisebb legyen az állam kiadása a "feleslegessé vált emberekre".
Csak kicsit balul ütött ki, nem tesztelték eléggé jól. Vagy ez volt a nagy teszt.
Viszont ezt nem trollkodásnak szántam, hanem tényleg igazi konteónak. (mondjuk ez esetben nem itt lenne a helye, hanem a saját szaktopikjában)

[ Szerkesztve ]

B.C. Rich Platinum Warlock eladó 105kHUF

(#2239) cappa72 válasza #79484416 (#2238) üzenetére


cappa72
nagyúr

nem titeket akartalak lehülyézni.
Nem is írtál ilyet, szóval nem is vettem magamra, nó para!

Kiváncsi vagyok, mire annyi idős leszek, mint te, addigra nálam mennyire jön elő.
Mert hát a kutyának a fiam nevét mondom néha, már kevésbé megy a fejszámolás, különböző kódok, terminál parancsok sem mennek azonnal... Amit írtam a blogodban is. Jó nagy információterhelést kapunk manapság.
Egyre kevésbé megy a "multitasking", stb... túl sok felé kellene figyelni.

B.C. Rich Platinum Warlock eladó 105kHUF

(#2241) GEIL válasza arnyekxxx (#2232) üzenetére


GEIL
addikt

Aki öngyilkos lesz, az egy jellemgyenge tróger....eldobja az egyetlen életét, ahelyett hogy a gondot megoldaná stb....szánalmas. :U ;] :o :((( :((

i7 13700K - 64Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600K - 32Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#2242) Dilikutya válasza GEIL (#2241) üzenetére


Dilikutya
félisten

Így van. Annak ellenére is így gondolom, hogy jó pár éve a családban közelről is érintett a téma.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#2243) GEIL válasza NeoPampalini (#2234) üzenetére


GEIL
addikt

Ne legyünk mimóza álszentek a "kegyeletsértés lemezzel"...meg a halottról vagy jót vagy semmit dumával.....Hitlertől kezdve más személyekről is megemlítjük a rosszat vagy a negatívumot is. :R :K :U A senkiházit meg a bűnöst a halál nem oldozza fel az alól hogy halála után itt az élők között megítéltessék.....pont.

[ Szerkesztve ]

i7 13700K - 64Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600K - 32Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#2244) NeoPampalini válasza GEIL (#2243) üzenetére


NeoPampalini
senior tag

No, aztán Jakabot miért kellene egy lapon említeni Hitlerrel? Vagy miért senkiházi/bűnös?

(#2245) GEIL válasza NeoPampalini (#2244) üzenetére


GEIL
addikt

Bűnös mert önkezével vetett véget az életének a bűntudat miatt.....ha volt bűntudat akkor talán volt bűn is......ok okozat....de majd kiderülnek részletek.
Szóval túl jó pozícióban volt és jó egzisztenciával rendelkezett ahhoz hogy így eldobja ezt az egészet....stb...a covid vergődés idején még "akciócsoport vezető" is lett belőle.
Írnak mondjuk magánéleti válságot is...amit elhiszek, mert annyira mindenlében kanál élet mellé a családi élet sokszor a kárát látja....

[ Szerkesztve ]

i7 13700K - 64Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600K - 32Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#2247) NeoPampalini válasza GEIL (#2245) üzenetére


NeoPampalini
senior tag

Annyira jó, hogy te is mindent tudsz róla, és látóasszonykodsz. :U

"Bűnös mert önkezével vetett véget az életének a bűntudat miatt.."

Milyen bűntudatról beszélsz?

"Szóval túl jó pozícióban volt és jó egzisztenciával rendelkezett ahhoz hogy így eldobja ezt az egészet...."

A kettőnek nincs köze egymáshoz, nem tudhatjuk, milyen válsággal nézett szembe.

"stb...a covid vergődés idején még "akciócsoport vezető" is lett belőle."

És? Ez most hogy jött ide?
"Írnak mondjuk magánéleti válságot is...amit elhiszek, mert annyira mindenlében kanál élet mellé a családi élet sokszor a kárát látja...."

Milyen "minden lében kanál" életet látsz te nála?

(#2248) GEIL válasza #79484416 (#2246) üzenetére


GEIL
addikt

Jó hogy nálad csak világosság van.....oszd meg velünk akkor, hogy te mit látsz bele ebbe a dologba ?

[ Szerkesztve ]

i7 13700K - 64Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600K - 32Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#2249) GEIL válasza NeoPampalini (#2247) üzenetére


GEIL
addikt

Milyen válsággal nézett szembe ?

jó dolgában a valag pozícióval és megbízással és kutatással nem volt neki összeegyeztethető a családi élet....asszonypajti meg fenyített..ő meg becsicskult és összetört lelkileg......ez már válság valóban és ő nem jól kezelte.

[ Szerkesztve ]

i7 13700K - 64Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600K - 32Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#2250) NeoPampalini válasza GEIL (#2249) üzenetére


NeoPampalini
senior tag

Aztán ezt te honnan veszed? A többire nem akarsz esetleg írni valamit?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.